امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جملات ماندگار انیمیشن ها
دو نفر بودن که در تیمارستان بستری بودن، ولی یک شب آنها تصمیم گرفتن که فرار کنن. اون‌ها رفتن پشت‌بوم، و روی لبه ساختمان ایستاد شدن، شهر رو دیدن، و آزادی رو احساس کردن، یکی از اون‌ها از روی ساختمان برروی ساختمان دیگر پرید، ولی اون یکی دلش رو نداشت که بپره، اونی که پریده بود گفت:"هی! نگاه کن، من یه چراغ قوه دارم، میتونم با این فاصله میان دو ساختمان رو پر کردم و تو ازش رد بشی".  اون یکی گفت:"چی فکر کردی، فکر کردی من دیوونم؟! که وقتی خواستم ازش رد بشم چراغو خاموش کنی؟!"

جمله ماندگار | Batman - The Killing Joke | جوکر

[تصویر:  t8sp_655abcd7144d6628d707a4725a8e76c8.jpg]

پاسخ
برای اینکه قهرمان باشی، لازم نیست کارهای بزرگ انجام بدی، فقط باید کارهای درست رو انجام بدی.

جلمه ماندگار | Ratchet and Clank

[تصویر:  t8sp_655abcd7144d6628d707a4725a8e76c8.jpg]

پاسخ
من بدم ... و این خوبه
هیچ وقت یه آدم خوب نمیشم...
و این بد نیست!
من نمیخوام کسی باشم بجز خودم

جلمه ماندگار | رالف خرابکار 
پاسخ
Mirai Nikki

اوریو میننه (نهمی): هیچ چیزی خوبی از مرور کردن گذشته حاصل نمیشه.
 ---------------------------------------------------------------------------------
آمانو یوکیترو (اولی): من رقت انگیزم. همیشه سعی میکردم دنیا رو از دور تماشا کنم. از آسیب دیدن می‌ترسیدم. تنها بودم.
 ---------------------------------------------------------------------------------
اوریو میننه (نهمی): بچگی من پر از خون و مرگ بود. هیچ وقت به عشق نیازی نداشتم. نه اون موقع، نه الان.
گاسایی یونو (دومی): ماه کامل؛ یه طرفش روشنه، یه طرفش تیره. درست مثل من.
گاسایی یونو (دومی): همه چیزای این دنیا یه بازیه و ما هم به سختی بازیگراش شدیم.
آمانو یوکیترو (اولی): اگه یه معجزه وجود داره که با مبارزه کردن تا آخر کار میشه دیدش، پس سعی میکنم ببینمش.
آکیسه آرو: اگه میخوای بدونی بقیه چه فکری میکنن اول خودت بگو چه فکری میکنی.
گاسایی یونو (دومی): شاید آینده بد باشه، اما بعد از اونم یه آینده دیگه ست. درسته؟
اوریو میننه (نهمی): همیشه سعی کن بجنگی، حتی اگه ارزش زیادی نداشته باشه.
اوریو میننه (نهمی): غیر ممکنه بشه همه چیو نجات داد. باید از اول هدفات رو محدود کنی.
آکیسه آرو: این که می‌بازیم یا می‌بریم دست خودمونه.
ایکوسابه مارکو (هفتمی): اگه امروز بدترین روز ممکنه، فردا ممکنه بهتر باشه.

[تصویر:  b2puan5kpqvxq79stgnx.jpg]
[تصویر:  e4f7_3ea4f3ff8d45616e224e2b324bba4603.png]
پاسخ
الان ما ادمای خوبی هستیم که بدن
هس عجیبی دارم مثل دل پیچه
------------
کارتون تیتان گو
پاسخ
عشق یعنی خواسته های یکی دیگه رو 
به خواسته های خودت ترجیح بدی

جمله ماندگار | انیمیشن «Frozen»
پاسخ
black butler
سباستین: هر کاری می کنم تا روحت رو به دست بیارم و در ناامیدی غرق بشی،این وظیفه یه شیطانه.
[تصویر:  er462hi3v3z7.jpg]
پاسخ
Fullmetal Alchemist

آلفونز الریک: فداکاری هم خودش یه استعداده.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
روی ماستانگ: من سربازام رو از دست دادم، فیلم رو از دست دادم، قلعه‌م رو از دست دادم، و حتی وزیرمم از دست دادم؛ ولی هنوز کیش و مات نشدم.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ادوارد الریک: انتقامی که دیگران رو درگیر کنه، اصلاً مناسب نیست.
وینری راکبل: توی زندگی چیزایی هستن که فقط با کلمات بیان میشن.
ادوارد الریک: چطوری میتونی به جلو بری وقتی همیشه از گذشته‌ت احساس پشیمونی میکنی؟
روی ماستانگ: زندگی که از دست رفته دیگه برنمیگرده. این حقیقت نشون دهنده معنای زندگی و ارزش اونه.
[تصویر:  e4f7_3ea4f3ff8d45616e224e2b324bba4603.png]
پاسخ
Code Geass: خنده ساختگی خودتو عذاب میده و گریه ساختگی دیگرانو
Absolute Duo: دنیا اینقدر مهربون نیست که بزاره خودت واسه زندگیت تصمیم بگیری
Hikigaya Hachiman: خیلی خنده داره اگه فکر کنی فقط با گفتن؛همه متوجه احساساتت میشن...صحبتهای سنگین از طرف کسی که حرف میزنه و سکوت از طرف کسی که گوش میده... قرار نیست همیشه با حرف زدن همدیگه رو درک کنیم.
پاسخ
black butler
شیل: گریه و زاری رو بذار کنار،این دنیا هیچوقت با کسی مهربون نبوده
[تصویر:  IMG_20160926_230815.jpg]
[تصویر:  er462hi3v3z7.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک دانلود انیمیشن های با زمان کوتاه smsm 43 13,232 03-08-2022, 11:56 AM
آخرین ارسال: goldinweb
  تاپیک معرفی انیمه و انیمیشن You Never Win 45 17,959 12-16-2021, 10:06 AM
آخرین ارسال: mostafaemami
  انیمیشن کارها به محیط آرام احتیاج دارند impbrand 0 1,310 02-02-2020, 04:12 PM
آخرین ارسال: impbrand
  تاپیک درخواست انیمیشن spartacus 20 7,802 10-29-2018, 03:43 PM
آخرین ارسال: AtabakT
  در کمال ناباوری بهترین باش | نقد و بررسی انیمیشن Zootopia Maziyar Hemmati 16 6,324 08-10-2018, 02:07 AM
آخرین ارسال: Maziyar Hemmati

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان