امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تمام پروژه های نسل بعد Biowareبا Frostbite2ساخته خواهد شد
استودیویBiowareاز انجین خود راضی است وتوانسته کارای خوبی را از این موتور قدرتمند بگیرد این استودیو اعلام کرده که تمام پروژه های در دست ساخت از جمله Mass Effect4وDragon Age3که قرار است در پاییز سال آینده منتشر شوند با این موتور ساخته خواهند شد.

مدیر کل این شرکت گفته که :این انجین خارق العاده است وکشش فوق العاده هم دارد ومی تواند تا اواخر نسل بعد دوام بیاورد.

Aaryn Flynnاخیرا با مجله Game Informerمصاحبه ای در این رابطه داشته.
او در این رابطه گفته که:

ما از این موتور لذت می بریم ودر حال حاظر در حال ساخت dragon age3با این موتور هستیم وشاهد این هستیم که بازی چه گستردگی پیدا کرده است واین میتواند ما را به موفقیت های خارق العاده ای برساند.

همچنین از استودیوی همکار خودمان وهمکاری های که با ما در نسل بعد کنسول ها خواهد داشت لذت میبریم.نسل بعد بر پایه این انجین قدرتمند توسط ما برنامه ریزی خواهد شد.

اولین بار BF3با این موتور ساخته شد وبا موفقیت های که بدست آورد بازی های بعدی شرکت EAنیز با این انجین قدرتمند ساخته شد همچون:

Medal of Honor: Warfighter
،
Need for Speed: The Run
،
Army of Two: The Devil’s Cartel
،
Command & Conquer

وبه تازگی سا خت بازی BF4با این موتور نیز تایید شد.

منبع:http://gamingbolt.com/bioware-could-use-frostbite-2-engine-for-all-upcoming-projects
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
حالم از این موتور به هم میخوره
پاسخ
خوب بودن انجین نصفش هست باید بازی از لحاظ بسری بهتر شه.با این وجود بازی های خوبی با این انجین ساخته شدن و حتما bf4 هم عالی از اب در میاد.Confused24:
[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
پاسخ
به نظر من موتور قدرتمندی هست.
ممنون Confused74:
پاسخ
من که زیاد از گرافیک این موتور خوشم نمی یادConfused86:
 [تصویر:  j08g1cx50a5k23ahqkwt.png]
پاسخ
اتفاقا من از این موتور خیلی خوشم میاد. یکی از معدود موترهایی هست که MSAA اون در رزولوشن های پایین جواب میده.
پاسخ
(01-02-2013, 08:37 PM)Amir Fenix نوشته است: من که زیاد از گرافیک این موتور خوشم نمی یادConfused86:

با این حرفت Battlefield 3 رو بردی زیر سوال Confused25:
(البته Battlefield 3 هم شما رو میبره زیر سوال) Confused25:
مطمئن شید که قوانین رو خودندید, قبل از اینکه پیام خصوصی بدید.
پاسخ
با گرافیک فراست حال نمی کنید ؟Confused05:
از فراست فقط کرای انجین 3 بهتره به خدا Confused05:

بهترین موتور بعد از کرای انجینه
واقعا بازی هاش عالی هستن
be joz moh
پاسخ
گرافیک MOH هم خیلی خوب بود, مشکل خود بازی بود که بد ساخته شده بود.
مطمئن شید که قوانین رو خودندید, قبل از اینکه پیام خصوصی بدید.
پاسخ
بهترین بازی فراست همون bf3 بود. ولی من حوصله نکردم تا آخر برم. اخه اون موقع سیستمم خیلی ضعیف بودش.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  SSD پلی‌استیشن ۵ سرعت تمام جنبه‌های بازی‌ها را افزایش خواهد داد White Beard 1 4,364 12-04-2020, 01:41 PM
آخرین ارسال: asarina
  شخصیت Toshiro Hitsugaya به بازی Jump Force اضافه خواهد شد White Beard 0 1,285 10-22-2019, 09:44 PM
آخرین ارسال: White Beard
  از به‌روزرسان جدید بازی Battlefield V فردا رونمایی خواهد شد White Beard 0 1,287 10-22-2019, 09:38 PM
  حالت آنلاین به بازی Pokemon GO اضافه خواهد شد White Beard 0 1,155 10-22-2019, 09:34 PM
  نسخه‌ی فیزیکی بازی Panzer Dragoon: Remake به‌زودی عرضه خواهد شد White Beard 0 1,128 10-22-2019, 09:31 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان