امتیاز موضوع:
  • 28 رأی - میانگین امتیازات: 3.93
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر در رابطه با رازهای مخفی GTA V
(10-23-2016, 11:28 PM)last assassin نوشته است:
(10-23-2016, 09:51 PM)sinasd0258 نوشته است: سلام بچه ها برین این ویدیو رو ببینین یکی سواریه یوفو میشه ولی فک کنم واقعی نیس خودتون ببینین 
http://www.aparat.com/v/MCmA5?after=comment

98 درصد فیکه! ولی خب بد هم نساخته بود! ولی یه ایده ای گرفتم!
یه نفر با هلی کوپتر های مختلف بره سمت یوفوها ببینه شاید چیزی تغییر کرد!

من با هرچی بگید تست کردم هر مدل هلیکوپتر و هواپیما اما اتفاقی نمیفته
زدم تو خیابونایی که اصل نمیدونستم تش کجا بود
منم مثل تو خاطره هام تنها میگذشت تو برف و بارون...
پاسخ
با هر هلیکوپتری که بگی منم رفتم هیچی تغیر نمیکنه
پاسخ
(10-24-2016, 04:04 PM)*Resident Evil نوشته است:
(10-23-2016, 11:28 PM)last assassin نوشته است:
(10-23-2016, 09:51 PM)sinasd0258 نوشته است: سلام بچه ها برین این ویدیو رو ببینین یکی سواریه یوفو میشه ولی فک کنم واقعی نیس خودتون ببینین 
http://www.aparat.com/v/MCmA5?after=comment

98 درصد فیکه! ولی خب بد هم نساخته بود! ولی یه ایده ای گرفتم!
یه نفر با هلی کوپتر های مختلف بره سمت یوفوها ببینه شاید چیزی تغییر کرد!

من با هرچی بگید تست کردم هر مدل هلیکوپتر و هواپیما اما اتفاقی نمیفته

مرسی S0 (2)
                           رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
سلام رفقا حتما این مکان رو دیدید
http://uupload.ir/files/pgj6_gta5_7_1_20...07_(1).jpg
من دیروز رفتم اون جا نمیدونم چه ساعتی بود فقط میتونم بگم نمی تاریک بود رفتم بالاش چهار نفر داشتن یوگا کار میکردن
وقتی رفتم جلو خود به خود مردن و از دیرو دیگه نمیتونم پیداشون کنم
شما تا حالا اینو دیده بودید؟
اگه دیده بودید میشه بگید ربطی به راز داره یا نه
پاسخ
(10-30-2016, 12:17 PM)sinasd0258 نوشته است: سلام رفقا حتما این مکان رو دیدید
من دیروز رفتم اون جا نمیدونم چه ساعتی بود فقط میتونم بگم نمی تاریک بود رفتم بالاش چهار نفر داشتن یوگا کار میکردن

از مواردیه که احتمال ربطش به راز زیاده! دو تا از این نقاشی ها هست! یکی اینجا و یکی هم کمپ هیپی ها! ولی هنوز معلوم نیست که باید ازش چه چیزی برداشت بشه(شایدم اصن چیز خاصی نباشه)
ولی خب اون دایره های تو خالی و نقطه دار جای تامل و بررسی دارن S0 (24)
پاسخ
(10-30-2016, 09:58 PM)last assassin نوشته است:

از مواردیه که احتمال ربطش به راز زیاده! دو تا از این نقاشی ها هست! یکی اینجا و یکی هم کمپ هیپی ها! ولی هنوز معلوم نیست که باید ازش چه چیزی برداشت بشه(شایدم اصن چیز خاصی نباشه)
 اون ادمای که رو اون دوتا ها  یوگا کار میکنن چی اونا رو ندیدین
پاسخ
(10-30-2016, 10:10 PM)sinasd0258 نوشته است:
(10-30-2016, 09:58 PM)last assassin نوشته است:

اون ادمای که رو اون دوتا ها  یوگا کار میکنن چی اونا رو ندیدین

من تو اینجا ندیدم! ولی خب هستن این دوستان در جاهای مختلف که یوگا کار می کنن! هنوز مشخص نشده که مربوط هست یا نه! شاید اصلا بی ربط باشه
پاسخ

خود به خود مردن احتمال داره باگ باشه البته تقریبا محاله جی تی ای همچین باگی داشته باشه!
امیدوارم با این اواتار توسط طرفدار های اندرتیل به قتل نرسم S0 (43)
پاسخ
راجب این یوگا، اگه دقت کنید این دوستان ما حالت خوشی ندارن :) اولا کدوم ادم عاقلی اون بالا یوگا میزنه؟ اینا بکنار اطرافشون نگاه کنی پر از مشـــروب و رول های مصرف نشده هست.

راستش نظر من رو بخوایید، هیچ رازی تو بازی وجود نداره و صرفا واسه درگیر کردن گیمراست ( چون خودمون یه مدت با یه تیم 17 نفره بود فک کنم، 3 4 ماهیی درگیرش بودیم )، چون اگه میبود، باور کنید یکی از اون 60 میلیون نفری که بازی خریدن پیداش میکردن، همین گیمرا کوجیما رو تو P.T به قول معروف به رقص اوردن...
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ
(10-30-2016, 10:35 PM)AMIR_PC نوشته است: راجب این یوگا، اگه دقت کنید این دوستان ما حالت خوشی ندارن :) اولا کدوم ادم عاقلی اون بالا یوگا میزنه؟ اینا بکنار اطرافشون نگاه کنی پر از مشـــروب و رول های مصرف نشده هست.

راستش نظر من رو بخوایید، هیچ رازی تو بازی وجود نداره و صرفا واسه درگیر کردن گیمراست ( چون خودمون یه مدت با یه تیم 17 نفره بود فک کنم، 3 4 ماهیی درگیرش بودیم )، چون اگه میبود، باور کنید یکی از اون 60 میلیون نفری که بازی خریدن پیداش میکردن، همین گیمرا کوجیما رو تو P.T به قول معروف به رقص اوردن...

داداش برا همین میگن راز بزرگ GTA Vمن نا امید نشدم بلخره پیداش میکنم و اگه شما نا امید شدین مارم نا امید نکنین لطفا
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بحث و تبادل نظر در مورد بازی Mortal Kombat 11 White Beard 1 2,024 04-24-2021, 12:49 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  تبادل نظر در رابطه با بازی Resident Evil 2 Remake White Beard 1 1,724 02-09-2019, 10:37 AM
آخرین ارسال: Marcus Holloway
  تبادل نظر در رابطه با بازی Devil May Cry 5 White Beard 0 1,437 02-08-2019, 01:22 AM
آخرین ارسال: White Beard
  بحث و تبادل نظر پیرامون بهترین بازی 2015 Old Snake 69 17,205 11-23-2015, 12:41 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  بحث و تبادل نظر پیرامون خرید "بازی" PS4 و Xbox one Old Snake 4 4,257 09-12-2015, 03:07 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان