امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
بسته الحاقی جدید بازی بتلفیلد در سال 2016 منتشر میشود
[تصویر:  rendition1.img.jpg]
سلام به شما دوستان گیمفایی

به تازگی سایت بتلفیلد اعلام کرده است که قرار است در سال 2016 DLC جدیدی برای بازی Battlefield Hardline منتشر کند.در بررسی این خبر با ما همراه باشید.
چیزی که عجیب است این است که شرکت سازنده بازی اعلام کرده است که ممکن است بر گرافیک بازی نیز افزوده شود!
همچنین ماشین های جدیدی به بازی اضافه میگردد که بسیار زیبا است،دزدی هایی مثل بازی GTA را نیز در این DLC خواهیم داشت..
ابته سایت بتلفیلد لیست آیتم هایی که به بازی اضافه میشود را نیز منتشر کرده که در ادامه آن را میبینیم.
  • 4 نقشه بزرگ جدید

• گیم مد های جدید

• 5 وسیله نقلیه جدید

• 3 اصلحه جدید برای Mechanic Class

• یک گجت جدید و یک اصلحه گرم جدید

• یک دندانه افسانه ای

در ادامه عکس این اصلحه گرم را میبینیم:

و عکس ماشین جدید:

همچنین عکسی از محیط این DLC:

ممنون از اینکه توی این خبر با من همراه بودید.

ترجمه شده توسط خودم از سایت Battlefield

دوستان مشکلاتمو بگید که برطرفش کنم
پاسخ
به جا دی ال سی خود بتل ۵ رو بیارین
پاسخ
دوستان تاپیک باز شد S0 (2)
پاسخ
سلام خسته نباشید، خبر خوبی بود ولی یه سری مشکلاتی هست:
اون اولش نیاز به «سلام به دوستان گیمفایی» نیست. 
توی جمله اول نوشتید «به تازگی سایت بتلفیلد اعلام کرده است که قرار است.» 
اولا به تازگی صحیحش به‌تازگی هست و توی این جمله از دو تا «است» استفاده کردید که زیبایی جمله رو از بین میبره؛ سعی کنید فعل‌هایی که استفاده میکنید متنوع باشن. 
DLC=بسته الحاقی
در جمله «DLC جدیدی برای بازی Battlefield Hardline منتشر کند.در بررسی این خبر با ما همراه باشید.» نقطه اول رو باید با کلمه بعدش فاصله بدین یعنی اینجوری بنویسید: «DLC جدیدی برای بازی Battlefield Hardline منتشر کند. در بررسی این خبر با ما همراه باشید.» 
توی جمله «چیزی که عجیب است این است که شرکت سازنده بازی اعلام کرده است که ممکن است بر گرافیک بازی نیز افزوده شود!» اولا، استفاده از «چیزی» خیلی زیبا نیست و بهتره بنویسید «موردی»، دوما، توی این جمله، چهار بار از فعل «است» استفاده کردید:-| کمی تنوع... و سومی اینه که آخر این جمله نیازی به علامت تعجب نیست (کلا سعی کنید خیلی از علامت تعجب توی اخبار و مقالاتتون استفاده نکنید). 
ماشین های=ماشین‌های
میگردد=می‌گردد
دزدی هایی=دزدی‌هایی
خواهیم داشت..=خواهیم داشت... 
ابته=البته
آیتم هایی=آیتم‌هایی
میشود=می‌شود
آن را میبینیم=آن‌ها را می‌بینیم
گیم مد های جدیدی=گیم مد‌های جدید
اصلحه=اسلحه:-| 
افسانه ای=افسانه‌ای
توی جمله «به بازی اضافه میگردد که بسیار زیبا است،دزدی هایی مثل بازی GTA را نیز در این DLC خواهیم داشت..» باید به‌جای کاما، نقطه کاما بذارید و با کلمه بعدش یک فاصله بدید. 

خسته نباشید S0 (24)
[تصویر:  e73j_img_20160529_154741.jpg]
پاسخ
ممنونم که مشکلاتمو گفتید..سعی میکنم در مطالب بعد جبرانشون کنم... S0 (2)
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  نینتندو در وب سایت خود از بازی جدید Mario + Rabbids خبر داد unco.tech 0 4,877 06-12-2021, 09:44 PM
آخرین ارسال: unco.tech
  ثبت اختراع جدید سونی اتصال شبکه‌ای کنترلر پلی‌استیشن را برای بازی‌های ویدئویی پردازش White Beard 1 4,684 02-08-2021, 06:16 PM
آخرین ارسال: samin2013
  از به‌روزرسان جدید بازی Battlefield V فردا رونمایی خواهد شد White Beard 0 1,287 10-22-2019, 09:38 PM
آخرین ارسال: White Beard
  تاریخ انتشار بسته‌الحاقی Pathologic 2: The Marble Nest مشخص شد White Beard 0 1,289 10-22-2019, 09:36 PM
  جزئیات جدیدی از شخصیت‌های بازی Dragon Ball Z: Kakarot منتشر شد White Beard 0 1,253 10-18-2019, 09:32 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان