امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جنون سرعت!پیش نمایش THE crew
بههههه دمت گرم 
خوب اطلاعاتی دادی [img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
عجب بازی هست 
ولی خدا کنه  مثل عکس های که داره پر چزئیات باشه 
پاسخ
(09-29-2013, 12:33 PM)'PWLG' نوشته است: به نام خدا
خسته نباشی. به نظر من عالی بود. ایرادتی که دوستان گرفتند هم زیاد قبول ندارم. چون برای تفکیک مصاحبه از متن اصلی، از رنگ بندی استفاده کردی. مقدار مقاله هم کافی بود دیگه، میخواید رمان بنویسه؟
ولی خوشم میاد که با یوبیسافت حال میکنی. رودست این شرکت اصلا نیومده.
بازیاش همه بی نظیرند.
دستت درد نکنه.
در پناه حق

کی گفته که همه ی بازی هاش خوبن؟! شما نمرات flashback رو دیدین؟![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
فکر کنم کمپانی که بازی بد نداشته باشه، Naugh...ty Dog هست![img]images/smi/s0 (29).gif[/img]
[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ
(09-29-2013, 03:49 PM)'a.gamer' نوشته است:
خسته نباشی. به نظر من عالی بود. ایرادتی که دوستان گرفتند هم زیاد قبول ندارم. چون برای تفکیک مصاحبه از متن اصلی، از رنگ بندی استفاده کردی. مقدار مقاله هم کافی بود دیگه، میخواید رمان بنویسه؟
بازیاش همه بی نظیرند.
دستت درد نکنه.
در پناه حق

کی گفته که همه ی بازی هاش خوبن؟! شما نمرات flashback رو دیدین؟![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
فکر کنم کمپانی که بازی بد نداشته باشه، Naugh...ty Dog هست![img]images/smi/s0 (29).gif[/img]

حالا بیخیال داداش،همه که نه ولی اکثر بازیاش خوبن،ناتی داگم خوبه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ
(09-29-2013, 03:49 PM)a.gamer نوشته است:
بازیاش همه بی نظیرند.
دستت درد نکنه.
در پناه حق

داداش بگیر بیا ما رو بزن
اسم این بازی رو اولین باره که میشنوم.
فلش بک؟ شما تصاویر بازی رو نگاه کن. انتظار داشتی یه بازی قدیمی سگا که ریبوت شده بیاد بشه بهترین بازی سال؟
معلومه که برای سرگرمی و زنده کردن خاطرات گیمرهای قدیمی اینکارو کرده.
عزیزمن چرا لجبازی میکنی؟ غیر از این نبود مثال بزنی؟ بزار خودم بگم، بازی tmnt هم خوب بود ولی از "مونترئال" بیشتر انتظار داشتم. تازه همین بازیها در حد متوسط اند، نه بد و خیلی بد. بازیهای ضعیف دیگه ای هم داشته ولی خب که چی؟ فرانچایزهای موفق و پرطرفدار یوبیسافت از ناتی داگ بیشتره و خیلی بیشتر خواهد شد.
گذشته از همه اینا "ناتی داگ" کمپانیه؟ یا استودیو؟
شما یه استودیو که هرچند سال یه بار، یه بازی میده بیرون رو بایه کمپانی بزرگ که چندبرابر "ناتی داگ"، شعبه و استودیو داره و سالی چندتا بازی خوب وبعضی اوقات شاهکار میده بیرون مقایسه میکنی؟ اونم یه استودیوی انحصاری؟
اکثر این حرفا به خاطر the last of us هست. البته در عالی بودن این بازی شکی نیست (یه روز باید برم کلوپ تا بازیش کنم) ولی مقایسه یه استودیو با یه کمپانی بزرگ فراتراز خنده دار بودنه.
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
(09-30-2013, 01:52 AM)'PWLG' نوشته است:
(09-29-2013, 03:49 PM)'a.gamer' نوشته است:
بازیاش همه بی نظیرند.
دستت درد نکنه.
در پناه حق

داداش بگیر بیا ما رو بزن
اسم این بازی رو اولین باره که میشنوم.
فلش بک؟ شما تصاویر بازی رو نگاه کن. انتظار داشتی یه بازی قدیمی سگا که ریبوت شده بیاد بشه بهترین بازی سال؟
معلومه که برای سرگرمی و زنده کردن خاطرات گیمرهای قدیمی اینکارو کرده.
عزیزمن چرا لجبازی میکنی؟ غیر از این نبود مثال بزنی؟ بزار خودم بگم، بازی tmnt هم خوب بود ولی از "مونترئال" بیشتر انتظار داشتم. تازه همین بازیها در حد متوسط اند، نه بد و خیلی بد. بازیهای ضعیف دیگه ای هم داشته ولی خب که چی؟ فرانچایزهای موفق و پرطرفدار یوبیسافت از ناتی داگ بیشتره و خیلی بیشتر خواهد شد.
گذشته از همه اینا "ناتی داگ" کمپانیه؟ یا استودیو؟
شما یه استودیو که هرچند سال یه بار، یه بازی میده بیرون رو بایه کمپانی بزرگ که چندبرابر "ناتی داگ"، شعبه و استودیو داره و سالی چندتا بازی خوب وبعضی اوقات شاهکار میده بیرون مقایسه میکنی؟ اونم یه استودیوی انحصاری؟
اکثر این حرفا به خاطر the last of us هست. البته در عالی بودن این بازی شکی نیست (یه روز باید برم کلوپ تا بازیش کنم) ولی مقایسه یه استودیو با یه کمپانی بزرگ فراتراز خنده دار بودنه.

شما گفتید همه ی بازیهاش، من هم یک مثال آوردم![img]images/smi/s0 (43).gif[/img] تعداد شعبه یک کمپانی هم اصلاً مهم نیست![img]images/smi/s0 (86).gif[/img] چون شما اگه همه این استودیو ها رو جمعشون کنی، نمی تونند یک بازی مثل ساخته های این استودیو بسازند![img]images/smi/s0 (43).gif[/img] این استودیو Naugh..ty Dog هم خودش اندازه یک کمپانیه!! :D [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] من مطمئن هستم که Ubisoft، این کار رو برای شاد کردن گیمرهای قدیمی نکرده! هدف اصلیش، جذب پول از گیمرهای قدیمی بوده![img]images/smi/s0 (43).gif[/img] مطمئناً خاطرات این بازی هم کنار تمام گیمرهای قدیمی، از خراب شده![img]images/smi/s0 (43).gif[/img] کاری که Activision زیاد انجامش میده.
[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ
ممنون. پیش نمایش خوبی بود منکه عاشق این بازیم واقعا سبک ریسینگ و آنلاین رو یه قدم به جلو برده [img]images/smi/s0 (74).gif[/img] [img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
فقط "chevrolet" درسته نه "chevorlet" بازم ممنون دوست عزیز.
[تصویر:  5y8xgkr03kk6u1plv7rv.jpg]
پاسخ
(09-30-2013, 04:27 PM)'a.gamer' نوشته است:
نقل‌قول:
نقل‌قول: شما گفتید همه ی بازیهاش، من هم یک مثال آوردم![img]images/smi/s0 (43).gif[/img] تعداد شعبه یک کمپانی هم اصلاً مهم نیست![img]images/smi/s0 (86).gif[/img] چون شما اگه همه این استودیو ها رو جمعشون کنی، نمی تونند یک بازی مثل ساخته های این استودیو بسازند![img]images/smi/s0 (43).gif[/img] این استودیو Naugh..ty Dog هم خودش اندازه یک کمپانیه!! :D [img]images/smi/s0 (25).gif[/img] من مطمئن هستم که Ubisoft، این کار رو برای شاد کردن گیمرهای قدیمی نکرده! هدف اصلیش، جذب پول از گیمرهای قدیمی بوده![img]images/smi/s0 (43).gif[/img] مطمئناً خاطرات این بازی هم کنار تمام گیمرهای قدیمی، از خراب شده![img]images/smi/s0 (43).gif[/img] کاری که Activision زیاد انجامش میده.
به نام خدا
برادر من، منظورم از همه بازیاش، اکثر بازیاش بود. (یه جور اصطلاح) ولی با این حال شما درست میگویید. باید اصلاحش کنم.
نکته بعدی:
تعداد شعبه ها مهمه چون از افراد بیشتر و با تجربه تری میتونن استفاده کنن ودر همه جا افراد مناسب داشته باشند. اگه یوبیسافت استودیو و شعبه های زیادی نداشت، نمیتونست سه تا بازی در یک سال منتشر کنه.
حرف بعدیم اینه که خواهشا ناتی داگ را زیادی گنده نکنید. نیازی نیست که کل استودیوهای یوبیسافت جمع بشن. یه "مونترئال" واسش کافیه. مشکل اینجاست که خیلیها بازی های فوق العاده این شرکت رو یادشون رفته. سه گانه ی "شاهزاده پارس" در نسل ششم (ps2 & xbox) حرف نداشتند. مخصوصا گیم پلی و داستان نسخه دوم (جنگجوی درون). چه قدر زیبا در این بازی از پارکور استفاده شده بود. ضربات و حرکات شاهزاده آنقدر متنوع بود که هر گروه از دشمنان رو به چند روش مبارزه ای مختلف میشد کشت. اعم از ضربات تکی با یک شمشیر، با دوشمشیر، با استفاده از حرکات آکروباتیک و تعاملی با محیط ویا بعضی مواقع فرار از دستشون که حالا هرکدوم لیست بلند بالای فنون رو داشتند. همین "کیش حشاش" که شده پتک مخالفان این شرکت، رو دستش بعد از 6 سال نیومده. گیم پلی خاص، داستان خاص، بهره گیری بی نظیر از پلتفرمینگ با استفاده کامل از ورزش پارکور. واقعا کی به ذهنش میرسه که با تغییر چند دقیقه از پایان بازیش اونو تا 7،8 نسخه ادامه بده یا اینکه به چه زیبایی تفکرات ماسونی رو به مخاطب القا کنه. یا "سلول خردشده" که یک بازی بسیار خوب تو سبک مخفی کاری است. بعد نسخه "محکومیت" که سبک مخفی کاری رو در بازیش کشت (طبق گفته ی تجربه کنندگان)، تونست با "لیست سیاه" دوباره برگرده. بر خلاف خیلی از فرانچایزهایی که با یک بار شکست، دیگر نتوانستند به اوج برگردند. در نهایت وقتی همه قهرمان های دوست داشتنی و بامزه مون، از ماریو گرفته تاااااااااااااااااااااااااااااااااااا کراش؛ همگی در خواب به سر میبرند، این ریمن هست که بیدار میشه وبا گیم پلی جذابش مارو از خون و خونریزی جدا میکنه و به دنیای نقاشی ها میبره.
بحث بعدی اینه که ناتی به هیچ وجه در حد یک کمپانی نمیتونه باشه چون توانشو نداره و کسی هم چنین انتظاری ازش نداره. یه کمپانی باید سالی یکی دوتا بازی خوب منتشر کنه ولی این استودیو برای ساخت یه بازی خوب چندین سال وقت و زمان نیاز داره تا محصول باکیفیتی عرضه کنه.
بازی فلش بک هم چیزی نیست که بخواد پول آنچنانی نسیب یوبیسافت کنه. وقتی اینهمه بازی امسال اومده و خواهد اومد، چه نیازی به یه بازی ساده دو بعدی داره؟ اگرم  نتونه خوب عمل کنه، مطمئن باش که به اندازه اکتیویژن در نابود کردن خاطرات، تبهر نداره. (اگه باور نمیکنید tmnt out of the shadows رو بازی کنید و نقداش رو بخونید)
سخن آخر اینکه ایشالا یه شرکت مولتی پلتفرم استودیو ناتی داگ رو بخره تا بقیه هم از بازیاش لذت ببرن.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
بی صبرانه منتظر  the crew & Watchdogs. و تا بیاد سوت میزنیم.[img]images/smi/s0 (83).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
در پناه حق
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  از غرب به شرق در مسیر رستگاری| پیش نمایش NiOh Hidden Shadow 1 2,546 01-15-2017, 12:31 PM
آخرین ارسال: S.T.A.R.S
  جنگاورانی از جنس آینده|پیش نمایش بازی Call OF Duty:Infinite Warfare Hidden Shadow 8 4,592 10-28-2016, 09:24 PM
آخرین ارسال: Hidden Shadow
  بازگشت گناهکارانِ بی‌گناه | پیش‌نمایش بازی Persona 5 BadBoyNeverDie 3 2,304 10-21-2016, 07:50 PM
آخرین ارسال: Maziyar Hemmati
  میراث‌دار ۲۹ سال خاطره… | پیش‌نمایش عنوان Final Fantasy XV saeed aghababaee 6 3,050 09-15-2016, 02:13 PM
آخرین ارسال: saeed aghababaee
  FIA را در ویدئو گیم تجربه کنید| پیش نمایش Gran Turismo Sport Marshall Bruce Mathers 5 2,395 08-02-2016, 04:16 PM
آخرین ارسال: Amir Hidden

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان