امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
(07-06-2016, 04:21 PM)Mr.ISO نوشته است:
(07-06-2016, 04:10 PM)Farhad01 نوشته است:
(07-06-2016, 03:53 PM)Mehrshadhp نوشته است: تو GTA Online وقتی اولین بار که میمیری یه کات سین بهت نشون میده که یه نفر میاد ،رو هوا معلق هست،و یه چیز هایی می گه، در مورد Epsilon Program هم یه چیز هایی می گه .می خواستم بدونم این Epsilon Program چیه؟

[تصویر:  40ouqtr1vrrkuuxss354.png]

این ویدئو رو ببینید توضیح داده
فقط باید با مایکل باشید ،از  یوتوب هست

https://youtu.be/cTxj7mr9Fl4

(07-06-2016, 03:50 PM)mohammad1692 نوشته است: اقا اگه کسی مورد جدیدی کشف کرد و یا مشکوک با بقیه در میون بذاره . تک خوری نکنید
Cowboypistol111

رفیق من اینو تازه پیدا کردم گفتم شاید نرفته باشید
با مایکل برو اون سایت و سؤال ها رو پر کن یه مأموریت میاد

Sent from my iPhone using Tapatalk

کدوم سایت؟

اون ویدیو رو ببینی حله

خوبه من عکسشو گذاشتم هیچ کدوم خبر نداشتید .. بعد میگید ما صد در صد بازی کردیم S0 (5)
پاسخ
(07-06-2016, 04:21 PM)Mr.ISO نوشته است:
(07-06-2016, 04:10 PM)Farhad01 نوشته است:
(07-06-2016, 03:53 PM)Mehrshadhp نوشته است: تو GTA Online وقتی اولین بار که میمیری یه کات سین بهت نشون میده که یه نفر میاد ،رو هوا معلق هست،و یه چیز هایی می گه، در مورد Epsilon Program هم یه چیز هایی می گه .می خواستم بدونم این Epsilon Program چیه؟

[تصویر:  40ouqtr1vrrkuuxss354.png]

این ویدئو رو ببینید توضیح داده
فقط باید با مایکل باشید ،از  یوتوب هست

https://youtu.be/cTxj7mr9Fl4

(07-06-2016, 03:50 PM)mohammad1692 نوشته است: اقا اگه کسی مورد جدیدی کشف کرد و یا مشکوک با بقیه در میون بذاره . تک خوری نکنید
Cowboypistol111

رفیق من اینو تازه پیدا کردم گفتم شاید نرفته باشید
با مایکل برو اون سایت و سؤال ها رو پر کن یه مأموریت میاد

کدوم سایت؟

برید توی اینترنت (با گوشی، لپ تاپ) کلمه ی epsilon رو سرچ کنید، دوتا نتیجه میاد، همون اولی رو بزنید چندتا سؤال میپرسه، جواب بدید تموم که شد یک مأموریت تو نقشه میاد
ادامه اش رو هم کامل توضیح داده ویدئو

پاسخ
دوستان، من به یه سری چیزا داخل بازی برخوردم گفتم شاید جالب باشه و بخواید بدونید، با مایکل رفتم داخل اینترنت بازی و کلمه epsilon رو سرچ کردم و یک سایت اومد و 10 تا سوال ازم پرسید و در آخر بعد از پاسخ به همه سوالات داخل نقشه بازی یک علامت تعجب ظاهر شد که وقتی رفتم اونجا یک ون قرمز بود که مایکل منتظر بود بعدش دو نفر اومدن و بهش گفتم Brother, Brother! بعدش گرتن مایکل رو زدن و مایکل بیهوش شد و وقتی به هوش اومد داخل منطقه که چندتا ماهواره هستن که یه طرف رو نشون میدن بهوش اومد و همه لباساشو گرفته بودن، جلوش هم یه ون مشکی بود که کسی سوارش بود، بعد یه نفر که انگار صدا از بلندگو میومد یه سری جملات گفت و بعدش ون شروع به حرکت کرد و رفت. این یه مورد.

مورد دیگه هم که جالتر هست این هست که به اسکله که علامت تعجب داخلش بود رفتم بعد یه زن رو دیدم که به مایکل یه سری چیزا گفت بعد یه قایق بهش داد و داخل نقشه یه منطقه کوچیک به صورت سبز رنگ مشخص شد و با قایق رفتم اونجا، بعدش میپرید داخل آب و میرید زیر آب که لاشه هواپیمایی که سقوط کرده هست بعدش باید 30 تیکه آهن رو پیدا کنید که من الان 8تاشو جمع کردم، بعد از جمع کردن 30 تا همینجا میگم چه اتفاقی افتاد.

پیشنهاد میکنم شما هم امتحان کنید.
4K Wallpaper Games

TeamSpeak: 185.86.180.212:8888
پاسخ
(07-06-2016, 08:57 PM)Mr.ISO نوشته است: .

مورد دیگه هم که جالتر هست این هست که به اسکله که علامت تعجب داخلش بود رفتم بعد یه زن رو دیدم که به مایکل یه سری چیزا گفت بعد یه قایق بهش داد و داخل نقشه یه منطقه کوچیک به صورت سبز رنگ مشخص شد و با قایق رفتم اونجا، بعدش میپرید داخل آب و میرید زیر آب که لاشه هواپیمایی که سقوط کرده هست بعدش باید 30 تیکه آهن رو پیدا کنید که من الان 8تاشو جمع کردم، بعد از جمع کردن 30 تا همینجا میگم چه اتفاقی افتاد.

رفیق این اپسیلون اونجا تموم نمیشه حتمن مطابق ویدئوی راهنما پیش برو تا آخرش
مورد دوم رو هم من رفتم ، آخرش رو اگه دوست داشتی توی پیام خصوصی بهت می گم چی میشه (که یه وقت اسپویل نشه)

پاسخ
(07-06-2016, 08:57 PM)Mr.ISO نوشته است: دوستان، من به یه سری چیزا داخل بازی برخوردم گفتم شاید جالب باشه و بخواید بدونید، با مایکل رفتم داخل اینترنت بازی و کلمه epsilon رو سرچ کردم و یک سایت اومد و 10 تا سوال ازم پرسید و در آخر بعد از پاسخ به همه سوالات داخل نقشه بازی یک علامت تعجب ظاهر شد که وقتی رفتم اونجا یک ون قرمز بود که مایکل منتظر بود بعدش دو نفر اومدن و بهش گفتم Brother, Brother! بعدش گرتن مایکل رو زدن و مایکل بیهوش شد و وقتی به هوش اومد داخل منطقه که چندتا ماهواره هستن که یه طرف رو نشون میدن بهوش اومد و همه لباساشو گرفته بودن، جلوش هم یه ون مشکی بود که کسی سوارش بود، بعد یه نفر که انگار صدا از بلندگو میومد یه سری جملات گفت و بعدش ون شروع به حرکت کرد و رفت. این یه مورد.

همونطور که گفتید من اینکارو امتحان کردم و اگه دقت کرده باشین اونجایی که مایکل رو دم اون ماهواره ها ول میکنن میگن که بیا مارو تو vine wood پیدا کن بعد از اون یه ایمیل از طرف یه زن ناشناس به اسم marie دزیافت میکنید که میگه بیا به سایت ما و 500 دلار واریز کن که من همین کارو کردم و 500 دلارو واریز کردم بعد از اون تا شب منتظر موندم تا اینکه علامتی E مانند توی نقشه اومد که مکانشم همون vine wood بود اونجا رفتم یه سکانس نشون میده که اون زنه میاد با مایکل حرف میزنه بعد میگه که اینبار 5000 دلار بهمون بده و من همین کارو کردم 5000 دلار رو بهشون  دادم  و فعلا دیگه هیچ خبری نشده تا بعد شاید یه اطفاقی خاص بیوفته. (شرمنده انقد سراین موضوع سرم گرم شد یادم رفت اسکرین شات بگیرم)
[تصویر:  ceb35c2332302.jpg]
پاسخ
(07-06-2016, 11:14 PM)white.wolf نوشته است:
(07-06-2016, 08:57 PM)Mr.ISO نوشته است: دوستان، من به یه سری چیزا داخل بازی برخوردم گفتم شاید جالب باشه و بخواید بدونید، با مایکل رفتم داخل اینترنت بازی و کلمه epsilon رو سرچ کردم و یک سایت اومد و 10 تا سوال ازم پرسید و در آخر بعد از پاسخ به همه سوالات داخل نقشه بازی یک علامت تعجب ظاهر شد که وقتی رفتم اونجا یک ون قرمز بود که مایکل منتظر بود بعدش دو نفر اومدن و بهش گفتم Brother, Brother! بعدش گرتن مایکل رو زدن و مایکل بیهوش شد و وقتی به هوش اومد داخل منطقه که چندتا ماهواره هستن که یه طرف رو نشون میدن بهوش اومد و همه لباساشو گرفته بودن، جلوش هم یه ون مشکی بود که کسی سوارش بود، بعد یه نفر که انگار صدا از بلندگو میومد یه سری جملات گفت و بعدش ون شروع به حرکت کرد و رفت. این یه مورد.

من همین کارو کردم 5000 دلار رو بهشون  دادم  و فعلا دیگه هیچ خبری نشده تا بعد شاید یه اطفاقی خاص بیوفته. (شرمنده انقد سراین موضوع سرم گرم شد یادم رفت اسکرین شات بگیرم)

رفیق برو خونه دو سه بار بگیر بخواب تا مأموریت بعدی سریع تر بیاد
بعدش باید 4 ماشین و یه موتور خاص براشون ببری
[از اون 4 تا ماشین ، سه تاش رو می تونی بخری، یکی اش راحت گیر میاد، ولی اون موتوره نه گیر میاد و نه میشه خرید فقط یه جای نقشه داره که از یوتوب گیر آوردم اگر به مشکل خوردید لینک ویدئو رو میدم-جدا از ویدئوی اولی هست]

پاسخ
دوستان فقط یه چنتا اطلاعات درباره ی کلمه ی  epsilon  بهتون بدم. این کلمه ربط هایی به همون نظریهه داره که میگه انسان همان میمون های جهش یافته و تکامل یافته شده است داره. البته یک جایی هم مطالعه کردم میگفت این کلمه به این موضوع که میگه موجودات فضایی اومدن زمین و موجوداتیو تکامل دادن شدن انسان هم ربط داره. پس شما اگه یکم دیگه بجنبین به ایسترگ خیلی قوی و خوبی دست پیدا میکننین Ghelion

[تصویر:  vq24_total_war_shogun2.jpg]
پاسخ
اقا داستان چیه بگید ما هم بدونیم

کسی تونسته درب اون دریچه رو باز کنه یا اینم کشف نکردید ؟ نمیدونم شما چطور بازیو تموم کردید Blink
پاسخ
(07-06-2016, 11:26 PM)Farhad01 نوشته است:

من همین کارو کردم 5000 دلار رو بهشون  دادم  و فعلا دیگه هیچ خبری نشده تا بعد شاید یه اطفاقی خاص بیوفته. (شرمنده انقد سراین موضوع سرم گرم شد یادم رفت اسکرین شات بگیرم)

[از اون 4 تا ماشین ، سه تاش رو می تونی بخری، یکی اش راحت گیر میاد، ولی اون موتوره نه گیر میاد و نه میشه خرید فقط یه جای نقشه داره که از یوتوب گیر آوردم اگر به مشکل خوردید لینک ویدئو رو میدم-جدا از ویدئوی اولی هست]

اگه خواستید بگید جای همشونو بهتون بگم
اپسیلون همکی از مراحل فرعی بازیه من تمومش کردم چیز انچنان جالبی نداشت

(07-07-2016, 12:41 AM)ebrahimnankali نوشته است: دوستان فقط یه چنتا اطلاعات درباره ی کلمه ی  epsilon  بهتون بدم. این کلمه ربط هایی به همون نظریهه داره که میگه انسان همان میمون های جهش یافته و تکامل یافته شده است داره. البته یک جایی هم مطالعه کردم میگفت این کلمه به این موضوع که میگه موجودات فضایی اومدن زمین و موجوداتیو تکامل دادن شدن انسان هم ربط داره. پس شما اگه یکم دیگه بجنبین به ایسترگ خیلی قوی و خوبی دست پیدا میکننین Ghelion

شاید به موجودات فضایی ربط داشته باشه 
چون تو یه مرحلش باید دنبال اشیاء فضایی میگشتیم
[تصویر:  photo_2019_02_09_09_12_52.jpg]
پاسخ
(07-07-2016, 10:57 AM)dark raider نوشته است:
(07-06-2016, 11:26 PM)Farhad01 نوشته است:

اگه خواستید بگید جای همشونو بهتون بگم
اپسیلون همکی از مراحل فرعی بازیه من تمومش کردم چیز انچنان جالبی نداشت

(07-07-2016, 12:41 AM)ebrahimnankali نوشته است: دوستان فقط یه چنتا اطلاعات درباره ی کلمه ی  epsilon  بهتون بدم. این کلمه ربط هایی به همون نظریهه داره که میگه انسان همان میمون های جهش یافته و تکامل یافته شده است داره. البته یک جایی هم مطالعه کردم میگفت این کلمه به این موضوع که میگه موجودات فضایی اومدن زمین و موجوداتیو تکامل دادن شدن انسان هم ربط داره. پس شما اگه یکم دیگه بجنبین به ایسترگ خیلی قوی و خوبی دست پیدا میکننین Ghelion

شاید به موجودات فضایی ربط داشته باشه 
چون تو یه مرحلش باید دنبال اشیاء فضایی میگشتیم
دوستان من یه مقاله مفصل از راهنمایی بازی توی یه سایت نوشتم دوستانی که دوست دارن مراحل Epsilon رو تکمیل کنن روی لینک کلیک کنید.
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر در مورد بازی Mortal Kombat 11 White Beard 1 2,012 04-24-2021, 12:49 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  تبادل نظر در رابطه با بازی Resident Evil 2 Remake White Beard 1 1,715 02-09-2019, 10:37 AM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  تبادل نظر در رابطه با بازی Devil May Cry 5 White Beard 0 1,429 02-08-2019, 01:22 AM
آخرین ارسال: White Beard
  بحث و تبادل نظر پیرامون بهترین بازی 2015 Old Snake 69 17,170 11-23-2015, 12:41 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  بحث و تبادل نظر پیرامون خرید "بازی" PS4 و Xbox one Old Snake 4 4,232 09-12-2015, 03:07 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان