امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر در مورد بازی Dark Souls II
(08-22-2014, 06:54 PM)'assassinwanted' نوشته است: چیز هایی از Darksouls II که احتمالا نمی دانستید(کشفیات جالب خودم که بنظرم شاید کسی پیداشون نکرده!):

1.در تصویر زیر یه در رو می بینید که باس فایت Smelter Demon وجود داشت اگه اونو شکست داده باشین (در منطقه Iron Keep) و بعد از گذشت مدتی از بازتون برید به همون محل و یه کم صبر کنید می بینید دومین باس فایت بازی یعنی The Pursuer ار وسط اون اتاق در میاد و می تونید باهاش بجنگید که خوب با توجه به سرعت و نبود کمان کش کار خیلی سختیه! 
[تصویر:  10833224.jpg]
اون در آخر که تو تصویر مشاهده می کنید
[تصویر:  339057440.jpg]

بازم هست یه چیزایی میدونم ولی فعلا همین یادم بود یادم اومد تو تایپیک می زارم!(شما هم چیزی بلدید از دیگران دریغ نکنید[img]images/smi/s0 (86).gif[/img])

میتونه یه استار EEg باشه ولی ایول
منم یه اطلاعاتی دارم مثلا سپر برای اتش که خیلی خوبه یه سپری هست که سنگی هستش انگار دوتا سنگ بهم چسبیدن اون کاملا جلوی اتیش رو میگیره

...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ
در ضمن راجب باس فایت 
The Pursuer
بگم که شما می تونید قبل از رسیدن به محل اصلی بازی هم بازم با این باس فایت بجنگید به این طریق که اگه یادتون باشه یه بون فایر تو Forest Of The Fallen Giants - Let's move on بود که بقلش یه پله می خورد میرفت پایین و سمت راستش یه راه بود یه از یه درخت می رفتی بالا دقیقا همونجا یه مکانی بود که گوشه اون یه دشمن احمق همیشه بمب آتش زا پرت می کرد؛ دقیقا بالای این عکس تو بازی:
[تصویر:  349782508.jpg]
اگه قبل از شکست دادن The Pursuer اونجا می رفتید و یه خورده منتظر می موندید عقابی که باس فایت رو میاورد تو اونجا پرتش می کرد و باس فایت هم دخلتونو میاورد!
(باید بگم که این باس فایت از قوی ترین باس فایت های بازی هستش و اگه اون کمان کش رو تو مکان اصلی مبارزه با باس فایت قرارش نمی دادن بالای 70 درصد دوستانی که بازی رو تموم کردن و پزشو میدن الان سر همین باس فایت یا بازی رو ول کرده بودن و یا حتی اگه این باس فایت رو هم شکست می دادن مفتخر به تعداد مرگی بالای 400 بودند!-اینا رو محض شوخی گفتم کسی به دل نگیره!!!)
همین امروز هم یه Aster Egg پیدا کردم! منتظر بمونید الان عکسشو میزارم!

پاسخ
(08-22-2014, 09:59 PM)'assassinwanted' نوشته است: در ضمن راجب باس فایت 
The Pursuer
بگم که شما می تونید قبل از رسیدن به محل اصلی بازی هم بازم با این باس فایت بجنگید به این طریق که اگه یادتون باشه یه بون فایر تو Forest Of The Fallen Giants - Let's move on بود که بقلش یه پله می خورد میرفت پایین و سمت راستش یه راه بود یه از یه درخت می رفتی بالا دقیقا همونجا یه مکانی بود که گوشه اون یه دشمن احمق همیشه بمب آتش زا پرت می کرد؛ دقیقا بالای این عکس تو بازی:
[تصویر:  349782508.jpg]
اگه قبل از شکست دادن
The Pursuer 
اونجا می رفتید و یه خورده منتظر می موندید عقابی که باس فایت رو میاورد تو اونجا پرتش می کرد و باس فایت هم دخلتونو میاورد!
(باید بگم که این باس فایت از قوی ترین باس فایت های بازی هستش و اگه اون کمان کش رو تو مکان اصلی مبارزه با باس فایت قرارش نمی دادن بالای 70 درصد دوستانی که بازی رو تموم کردن و پزشو میدن الان سر همین باس فایت یا بازی رو ول کرده بودن و یا حتی اگه این باس فایت رو هم شکست می دادن مفتخر به تعداد مرگی بالای 400 بودند!-اینا رو محض شوخی گفتم کسی به دل نگیره!!!)

اونو میدونم یه دشمن اهنی پرنده هستش برای دفع ی اول اون میاد اگه ازش بابازی دیگه نمیاد باید بری سر مجسمه گاینت که دقیقا پست سر تو همین جوری بری میرسی یه دشمنی شبیه لاکپست رو باید بکشی اونم بکشی بازم بری جلوتر سمت چبت یه در هست اونو باز کنی بری میاد اونجا

ولی خداییش کشتنش سخته

...CRYSiS
پاسخ
فکر کنم اشتباه منظورمو فهمیدی...
اینم یه easter egg از بازی:
یه درخت توی منطقه Shaded Ruins هستش که صورت داره و اگه بهش ضربه بزنی ناله می کنه!
[تصویر:  s2zhmzmzegxr5thfg.jpg]

پاسخ
(08-22-2014, 10:13 PM)'assassinwanted' نوشته است: فکر کنم اشتباه منظورمو فهمیدی...
اینم یه easter egg از بازی:
یه درخت توی منطقه Shaded Ruins هستش که صورت داره و اگه بهش ضربه بزنی ناله می کنه!
[تصویر:  s2zhmzmzegxr5thfg.jpg]

ایینو میدونستم دیده بودم به هر درخستی بزنی صدا میده
این دیگه فک نکنم استار اگ باشه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

...CRYSiS
پاسخ
خوب انگار فقط من نمیدونستم![img]images/smi/s0 (30).gif[/img]
پاسخ
خداییش سخت ترین باس های بازی 3 تا بودن که به صورت اصلی نبودن میشه گفت فرعی بودن
1_Accident Deragon که تو اون محلی هست توش همش اژدها هست.من که اونو هنوز نکشتم با ترینر هم امتحان کردم ترینر هم روی اون عمل نمیکنه از پس قویه
2_King Vendrike همون مرده دارزه که وقتی میخوای بری انگشتر King's Ring رو بگیری اونم سخته
3_همون باسی که دوستمون [b]assassinwanted چندتا کام[/b]نت بالاتر گفتن
اینا به تریتیب سخت ترینها بودن
...CRYSiS
پاسخ
همه موارد گفته شده رو من میدونستم٬ در واقع باید دنبال چیز های کم یاب باشی که کسی ندونه مثل چشم های اون زنه که چون مخلوقه٬ رنگ چشماش متفاوته و یا مثلا اون باگ گربه (:

بدترین چیز تو نقد و بررسی های ایرانی این بازی اینه که هیچکدوم به داستان اصلی بازی توجه نکردن یعنی حمله غول ها! ولی منتقد گیم اسپات یک نگاه بسیار عالی به این بازی انداخت و بهترین نقد و بررسی مال اونه! می تونید یک نگاهی بهش بندازید.

[تصویر:  76561198078353517.png]

پاسخ
(08-22-2014, 11:08 PM)'Farhan' نوشته است: همه موارد گفته شده رو من میدونستم٬ در واقع باید دنبال چیز های کم یاب باشی که کسی ندونه مثل چشم های اون زنه که چون مخلوقه٬ رنگ چشماش متفاوته و یا مثلا اون باگ گربه (:

بدترین چیز تو نقد و بررسی های ایرانی این بازی اینه که هیچکدوم به داستان اصلی بازی توجه نکردن یعنی حمله غول ها! ولی منتقد گیم اسپات یک نگاه بسیار عالی به این بازی انداخت و بهترین نقد و بررسی مال اونه! می تونید یک نگاهی بهش بندازید.

من که میگم بازیش خیلی جاهای مخفی و استار اگ زیاد داره
فقط باید پیداش کرد البته خداییش بازیش مشکلات کمی هم داشت
...CRYSiS
پاسخ
(08-22-2014, 11:06 PM)'AMIR_PC' نوشته است: خداییش سخت ترین باس های بازی 3 تا بودن که به صورت اصلی نبودن میشه گفت فرعی بودن
1_Accident Deragon که تو اون محلی هست توش همش اژدها هست.من که اونو هنوز نکشتم با ترینر هم امتحان کردم ترینر هم روی اون عمل نمیکنه از پس قویه
2_King Vendrike همون مرده دارزه که وقتی میخوای بری انگشتر King's Ring رو بگیری اونم سخته
3_همون باسی که دوستمون [b]چندتا کام[/b]نت بالاتر گفتن
اینا به تریتیب سخت ترینها بودن

خوب٬ به نظر من تنها باس سخت بازی همونیه که [b]assassinwanted[/b] گفته و بقیه رو قبول ندارم! برای کشتن بعضی ها یک استراتژی کافیه! Accident Deragon جزو ضعیف ترین هاست و بنده همون دفعه اول و در اولین دور کشتمش!
برای گرفتن انگشتر هم لازم نیست حتما King Vendrike رو بکشید!
بقیه غول ها همه آسون هستن!

[تصویر:  76561198078353517.png]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up سرگرمی: نظرت رو در مورد آواتار و امضا و شخصیت نفر قبلی بگو PicaSSO 2,828 220,557 01-02-2017, 08:28 PM
آخرین ارسال: Booker_Dewitt
  مسابقه: با اِسم آخر یک بازی، یک بازی دیگر بگو! [پــادشــاهِ کلــمات] Mr.Payne 1,267 103,787 11-24-2016, 10:37 PM
آخرین ارسال: Booker_Dewitt
Lightbulb بهترین بازی مولتی پلیر برای بازی کردن؟ mortal kombat 31 12,981 09-11-2016, 05:22 PM
آخرین ارسال: The Grand Tour
  مورد انتظار ترین بازی ها برای شما در سال آینده میلادی 0099 73 13,581 04-22-2016, 12:59 PM
آخرین ارسال: mojtaba farshadmehr
  بازی آنلاین مورد علاقه شما کدام است؟ mtajik 7 2,409 04-15-2016, 07:07 PM
آخرین ارسال: Writer Bot

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان