امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
توصیه یوبیسافت:تمام مخاطبین خود را حذف کنید!
[تصویر:  B5n67C3kU4Ps.878x0.Z-Z96KYq.jpg]
همانطور که میدانید بازی Assassins Creed Unity چند روز پیش منتشر شد و مشکلات زیادی را به همراه داشت.یکی از بزرگ ترین مشکلات بازی کرش کردن هنگامی بود که در Main Menu به سر میبردید.حال یوبیسافت راه چاره ای برای این مشکل توصیه کرده است،تمام مخاطبین خود را حذف کنید(!) بله درست خواندید.

گام اول: مخاطبی را اخیرا به بازی اضافه نکن.

گام دوم: تمام مخاطبان خود را در بازی حذف کنید.وقتی برای پوزش خواستن هدر ندهید.همین الآن انجامش دهید.دستور العمل برای انجام سریع. وارد بخشMyBrotherhood  شوید.سپس وارد بخش My Contacts شوید،سپس وارد Game Contacts شوید(RB/R1)،سپس بر روی مخاطب Focus کنید(LS)،سپس وارد More Actions  شوید(Y/Triangle) و سپس از لیست مخاطبین شخص را حذف کنید.

بازی Assassins Creed Unity هم اکنون برای پلتفرم های PC،PS4،XOne در دسترس است

منبع:PC Gamer

War Never Ends Quietly  
پاسخ
امان از راه حل های عجیب و غریب یوبیسافت.اول میگه آفلاین بازی کنید،حالا هم این!!!!
ممنون بابت خبر
پاسخ
فکر کنم دفعه ی بعد برای اینکه از دست این همه مشکل خلاص شیم میگه کلا بازی رو پاک کنید[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
[تصویر:  5b7th9dl7afci0p5zblo.jpg]
پاسخ
همین حالا خلاصمون کن بگو آنلاین بازی نکنید دیگه دو هفتس می خواد یه آپدیت بده بیرون

تو این مدت می تونست یه نسخه دیگه بده بیرون[img]/images/smilies/smilies1/s (13).gif[/img][img]/images/smilies/smilies1/s (17).gif[/img] شوخی نمی کنم راست می گم اگه اون همه وقت رو بازی کار می کردند نباید کارکترا شبیه کارکترای the evil whtin می شدن[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

پاسخ
' نوشته است:

همانطور که میدانید بازی Assassins Creed Unity چند روز پیش منتشر شد و مشکلات زیادی را به همراه داشت.یکی از بزرگ ترین مشکلات بازی کرش کردن هنگامی بود که در Main Menu به سر میبردید.حال یوبیسافت راه چاره ای برای این مشکل توصیه کرده است،تمام مخاطبین خود را حذف کنید(!) بله درست خوندیدی.
لطفا این بخش رو اصلاح کنید[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

پاسخ
بازیش فوق العادست![img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
یعنی حرف نداره[img]images/smi/s0 (29).gif[/img] مخصوصا گیم پلی و گرافیکش که واقعا تمیز کار شده[img]images/smi/s0 (29).gif[/img] البته باگ هم زیاد داره![img]images/smi/s0 (43).gif[/img] وقتی Arno میمیره بعضی وقتا میبینی پاها و دستاش هرکدوم به یک سمتی رفتند!!!!!!!!!!![img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

فعلا نمیتونم بازیش کنم تا هفته دیگه![img]images/smi/s0 (38).gif[/img] چون نسخه Golden Edition توزرد از اب دراومد![img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
پاسخ
(11-22-2014, 12:00 AM)'HardCore Gamer' نوشته است: بازیش فوق العادست![img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
یعنی حرف نداره[img]images/smi/s0 (29).gif[/img] مخصوصا گیم پلی و گرافیکش که واقعا تمیز کار شده[img]images/smi/s0 (29).gif[/img] البته باگ هم زیاد داره![img]images/smi/s0 (43).gif[/img] وقتی Arno میمیره بعضی وقتا میبینی پاها و دستاش هرکدوم به یک سمتی رفتند!!!!!!!!!!![img]images/smi/s0 (5).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

فعلا نمیتونم بازیش کنم تا هفته دیگه![img]images/smi/s0 (38).gif[/img] چون نسخه Golden Edition توزرد از اب دراومد![img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

البته بنده این بازی رو تجربه کردم. گیم پلی عالیه. باگ زیاد داره. یکی از بزرگترین نکات مثبت هم هزور Arno.
داستان هم تم جالبی داره ولی خوب از تمام پتانسیل موجود استفاده نکردن... 
 War Never Ends Quietly  
پاسخ
عجب پیشنهادی[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
با این تعریف هایی که دوستان از بازی می کنند، لازم شد که یونیتی رو تجربه کنم.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  SSD پلی‌استیشن ۵ سرعت تمام جنبه‌های بازی‌ها را افزایش خواهد داد White Beard 1 4,353 12-04-2020, 01:41 PM
آخرین ارسال: asarina
  هیدئو کوجیما: Death Stranding باعث می‌شود شما احساس تنهایی کنید White Beard 0 888 09-17-2019, 02:07 PM
آخرین ارسال: White Beard
  رئیس استودیوی اکزیین: استفاده از تمام قدرت کنسول‌های نسل آینده مدتی به طول خواهد انجا White Beard 0 758 07-21-2019, 08:33 PM
  جرج آر.آر. مارتین تمام خلاقیت خود را در Elden Ring به کار برده است White Beard 0 636 06-24-2019, 09:36 PM
  Borderlands 3 | تمام کردن بخش داستانی ۳۵ ساعت طول می‌کشد White Beard 0 734 06-22-2019, 06:08 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان