امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
سلام به تمام دوستان عزیز.
متاسفانه با شروع و زنده شدن دوباره این تاپیک دوستان در مورد مسایلی بحث می کنند که در گذشته درون همین تاپیک به صورت کلی تحلیل و بررسی شده اند.
این عرض بنده به این معنی نیست که من تلاش دوستان عزیزم را به سخره میگیرم بلکه منظور حقیر این است که ادامه دادن این شیوه و طریقت هیچ فایده ای برای حل این راز نخواهد داشت.
من از دوستان خوبم که بسیار پیگیر در حل این رمز و راز هستند می خواهم تمام صفحات این تاپیک را مطالعه فرمایند. این کار باعث می شود راه ها و احتمالات جدید را مورد نقد و بررسی قرار دهند نه مسایلی که مفصل راجب ان ها بحث و گفت و گو شد.
بنده این تصمیم را داشتم مطالبی که قبلا راجب انها کار شده بود را به شما در قالب یک مقاله منتشر کنم ولی متاسفانه من خیلی وقت هست که این بازی را نمیکنم و بسیاری از مطالب را فراموش کردم.
ولی حد الامکان چیزی هایی که به یاد دارم را تقدیم می کنم.

-تمام ساختمان های مهم شهر با استفاده از ماد no clip جست و جو شده و هیچ مورد مشکوکی در انها مشاهده نشد و بسیاری از انها تو خالی بودند
-با استفاده از یک ماد که اب های دریا را خشک می کرد تمام دریاچه بزرگ شهر جست و جو شد و به جز هواپیمایی که سقوط کرده و حاوی تفنگ و سلاح است هیچ چیز دیگری مشاهده نشد.
-تمام منطقه نظامی در قسمت خارج از شهر مورد بررسی قرار گرفت و هیچ مورد مشکوکی مشاهده نشد.
-تمام منطقه نظامی غربی با استفاده از ماد no clip جست و جو شد و به جز یک اسانسور که درون و زیر ان خالی بود هیچ چیز مشکوکی مشاهده نشد.
-تمام 4 بشقاب پرنده بازی با ماد no clip جست و جو شد و هیچ مورد مشکوکی مشاهده نشد و چیزی بدست نیامد.
-تمام کمپ و خانه های ان با ماد no clip جست و جو شد و متاسفانه چیزی مشاهده نشد.
-با مادی که اب های دریا را خشک می کرد مشخص شد فقط جلوی دریا دارای سطح است و تمام دریا اب های بی پایان و بی استفاده هست که زیر این اب ها ته دریا وجود ندارد و چیزی بدست نیامد جز اسکلت یک حیوان و هواپیما های های غرق شده و یک سری مکان ها که محتوی پول می باشند.
-تمام کوه چیلاد با استفاده از ماد no clip مشاهده شد و درون کوه تو خالی بود و جز چند تا نشان روی کوه چیزی بدست نیامد.
-حدالامکان بیشتر راه های زیر زمینی مشاهده شد که اکثرا تو خالی بودند.
-کمپ خارج از شهر به صورت کامل مشاهده شد و جز نشان های روی ان چیزی بدست نیامد.
-ساختمان هایی که در طول مراحل به انجا رفتیم با ماد بررسی شد و هیچ چیز بدست نیامد.
-شهر برفی که در اول بازی مشاهده کردیم با استفاده از ماد به انجا رفتیم و به جز ادم فضایی یخ زده چیزی مشاهده نشد.
-به تمام حیوانات موجود تبدیل شدیم و هیچ کمکی به حل راز نکرد.
-صدای جیغ در دریا در واقع صدای دلفین ها می باشد.

اگر چیز دیگری لازم بود حتما منتشر خواهم کرد ولی همان طور که عرض کردم بازی چیزی برای پیدا کردن ندارد و شما باید نظریه بدهید با تکه هایی از پازل که بدست اوردید.
نکته:تمام فیلم ها و عکس هایی که در رابطه با جت پک در سطح اینترنت منتشر شده اند من و دوستانم همه انها را بررسی کردیم و همگی تقلبی هستند و درون بازی جت پک وجود ندارد.
پاسخ
سپاس دوست عزیز
اون آدم فضایی یخ زده چیز جالبی هست !
آیا میشه در ورژن کنسولی و بدون ماد هم مشاهده کرد؟

Sent from my iPhone using Tapatalk
پاسخ
(07-07-2016, 01:13 PM)Farhad01 نوشته است: سپاس دوست عزیز
اون آدم فضایی یخ زده چیز جالبی هست !
آیا میشه در ورژن کنسولی و بدون ماد هم مشاهده کرد؟

توی مرحله اول درحالی که دارید با ماشین فرار میکنید زیر پل میتونید ببینید
That was just a dream

پاسخ
همان طور که عرفان عزیز گفتند در مرحله اول قابل مشاهده است ولی اگر بخواهید بعد از ان مرحله دوباره به انجا بروید راهی به جز ماد وجود ندارد.
موفق باشید.
پاسخ
سپاس بابت راهنمایی
پس توی کنسول راحت و زیاد نمیشه دید
دوستان من امروز به اون تونل مخفی رفتم که می گفتن جنازه ی مشکوک وجود داره (و نسبت داده بودن به کارآگاه l.a noir)
ولی هیچ جنازه ای نبود! اشتباه کجاست ؟ آیا بازی حتمن بازی باید 100 درصد باشه تا بیاد؟

پاسخ
(07-07-2016, 01:33 PM)Farhad01 نوشته است: سپاس بابت راهنمایی
دوستان من امروز به اون تونل مخفی رفتم که می گفتن جنازه ی مشکوک وجود داره (و نسبت داده بودن به کارآگاه l.a noir)
ولی هیچ جنازه ای نبود! اشتباه کجاست ؟ آیا بازی حتمن بازی باید 100 درصد باشه تا بیاد؟

درود دوست عزیز.
همان طور که فرمودید این جسد مربوط به بازی l.a noir می باشد. این جسد در اول غار قابل مشاهده هست و الزامی برای 100% بودن بازی وجود ندارد.
در ضمن ادامه ان غار به صورت کامل با ماد no clip مشاهده شد و مورد مشکوکی یافت نشد.
موفق باشید.
پاسخ
سلام
یه دریا تو Gta v هست که میگن اگه به تهش برید بهتون کلی پول میده اون دریا کجاست؟
دو تا ماشین خیلی خفن هم تو بازی هست که فقط یدونه ازشون پیدا میشه اونا کجان؟
[تصویر:  photo_2019_02_09_09_12_52.jpg]
پاسخ
(07-07-2016, 01:40 PM)mnhgm نوشته است:

درود دوست عزیز.
همان طور که فرمودید این جسد مربوط به بازی l.a noir می باشد. این جسد در اول غار قابل مشاهده هست و الزامی برای 100% بودن بازی وجود ندارد.
.

مرسی، بله نیاز به 100 درصد نداره الآن یه کلیپ دیدم طرف حتی تمام اسلحه ها و نقشه رو باز نکرده بود ولی جنازه براش بود!
اما دوستان من به یه مشکل خیلی عجیب برخوردم، اون تونل مخفی خالی هست و جنازه نیست!
با مایکل و تروور هم امتحان کردم، کسی می تونه من رو راهنمایی کنه که مشکل بازی من از کجاست؟ (ورژن ps4 )
ضد حال خوردم

پاسخ
(07-07-2016, 02:06 PM)Farhad01 نوشته است:

درود دوست عزیز.
.

مرسی، بله نیاز به 100 درصد نداره الآن یه کلیپ دیدم طرف حتی تمام اسلحه ها و نقشه رو باز نکرده بود ولی جنازه براش بود!
اما دوستان من به یه مشکل خیلی عجیب برخوردم، اون تونل مخفی خالی هست و جنازه نیست!
با مایکل و تروور هم امتحان کردم، کسی می تونه من رو راهنمایی کنه که مشکل بازی من از کجاست؟ (ورژن ps4 )
ضد حال خوردم

واسه منم این طوره . نیستش . 113
پاسخ
(07-07-2016, 02:07 PM)mohammad1692 نوشته است:
(07-07-2016, 02:06 PM)Farhad01 نوشته است:

درود دوست عزیز.
.

ضد حال خوردم

واسه منم این طوره . نیستش . 113

مکانش تو نقشه کجائه بگید منم امتحان کنم ببینم هست یا نه
[تصویر:  photo_2019_02_09_09_12_52.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر در مورد بازی Mortal Kombat 11 White Beard 1 2,012 04-24-2021, 12:49 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  تبادل نظر در رابطه با بازی Resident Evil 2 Remake White Beard 1 1,713 02-09-2019, 10:37 AM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  تبادل نظر در رابطه با بازی Devil May Cry 5 White Beard 0 1,428 02-08-2019, 01:22 AM
آخرین ارسال: White Beard
  بحث و تبادل نظر پیرامون بهترین بازی 2015 Old Snake 69 17,170 11-23-2015, 12:41 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  بحث و تبادل نظر پیرامون خرید "بازی" PS4 و Xbox one Old Snake 4 4,231 09-12-2015, 03:07 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان