امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
(07-11-2016, 11:54 PM)Farhad01 نوشته است: یعنی مدیران انجمن صحبت درباره ی نظریه ها و فرضیه ها رو مهم تر از توضیحات و راهنمایی هایی که گاهی اوقات لازم میشه میدونن؟ بنده نمیخوام حرف منفی بزنم، ولی اینکه بتونیم با نظریه و فرضیه سازی شخصی به چیزی که راکستار ساخته برسیم خیلی احتمالش کمه!
چنانچه دوست مون هم اشاره کردن نظریه سازی های قبلی به بن بست رسیده!
اونقدر گیمر های شاخ اون ور دنیا وجود داره که قطعن بیشتر از تمام گیمرهای ایرانی تلاش کردند و اگه به نتیجه ای رسیده بودن برای همه آشکار میشد!
به هر حال بنده ترجیح میدم دیگه در این تاپیک شرکت نکنم تا خدای ناکرده اسپم نفرستاده باشم
با تشکر از همه ی دوستان
تا اینجا هم تاپیک کمک های بزرگی به بنده در GTA V کرد

Sent from my iPhone using Tapatalk

دوست عزیز اولا که دلیل بن بست، عدم استقبال دوستان بود نه این که نتیجه نده!
دوما اگر واقعا نظرتون اینه که به قول خودتون "گیمرهای ایرانی" نمی تونن راز رو کشف کنن که اصن بحث از بنیان ملغاست!
سوما من نگفتم راهنمایی نکنید، گفتم برای جلوگیری از شلوغی تاپیک و سردرگمی دیگران و گم شدن موضوع اصلی این راهنمایی ها رو خصوصی بکنید! 
چهارما هم خودتون مختارید! اگر واقعا اینقدر به نظرتون ثقیل اومد این حرف "اسپم ندید" من، هر جور صلاحه عمل کنید!
                           رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
سلام
باز هم در خدمت شما هستیم با یک کشف تازه

برادرایی که برنامه اپسیلون رو اجرا کردید ، اونایی که پول رو تحویل دادن میتونن از این کشف لذت ببرن
اونایی هم که پیچیدن به بازی معلوم نیست ، خودشون امتحان کنن و نتیجه رو بگن

اپسیلون بعد از پایان مرحله اش یه برنامه دیگه هم داره و اون پیدا کردن 10 قطعه از قطعات این مرحله هست .
عکسش رو اینجا میذارم ، تو یوتیوب هم میشه فیلماشو ببینید . من همین الان پیدا کردم برم بقیه شو پیدا کنم بر گردم .

[تصویر:  11124973039387781930.jpg]
پاسخ
دوستان مسئله ای ذهن منو درگیر کرده. نميدونم تا الان متوجه این قضیه شده اید و یا در این بحث راجع به این مسئله صحبت شده  یا نه ولی من ميگم و از دوستانی که توانایی انجام این کارا دارند حتما درخواست می کنم که پیگیری کنند.
اگر اشتباه نکنم در چند صفحه قبل دوستی میان گفته هايشان راجع به مکانی صحبت می کردند که با دوربینی(اگر اشتباه نکرده باشم) ساختمانfib را در بازی باید دید و یا این ساختمان توسط دوربین دیده شده بود. 
این من را یاد صحنه ای در بازی gat san andreas می اندازد.در این صحنه که دقیقا یادم نیست در کجای بازی بود( اگر اشتباه نکرده باشم بیرون از  شهر اول  در سمت غرب در ابتدای جاده ای در منطقه سر سبز و جنگل و کوهستان شهر دوم)   عکاسی دائم از ساختمانی ( که فکر کنم داخل شهر اول هست) عکس می گیرد و پس از اتمام عکاسی به سمت ناحیه و قسمتی که داشت از آن جا عکس می گرفت حرکت می کرد و چون بین عکاس و ساختمان، ناحیه ای پر از آب بود ( رود خانه ای که به دریا میریزد) عکاس به داخل آب می رفت و غرق می شد.  پس از مدتی اگر به سمت محل عکاس باز می گشتید میدید که دوباره عکاس دارد از همان ساختمان عکس می گیرد و دوباره همین مراحل تکرار می شد. از دوستان خواهش می کنم که اگر هنوز به پیدا کردن راز علاقه دارند حتما بازی gta San andreas را دوباره از اول نصب و بازی کرده منتها با دقت و حتما در پایان بازی به دنبال چیز های مشکوک داخل بازی باشند.
صد در صد مطمئن باشید که این راز قسمتی از آن در بازی مذکور وجود دارد. 
با آرزوی موفقیت برای همه شما عزيزان S0 (29)
پاسخ
(07-16-2016, 03:14 PM)Iran army نوشته است: دوستان مسئله ای ذهن منو درگیر کرده. نميدونم تا الان متوجه این قضیه شده اید و یا در این بحث راجع به این مسئله صحبت شده  یا نه ولی من ميگم و از دوستانی که توانایی انجام این کارا دارند حتما درخواست می کنم که پیگیری کنند.
اگر اشتباه نکنم در چند صفحه قبل دوستی میان گفته هايشان راجع به مکانی صحبت می کردند که با دوربینی(اگر اشتباه نکرده باشم) ساختمانfib را در بازی باید دید و یا این ساختمان توسط دوربین دیده شده بود. 
این من را یاد صحنه ای در بازی gat san andreas می اندازد.در این صحنه که دقیقا یادم نیست در کجای بازی بود( اگر اشتباه نکرده باشم بیرون از  شهر اول  در سمت غرب در ابتدای جاده ای در منطقه سر سبز و جنگل و کوهستان شهر دوم)   عکاسی دائم از ساختمانی ( که فکر کنم داخل شهر اول هست) عکس می گیرد و پس از اتمام عکاسی به سمت ناحیه و قسمتی که داشت از آن جا عکس می گرفت حرکت می کرد و چون بین عکاس و ساختمان، ناحیه ای پر از آب بود ( رود خانه ای که به دریا میریزد) عکاس به داخل آب می رفت و غرق می شد.  پس از مدتی اگر به سمت محل عکاس باز می گشتید میدید که دوباره عکاس دارد از همان ساختمان عکس می گیرد و دوباره همین مراحل تکرار می شد. از دوستان خواهش می کنم که اگر هنوز به پیدا کردن راز علاقه دارند حتما بازی gta San andreas را دوباره از اول نصب و بازی کرده منتها با دقت و حتما در پایان بازی به دنبال چیز های مشکوک داخل بازی باشند.
صد در صد مطمئن باشید که این راز قسمتی از آن در بازی مذکور وجود دارد. 
با آرزوی موفقیت برای همه شما عزيزان S0 (29)

ممنون از دوست خوبم!
به نکته خوبی اشاره کردی!
البته قبلا هم مطرح شده بود که San andreas رو بازی کنیم! یه سری هم رفتن دنبالش ولی خب صداشون نیومد دیگه! :/ 
دوستان اگه نکته ای از بازی، مربوط به این راز بود مطرح کنند!
S0 (29) S0 (29)
پاسخ
راستی دوستان یک نکته جالب درباره فضایی ها( البته اگه راز مربوط به فضایی ها باشه)  S0 (2)  

یادمه چند صفحه پیش دوستی گفت که همه آدم فضایی ها فقط تو آمریکا دیده شدن و...  S0 (86)
اما جالب اینجاست که خطرناک ترین رویارویی با فضایی ها تو همین ایران خودمون بود تو سال 55 . S0 (5)
اتفاقا یکی از معتبر ترین گزارشات هست چون نه از طرف مردم بلکه از طرف برج مراقبت فرودگاه مهرآباد به نیرو هوای تهران رسید و دو فروند فانتوم مامور شدن ببینید چیه 167 و به گفته خلبانان با شی عجیبی رو به رو شدن Confused که وقتی بهش نزدیک شدن دستگاه هواپیما از کار افتاد S0 (43)  دقیقا مثل gat v Blink  که با هر چی بری سمت سفینه نمیتونی کامل بهش نزدیک بشی. 
برای دیدن این گزارش به صورت کامل به این آدرس 

https://fa.m.wikipedia.org/wiki/اشیای_پر...ران_(۱۳۵۵)
مراجعه کنید و یا در گوگل یا ویکی پدیا عبارت اشیا پرنده ناشناخته در آسمان تهران را جستجو کنید S0 (24) .

امیدوارم مفید بوده باشه

با تشکر S0 (29)
پاسخ
(07-18-2016, 08:07 PM)Iran army نوشته است: راستی دوستان یک نکته جالب درباره فضایی ها( البته اگه راز مربوط به فضایی ها باشه)  S0 (2)  

یادمه چند صفحه پیش دوستی گفت که همه آدم فضایی ها فقط تو آمریکا دیده شدن و...  S0 (86)
اما جالب اینجاست که خطرناک ترین رویارویی با فضایی ها تو همین ایران خودمون بود تو سال 55 . S0 (5)
اتفاقا یکی از معتبر ترین گزارشات هست چون نه از طرف مردم بلکه از طرف برج مراقبت فرودگاه مهرآباد به نیرو هوای تهران رسید و دو فروند فانتوم مامور شدن ببینید چیه 167 و به گفته خلبانان با شی عجیبی رو به رو شدن Confused که وقتی بهش نزدیک شدن دستگاه هواپیما از کار افتاد S0 (43)  دقیقا مثل gat v Blink  که با هر چی بری سمت سفینه نمیتونی کامل بهش نزدیک بشی. 
برای دیدن این گزارش به صورت کامل به این آدرس 

https://fa.m.wikipedia.org/wiki/اشیای_پر...ران_(۱۳۵۵)
مراجعه کنید و یا در گوگل یا ویکی پدیا عبارت اشیا پرنده ناشناخته در آسمان تهران را جستجو کنید S0 (24) .

امیدوارم مفید بوده باشه

با تشکر S0 (29)

از اطلاعات شما ممنونم دوست عزیز.
موضوعی تحت عنوان ادم فضایی که با ان رو به رو هستیم یک قضیه ای می باشد که عملا هیچ احتمال حتمی راجب ان نمی توان داد و همه می دانیم که در رابطه با این موضوع هیچ گونه مستندی(بهتر بگوییم مستند قابل اعتمادی) وجود ندارد.
بنده معتقد هستم موجود فضایی وجود ندارد و چیز هایی هم که طی این سال های زندگی بشر در دنیا به نام موجودات فضایی دیده شده است(از همه ی موضوعات دروغ و کذب یا شایعه هم فاکتور می گیریم) مربوط به موضوع دیگری می باشد که ایجا جای ان نیست که در موردش بحث و تبادل نظر شود. البته این موضوع چیزی نیست که تک بعدی مشاهده شود و از ان ساده گذشت ولی هرکس عقیده ای دارد و این عقیده بنده بود.
باز هم سپاس برای اطلاعات و از شما دعوت می کنم که برای حل راز به این تاپیک بپیوندید.
پاسخ
سلام دوست عزيزmnhgn S0 (22)
عقیده شما کاملا برای من محترم هست S0 (29) ولی خارج از این بحث این که آدم فضایی وجود دارد یا ندارد و یا حتی این که د .و.ل.ت های خارجی(مخصوصا آمریکا و یا غیره) آزمایشاتی انجام میدهند و ما حاصل این آزمایشات را به صورت اشیانورانی در آسمان  ،انسان های عجیب الخلقه، عکس های که از موجودی شبیه به انسان گرفته شده که در دنیای مجازی مردم به آنufo می گویند، بشقاب پرنده هاو... می بینیم S0 (5) و یا مسائل دیگر راجع به رازی که در داخل بازی gta هست من فقط خواستم اطلاعاتی که امکان دارد به راز ربط داشته باشد را بگویم تا زمانی که خودم بتوانم مشکل بازی را رفع و آن را نصب کنم و به شما در حل راز کمک کنم Ghelion  
البته اینم بگم تا الان نشانه های زیادی راجع به وجود موجودات فرا زمینی به هر شکل وجود دارد از الواح گلی و سفالی مربوط به تمدن های گذشته و یا عکس ها و دیده شدن توسط مردم چه در حال حاضر و چه در طول تاریخ. و البته دانشمندان هم احتمال خیلی خیلی زیاد به وجود بیگانگان دادند S0 (44)   اما من موردی رو گفتم که :
اولا تو خود ایران بود  S0 (5)
دوما در زمان نه چندان دور اتفاق افتاده
سوما موردی که نتنها توسط مردم بلکه توسط برج مراقبت فرودگاه رسمی کشور به یک نیروی مهم یعنی نیروی هوای گزارش شد پس تا الان می توان فهمید که این قضیه چه قدر مهم است.و مهم تر از آن اینکه چند فروند هواپیمای نظامی به دنبال ان رفتند 167 و چیزی که دیدند را نقل کردند و این را همه میدانند که افراد نظامی اهل دروغ و شوخی نیستند و یا افرادی نیستند که بخواهند مردم را اذیت کنند و یا سر کار بگذارند S0 (86) و البته این گزارش را ماموران آمریکایی هم دادند(لطفا به سایت ویکی پدیا رفته و حتما مطلب بخونید) و جالب تر اینکه اولین و تنها ترین برخورد نظامی و جدی با بیگانگان در دنیا بود البته من جای ندیدم غیر از ایران برخوردی به این سطح با ufo باشد و البته من اینرا در مستندی از خارجی ها دیدم که راجع به برخورد نظامی فرازمینیا با انسان بود و راجع به خلبان های ایرانی که این وسیله عجیب را دیده بودند صحبت می کردند.  پس تا الان متوجه جدی بودن قضیه شده اید. 
و چهارم و آخرین مورد که از همه موارد خیلی مهم تر هست ارتباط آن با بازی gta v هست Blink چون دقیقا مثل بازی خلبان های ایرانی هیچ راهی برای نزدیک شدن به سفینه را نداشتند. 
و در آخر شاید راکستار می خواد بگه آدم فضایی وجود نداره و همه ساخت آدم ها هست و یا ما الان با آدم فضایی ها ارتباط برقرار کردیم و یا  ان ها در منطقه 51 آمریکا اسیر هستند و مورد آزمایش قرار می گیرند الله اعلم.....
پاسخ
ممنون از دوست خوبم بابت اطلاعات عمومی
لطفا در این باره دیگه بحث نکنید! یعنی هیچ گونه ادامه ای ندید لطفا! ادامه اعم از : "من نظر خودم رو گفتم" "این موضوع بی ربطه" " نه خیرم! این موضوع خیلی هم مربوطه" "در هر صورت خواستم کمکی کرده باشم" و ....! هیچ ادامه ای نباشه! متشکر

در این مورد هم باید یه نکته رو یادآوری کنم که هدف حل معمای کوه چیلاد هست! و آدم فضایی و یوفو فقط احتمال دارد که مربوط باشد و همچنین دیگر مواردی که بحث شد! پس در کنار ذهنمون تصویر کلی رو از دست ندیم!
این بحث آدم فضایی ها هم اگر نکته کاربردی و عملی ای داره بگید! ولی صرفا اطلاعات غیر کاربردی به درد نمی خوره! برای مثال هر گونه اطلاعات راجع به این که فلان روز فلان کس که داشت باغشو آب می داد تو هوا UFO دید!!! به درد نمی خوره منطقا! داستان هایی رو مطرح کنید که بشه تو بازی یه حرکتی زد! یا مثلا به سفینه دسترسی پیدا کرد یا حالا هر چیز دیگه!
لطفا هم از حرف های من ناراحت نشید من هدفم فقط جهت دادن به تاپیک و جلوگیری از به هم ریختگی هست!
پاسخ
(07-18-2016, 11:03 PM)last assassin نوشته است: ممنون از دوست خوبم بابت اطلاعات عمومی
لطفا در این باره دیگه بحث نکنید! یعنی هیچ گونه ادامه ای ندید لطفا! ادامه اعم از : "من نظر خودم رو گفتم" "این موضوع بی ربطه" " نه خیرم! این موضوع خیلی هم مربوطه" "در هر صورت خواستم کمکی کرده باشم" و ....! هیچ ادامه ای نباشه! متشکر

در این مورد هم باید یه نکته رو یادآوری کنم که هدف حل معمای کوه چیلاد هست! و آدم فضایی و یوفو فقط احتمال دارد که مربوط باشد و همچنین دیگر مواردی که بحث شد! پس در کنار ذهنمون تصویر کلی رو از دست ندیم!
این بحث آدم فضایی ها هم اگر نکته کاربردی و عملی ای داره بگید! ولی صرفا اطلاعات غیر کاربردی به درد نمی خوره! برای مثال هر گونه اطلاعات راجع به این که فلان روز فلان کس که داشت باغشو آب می داد تو هوا UFO دید!!! به درد نمی خوره منطقا! داستان هایی رو مطرح کنید که بشه تو بازی یه حرکتی زد! یا مثلا به سفینه دسترسی پیدا کرد یا حالا هر چیز دیگه!
لطفا هم از حرف های من ناراحت نشید من هدفم فقط جهت دادن به تاپیک و جلوگیری از به هم ریختگی هست!
ممنون از مدیر محترم تاپیک. درست می فرمایید دقیقا این تبادل نظرات راجب این موضوع به روند تاپیک کمکی نخواهد کرد و از دوست بسیار عزیزم جناب iran army برای دادن اطلاعات و منابع به بنده تشکر می کنم و در کل این یک تبادل نظر دوستانه بود که من با ایشان داشتم و من وقتی که دیدم قضیه ادم فضایی به میان امد دوست داشتم یک صحبت و تبادل نظر دوستانه ای داشته باشم و اولا سو تفاهم نشود که بنده دنبال بحث بوده ام  و ثانیا من در حد و اندازه ای نیستم که بگویم چه کسی درست می گوید و چه کسی نادرست. همان طور که عرض کردم یک تبادل نظر دوستانه بود و عذر خواهی می کنم بابت خارج شدن بحث تاپیک از مسیر اصلی.
طوری که بنده برداشت کردم چند وقت پیش بعضی از دوستان از صحبت های بنده و مدیر تاپیک دلخور شدند و ما از ان روز به بعد انها را در تاپیک مشاهده نکردیم اگر پیامم را می بینند می خواهم به انها بگوییم ما هنوز منتظر شما برای کمک در حل راز هستیم.
با تشکر
پاسخ
(07-19-2016, 03:23 PM)mnhgm نوشته است:
(07-18-2016, 11:03 PM)last assassin نوشته است: ممنون از دوست خوبم بابت اطلاعات عمومی

ممنون از مدیر محترم تاپیک. درست می فرمایید دقیقا این تبادل نظرات راجب این موضوع به روند تاپیک کمکی نخواهد کرد و از دوست بسیار عزیزم جناب iran army برای دادن اطلاعات و منابع به بنده تشکر می کنم و در کل این یک تبادل نظر دوستانه بود که من با ایشان داشتم و من وقتی که دیدم قضیه ادم فضایی به میان امد دوست داشتم یک صحبت و تبادل نظر دوستانه ای داشته باشم و اولا سو تفاهم نشود که بنده دنبال بحث بوده ام  و ثانیا من در حد و اندازه ای نیستم که بگویم چه کسی درست می گوید و چه کسی نادرست. همان طور که عرض کردم یک تبادل نظر دوستانه بود و عذر خواهی می کنم بابت خارج شدن بحث تاپیک از مسیر اصلی.
طوری که بنده برداشت کردم چند وقت پیش بعضی از دوستان از صحبت های بنده و مدیر تاپیک دلخور شدند و ما از ان روز به بعد انها را در تاپیک مشاهده نکردیم اگر پیامم را می بینند می خواهم به انها بگوییم ما هنوز منتظر شما برای کمک در حل راز هستیم.
با تشکر
نه دوست عزیز من اصلا ناراحت نمی شم! فقط این که تاپیک زیاد خارج نشد همین! ممنون!  S0 (29)
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر در مورد بازی Mortal Kombat 11 White Beard 1 2,012 04-24-2021, 12:49 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  تبادل نظر در رابطه با بازی Resident Evil 2 Remake White Beard 1 1,713 02-09-2019, 10:37 AM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  تبادل نظر در رابطه با بازی Devil May Cry 5 White Beard 0 1,428 02-08-2019, 01:22 AM
آخرین ارسال: White Beard
  بحث و تبادل نظر پیرامون بهترین بازی 2015 Old Snake 69 17,167 11-23-2015, 12:41 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  بحث و تبادل نظر پیرامون خرید "بازی" PS4 و Xbox one Old Snake 4 4,231 09-12-2015, 03:07 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان