امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حدس دیالوگ بازی ها "پست اول حتماً خوانده شود"
(04-05-2013, 11:16 PM)'mohammad13' نوشته است: تاپیک جالبیه.[img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
اگر بشه که معنی بعضی از جمله هایی رو که معنیش سخت هست رو بزارید خیلی عالی میشه.
ممنون.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

آره،ولی بعضی از جمله ها رو باید فقط انگلیسیش رو گذاشت،آخه معنیش کنیم،خیلی خیلی خیلی آسون میشه!
منتظر دیالوگ بعدی باشید....
دیالوگ بعدی:

I have lived my life as best I could, not knowing its purpose, but drawn forward like a moth to a distant moon.

دوستان،تا این دیالوگ جواب داده نشد،دیالوگ دیگری رو قرار ندید.
در تاپیک هرج و مرج ایجاد می شود.

پاسخ
farcry 3
Vaas[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ
ACR
Ezio Auditore
پاسخ
(04-05-2013, 09:23 PM)'dark_prince277' نوشته است:
(04-05-2013, 07:51 PM)'dark_prince277' نوشته است: تا جمله بعدی حاضر شه. من هم یه دیالوگ بگم. یه خرده سخته

Every calamity is to be overcome by endurance. 

ماله ویرژیل هست تو DMC 3

اقا من گفتم دیگه 
برنده شدم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
یه نکته دیگران فقط گفتن dmc ولی من گفتم سخنِ ورجیل هست[img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

(04-06-2013, 11:39 AM)'erfan joorabchi' نوشته است:
(04-05-2013, 11:16 PM)'mohammad13' نوشته است: تاپیک جالبیه.[img]images/smi/s0 (62).gif[/img]
اگر بشه که معنی بعضی از جمله هایی رو که معنیش سخت هست رو بزارید خیلی عالی میشه.
ممنون.[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]

آره،ولی بعضی از جمله ها رو باید فقط انگلیسیش رو گذاشت،آخه معنیش کنیم،خیلی خیلی خیلی آسون میشه!
منتظر دیالوگ بعدی باشید....
دیالوگ بعدی:

I have lived my life as best I could, not knowing its purpose, but drawn forward like a moth to a distant moon.

دوستان،تا این دیالوگ جواب داده نشد،دیالوگ دیگری رو قرار ندید.
در تاپیک هرج و مرج ایجاد می شود.

[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]برای منی که بازی acr رو 5 بار تمام کردم خیلی جمله اسانی بود[img]images/smi/s0 (24).gif[/img][img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
اساسین کرید رولیشن [img]images/smi/s0 (48).gif[/img][img]images/smi/s0 (48).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
جایزه نمی دی؟؟؟؟
[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
پاسخ
crysis 3
                                                            بیست سال بعد،بابت کارهایی که نکرده ای بیشتر افسوس میخوری تا بابت کارهایی که کرده ای.
                                                                                          بنابراین روحیه تسلیم پذیری را کنار بگذار. 
                                                                                                                 بگرد.
                                                                                                                آرزو کن.
                                                                                                              کشف کن.
                                                                                                          «مارک تواین»
پاسخ
AC:Revelation است
تابلوئه[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
 یاد گیمفای قدیم بخیر
پاسخ
دیالوگ Fu** you ! برای Vaas [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
انقدر از پشت زدن، که جای خالی کمه...
پاسخ
(04-06-2013, 05:36 PM)'mammad_n4' نوشته است: دیالوگ Fu** you ! برای Vaas [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

[img]images/smi/s0 (35).gif[/img]

[img]images/smi/s0 (35).gif[/img]
از کلمات زشت در این جا استفاده نکنید...
_____________________________________________________-

جواب صحیح:    Assassin's Creed Revelation

[font]منتظر دیالوگ بعدی باشید...[/font]
پاسخ
یه دیالوگ ساده ولی تقریبا سخت :

I see... only darkness... before... me...

من فقط تاریکی را در گذشته خود می بینم......

--------------------
از صاحب تاپیک خواهش می کنم. دیالوگ ها و گوینده اصلیش رو به پست اول اضافه کنه که تاپیک به یادماندنی بشه.
The more you give, the more I maim              
You are spirit, and I am bane                                                      
Your truth strikes through, as steel guides true                                                                              
It's enough for pride, but not enough to survive

پاسخ
(04-06-2013, 08:49 PM)'dark_prince277' نوشته است: یه دیالوگ ساده ولی تقریبا سخت :

I see... only darkness... before... me...

من فقط تاریکی را در گذشته خود می بینم......

--------------------
از صاحب تاپیک خواهش می کنم. دیالوگ ها و گوینده اصلیش رو به پست اول اضافه کنه که تاپیک به یادماندنی بشه.

Arthas Menethil
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دیالوگ های ماندگار بازی ها Zoom Hunter 158 56,623 09-08-2017, 09:02 PM
آخرین ارسال: hawkeye
  مسابقه: با اِسم آخر یک بازی، یک بازی دیگر بگو! [پــادشــاهِ کلــمات] Mr.Payne 1,267 96,240 11-24-2016, 10:37 PM
آخرین ارسال: Booker_Dewitt
Lightbulb بهترین بازی مولتی پلیر برای بازی کردن؟ mortal kombat 31 12,715 09-11-2016, 05:22 PM
آخرین ارسال: The Grand Tour
Heart مسابقه این دیالوگ متعلق به کدام شخصیت از بازی های ویدیویی است؟ MWOLFM 48 8,257 04-30-2015, 06:24 AM
آخرین ارسال: Station
  پاتوق هواداران Resident evil + پست اول خوانده شود GamerStation 352 46,328 12-08-2014, 06:05 PM
آخرین ارسال: Unknown gamer

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان