امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
درود. من فکر کنم یه کوسه بزرگ داخل بازی باشه. وقتی اسکله رو می خری و برای مایکل یه ماموریت میاد که یه زن میگه باید قطعه هایی را از زیر دریا جمع کنی. وقتی همه رو جمع کنی برمیگردی پیش اون زن و اون مقداری پول میده به مایکل ولی تو اونجا می تونی  اون رو بکشی یا بذاری بره. من کشتمش ولی اتفاق خاصی نیفتاد ولی تو یکجایی خوندم که اگه بذاری بره فرداش اون مناطق که قطعه ها را جمع کردیم پاکسازی میشه و تو تلویزیون خبر از کشف یه کوسه بزرگ میشه... 
من امتحان نکردم ولی اگه شما امتحان کردین راست یا دروغشو بگید.
[تصویر:  bn2o_this_action_will_have_consequences-0.png]
پاسخ
(07-07-2016, 10:30 PM)hawkeye نوشته است: درود. من فکر کنم یه کوسه بزرگ داخل بازی باشه. وقتی اسکله رو می خری و برای مایکل یه ماموریت میاد که یه زن میگه باید قطعه هایی را از زیر دریا جمع کنی. وقتی همه رو جمع کنی برمیگردی پیش اون زن و اون مقداری پول میده به مایکل ولی تو اونجا می تونی  اون رو بکشی یا بذاری بره. من کشتمش ولی اتفاق خاصی نیفتاد ولی تو یکجایی خوندم که اگه بذاری بره فرداش اون مناطق که قطعه ها را جمع کردیم پاکسازی میشه و تو تلویزیون خبر از کشف یه کوسه بزرگ میشه... 
من امتحان نکردم ولی اگه شما امتحان کردین راست یا دروغشو بگید.

سلام رفیق
اول از همه اینکه آدم باید خیلی صبور باشه که اون زنه رو نکشه!
اون زنه وعده دروغ داد و در اصل مایکل رو فرستاد دنبال نخود سیاه و برای اون کار سخت فقط 10 دلار و چندتا عکس مسخره شوهرش رو (که می گفت هنرمنده ) داد من خودم منتظر یک پول بسیار بالا بودم بعد از مأموریت (دقیقن موقع بی پولی ام بود این مأموریت) که سرکاری بود

Sent from my iPhone using Tapatalk
پاسخ
مطلبی راجب کوسه بزرگ:
دوستان خبر این کوسه بزرگ از وقتی منتشر شد که در یکی از سایت ها عکسی راجب ان نشر داده شد که نه مختصات این عکس در نقشه و نه مطلبی دیگر ارایه شد.
این کوسه بزرگ شایعه هست و ان عکس منتشر شده تقلبی می باشد.
پاسخ
دوستان پوزش میخوام درباره ی کوسه ی بزرگ، چون خیلی وقت پیش بود درست یادم نبود و بی دقتی کردم
تصویر اون تروفی رو از گالری ps4 خارج کردم و میذارم اینجا ببینید
کوسه ی بزرگ نبود ![تصویر:  30c0e3f9f5965014d15c701584d00869.jpg]

پاسخ
راز این بازی چیزی جز یک پیام  برای گیمر ها نیست ، کل  بازی به چیزایی اشاره دارن که اکثر گیمر ها قبلا هم دیدن شون .. تنها مورد جالب واسه من اون دریچه ی زیر اب بود که توجه مو جلب کرد
در ضمن نمیخواد بگید اون دریچه چیه خودم سریال شو تا اخرین قسمتش رو قورت دادم
پاسخ
دوستان سلام
من یه چیزی کشف کردم گفتم بنویسم شما هم یه نظری بدین
همتون حتما اون کوهه رو میشناسین که کنارش یه تله کابینه و توی اتاق اون تله کابین یه عکس مرموزه که هنوز کشف نشده من یه چیزی راجب اون فهمیدم.
ببینید:
اون شاید یه مپ(نقشه) باشه که چند تا چیزو به ما نشون بده.
اگه اونو ما یه نقشه حساب کنیم:
اون نقشه کوه خودمونه0_0
و اگه به بالای نقشه نگاه کنیم یه علامت شبیح تک چشم میبینیم
که اگه به بالاترین نقطه اون کوه برگردیم میبینیم که:
اونجا یه سکو هست که بالاش دو تا تلسکوپه با یه نقشه گردشگری
تا الان زیاد چیزه عجیبی نبود
همون سکوهه رو میگم که جلوش نوشته:
come back when your story compelet
اره همون دقیقا
چیز عجیبش از اینجا شروع میشه:
اگه ما به دقت زیر اون سکو رو نگا کنیم
دقیقا همون علامت تک چشمو میبینیم0_0
درسته دقیقا همون باور نداری برو همین الان نگاه کن
اما چون زیر سکو قرلر داره نمیشه رفت روش من با استیکی بمب sticky bomb و ak47 بهش زدم اما چیزی نشد
نظریه ای ک من بهش دادم اینه:
یه جوری باید سکو رو کنار بزنیم یا کدی چیزی داره یا باید اون تلسکپارو یه جوری بچینیم
حالا اگه دوباره برگردیم به سمت همون نقشه میبینیم که اون نقشه به 3 تا راه ورود یا خروج داره که یکیشو من پیدا کردم همون بالاییه
اگه کسی چیزی دستگیرش شد حتما بگه
راستی اگه کمو کسری داشت به بزرگی خودتون ببخشید چون اولین تاپیکم بود:)
البته نمیدونم این کشف شده یا نه چون هیچ تحقیقی راجبش نکردم حتی اون مپ رو
EVERY THING IS CONNECTED
(watch dogs)
پاسخ
در مورد اون مرحله های آبی قرمز اگه کسی چیزه تازه ای بلده بگه . به جز کمپ 167
پاسخ
[/quote]
درود دوست عزیزم.
کاملا شما درست می فرمایید. اگر متنی که من نوشتم را مطالعه کرده باشید می بینید که عرض کردم بعضی از ساختمان ها تو خالی بودند و تعدادی بودند که من به شخصه وارد انها شدم و جست و جو کردم. همان طور که با خبر هستید این قاعده ساختمان های خالی به صورت کامل برای این بازی صدق نمی کند اگر شما مادی که در بسیاری از ساختمان ها را باز میکرد را گرفته باشید خواهید دید که تعداد کثیری ساختمان قابل استفاده درون بازی وجود دارد که فقط در ان ها بسته می باشد و همینطور از حجم بازی پیداست. .
[/quote]

دوست عزیز منظور ایشون اینه که هیچ شرکتی نمیاد داخل یک ساختمون بسته که هیچ نقشی در بازی نداره و راهی برای رفتن به داخل نیست و فقط با ماد بشه رفت داخل- چیزی یا نکته ای قرار بده!
و هر ساختمونی هم که باشه و رازی داخلش باشه
حتمن بصورت عادی راه حلی برای داخل رفتن وجود داره و اون ماد هم از نظر من چیز خیلی جالبی هست که میشه روی PC تجربه کرد

پاسخ
دوست عزیز من منظور ایشان را فهمیدم و حرف درستی می زدند.
همان طور که می دانید خیلی از ایستر اگ های بازی طی رد کردن مراحل بازی قابل دیدن می باشند و معمولا این ایستر اگ ها توسط کسانی پیدا می شوند که در طول ان مرحله محیط را بگردند. از انجا که تعداد کثیری در طول مراحل به محیط ها و ساختمان هایی که در ان بودند توجه نمی کنند از این رو ماد no clip و ماد ساختمان باعث می شود دوباره فرصتی به ما برای گشتن مکان هایی که در دسترس نیستند داده شود و ما محیط را بررسی کنیم و اگر توجه کنید در مکان هایی گشوده می شود که در طی مراحل در ان بودید.
به هر صورت ما با دوستان قدیمی تر در این تاپیک این موارد را بررسی کردیم و دلیل اینکه من اینجا هستم فقط کمک به شماست اگر اطلاعاتم کمکی به روند کار نمی کند به من خبر دهید که دیگر منتشر نکنم. بنده تابع جمع هستم و فقط قصد کمک دارم.
امیدوارم کسی را ناراحت نکرده باشم و بنده را حلال کنید.
پاسخ
(07-08-2016, 05:14 PM)mnhgm نوشته است: به هر صورت ما با دوستان قدیمی تر در این تاپیک این موارد را بررسی کردیم و دلیل اینکه من اینجا هستم فقط کمک به شماست اگر اطلاعاتم کمکی به روند کار نمی کند به من خبر دهید که دیگر منتشر نکنم. بنده تابع جمع هستم و فقط قصد کمک دارم.
امیدوارم کسی را ناراحت نکرده باشم و بنده را حلال کنید.
رفیق شما چرا اینقدر زود رنج هستید از کدوم قسمت حرف من این نتیجه رو گرفتید که از حضور شما ناراحت هستیم ؟!
دوستانی که جنازه ی کارآگاه بازی l.a noir براشون توی اون تونل مخفی نیست، اگر وقت کردند مطابق این ویدئو که راهنما هست عمل کنند ببینن به نتیجه میرسن یا نه
من کلی وقت براش گذاشتم اما متأسفانه بخش دوم که گشتن زیر دریاست چیزی برای من پیدا نشد {یعنی اصلن مثل اون ویدئو که رادار خاص توی نقشه باید ظاهر بشه نمیاد}
نمی دونم مشکل از کجاست، از طرفی به ظاهر ویدئو نمیخوره که چیز فیکی باشه
حتمن امتحان کنید
https://youtu.be/_3Jznik7N9A
این ویدئو هم از یوتوب هست
##[emoji118][emoji118]ویرایش : دوستان الآن بیشتر به توضیحات و کامنت ها دقت کردم، و یک نکته ی مسخره رو فهمیدم! این ویژگی فقط برای اون دسته از کاربرانی هست که بازی رو قبلن در ps3-x360 بازی کردن و حالا اومدن روی ps4-x1 بازی می کنن!!
و برای من چون فقط روی ps4 بازی کردم همچین چیزی وجود نداره!
کسی تونسته بدون داشتن این ویژگی جنازه رو دیده باشه؟!
توی PC چطور؟ جنازه همین طوری هست ، یا با انجام کار خاصی و یا فقط نصب ماد مشخص میشه؟

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر در مورد بازی Mortal Kombat 11 White Beard 1 2,012 04-24-2021, 12:49 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  تبادل نظر در رابطه با بازی Resident Evil 2 Remake White Beard 1 1,713 02-09-2019, 10:37 AM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  تبادل نظر در رابطه با بازی Devil May Cry 5 White Beard 0 1,428 02-08-2019, 01:22 AM
آخرین ارسال: White Beard
  بحث و تبادل نظر پیرامون بهترین بازی 2015 Old Snake 69 17,167 11-23-2015, 12:41 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  بحث و تبادل نظر پیرامون خرید "بازی" PS4 و Xbox one Old Snake 4 4,231 09-12-2015, 03:07 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 7 مهمان