امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
اقا گفتین برای اینکه بتونین راز رو کشف کنین بید بازی 100 بشه خوب الان ماله من تو بخش statsنوشته 100درصد رو رفتی ولی میرم رو کوه صفینه نمیاد :| بازی هم توps4دارم میرم  ............ راستش بنظرم این راز ی ربطی ب اون ماشین فضایی داره البته بهتر بگم ب بوقش ی ربطی داره چون هربار ک میزنی نوع بوق عوض میشه شاید  ی نوع خاصی باید بوق رو بزنیم ؟ .....دمتون گرم  این مشکل مارام یکی کمک کنه :|
میشه سیاه نبود سفید نکرد میشه دنیارو باهم دیگه ببینیم رنگی
پاسخ
(08-05-2016, 07:42 PM)mr.a نوشته است: اقا گفتین برای اینکه بتونین راز رو کشف کنین بید بازی 100 بشه خوب الان ماله من تو بخش statsنوشته 100درصد رو رفتی ولی میرم رو کوه صفینه نمیاد :| بازی هم توps4دارم میرم  ............ راستش بنظرم این راز ی ربطی ب اون ماشین فضایی داره البته بهتر بگم ب بوقش ی ربطی داره چون هربار ک میزنی نوع بوق عوض میشه شاید  ی نوع خاصی باید بوق رو بزنیم ؟ .....دمتون گرم  این مشکل مارام یکی کمک کنه :|

دوست عزیز و دوستان عزیزم. ما در صفحات قبلی کاملا این مسایل را بررسی کردیم و نتیجه ان را اعلام کردیم.
از عزیزان تقاضا دارم که صفحات قدیمی را مطالعه نمایند.
ما دیگر از صفحه 90 مطلب مفیدی نداشتیم و یا بحث در مورد مسایل نا مربوط به راز بوده یا عزیزان سوال های تکراری پرسیدند.
موفق باشید و اگر پیگیر راز هستید مطالعه کردن چند صفحه و چند جمع بندی وقت شما را نخواهد گرفت.
با تشکر.
پاسخ
(08-05-2016, 07:42 PM)mr.a نوشته است: اقا گفتین برای اینکه بتونین راز رو کشف کنین بید بازی 100 بشه خوب الان ماله من تو بخش statsنوشته 100درصد رو رفتی ولی میرم رو کوه صفینه نمیاد :| بازی هم توps4دارم میرم  ............ راستش بنظرم این راز ی ربطی ب اون ماشین فضایی داره البته بهتر بگم ب بوقش ی ربطی داره چون هربار ک میزنی نوع بوق عوض میشه شاید  ی نوع خاصی باید بوق رو بزنیم ؟ .....دمتون گرم  این مشکل مارام یکی کمک کنه :|

دوستمون راهنماییتون کردن! باید تو زمان مشخص برید بالای کوه
ماشین فضایی هم من یه کلیپی دیدم در این باره که بررسی می کرد، ولی به نتیجه ای نرسیده بودن! ولی خب امتحانش تو مکان های مختلف خالی از لطف نیست!
                           رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
سلام خدمت دوستان عزیز.
با توجه به این که مطالب تکراری در تاپیک زیاد شده و عملا بحث ها در حال عقب گرد است لازم دیدم برای دوستان عزیز صفحات مهم را منتشر کنم.
توجه کنید صفحات زیر یا دارای جمع بندی توسط مدیر تاپیک یا دوستان بوده است یا شامل بحث و گفت و گو های مهم می شود.
بنده صفحات را از اول تاپیک تا به اینجا به صورت سریع بررسی کردم و سعی کردم اکثر صفحات مهم را خدمت دوستان ارایه کنم ولی اگر در قضیه راز بزرگ بیشتر پیگیر هستید صفحات دیگر هم مشاهده شود.
1
2
8
12
15
31
36
43
46
47
59
64
84
100
101
111
114
117
119
LINK
پاسخ
(08-05-2016, 09:04 PM)mnhgm نوشته است: سلام خدمت دوستان عزیز.
با توجه به این که مطالب تکراری در تاپیک زیاد شده و عملا بحث ها در حال عقب گرد است لازم دیدم برای دوستان عزیز صفحات مهم را منتشر کنم.
توجه کنید صفحات زیر یا دارای جمع بندی توسط مدیر تاپیک یا دوستان بوده است یا شامل بحث و گفت و گو های مهم می شود.
بنده صفحات را از اول تاپیک تا به اینجا به صورت سریع بررسی کردم و سعی کردم اکثر صفحات مهم را خدمت دوستان ارایه کنم ولی اگر در قضیه راز بزرگ بیشتر پیگیر هستید صفحات دیگر هم مشاهده شود.
1
2
8
12
15
31
36
43
46
47
59
64
84
100
101
111
114
117
119
LINK

به پست اول اضاف می کنم
ممنون از دوست خوبم
پاسخ
سلام به همه ی اونایی که در قلب دیگران زندگی میکنن

بدون مقدمه شروع میکنم ، دریچه ی زیر رو که میبینید و همه تونم باهاش آشنا هستید ، وقتی نزدیک این دریچه میشید در تایم های خاصی کد مورس ارسال میکنه که با کلی گشت و گذار ترجمه ش رو پیدا کردم ( هر چی جلوتر میریم دیگه یوتیوب و سایتای خارجی هم چیزی در مورد موارد جدید نمیدونن ) و برای اطمینان یه کلمه ش رو خودم ترجمه کردم که مطمئن شم همخوانی دارن ، خیال نکنید ترجمه ش کاره راحتیه ، خوده راک استار هم قاطی کرده !

[تصویر:  77177485335380256244.png]

ترجمه ی این کد مورس این هست

hey you never call me ، how do you fancy we are going bowling

هی تو ، هیچ وقت بهم زنگ نزن ، چه خیالی کردی که میریم بوئلینگ ؟

حتما میگید خب این چرت و پرتا چیه میفرسته ؟

در بازی gta iv  ( البته من بازی نکردمش ولی اون چیزایی که دربارش خوندم براتون میگم ) شخصیت اصلی بازی یه دوستی داره که هی بهش زنگ میزنه و پیشنهاد بوئلینگ میده که نیکو هم میگه بی خیال دست از سر کچلم بردار

پس میشه احتمال داد از اونجایی که پایان بازی gta iv نا معلوم بود ، شاید کسی که پشت دریچه هست همون نیکو باشه .

اگر کسی این بازی رو تموم کرده و چیزی متوجه شده برامون توضیح بده

دوستان صفحه ی گیمفا رو نبندید هنوز مونده

برید به مختصات زیر و یه دریچه ی دیگه هم رویت کنید ، البته نزدیکش نشید چون اگه برید طرفش وارد تونل زمان شده و سر از بیمارستان در میارید

[تصویر:  00541107393499900635.jpg]

[تصویر:  73967819438107290918.jpg]

عکس زیر رو که میبینید عکس یوفوی بالای کوه هستش که از موقع ظاهر شدنش تا هر وقت که من اونجا باشم اونم همون جاست ،
اگر یوفوی بازی شما هم همین طوره بهم بگید

[تصویر:  41598885010186332393.jpg]
پاسخ
(08-05-2016, 08:36 PM)last assassin نوشته است:

ماشین فضایی هم من یه کلیپی دیدم در این باره که بررسی می کرد، ولی به نتیجه ای نرسیده بودن! ولی خب امتحانش تو مکان های مختلف خالی از لطف نیست!
در جواب اول بگم ک واقعن خودمم نمیدونم چرا ساعت 3 برا من نمیاد :( حالا مهم نیس خودم یکاریش میکنم بازم ممنون ....ولی   در چیزی ک درباره ماشین گفتم بگم ک ماشین مطمئنن ی ربط بزرگی ب بازی داره اما من گفتم بوق ماشین  تو اون کلیپ درباره بوق ماشینه هم برسی کرد این که هر بار بوقش عوض میشه؟  من توی فروم خوندم ک طرف رفته بوده با این ماشینه تو کوه و بوق زده بعد ی در وا میشه ک فضایی ها میان و میکشتشون و بعد تو نقشه ی جایی رو نشون میده ک میرسه ب نامه ملیون دلاری حالا پس یا ماشینه ربطش واقعن ب اینه . یا  طرف سرکارمون گزاشته و ماشینه کارش ی چیز دیس اما چی باید سعی کنیم بفهیم♥
میشه سیاه نبود سفید نکرد میشه دنیارو باهم دیگه ببینیم رنگی
پاسخ
آقا این GTA من ساعتش جلو نمیره از همون اول میمونه رو 12 ظهر نه شب میشه نه چیزی؟
زدم تو خیابونایی که اصل نمیدونستم تش کجا بود
منم مثل تو خاطره هام تنها میگذشت تو برف و بارون...
پاسخ
(08-06-2016, 10:18 PM)mr.a نوشته است:
(08-05-2016, 08:36 PM)last assassin نوشته است:

در جواب اول بگم ک واقعن خودمم نمیدونم چرا ساعت 3 برا من نمیاد :( حالا مهم نیس خودم یکاریش میکنم بازم ممنون ....ولی   در چیزی ک درباره ماشین گفتم بگم ک ماشین مطمئنن ی ربط بزرگی ب بازی داره اما من گفتم بوق ماشین  تو اون کلیپ درباره بوق ماشینه هم برسی کرد این که هر بار بوقش عوض میشه؟  من توی فروم خوندم ک طرف رفته بوده با این ماشینه تو کوه و بوق زده بعد ی در وا میشه ک فضایی ها میان و میکشتشون و بعد تو نقشه ی جایی رو نشون میده ک میرسه ب نامه ملیون دلاری حالا پس یا ماشینه ربطش واقعن ب اینه . یا  طرف سرکارمون گزاشته و ماشینه کارش ی چیز دیس اما چی باید سعی کنیم بفهیم♥
آره همینو بررسی کرده بود! و به این نکته رسیده بود که هر چند بار یک بار صدای بوق خیلی خاص می شه!
اونی هم که تو فروم خوندید فیک هست و جزو جوسازی ها هست در این باره! نامه میلیون دلاری هم توی اون نقشه بلوپرینت کالکتور ادیشن که گزاشتم نوشته کجاس که اصلا هیچ ربطی به این چیزا نداره!

(08-06-2016, 10:18 PM)mohammad1692 نوشته است: سلام به همه ی اونایی که در قلب دیگران زندگی میکنن

بدون مقدمه شروع میکنم ، دریچه ی زیر رو که میبینید و همه تونم باهاش آشنا هستید ، وقتی نزدیک این دریچه میشید در تایم های خاصی کد مورس ارسال میکنه که با کلی گشت و گذار ترجمه ش رو پیدا کردم ( هر چی جلوتر میریم دیگه یوتیوب و سایتای خارجی هم چیزی در مورد موارد جدید نمیدونن ) و برای اطمینان یه کلمه ش رو خودم ترجمه کردم که مطمئن شم همخوانی دارن ، خیال نکنید ترجمه ش کاره راحتیه ، خوده راک استار هم قاطی کرده !

[تصویر:  77177485335380256244.png]

ترجمه ی این کد مورس این هست

hey you never call me ، how do you fancy we are going bowling

هی تو ، هیچ وقت بهم زنگ نزن ، چه خیالی کردی که میریم بوئلینگ ؟

حتما میگید خب این چرت و پرتا چیه میفرسته ؟

در بازی gta iv  ( البته من بازی نکردمش ولی اون چیزایی که دربارش خوندم براتون میگم ) شخصیت اصلی بازی یه دوستی داره که هی بهش زنگ میزنه و پیشنهاد بوئلینگ میده که نیکو هم میگه بی خیال دست از سر کچلم بردار

پس میشه احتمال داد از اونجایی که پایان بازی gta iv نا معلوم بود ، شاید کسی که پشت دریچه هست همون نیکو باشه .

اگر کسی این بازی رو تموم کرده و چیزی متوجه شده برامون توضیح بده

دوستان صفحه ی گیمفا رو نبندید هنوز مونده

برید به مختصات زیر و یه دریچه ی دیگه هم رویت کنید ، البته نزدیکش نشید چون اگه برید طرفش وارد تونل زمان شده و سر از بیمارستان در میارید

[تصویر:  00541107393499900635.jpg]

[تصویر:  73967819438107290918.jpg]

عکس زیر رو که میبینید عکس یوفوی بالای کوه هستش که از موقع ظاهر شدنش تا هر وقت که من اونجا باشم اونم همون جاست ،
اگر یوفوی بازی شما هم همین طوره بهم بگید

[تصویر:  41598885010186332393.jpg]

من خودم زیاد تو آب جست و جو نکردم ولی این underwater hatch که سمت راست نقشه هست و این دومیه توی نقشه نسخه کالکتور با "in the drink" و یه ضربدر مشخص شدن!
به نظرم اگه روی این نقشه کار کنیم به نتایج خوبی می رسیم!
یه سوالی هم برای خودم ایجاد شده که توی این نقشه، روی اون منطقه نظامی ای که به صورت چندضلعیه و زیر فرودگاه شمال نقشه هست نوشته شده qA که نمی دونم چیه! امروز اون تو بودم گفتم شاید اسم اون خونه هاس! مثلا باشه 9 A که همچین طوری بود! ولی خب به نتیجه ای نرسیدم که چیه دقیقا! اگه شما فهمیدید بگید!
احتمال وجود ارتباطش هم بالاس! اولا این که منطقه نظامیه، دوما این که نزدیک کمپ هیپی ها و یوفوی بالا سر اونه! سوما هم بقلش اون دیش های ماهواره هستن که یکیشون جهتشون فرق می کنه!
پاسخ
(08-07-2016, 08:34 AM)Kian Khatibi نوشته است: سلام.
اول بگم که اون فایل pdf خیلی بدرد بخورحتما استفاده کنید.
اینم مود جت پک که دوست عزیز darkraider بهم معرفی کرد.
اینم اموزشش:لینک
از این مود حتما استفاده کنید  خیلیی بدرد میخوره.
التبه نمیدونم ولی فکر کنم دوستانی که اورجینال دارن مود رو بریزن بن بشن خدایی نکرده.
موفق باشید. S0 (2) S0 (2)

سلام
با این مود میشه اخر کارو بفهمیم ینی بعد از حل راز بازی به ما یک ماموریت در منطقه نظامی میده و ما با رفتن به اونجا میتونیم جت پکو بگیریم البته اینارو با توجه به این مود گفتم S0 (24) S0 (24)
[تصویر:  photo_2019_02_09_09_12_52.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر در مورد بازی Mortal Kombat 11 White Beard 1 2,012 04-24-2021, 12:49 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  تبادل نظر در رابطه با بازی Resident Evil 2 Remake White Beard 1 1,713 02-09-2019, 10:37 AM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  تبادل نظر در رابطه با بازی Devil May Cry 5 White Beard 0 1,428 02-08-2019, 01:22 AM
آخرین ارسال: White Beard
  بحث و تبادل نظر پیرامون بهترین بازی 2015 Old Snake 69 17,170 11-23-2015, 12:41 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  بحث و تبادل نظر پیرامون خرید "بازی" PS4 و Xbox one Old Snake 4 4,231 09-12-2015, 03:07 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان