امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تنهایی و مرگ ۲
به نام خدا
لینک قسمت اول https://forum.gamefa.com/Thread-%D8%AA%D...8%B1%DA%AF
dead man بعد از این که با اون صحنه مواجه میشه شوکه میشه پیش خودش میگه
dead man:خدایا اینم خیاله یا واقعیه چی شد یکدفعه؟
این سوال ذهنشا مشغول کرده بود که یکدفعه زامبی به سرعت گردن اورا میگیره و ناگهان روی زمین می افتد و زامبی سعی در خوردن dead man داره
dead man: یا خدا این چیه؟ کمک کمک ....
که یکدفعه مغز زامبی روی صورت dead man پخش میشه dead man اطرافشا نگاه میکنه میبینه یک دختر با یک شاتگان اون جاست
دختر:تو کی هستی؟
dead man:خودت کی هستی؟
دختر:با من جر و بحث نکن همین الان اگه من نبودم مرده بودی
dead man:خیلی خوب بابا اسم خاصی ندارم بهم میگن dead man اها راستی
که یکدفعه ماشینی اتشین به سمت ان ها پرتاب میشود
dead man:بخواب رو زمین....
بعد از پرت شدن ماشین خبری از دختر نبود که dead man متوجه چیزی میشه میره به سمت ماشین اتش گرفته
dead man:وای خدا دختر بیچاره گناه داشت
کنار ماشین به دختر ضربه زده بود و موهای دختر به ماشین گیر کرده بودند و باعث شده بود دختر همراه با ماشین روی زمین کشیده بشه و باعث بشه ماشین بیوفته روش که دیگه هیچ چیزی از اون دختر به غیر از مقداری خون نمونده بود
dead man در اندوه این حادثه بود که ناگهان صدای فریادی به گوش می رسد dead man به سمت صدا میره با صحنه فوق العاده بد و خشنی رو به رو میشه
dead man:وای خدا مردم چشونه توی این وضیعت به جای کمک کردن به یک دیگه دارن هم دیگه را میکشن
اون جا افرادی داشتند بقیه را با تبر تیکه تیکه می کردند که dead man رفت جلو برای کمک که ناگهان مردی با تبر به گردن dead man ضربه می زند که شاید باعث قطع شدن سر او شود و.....
نظر شما چیست ایا سر او قطع میشه؟در قسمت بعدی خواهیم دید :heart: S0 (74)
پاسخ
سلام عزیزم. قسمت اول و این قسمت رو خوندم، مشکلاتت رو میگم که ایشالا در آینده اگه خواستی داستان بزاری رفع کنی.
اول این که وقتی میخوای یه چیزی رو به یکی نسبت بدی، شکل درست کلمه رو استفاده کن مثلا : ذهنشا رو باید بنویسی ذهنش رو ، [font=tahoma]اطرافشا رو باید بنویسی اطرافش رو و کلی کلمه دیگه که توی این قسمت و قسمت اول اینطوری نوشته  بودی.[/font]
[font=tahoma]2: با توجه به فضای داستان که ترسناکه و این که یک راوی سوم شخص داستان رو روایت میکنه، باید قسمت هایی که از زبون راوی داستان هست به زبان محاوره ای نباشه و به صورت کتابی بنویسی اما همه رو محاوره ای نوشتی. بعد چیزی که بدترش میکنه اینه که این محاوره ای رو هم با کتابی قاطی کردی بعضی جاها، به عنوان مثال این جمله:[/font]
[font=tahoma][font=tahoma]این سوال ذهنشا مشغول کرده بود که یکدفعه زامبی به سرعت گردن اورا میگیره و ناگهان روی زمین می افتد و زامبی سعی در خوردن dead man داره [/font][/font]
خب ببین تو مثال بالا  نوشتی  گردن او را، خب این یه کلمه کتابی هست، بعد نوشتی می افتد، خب اینم کتابیه، بعد آخرش نوشتی داره، این محاوره ایه. باید مینوشتی دارد. و.....

و به طور کلی ایرادای مربوط به نگارشی و خود فن داستان نویسی زیاد هست، بهت پیشنهاد میکنم این دوتا لینکی که میزارم رو بری بخونی و بعد قسمت بعدی رو بنویسی برادر ، چون تقریبا هیچ کدوم رو رعایت نکردی:
نکاتی آموزشی مربوط به داستان نویسی قسمت اول
نکاتی آموزشی مربوط به داستان نویسی قسمت دوم

دلیل ایرادهایی که گرفتم بی احترامی نیست دوست من، فقط شما که علاقه به نوشتن داری، با رعایت کردن این موارد میتونی داستان بهتری بنویسی عزیزم. ;) :heart:
[img=0x0]http://uupload.ir/files/cv8y_photo_2016-09-08_15-12-24.jpg[/img]
پاسخ
اصلا خوشم نیومد
پاسخ
(10-30-2015, 11:02 AM)miatge نوشته است: سلام عزیزم. قسمت اول و این قسمت رو خوندم، مشکلاتت رو میگم که ایشالا در آینده اگه خواستی داستان بزاری رفع کنی.
اول این که وقتی میخوای یه چیزی رو به یکی نسبت بدی، شکل درست کلمه رو استفاده کن مثلا : ذهنشا رو باید بنویسی ذهنش رو ، [font=tahoma]اطرافشا رو باید بنویسی اطرافش رو و کلی کلمه دیگه که توی این قسمت و قسمت اول اینطوری نوشته  بودی.[/font]
[font=tahoma]2: با توجه به فضای داستان که ترسناکه و این که یک راوی سوم شخص داستان رو روایت میکنه، باید قسمت هایی که از زبون راوی داستان هست به زبان محاوره ای نباشه و به صورت کتابی بنویسی اما همه رو محاوره ای نوشتی. بعد چیزی که بدترش میکنه اینه که این محاوره ای رو هم با کتابی قاطی کردی بعضی جاها، به عنوان مثال این جمله:[/font]
[font=tahoma][font=tahoma]این سوال ذهنشا مشغول کرده بود که یکدفعه زامبی به سرعت گردن اورا میگیره و ناگهان روی زمین می افتد و زامبی سعی در خوردن dead man داره [/font][/font]
خب ببین تو مثال بالا  نوشتی  گردن او را، خب این یه کلمه کتابی هست، بعد نوشتی می افتد، خب اینم کتابیه، بعد آخرش نوشتی داره، این محاوره ایه. باید مینوشتی دارد. و.....

و به طور کلی ایرادای مربوط به نگارشی و خود فن داستان نویسی زیاد هست، بهت پیشنهاد میکنم این دوتا لینکی که میزارم رو بری بخونی و بعد قسمت بعدی رو بنویسی برادر ، چون تقریبا هیچ کدوم رو رعایت نکردی:

دلیل ایرادهایی که گرفتم بی احترامی نیست دوست من، فقط شما که علاقه به نوشتن داری، با رعایت کردن این موارد میتونی داستان بهتری بنویسی عزیزم. ;) :heart:
با تشکر از تذکر های مفید شما چشم انجام میدم ولی محاوره ای باشه بهتره ها نه؟
پاسخ
(10-30-2015, 01:55 PM)who i am نوشته است:
(10-30-2015, 11:02 AM)miatge نوشته است: سلام عزیزم. قسمت اول و این قسمت رو خوندم، مشکلاتت رو میگم که ایشالا در آینده اگه خواستی داستان بزاری رفع کنی.

با تشکر از تذکر های مفید شما چشم انجام میدم ولی محاوره ای باشه بهتره ها نه؟

محاوره ای برای داستان های ترسناک و این مدلی خوب نیست. ببین راوی داستان یعنی اونی که میگه dead man فلان کارو کرد و داستان رو تعریف میکنه نباید محاوره ای باشه لحنش. اما صحبت های بین افراد مشکلی نداره محاوره ای باشه. اون دوتا تاپیک رو هم بخون حتما
[img=0x0]http://uupload.ir/files/cv8y_photo_2016-09-08_15-12-24.jpg[/img]
پاسخ
سلام دوستان این داستان زیاد قشنگ نشد و دیگه قسمت ۳ ان را نمی نویسم انشالله دفعه بعد با داستان بهتر تا نصف قسمت ۳ را نوشتم ولی گفتم زیاد جالب نیست به بزرگی خودتون ببخشید. Wall
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تنهایی و مرگ who i am 0 872 10-15-2015, 10:16 PM
آخرین ارسال: who i am

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان