امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
(08-03-2016, 12:50 PM)mnhgm نوشته است:
(08-03-2016, 09:03 AM)Hitler.16 نوشته است: واقعیتش رو بخواین این کارا بیخوده برای دست رسی به نکات مخفی بازی فقط یک راه هست. همه اون کوه مخوف رو میشناسن و اینکه خیلی گردش گر داره و نقاشی که رو دیوار هست چشم مخوف هم که زیر همون تلسکوپ ها هست و اگه نگاه کنید رو چوب تراشیده شده اول بازی رو تموم کن (داستان رو) بعد دوباره برگرد که منظورش به احتمال زیاد صد در صد کردنه بازیه(احتمالا بدون زدن کوچیک ترین چیت) که اونم تقریبا سخته پس نتیجه میگیریم اول کلا باید کل بازی رو تموم کنیم بعد بگردیم دنبال اینا قابل توجه تونم باشه که صد در صد کردن بازی شامل همه چی میشه از پیدا کردن کاغذ ها تا اون کیف های باخط آبی و تموم کردن مینی گیم ها و اوردن مدال طلا داخل تیرندازی و غیره.

در گذشته و حال دوستان ما با سیو صد در صد کند و کاو های زیادی کردند که عملا این سیو را می شود به راحتی در سایت های مختلف به دست اورد. حقیقتا موضوع اصلی این نیست ولی اگر از بین دوستان کسی سیو بازی کاملی ندارد پیشنهاد میکنم که یا بازی را کامل یا از سطح اینترنت دانلود کند.
با تشکر از شما دوست عزیز.

نه من میدونم سیوی به راحتی گیر میاد مشکل اینه شما از کجا میدونید داخل سیوی تغیری ایجاد نشده (منظورم هک بازی هست) یا اینکه چیت زده نشده باشه پیشنهاد من اینه که یکی از عضا یا از یک منبع معتبر یک سیوی سالم و متمعن پیدا کنید و یک نظر دیگه اینکه بنظرمن باید برای پیدا کردن راز ها بازی اورجینال باشه نه کرک شده(بابت غلط املای ها هم شرمنده)
پاسخ
(08-03-2016, 10:21 PM)Hitler.16 نوشته است:
(08-03-2016, 12:50 PM)mnhgm نوشته است:
(08-03-2016, 09:03 AM)Hitler.16 نوشته است: واقعیتش رو بخواین این کارا بیخوده برای دست رسی به نکات مخفی بازی فقط یک راه هست. همه اون کوه مخوف رو میشناسن و اینکه خیلی گردش گر داره و نقاشی که رو دیوار هست چشم مخوف هم که زیر همون تلسکوپ ها هست و اگه نگاه کنید رو چوب تراشیده شده اول بازی رو تموم کن (داستان رو) بعد دوباره برگرد که منظورش به احتمال زیاد صد در صد کردنه بازیه(احتمالا بدون زدن کوچیک ترین چیت) که اونم تقریبا سخته پس نتیجه میگیریم اول کلا باید کل بازی رو تموم کنیم بعد بگردیم دنبال اینا قابل توجه تونم باشه که صد در صد کردن بازی شامل همه چی میشه از پیدا کردن کاغذ ها تا اون کیف های باخط آبی و تموم کردن مینی گیم ها و اوردن مدال طلا داخل تیرندازی و غیره.

در گذشته و حال دوستان ما با سیو صد در صد کند و کاو های زیادی کردند که عملا این سیو را می شود به راحتی در سایت های مختلف به دست اورد. حقیقتا موضوع اصلی این نیست ولی اگر از بین دوستان کسی سیو بازی کاملی ندارد پیشنهاد میکنم که یا بازی را کامل یا از سطح اینترنت دانلود کند.
با تشکر از شما دوست عزیز.

نه من میدونم سیوی به راحتی گیر میاد مشکل اینه شما از کجا میدونید داخل سیوی تغیری ایجاد نشده (منظورم هک بازی هست) یا اینکه چیت زده نشده باشه پیشنهاد من اینه که یکی از عضا یا از یک منبع معتبر یک سیوی سالم و متمعن پیدا کنید و یک نظر دیگه اینکه بنظرمن باید برای پیدا کردن راز ها بازی اورجینال باشه نه کرک شده(بابت غلط املای ها هم شرمنده)
درود دوست عزیز.
متاسفانه طرز تفکر شما در مورد این موضوع قدیمی هست. در اصل منظور بنده این هست که در گذشته تصور می شد رسیدن به راز بزرگ راکستار پیدا کردن یک شی( مثلا جت پک) می باشد. مدت زیادی هست که این قضیه برای همه روشن شده که ما درون بازی به دنبال شی و یا چیز دیگری نیستیم بلکه راز همین تکه های پازل هست که همه ما تا الان پیدا کردیم پس در واقع ما راز را در اختیار داریم ولی اگر بخواهیم جلوه ان را مشاهده کنیم باید تکه های پازل را به هم بچسبانیم. نظریه اخرین اصل و پایه ای هست که ما با ان رو به رو هستیم پس شما نگران غیر فعال شدن چیزی در بازی نباشید بلکه اگر قرار بود ما راز را به صورت یک شی ببینیم این همه شکل و علایم و نشانه های درون بازی بیهوده بود و از طرفی در دنیا گیمر های بسیار زیادی وجود دارند که مسلما بعضی از ان ها بازی را بدون تقلب به پایان رساندند پس اگر ان ها چیز جدیدی می دیدند مسلما به اشتراک می گذاشتند و ما هم مشاهده می کردیم. دوستان در سطح اینترنت جست و جو های زیادی داشتند و همه چیز هایی که در اینترنت دیدند دقیقا منطبق بر اکتشافات ما بود.
موفق باشید.
پاسخ
دوستان من از عید پستا رو میخونم و سر میزنم
خودم درصد 57 ام رو pc  یه سیو 100 دارم ک چیت نزده ولی درباره ی ترینر نمیدونم راستی یه سوال لوله کف اقیانوس میرسه ب کجا
کسی با نیتیو ترینر یا اون معجونه رفته تهش
به نظرم تونل و طبقه -1 پایگاه و کو ه با هم مرتبط ان
پاسخ
(08-03-2016, 10:45 PM)Unknowngamer نوشته است: دوستان من از عید پستا رو میخونم و سر میزنم
خودم درصد 57 ام رو pc  یه سیو 100 دارم ک چیت نزده ولی درباره ی ترینر نمیدونم راستی یه سوال لوله کف اقیانوس میرسه ب کجا

این احتمال در گذشته داده می شد ولی تماما زیر و بم ان منطقه حتی با no clip جست و جو شد و هیچ موردی مشاهده نشد.
پاسخ
(08-03-2016, 10:51 PM)mnhgm نوشته است:
(08-03-2016, 10:45 PM)Unknowngamer نوشته است: دوستان من از عید پستا رو میخونم و سر میزنم

این احتمال در گذشته داده می شد ولی تماما زیر و بم ان منطقه حتی با no clip جست و جو شد و هیچ موردی مشاهده نشد.

دقیقا بحث من سر همینه شما راز های مخفی رو با چیت و مود میرید وبنظرم راکستار زرنگ تر از این حرف هاست که بزاره با چیت های مثل نو کلیپ راز رو متوجه بشید و بگم من میدونم راز یک شعی یا جسم نیست بلکه یک منظور هست ولی بنظر من راز هارو به هیچ عنوان در نسخه کرک شده یا با چیت های مختلف نمیشه پیدا کرد شایدم بشه ولی فقط  چیز های که در افلاین قابل کشف هستن رو پیدا کنید اون هم بدون استفاده از چیت ها
پاسخ
بازی اون قد هم سخت نیست که با تقلب بخوایم تموم کنیم . من سیوم کامله ، بدون تقلب خیلی راحت تمومش کردم . فقط حوصله میخواد .

دریای کنار منطقه نظامی زیرش تانک و هواپیما غرق شده . پر از وسائله .

یه دریچه دیگه هم اون قسمت از دریا که تلکابین سوار میشیم هست .

یه نفر به فرانکلین اس میده و بعد از سوال و جواب یه تیشرت میده که عکس اون کوهه روش چاپ شده .

اونایی که به پا گنده علاقه دارن ، بعد از صد در صد کردن ، چند روز بعدش مرحله ش میاد رو نقشه .

جلوی در خونه ترور یه میز هست که روش یه دستماله . اگه بوش کنی دفعه اول ، رو نقاشیای اون فضایی ها میره .

اون گیاهای مخدر جز در صد های بازی نیستن . معلوم نیست هدف راک استار از گذاشتن شون چیه . من که هنوز استفاده شون نکردم .

ترور یه دوست داره ، همون زنه که همه ش پشت لپتابه ، باید چند نفرو واسه ش پیدا کنید  .

اینا مواردی بود که کشف کردم اگه تکراری نباشه .

سخت ترین مرحله بازی پرش با ماشین و موتور از موانع هست که باید خیلی خوشگل فرود بیای . دیگری هم بازی دارت هستش .
پاسخ
سلام اون سیوی که من گزاشتم بره خودمه و بدون هیچ ترینر/ماد یا چیزی بازی رو تموم کردم امتحان کنید امیدوارم کمکتون کنه
زدم تو خیابونایی که اصل نمیدونستم تش کجا بود
منم مثل تو خاطره هام تنها میگذشت تو برف و بارون...
پاسخ
(08-03-2016, 11:48 PM)Hitler.16 نوشته است:
(08-03-2016, 10:51 PM)mnhgm نوشته است:

دقیقا بحث من سر همینه شما راز های مخفی رو با چیت و مود میرید وبنظرم راکستار زرنگ تر از این حرف هاست که بزاره با چیت های مثل نو کلیپ راز رو متوجه بشید و بگم من میدونم راز یک شعی یا جسم نیست بلکه یک منظور هست ولی بنظر من راز هارو به هیچ عنوان در نسخه کرک شده یا با چیت های مختلف نمیشه پیدا کرد شایدم بشه ولی فقط  چیز های که در افلاین قابل کشف هستن رو پیدا کنید اون هم بدون استفاده از چیت ها

عزیز راکستار بزور جلوی چیترهای بخش آنلاین رو میگیره اونوقت برای نسخه کرکی...
پاسخ
سلام.
دوستان لطف میکنید بگید جسد هنری چهارم و نامه ی رئیس جمهور دقیقا مختصاتش کجاست؟
[تصویر:  www.rahafun.com-Yellow-by-Carlos-Ortega-Elizalde-55.jpg]

پاسخ
:|
یه هفته نیستم تاپیک رو اسپم بر می داره!
برای بار هزارم! بلکه هم ده هزارم!: راز مخفی نیاید اعلام کنید! "من فلان جا فلان چیز رو پیدا کردم" :| فقط در باره کوه چیلاد و چیزایی که فکر می کنید مرتبطه!

در مورد 100 درصد کردن بازی هم، یه سرچ ساده بکنید تو نت مورد هایی که برای 100 کردن بازی نیازه رو پیدا می کنید، اگه حوصلش رو دارید، بازی رو 100 کنید و ادامه بدید! دیگه هم لطفا تو خصوصی این درخواست ها رو از هم بکنیم!

قرار بود یه عکس بزارم که مفید باشه، حالا نمی دونم قبلا گزاشتم یا نه ولی خب:
تو نسخه کالکتور ادیشن بازی یه نقشه هست که نقشه بازیه(روی کاغذ) که وقتی با این چراغای ماورابنفش نور می تابونید، یه سری چیز میز رو نقشه ظاهر می شه، این عکس همه اون چیزها رو داره و کیفیت عکس هم عالیه! با بدبختی پیداش کردم، ترجیحا دانلود کنید:

http://s1.picofile.com/file/8262481050/i...zfET0G.jpg
اینم یه چیز به درد بخور دیگه که چیزای مهم مخفی بازی رو نشون داده! پ.ن: اگر معنی کلمه ای رو بلد نیستید نباید تو تاپیک بپرسید، باید به دیکشنری مراجعه کنید:
http://s1.picofile.com/file/8262481500/zz19.jpg
امیدوارم مفید بوده باشه
هفته دیگه هم بازم عکس خوب می زارم برای دوستان پیگیر
موفق باشید
                           رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر در مورد بازی Mortal Kombat 11 White Beard 1 2,027 04-24-2021, 12:49 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  تبادل نظر در رابطه با بازی Resident Evil 2 Remake White Beard 1 1,732 02-09-2019, 10:37 AM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  تبادل نظر در رابطه با بازی Devil May Cry 5 White Beard 0 1,441 02-08-2019, 01:22 AM
آخرین ارسال: White Beard
  بحث و تبادل نظر پیرامون بهترین بازی 2015 Old Snake 69 17,212 11-23-2015, 12:41 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  بحث و تبادل نظر پیرامون خرید "بازی" PS4 و Xbox one Old Snake 4 4,258 09-12-2015, 03:07 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان