امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تک تیر انداز صحرا | نقد و بررسی بازی SNIPER ELITE 3
ممنون نقد خوبی بود،‌ بالاخره یکی نقد یه بازی جدید نوشت [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
SP III اصلاً در حد نسخه دو نبود. به نظرم خیلی بازی افتضاحی بود. داستان بازی که ساده و خیلی کلیشه ای، یعنی کاملاً آدم می فهمید پایان بازی چیه :| گیم پلی همش باگ بود. اکثر مواقع جسد ها یا مردن ولی هنوز زندن (:|) یا تو مردن همینطوری پاشون و دستشون داره می چرخه یا تو X-RAY طرف یه بار جمجمش می شکنه یه بار نمی شکنه :| خوابیدنی راه رفتن هم که خودش یه باگ بود! همش بدن کارکتر می لرزید :| بافت ها هم همش دیر لود می شد Draw Distance واقعاً پایین بود و مو های شخصیت اصلی هم مثل مکت بود یعنی چند ضلعی هاش به 100 هم فکر نکنم رسیده باشه :| موسیقی ها هم کم بود گرافیک هم تعطیل کلاً بازیش نکته مثبت خاصی نداشت. از 10 بهش 3 یا نهایتا 4 میدم. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
پاسخ
دوستان من یه آپدیت کوچیکی در مورد انواع آیتم های بازی یه چند تا ریزه کاری دیگر به نقد اضافه کردم.
امیدوارم از اون بخش هم خوشتون بیاد.
منتظر نظراتتون هستم
پاسخ
(07-11-2014, 08:43 AM)Venom Snake نوشته است: ممنون نقد خوبی بود،‌ بالاخره یکی نقد یه بازی جدید نوشت [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
SP III اصلاً در حد نسخه دو نبود. به نظرم خیلی بازی افتضاحی بود. داستان بازی که ساده و خیلی کلیشه ای، یعنی کاملاً آدم می فهمید پایان بازی چیه :| گیم پلی همش باگ بود. اکثر مواقع جسد ها یا مردن ولی هنوز زندن (:|) یا تو مردن همینطوری پاشون و دستشون داره می چرخه یا تو X-RAY طرف یه بار جمجمش می شکنه یه بار نمی شکنه :| خوابیدنی راه رفتن هم که خودش یه باگ بود! همش بدن کارکتر می لرزید :| بافت ها هم همش دیر لود می شد Draw Distance واقعاً پایین بود و مو های شخصیت اصلی هم مثل مکت بود یعنی چند ضلعی هاش به 100 هم فکر نکنم رسیده باشه :| موسیقی ها هم کم بود گرافیک هم تعطیل کلاً بازیش نکته مثبت خاصی نداشت. از 10 بهش 3 یا نهایتا 4 میدم. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

اولا با تشکر از نظر تمامی دوستان
ولی به نظر من در بیشتر مواقع حق با شماست ولی نمره دهی تون بی انصافی هستش این بازی شاید نقاط ضعفی داشتی باشه ولی نباید نقاط قوتشو به طور کامل نادیده گرفت
پاسخ
نقل‌قول: ولی به نظر من در بیشتر مواقع حق با شماست ولی نمره دهی تون بی انصافی هستش این بازی شاید نقاط ضعفی داشتی باشه ولی نباید نقاط قوتشو به طور کامل نادیده گرفت

کلاً نکته مثبت خاصی تو بازی ندیدم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] فقط X-Ray ـش باحال بود که اونم تو V2 بود. باگ هاش دلیل اصلی ـه ضعف بازیه. تو مرحله سوم نمی دونم چرا یکی از تانکا نابود نمی شد و حرکت نمی کرد!‌ :\ برای همین مرحله رو مجبور شدم از اول برم! این خودش یه مشکل بزرگ بود.
پاسخ
(07-11-2014, 03:50 PM)Venom Snake نوشته است:
نقل‌قول: ولی به نظر من در بیشتر مواقع حق با شماست ولی نمره دهی تون بی انصافی هستش این بازی شاید نقاط ضعفی داشتی باشه ولی نباید نقاط قوتشو به طور کامل نادیده گرفت

کلاً نکته مثبت خاصی تو بازی ندیدم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img] فقط X-Ray ـش باحال بود که اونم تو V2 بود. باگ هاش دلیل اصلی ـه ضعف بازیه. تو مرحله سوم نمی دونم چرا یکی از تانکا نابود نمی شد و حرکت نمی کرد!‌ :\ برای همین مرحله رو مجبور شدم از اول برم! این خودش یه مشکل بزرگ بود.

البته این مشکل شما رو من بهش برنخوردم ولی شما میپرسین نکته مثبت جواب منم بخم مخفی کاری بازی هستش به نظرم 90 درصد این بخش نکته مثبته
پاسخ
(07-11-2014, 03:53 PM)THE WOLF نوشته است:
(07-11-2014, 03:50 PM)Venom Snake نوشته است:

البته این مشکل شما رو من بهش برنخوردم ولی شما میپرسین نکته مثبت جواب منم بخم مخفی کاری بازی هستش به نظرم 90 درصد این بخش نکته مثبته

ولی گاهاً هوش مصنوعی ضعیف و غیر منطقی بازی باعث می شد به همه چیزِ مخفی کاری بهم بخوره! ولی به هر حال هر کس یه سلیقه ای داره... [img]images/smi/s0 (74).gif[/img] من با این نسخه اصلا حال نکردم ولی برعکس به نسخه قبلی که امتیاز 8 میدم.
پاسخ
نقد خوب و کوتاهی بود...
اما تا داشتن یک نقد فوق العاده هنوز فاصله ها هست...
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  xkpv6dutvrec.jpg]
یاد اون روزگاری که نه رو اسماشون خط خورده بود و نه رنگ اسماشون انقدر کم رنگ بود به خیر...
پاسخ
(07-11-2014, 06:58 PM)John Watson نوشته است: نقد خوب و کوتاهی بود...
اما تا داشتن یک نقد فوق العاده هنوز فاصله ها هست...
[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

بله حق با شماست این یکی سومین نقدر رسمی من بود( دو تا دیگش توی یه سایت دیگه هستن)
خیلی جا برای پیشرفت دارم[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
ممنون بابت نظر
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نقد و بررسی بازی مافیا officialamir 1 1,924 05-10-2023, 04:01 PM
آخرین ارسال: برنا زرین
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 1,062 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  بررسی بازی Lego Star Wars: The Skywalker Saga ساسان گیمر 0 1,073 04-18-2022, 11:40 AM
آخرین ارسال: ساسان گیمر
  زنگ ورزش | نقد و بررسی FIFA 14 White Fang 23 8,324 02-28-2022, 03:36 PM
آخرین ارسال: alireza663
  نقد و بررسی گوشی سامسونگ a51 pishrotech 0 1,230 10-20-2021, 07:48 PM
آخرین ارسال: pishrotech

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان