امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تهیه‌کننده‌ی مجموعه‌ی Monster Hunter درباره‌ی آینده‌ی آن توضیحاتی را ارائه کرد | «اکش
تهیه‌کننده‌ی مجموعه‌ی Monster Hunter درباره‌ی آینده‌ی آن توضیحاتی را ارائه کرد | «اکشن» و «ارتباطات»

[تصویر:  Monster_Hunter_Logo-250x178.jpg]

تهیه‌کننده‌ی مجموعه‌ی Monster Hunter در پی موفقیت‌های بازی Monster Hunter World، توضیحاتی را درباره‌ی آینده‌ی این مجموعه ارائه کرد که در ادامه به مرور آن‌ها خواهیم پرداخت.

ریوزو سوجیموتو (Ryozo Tsujimoto)، تهیه‌کننده‌ی مجموعه‌ی Monster Hunter، طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت Destructoid اظهار داشت که Monster Hunter World: Iceborne ممکن است اولین تجربه‌ی بازی‌بازان از این سری باشد و تیم توسعه دهنده هرگز خواهان ارائه‌ی روایتی عمیق در آن نبود. به علاوه، این بسته‌ی الحاقی بیشتر به شخصیت‌هایی که در دنیای آن معرفی شده‌اند می‌پردازد. ریوزو در خصوص آینده‌ی این مجموعه توضیح داد:

نقل‌قول:
صرف نظر از موفقیتی که Monster Hunter World به دست آورد، ما تمرکز خود را بر دو چیز خواهیم گذاشت: اکشن و ارتباطات. من احساس می‌کنم که صرف نظر از هر پروژه‌ای که ما در آینده توسعه می‌دهیم، بنیان این مجموعه تغییر نخواهد کرد. همچنین ما مطلع شده‌ایم که طرفداران ما بسیار گسترده هستند و بسیاری از بازی‌بازان هنوز اطلاعی از این مجموعه ندارد. من عقیده دارم که رویکرد ما برای این مجموعه تغییر نخواهد کرد اما در کنار این موضوع، ما باید راهی را پیدا کنیم تا بازی‌بازان بیشتری را به آن جذب نماییم. رویدادهای بیشتر و سرگرمی‌های دیگری که منطبق با این مجموعه هستند مانند فیلم‌ها، از جمله مثال‌هایی هستند که می‌توانند به جذب مخاطبان بیشتری کمک کنند.

بازی Monster Hunter World و بسته‌ی الحاقی Iceborne در حال حاضر برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارند. شما می‌توانید نقدها، نمرات و لیست جامع تروفی‌های این بسته‌الحاقی را از نشانی‌های قرار گرفته مشاهده کنید.
[تصویر:  797620_mushishi_wallpaper_1920x1080_for_...tablet.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  عذرخواهی خالق Assassin’s Creed برای وجود برج‌‌ها در آثاری مانند مجموعه‌ی Farcry و Leg White Beard 0 1,322 10-22-2019, 09:45 PM
آخرین ارسال: White Beard
  پاتریک کلپک: پلی‌استیشن ۵ تنها در مورد آینده نیست بلکه گذشته را نیز در نظر دارد White Beard 0 1,127 10-14-2019, 08:00 PM
  کوجیما جزئیات جدیدی از مکانیزم‌های گیم‎‌پلی Death Stranding ارائه داد White Beard 0 927 10-12-2019, 10:07 PM
  محتویات به‌روزرسانی بعدی بازی Monster Hunter World: Iceborne مشخص شد White Beard 0 874 10-03-2019, 10:13 PM
  توضیحات نیل دراکمن درباره‌ی نقش جوئل و دینا در بازی The Last of Us Part 2 White Beard 0 1,024 09-26-2019, 09:57 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان