امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تبادل نظر در مورد بازی Dark Souls II
میخوام چندتا روش بگم که کاربرای سایت خودم گفته بودن این اولیش در مورد سیو بازی
یه راهنمایی برا ساده کردن بازی تئ پی سی برین تو این پوشه(که کاملا مخفیه )C:\Users\HP(user name)\AppData\Roaming\DarkSoulsII بعد یه پوشه میبینین که روش یه عدد طولانی نوشته واردش بشین و محتویات داخل رو کپی کنید رو دکستاپ بعد از فایل یه شورت کات درست کنید بهمین راحتی شما از سیو بازی بک آپ گرفتین و هر وقت نیاز داشته باشین می تونین ازش استفاده کنین بهترین روش اینه جلوی در وردی غول ها سیو اند ایگزیت کنید و بیاین از سیو بک اپ کنید بعد دوباره برین تو بازی اگه باختین بیاین بیرون و بک آپ رو تو پوشه اصلی پست کنید دقت کنید که سیو قبلی رو پاک کنید بعد برین تو بازی و حالل کنید چون نه روحاتونو از دست دادین نه چیز دیگه

اولین سوالت رو میدونم باید یه انگشتر داشته باشی که الان تو کامنت هام(((((((مخوام یه عالمه اطلاعات بدم)))))بنویسم هست البته بکشیش هم یه چیزی میده ولی نکشش فعلا
دومی هم ببخش متوجه نشدم

(08-23-2014, 05:47 PM)'assassinwanted' نوشته است: یه چند تا مشکل دارم تو بازی کسی بلده بگه چجوری میشه ردش کرد:
اولیش
توی منطقه Shaded Ruins یه موجودی شبیه عقرب هست که نیم تنه بالاشم سربازه؛ این خوابه و نمیدونم چجورری بیدارش کنم! 
دومین مشکلم اینه که بعد از رفتن تو حافظه سه تا غولی که سنگ شده بودن(شبیه گیاه هستن) نمیدونم چیکار کنم!
کسی بلده راهنمایی کنه...

اولین سوالت رو میدونم باید یه انگشتر داشته باشی که الان تو کامنت هام(((((((مخوام یه عالمه اطلاعات بدم)))))بنویسم هست البته بکشیش هم یه چیزی میده ولی نکشش فعلا
دومی هم ببخش متوجه نشدم

یک ring گربه میفروشه که نگین آبی داره(آخرین ring )اون رو اگر بندازی میتونی با مرد عقربی صحبت کنی!

در مورد شمشیر smelter demon.این شمشیر فقط وقتی زود میشکنه که از نیروی آتیشش استفاده کنید.در حالت عادی نمیمیره.راستی اگه the dukes dear freja رو تو new game + بکشید یه روح میده به نام old paldrake soul.این روح رو بدید به کلاغه یه شمشیر میده شبیه شمشیری که benhart داره.اون هم مثل شمشیر smelter demon هست.اما به جای آتیش یه نور آبی از مجیک که خیلی قویه پرت میکنه.مثل کاری که looking glass knight با شمشیرش انجام میداد.
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ
دو تا مشکل دیگه:
چیکار کنم تا با 
King Vendrike بجنگم؟
اون Accident Deragon رو چجور باهاش وارد مبارزه بشم؟

پاسخ
رای دیدن زن کلاغه باید اول بری shade woods بعد بری shaded ruins بعد در اونجا یه تله هست داخل تله یه در هست که کلیدش دست یکی از همون شیر هاست که تبدیل به سنگ شده اگر در رو باز کنی و با کلاغ صحبت کنی کلاغ میره به
brightstone cove tseldora و داخل یه اتاق در
lower brightstone cove اونجا میتونی ازش خرید کنی!
نقل‌قول: (امروز 06:06 PM)'assassinwanted' نوشته شده توسط:  دو تا مشکل دیگه:
چیکار کنم تا با 
King Vendrike بجنگم؟
اون Accident Deragon رو چجور باهاش وارد مبارزه بشم؟

داداش هردوتای اینا در اصل باهات کاری ندارن باید بهشون یکم ضربه بزنی تا باهات بجنگن

راستی soul of a giant خیلی به درد میخوره تا وقتی که وندریک رو نکشتی.به هیچ وجه نباید استفادش کنی.اما اگه بیشتر از پنج تا داشتی مصرف کن تا پنج تا بشه.یکیش هم دست ancient dragon هست.و روح خود ancient dragon جاییه که اون عنکبوت گنده رو میکشیم.باید بریم تو اون سنگ تا بری به dragon memories. وونجا از رو جسدش روحش رو بردارید.حتی اگه خودش رو نکشته باشین.اگه وندریک رو کشته باشین میتونین روح اونو از توی shrine of amana بردارید.باید جلوی یه در قهوه ای از یه human effigy استفاده کنی تا در باز بشه.روی صندلی روحش هست.ست کامل لباسش هم توی صندوقچه تو همون اتاق هست.تاجش هم همینطور
برای گرفتن داس Nashahandra
باید بری پیش اون کلاغ سیاهه که با روح باس ها وسیله میسازه.بهش روح nashandra رو بدی سه تا چیز میتونی انتخاب کنی که یکیش داس nashandra هست.البته حتما باید روح nashandra رو داشته باشی.
باید وندریک رو خیلی بزنی تا جنگ شروع بشه.باید چیزی داشته باشی به نام soul of a giant تا وندریک هم مثل همه راحت بمیره.باید پنج تا از اونا رو داشته باشی.برای آخرین باس باید اول از اونجا که مثل آبشاره دوری کنی تا جونت کم نشه.وقتی اومد طرفت برو نزدیکش.از سپر اصلا استفاده نکن.سعی کن همش جا خالی بدی و یه ضربه بزنی.من فقط یه چیز دیگه توی این بازی میخوام تا به همه ی آرزوهام برسم.اونم sunlight spear هست.که حتما نیاز داره online باشی.ولی من تحقیق کردم و با حقه میخوام بدستش بیارم.کدوم شما توی covenant با نام heirs of sun هستید؟برای این چیزی که میخوام باید ۳۰ تا sunlight medal اهدا کنم.برای بدست آوردن sunlight medal باید online همراه با یکی از اعضای این گروه یه باس رو بکشم.ولی فهمیدم بعضی از موجودات خیلی کمیاب ممکنه این هارو از خودشون بندازن.الان هم حدود ۵ تا بدست آورددم.
انگشتری که انرژی رو میبره بالا هست به نام royal soldiers ringکه تو یه اتاق سمی توno mans wharf هست.انگشتر first dragon ring و third dragon ring هم وزن رو سبک میکنند. انگشتر third dragon ring توی یه صندوقچه توی dragon shrine هست. انگشتر first dragon ring هم مال rank2 از company of champions هست.قوی ترین زره اسمش هست havel که تو زیر زمین the gutter هست.قوی ترین وسیله هم dragon tooth هست که میتونه تا ۶۵۴ upgrade بشه.
تا finger هست :
۱-royal soldier’s ring که از رو جنازه بر میداری
۲-first dragon ring که از boss دراپ میشه
۳-second dragon ring که از boss دراپ میشه
۴-third dragon ring که از boss دراپ میشه
که همشون maximum load میده
راه برای سرعت بالا هست
۱-upgrade,
2-2 تا dragon finger تو بازی هست که اگر بندازی حل میشه(HP and Stamina)هم میده
یه انگشتر هست که شکل گربه هست و باعث می شه آسیب کمتری هنگام افتادن از ارتفاع برسه
باسهای اصلی برای باز کردن در طوسی توی Shaded Wood
the lost sinner.the rotten.old iron kinghtباس عنکبوت همون کی خیلی بزرگ هستو یه باس گرگ که اونم بد جور بزرگه
در مورد کشتن aceint dragon هم باید بگم که میتونی یک رو همون بالای قلعه نرسیده به aceint dragon احضار کنی همیشه هم خاست اتیش بزنه برو گوشه دیوار اتیشش به اونجاها نمیرسه بعدشم که باید بری زیره پاهاش باهاش بجنگی
یعنی تو تا حالا چیزی به نام sorcery یا hex یا pyromancy و یا miracle رو نشنیدی؟! این ها جادو های بازی هستن که من فقط برای اونها لول آپ میکنم. باید یه چیزی به نام staff رو برداری بعد توی bonfire گزینه ی دوم یعنی attune spells رو بزنی.البته در صورتی که slot 1 ویا بیشتر داشته باشی. بعد توی bonfire یکی از نیرو هایی رو انتخاب کن که زیرش نوشته sorcery. اون نیروی magic رو بهت میده.یا miracle با sacred chime ویا pyromancy با استفاده از pyromancy flame. راستی من که royal sorcerer navlan رو آزاد کردم دیگه بهم وظیفه نمیده. حالا چیکار کنم؟ راستی چرا گفتی سپر looking glass knight رو بردارم؟آخه سپر king یا سپر پادشاه که قوی تره. پس چرا؟ سپر looking glass knight خیلی قوی نیست. اصلا تو خودت تونستی بری dark chasm of old?
سه تا بای غیر اجباری مونده که از بقیه خیلی سخت تر هستند. یکی vendrik توی آخرین قسمتundead crypt که باید خیلی بهش ضربه بزنی تا باهات بجنگه. یکی ancient dragon که در آخر dragon shrine هست ویکی دیگه هم dark lurker که توی شهر dark chasm of old هست و فک نکنم تا حالا کسی تونسته باشه کشته باشدش.
رو هم پیدا کردم. سخت ترین شهر بازیه و خودت هم تبدیل به رنگی میشی که اون آدم های توی آیینه های aldias keep هست. هر دشمنش به اندازه ی یه باس قویه. هر بار هم که ببازی باید یه human effigy بدی تا بیای دوباره توش. نمیشه هم از هیچکس فرار کرد و فقط وقتی باس اصلی میاد که همه ی همه رو کشته باشی که کاملا غیر ممکنه. راستی این ancient dragon هم که ۱۰ برابر وندریک قویه. یعنی از خودش سخت تر راهی که باید برسیم بهش. هر بار تو وسط راه منو میکشن. اگه هم برسم بخودش همون اول کار یه آتیش بهم میزنه و میکشدم.چیکار کنم خیلی قویه؟ راستی یعنی تو این همه وقت جادو نمیکردی؟؟،!.!،؟.!.!؟،؟؟!!،؟؟!؟؟!! همه میتونن جادو کنن. class فقط درباره ی اول بازیه که از اول کدوم نیرو لول بالاتری داشته باشه. مثلا من که knight هستم اول بازی یکم جونم از بقیه بیشتر بود. تو هم که warrior هستی str و dex تو یخورده بیشتر از من بوده همین. ولی خیلی ها همه یباس هارو با جادو میکشن. من خودم همیشه نصف جون باس ها رو با جادو میگیرم.
برای آزاد کردن اون باید بری به دقیقا جایی که اون هست ولی اونطرف ساختمون. اونجا یه دسته هست که اگه بکشیش نور میره و بدبخت میشی. نمیدونم چیکار کنم نه دیگه بهم وظیفه میده و نه بهم چیز میفروشه. به تو الان چیز میفروشه؟ اگه آزادش کنی بعدا تو بعضی از جاها بعنوان اونهایی که قرمز هستن بهت حملی میکنه. از من میشنوی آزادش نکن چون خیلی بی جنبس. درضمن چرا باید توی اولین bonfire شهر black gulch یه bonfire ascetic بندازی. بعد وقتی دوباره اونهارو بکشی بهت یکی دیگه هم میده.
اگه ashen mist heart رو گرفتی طوری نیست بکشیش. اما آخه گناه داره.مگه دشمنه؟ رو اژدها رو هم میتونی توی dragon memory پیداکنی که توی محل کشتن عنکبوت بزرگه هست. برو به shrine of amana دقیقا bonfire دوم. بعد مستقیم تا برسی به یه نیم چه ساختمون که به ستونش آتیش های کوچیک هست. وقتی کنارش وایسی و بری سمت چپ یه پل کوچیک هست که زیر آبه و وقتی بری اون طرفش شاخه هست که وقتی بشکنیش میرسی به در قهوه ای. بعد همونجا از یه human effigy استفاده کن و در رو باز کن. روی صندلی روحش و توی قار و توی صندوق آهنی ست کامل لباسش رو پیدا میکنی.
یه اژدهای مشکی توی dragon shrine هست که اگه بزنیش دیگه بازیت به درد لا جرز دیوار هم نمیخوره. فقط باهاش حرف بزن تا بهت یه چیزی بده به نام ashen mist heart . با اون برگرد به forest of falen giants. بعد از نردبون بیا پایین. برو سمت راست و اون در که با soldiers key باز میشه. برو تو اون فضای پشت یه در هست که با kings ring باز میشه.پشت اونجا یه مجسمه هست که اگه ashen mist heart رو داشته باشی وقتی examine رو بزنی میری توش. بعد اونجا giant lord رو بکش تا بهت giant kinship بده. بعد برگرد همونجا که watcher و defender رو کشتی و nashandra میاد. درضمن اگه تونستی وندریک رو بکشی باید برگردی به shrine of amana از روی یه پل نزدیک bonfire دوم رد بشی و یه در قهوه ای هست که فقط در صورتی که وندریک رو کشته باشی باز میشه. البته حتما باید در حالت human یا انسان در رو باز کنی وگرنه نه در باز نمیشه. یعنی دم در از یه human effigy استفاده کن. توی اتاق روی صندلی روح وندریک و در قار کنار صندلی یه صندوق که لباس کامل و تاج پادشاه توشه. اگه تاج پادشاه سرت باشه شیش لول بالا تر میری. و اگه nashandra رو کشتی به هیچ عنوان new game+ رو شروع نکن که لول زیر ۴۰۰ نمیتونه هیچ کاری انجام بده.
یکی از باس های شهر dark chasm of old.کنار اونجایی که لباس بازی رو پیدا کردی یه پیرمردی نشسته بود. اون تو سه جای مخفی هست که اگه اون سه جا رو پیدا کنی و باهاش حرف بزنی یه دروازه باز میکنه برات به شهر dark chasm of old. یه سرزمین خیلی سخت که هر سربازش مثل یک باس هست. و باس اصلی اونجا هم اسمش هست dark lurker. البته مشکل اینه که هر بار باید به پیر مرد یه human effigy بدی تا در رو باز کنه. اگه هم ببازی یکی دیگه باید بهش بدی تا دوباره در رو باز کنه. هیچ bonfire هم تو سرزمینش نیست.
تو black gulch که giant soul نیست
چرا پهلوی کرم اول بپر پایین. یه لبه هست که میفتی روش. بعد دوباره سمت چپ یه لبه و یه جسد هست برو نور توش رو بگیر بعد یه لبه هم زیر اون هست. توی پایین ترین طبقه یه تونل هست که توش دو تا elite giant هست که از giant های عادی قوی ترند. وقتی دو تاشون رو بکشی یه soul of a giant و forgotten key میده. اگه نتونستی ancient dragon رو بکشی بگو تا راه مخفی آخرین روح رو بهت بگم.
برای وندریک سعی کن همیشه پشتش وایسی . اگه خوب وایسی هیچ کدوم از ضرباتش بهت نمیخوره و مثل من با جون پر میکشیش.
سلام
من دقیقا مشکلم همین یارو هست…
می گن باید بری به huntman’s corpes و من اصلا نمی دونم اونجا کجاست! می گن باید از heid’s tower of flame برای اونجا و من هیچ چیز در مورد اوجا نمی دونم! خواهشا یه بار اساسی بهم بگین
ممنون
وقتی dragonrider رو تو heids tower of flame بکشی برگرد به ماجولا.بعد دوباره از توی زیر زمین که میرسی به heide tower یه زن که بعد از dragonrider هم بود دوباره باهاش حرف بزن و برو رو گزینه ی move path و بعدش میرسی به huntsmans copse که راه خیلی طولانی در پیش است تا رسیدن به old iron king.
سلام
من یه جایی گیر کردم
از اون چاه توی ماژولا می روم توی black gulch و rottiin رو می کشم یعد از طریق یه bonfire به ماژولا برمیگردم حالا چیکار کنم؟
خواهشا جواب بدید
تو اونجا یه باس اصلی رو میکشی که روح اونا بدر میخوره حلا باید راهت رو عوض کنی و از یجای دیگه بری
خوب داداش خودم هم اینو می دونم که باید راهم رو عوض کنم ولی به کدوم طرف؟!
به اینحاها رفتم و اینا رو کشتم:
forest of fallen giants: the last giant
fallen giants: … اسمشو یادم نیس
belfry
sinner
black gulch: rottin
gutter: rats!!!
و چند تای دیگه هم هست مثله اون زنه که دم ماری داشت یا اون سه تا که شمشیر و سپرداشتن و اون یارو که کله نداره و یکی که توی کلیسا هست و چند نفر دوره اش کردن
ولی توی shaded woods یه چیزایی می بینم که عجیبن مثلا به دری که وقتی میری طرفش می نویسه:
produce the symbol of the king که توی fallen giants هم دیده بودمش
و یه در دیگه که وقتی میری پیشش می نویسه که seek mightier souls
خواهشا در مورد این چیزایی که گفتم کامل به من توضیح بدید چون خیلی از بازیش خوشم میاد ولی گیر کردم
ممنون
جان اول برو توی shaded woods و راهت رو ادمه بده تا برسی به یه عنکبوت خیلی گنده به نام the duces dear freja وقتی کشتیش برو نور قرمز کنارش رو بردار تا بنویسه great soul بعد برو به همون دری که نوشت seek mightier souls اونوقت در باز میشه و اونیکه مینویسه produce symbol of king مال بعدا.
داداش من دقیقا باید کیا رو بکشم تا seek mighter souls برام نیاد؟!؟! اون عنکبوت رو هم کشته بودم بادم رفت بگم و soul هم embraced شد!
دقیقا اطفا بگید کیا رو بکشم تا ببینم چی میشه!
ممنون
راستی من این soul ها رو دارم :
last giant
pursuer
sentinal soul
belrfy gorgoyle
lost sinner
najka
duke’s dear freja
vanguard
rotten
ولی جابه که فقط سول lost sinner و rotten به چیزی شبیه آتش (نارنجی) هستند در حالی که بقیه سفیدن
استفادش نکنیم بدرد میخوره
سلام
old knight رو کجا باید گیر بیارم؟
میشه دقیقا آدرسشو بدید؟
ممنون
اید بری به iron keep و old iron king رو هم بکوشی تا در باز بشه. منطقه ی iron keep بعد از earthen peak و اون مار بی سر یعنی mytha هست.درضمن توی iron keep یع قول دیگه هم هست که خیلی قویه و لازم نیست بکشیش. تو باید فقط old iron king یا همون گاو رزرگ آتشین رو بکشی.
من شخصیتم مرد بود چرا زن شد. البته بعد از استفاده از فک کنم human effigy.حالا چیکار کنم دوباره مرد بشه؟
میدونی چرا شد زن
توی مرحله ی اول توی همون زمین اولیش یه جا هست که چند تا غول بزرگ هستن ۲تا هستن اونار کشتی بعد رفتی داخل یه تابوت خوابیدی
اونجا شخصیت عوض میشه
dark lurker دیگه کیه
یه سرزمین مخفی هست که برای هر بار ورود باید یه human effigy به صاحبش بدی. هر بار هم که توش ببازی باید یکی دیگه بدی و هیچ bonfire هم توش نیست. در ضمن گفتم که برای کشتنvendrik باید پنج soul of a giant داشته باشی که بالا توضیحاتش رو دادم. من حالا لباس پادشاه رو پوشیدم و تاج پادشاهی را هم سر کردم. بالا تر گفتم چجوری میشه بعد از کشتنش روح و لباسش رو پیدا کنی.
وقتی vendrik رو کشتی ۹۰۰۰۰ روح میده. بعد باید برگردی به shrine of amana. نزدیک bonfire دوم یه پل زیر آب هست به اون طرف. شاخ و برگ ها رو بشکن پشتش یه در قهوه ای هست .اگه vendrik رو نکشته باشی قفله.البته اگه کشته باشی هم قفله و حتما باید در حالت human یا انسان در باز میشه.یعنی دم در از یه human effigy استفاده کن اونوقت در باز میشه. توی اتاق روی یه صندلی روح king vendrik و در یه گوشه لباس کامل king هست.
اید خیلی بهش ضربه بزنی به vendrik تا وقتی جونش اون پایین بیاد . خیلی هم سخته و به اندازهی ۲۰ برابر nashandra قویه و جونش هن حدود ۵۰ برابر جون nashandra هست. برای کشتنش باید پنج خوان رستم را طی کرد.باید یه چیز هایی داشته باشی به نام soul of a giant تا جونش بیشتر کم بشه. اگه هر پنج تاشو داشته باشی و مصرف نکرده باشی زود تر میمیره.احتمال ۹۰ درصد یکی رو همه دارند. توی آخر memorry of jeigh و memorry of vammer و memorry of orro وجود داره. این سه تاش. چهارمی رو وقتی توی زیر زمین black gulch اون دو تا giant هارو بکشی بهت میده.و آخریش هم که فوق العاده سخته بعد از کشتن ancient dragon یا همون اژدها مشکیه میده که از خود vendrik سخت تر هست.البته حتما باید استفاده نشده باشه. وقتی vendrik رو کشتی از خودش روح و لباسش رو نمیندازه. لباس و روحش در یه جای خیلی مخفی و در شرایط خاص پیدا میش
همونی که تو undead crypt راه میره هدف اصلی بازیه. باید اینقدر بهش شمشیر بزنی تا زیرش جونش بیاد و باهات بجنگه. خیلی قویه یعنی جونش نصف ancient dragon هست اما با هر ضربه به جای اینکه ۳۰۰ تا از جونش کم بشه ۶ تا کم میشه. یعنی در اصل جونش ۵ برابر ancient dragon هست. بکشش اصل کار اونه. البته یه چیز هایی هست به نام soul of a giant که پنج تاش تو بازی هست و نباید استفادش کنی. اگه هر پنج تاش رو داشته باشی خیلی راحت تر میشه کشت vendrik رو. یکی توی memorry of jeigh یکی تو memorry of orro و یکی تو memorry of vammer یکی هم دست اون دو تا giant توی black gulch هست و آخریشم دست ancient dragon هست که وقتی بکشیش به دست میاری.
من رسیدم به velstadt چجوری باید بکشمش؟
واقعا خیلی خیلی سخته.سعی کن خیلی جاخالی ندی.ولی از سپر قوی استفاده کن. ضربه که میخواد بزنه سپر بردار و بعد از دفاع یه ضربه بهش بزن وسریع ازش دور شو. بعضی وقت ها که از گرزش نور سیاه میاد سریع دورش بچرخ و برو پشتش تا نور بهت نخوره و از پشت دو ضربه بهش بزن و دوباره سریع ازش دور شو. بعد از کشتنش میرسی به vendrik و انگشترش که در ها رو باز میکنه. راستی لباس رو جلد رو پیدا کردی؟ بالا برات توضیح دادم.
تمام نوشتهام از این لینک  برداشتم که برای سایت خودم هست اونجا حدود 1000 تا دیدگاها تخصصی در مورد بازی هست

...CRYSiS
پاسخ
اول از همه باید بگم که کلاس من کلا هستش! خیلی با این کلاس راحتم(کلا تو هر بازی RPG این کلاس خوراک منه!) قدرت بدنی و ... که مربوط به اشستفاده از سلاح های سنگینه رو اصلا آپگرید نکردم! تا آخر بازی هم یه خنجر ساده دستم بود!
در ضمن من امروز بازی رو تموم کردم! و در ضمن dark lurker رو امروز نابود کردم.
در ضمن یه خونه ته ماجولا هستش که درش قفله و تا حالا نتونستم بازش کنم[img]images/smi/s0 (67).gif[/img] چجوری باز میشه؟[/align] 

پاسخ
اون یه کلید میخواد به نام house key که باید پیداش کنی
ولی جاشو رو یادم نیست متاسفانه
...CRYSiS
پاسخ
توی دومین منطقه از بازی که Forest of Fallen Giants باشه٬ از پیش اون بون فایری که کنارش عجوزه بازرگانه شروع می کنی و از نردبان میری پایین و میری سمت چپ و میرسی به محیط آزاد که توش درخت های بزرگی داره که ازش بالا میره و میرسی به دیوار قلعه. تو همون محیط٬ تو قسمت شما شرقی یک غار هست٬ میری تو غار و میری بالا به سمت چپ! البته مراقب باش اگه دفعه اول باشه یک سنگ بزرگ برات میندازن! اونجا می تونی یک بازرگان اهل ماجولا رو پیدا کنی که بهت کلید خونش رو میده.

[تصویر:  76561198078353517.png]

پاسخ
درسته پیداش کردم! تو اون خونه یه جایی مثل نقشه هستش چی رو نشون میده؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
پاسخ
فرهان که فکر نکنم اهل ترینر باشه ولی امیر تو با ترینر بازیرو تموم کردی؟[img]images/smi/s0 (34).gif[/img]
در ضمن اون کامنت های توی سایت رو خوندم 90 درصد سوالات رو انگار ارتش خنگا فرستاده بودن! تو چه حوصله ای داری به تک تک شون پاسخ دادی!
پاسخ
(08-24-2014, 02:23 AM)'assassinwanted' نوشته است: فرهان که فکر نکنم اهل ترینر باشه ولی امیر تو با ترینر بازیرو تموم کردی؟[img]images/smi/s0 (34).gif[/img]
در ضمن اون کامنت های توی سایت رو خوندم 90 درصد سوالات رو انگار ارتش خنگا فرستاده بودن! تو چه حوصله ای داری به تک تک شون پاسخ دادی!

[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
دیگه چه کنم جواب هم ندم که نمیشه
من اول نه دیدم سخته اون راهنماهای ویدویی رو دیدم رفتم الان بعضی وقتا میخوام برم یه جایی که مثلا دوره و بن فایر نداره یه تیرنر 35 پلاس دارم بدرد میخوره
ولی یه یکی دوبار بری برت خیلی اسون میش تعداد مرگات اگه مثلا 100 باشه دفعه ی اول دفعه ی دوم یا سوم اگه گیمر باشی میشه 10تا

...CRYSiS
پاسخ
تو shrine of amana اون bonfire آخریش(چهارمین بون فایر) یه پلکان مارپیچ میخوره میره بالا من هم هرکاری کردم باز نشد! چیز خاصی می خواستش تا باز بشه؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Thumbs Up سرگرمی: نظرت رو در مورد آواتار و امضا و شخصیت نفر قبلی بگو PicaSSO 2,828 220,548 01-02-2017, 08:28 PM
آخرین ارسال: Booker_Dewitt
  مسابقه: با اِسم آخر یک بازی، یک بازی دیگر بگو! [پــادشــاهِ کلــمات] Mr.Payne 1,267 103,786 11-24-2016, 10:37 PM
آخرین ارسال: Booker_Dewitt
Lightbulb بهترین بازی مولتی پلیر برای بازی کردن؟ mortal kombat 31 12,981 09-11-2016, 05:22 PM
آخرین ارسال: The Grand Tour
  مورد انتظار ترین بازی ها برای شما در سال آینده میلادی 0099 73 13,581 04-22-2016, 12:59 PM
آخرین ارسال: mojtaba farshadmehr
  بازی آنلاین مورد علاقه شما کدام است؟ mtajik 7 2,409 04-15-2016, 07:07 PM
آخرین ارسال: Writer Bot

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 5 مهمان