امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
توضیح کمپ آدم خواران :
دوستان عزیز بنده دیروز کلی سر این کمپ وقت گذاشتم و در یو تو ب دنبال راهنما گشتم، در طول بازی (فکر کنم فقط با شخصیت تروو) که داستان های فرعی وجود داشت و ما باید یه نفر رو سوار کنیم و برسونیم جایی (یعنی کمک کنیم) اگه به جای کمک کردن به اون کمپ ببرید و تحویل بدید بهتون پول میدن !( چه کار کثیفی [emoji16][emoji16]) بعد اگه اون زوج مست رو ببرید تحویل بدید یه اتفاق دیگه می افته! آدم خوار ها این بار به خود تروور هم گیر میدن و میبرنش داخل، بعد نشون میده که در حال انجام مراسمی هستن تروور یک لحظه از غفلت شون سو استفاده می کنه و با هاشون میجنگه، کلی هم پول در اون وضعیت در محیط اونجا وجود داره و پس از کشتن همشون اون منطقه پاکسازی میشه!
به غیر از این حالت (بردن زوج مست) متأسفانه راه دیگه ای برای پاکسازی اونجا نیست و دوباره برمیگردن، من حتی با تانک هم حمله کردم بهشون ولی نتیجه ای نداشت
اگه هم بخواهید با بردن آدم براشون پول بگیرید (البته اینکار خودش یک تروفی هم داره) فقط با بردن آدم های مأموریت فرعی میشه، مسافر و رو-سپی نمیشه -که البته زن ها وسط راه می ترسن و فرار می کنن
خلاصه بگم که اگه مأموریت های فرعی رو تموم کردید و اون زوج مست رو هم تمومش کردید کلن از فکر اون کمپ بیاد بیرون کاری نمیشه کرد (ای کاش میشد اون مأموریت فرعی ها رو هم replay کرد)

(07-04-2016, 12:48 PM)Mr.ISO نوشته است:
(07-04-2016, 11:26 AM)mehrdad2016 نوشته است: سلام
من خودم اون عکس های فسیل ته دریا رو گرفتم و بهتون 100% تضمین می دم که اگر خوب بگردید حتما پیدا می کنید. کسی تا حالا اینو دیده؟

[تصویر:  nx9l_gta_v_megalodon_it_s_not_a_myth_by_...6ogvvn.jpg]

کاملا مشخصه که عکس مال کنسوله چون توی تلویزیون گرفته شده. به احتمال خیلی زیاد ***** مرغ بعد این کوسه هست . کوسه در قسمت شمالی اقیانوسه.

البته این یکیو امتحان نکردم اما فسیلرو خودم پیدا کردم

سلام، این عکسو توی گوگل سرچ کنید پیدا میشه و حتی چند صفحه قبل یکی از کاربرا گفت این عکس مال اونه S0 (22)
داخل یوتیوب یه فیلمیو دیدم داخل بخش مولتی پلیر طرف با زیر دریایی رفت زیر دریا توی قسمت شمال و سریع یه کوسه ای که فقط چند ثانیه دندون هاش معلوم شد اومد و خوردش و به نظر هم نمیومد الکی باشه چون قسمت آنلاین از ماد و اینا پشتیبانی نمیکنه.

یکبار اتفاقی با مایکل سقوط کردم ته دریا (یعنی همون استوری نه آنلاین) ناگهان یک کوسه عین چیزی که شما گفتید حمله کرد و خورد! خودم خیلی شوکه شدم البته یک تروفی برای همین مسئله داد که جالب شد! شما بگردی تو همون آفلاین هم پیدا می کنی، منتهی اتفاقی هست نباید زیاد حرص خورد :|
جایی که سقوط کردم وسط دریا بود پیشنهاد میشه با هلی کوپتر برید دور دور وسط دریا بعد بپرید تا به عمق دریا سقوط کنید

Sent from my iPhone using Tapatalk
پاسخ
اقا این آدرس کمپ رو به من بدید ممنون میشم
درضمن اون امواجه که توی hippy camp بود رو که گسترده شدش رو توی اینترنت دیدم شبیه به پلاک های ماشین شده بود
پاسخ
(07-04-2016, 01:22 PM)Be the story نوشته است: اقا این آدرس کمپ رو به من بدید ممنون میشم
درضمن اون امواجه که توی hippy camp بود رو که گسترده شدش رو توی اینترنت دیدم شبیه به پلاک های ماشین شده بود

لینک رو فرستادم براتون
به پیام خصوصی سر بزنید ، راه پاکسازی کمپ هست

پاسخ
سلام کسی میتونه کمک کنه ؟ این منطقه ای که علامت شو زدم و کنار فرودگاه مسافر بریه یه دونه از اون گیاهان دارویی داخلشه که فک کنم روش یه برگ بزرگ افتاده و نمیشه خوردش . فیلمای یوتیوب رو نگاه کردم و واسه اونا این برگ رو نداشت ولی واسه من داره و کلا افتاده روی اون گیاه معروف . کسی این مشکلو نداشته ؟ چیکار کنم حالا همین یه دونه مونده برش دارم .. Blink Smilie (19)

[تصویر:  84875476676997495187.jpg]

من خودم اون عکس های فسیل ته دریا رو گرفتم و بهتون 100% تضمین می دم که اگر خوب بگردید حتما پیدا می کنید. کسی تا حالا اینو دیده؟

کاملا مشخصه که عکس مال کنسوله چون توی تلویزیون گرفته شده. به احتمال خیلی زیاد ***** مرغ بعد این کوسه هست . کوسه در قسمت شمالی اقیانوسه.

داداش این کجای نقشه س ؟ زنده س ؟
پاسخ
(07-04-2016, 01:11 PM)Farhad01 نوشته است: توضیح کمپ آدم خواران :
دوستان عزیز بنده دیروز کلی سر این کمپ وقت گذاشتم و در یو تو ب دنبال راهنما گشتم، در طول بازی (فکر کنم فقط با شخصیت تروو) که داستان های فرعی وجود داشت و ما باید یه نفر رو سوار کنیم و برسونیم جایی (یعنی کمک کنیم) اگه به جای کمک کردن به اون کمپ ببرید و تحویل بدید بهتون پول میدن !( چه کار کثیفی [emoji16][emoji16]) بعد اگه اون زوج مست رو ببرید تحویل بدید یه اتفاق دیگه می افته! آدم خوار ها این بار به خود تروور هم گیر میدن و میبرنش داخل، بعد نشون میده که در حال انجام مراسمی هستن تروور یک لحظه از غفلت شون سو استفاده می کنه و با هاشون میجنگه، کلی هم پول در اون وضعیت در محیط اونجا وجود داره و پس از کشتن همشون اون منطقه پاکسازی میشه!
به غیر از این حالت (بردن زوج مست) متأسفانه راه دیگه ای برای پاکسازی اونجا نیست و دوباره برمیگردن، من حتی با تانک هم حمله کردم بهشون ولی نتیجه ای نداشت
اگه هم بخواهید با بردن آدم براشون پول بگیرید (البته اینکار خودش یک تروفی هم داره) فقط با بردن آدم های مأموریت فرعی میشه، مسافر و رو-سپی نمیشه -که البته زن ها وسط راه می ترسن و فرار می کنن
خلاصه بگم که اگه مأموریت های فرعی رو تموم کردید و اون زوج مست رو هم تمومش کردید کلن از فکر اون کمپ بیاد بیرون کاری نمیشه کرد (ای کاش میشد اون مأموریت فرعی ها رو هم replay کرد)

سلام، این عکسو توی گوگل سرچ کنید پیدا میشه و حتی چند صفحه قبل یکی از کاربرا گفت این عکس مال اونه S0 (22)
داخل یوتیوب یه فیلمیو دیدم داخل بخش مولتی پلیر طرف با زیر دریایی رفت زیر دریا توی قسمت شمال و سریع یه کوسه ای که فقط چند ثانیه دندون هاش معلوم شد اومد و خوردش و به نظر هم نمیومد الکی باشه چون قسمت آنلاین از ماد و اینا پشتیبانی نمیکنه.

یکبار اتفاقی با مایکل سقوط کردم ته دریا (یعنی همون استوری نه آنلاین) ناگهان یک کوسه عین چیزی که شما گفتید حمله کرد و خورد! خودم خیلی شوکه شدم البته یک تروفی برای همین مسئله داد که جالب شد! شما بگردی تو همون آفلاین هم پیدا می کنی، منتهی اتفاقی هست نباید زیاد حرص خورد :|
جایی که سقوط کردم وسط دریا بود پیشنهاد میشه با هلی کوپتر برید دور دور وسط دریا بعد بپرید تا به عمق دریا سقوط کنید

خیلی جالبه ممنون میشم بگید کدوم سمت دریا سقوط کردید؟ شمال؟  جنوب؟
4K Wallpaper Games

TeamSpeak: 185.86.180.212:8888
پاسخ
اقا یه جوانمرد پیدا شه جواب منو درباره اون گیاهه بده .. S0 (13)
پاسخ
(07-04-2016, 01:59 PM)mohammad1692 نوشته است: اقا یه جوانمرد پیدا شه جواب منو درباره اون گیاهه بده .. S0 (13)

سلام شما میخواید گیاهارو پیدا کنید و توانایی تبدیل به حیوانات رو پیدا کنید؟ اگه اینو میخواید ترینر Native Trainer رو دانلود کنید.
4K Wallpaper Games

TeamSpeak: 185.86.180.212:8888
پاسخ
(07-04-2016, 02:02 PM)Mr.ISO نوشته است:
(07-04-2016, 01:59 PM)mohammad1692 نوشته است: اقا یه جوانمرد پیدا شه جواب منو درباره اون گیاهه بده .. S0 (13)

سلام شما میخواید گیاهارو پیدا کنید و توانایی تبدیل به حیوانات رو پیدا کنید؟ اگه اینو میخواید ترینر Native Trainer رو دانلود کنید.

اقا پیداش کردم یه جایی گذاشته بودن جد اباد مایکلم میومد نمیتونست پیدا کنه
پاسخ
(07-04-2016, 01:54 PM)Mr.ISO نوشته است:
(07-04-2016, 01:11 PM)Farhad01 نوشته است: توضیح کمپ آدم خواران :

خیلی جالبه ممنون میشم بگید کدوم سمت دریا سقوط کردید؟ شمال؟  جنوب؟

والا شرمندم دقیق نمی تونم بگم کجای نقشه بود، چون کاملن اتفاقی بود خودم هم نفهمیدم ، ناخواسته سقوط کردم بعدش خورد، تا به خودم بیام دیگه تموم شده بود

(07-04-2016, 02:07 PM)mohammad1692 نوشته است:
(07-04-2016, 02:02 PM)Mr.ISO نوشته است:

اقا پیداش کردم یه جایی گذاشته بودن جد اباد مایکلم میومد نمیتونست پیدا کنه

رفیق جریان این گیاهه چی هست؟ مد یا ترینر هست؟
بصورت طبیعی برای ps4 وجود داره؟
ممنون میشم توضیح بدید

پاسخ
برادر فرهاد . داخل گوگل بنویس  peyote location بعد یکی از ویدئوهای یوتیوب رو باز کن و این گیاهارو پیدا کن ..
این طور که دوستان میگن اگه همه شو پیدا کنیم میشه تبدیل به پرنده شد .. نمیدونم کنسولای بازی دارن یا نه . ولی ویدئویی که من دیدم طرف داشت با  x box  بازی میکرد . داداش این گیاها جزء بازی هستن

کسی تو این انجمن بازی رو صد در صد کرده ؟ یا سیو های خارجی برداشتید ؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر در مورد بازی Mortal Kombat 11 White Beard 1 2,013 04-24-2021, 12:49 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  تبادل نظر در رابطه با بازی Resident Evil 2 Remake White Beard 1 1,715 02-09-2019, 10:37 AM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  تبادل نظر در رابطه با بازی Devil May Cry 5 White Beard 0 1,429 02-08-2019, 01:22 AM
آخرین ارسال: White Beard
  بحث و تبادل نظر پیرامون بهترین بازی 2015 Old Snake 69 17,171 11-23-2015, 12:41 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  بحث و تبادل نظر پیرامون خرید "بازی" PS4 و Xbox one Old Snake 4 4,232 09-12-2015, 03:07 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان