امتیاز موضوع:
  • 13 رأی - میانگین امتیازات: 3.23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حرفه ای،روانی،گنگستر | نگاهی کامل به GTA V
مطلب خوبی بود. فقط سایز عکس ها رو مناسب کنید. 
ممنون بابت وقتی که گذاشتین.

پاسخ
(06-01-2013, 12:32 PM)'joker007' نوشته است: مطلب خوبی بود. فقط سایز عکس ها رو مناسب کنید. 
ممنون بابت وقتی که گذاشتین.

جز عکسایی که با تغییر سایز خراب میشدن بقیه رو تغییر دادم همه رو!
[تصویر:  lion_14-wallpaper-1440x900.jpg]
پاسخ
ممنون عزیزم بابت مقاله [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
بازی GTA همونطور که گفتی بازی بزرگیه ، ولی من تا وقتی یه گیم پلی کامل ازش نبینم و اون چیزی که من می خوام نباشه ، نظری در مورد اینکه خوبه یا بده نمی دم ....
در مورد شخصیت ها هم به نظر من هیچکدوم ( البته یکمی به جز ترور ) بهم حس روانیه Cj نمیدن ... با IV با اون که بهترین نمرات و فروش گرفت حال نکردم ... هنوزم باهاش حال نمی کنم .. به نظرم سان آندریس یه چیز دیگه بود ... 
در ضمن از توضیحاتت خیلی خیلی ممنونم ، چون من زیاد خبرای این بازیو دنبال نمی کنم از بعضی چیزا بی اطلاع بودم ، اینکه سبک ماشین سواریش عوض شده واقعا خوشحال کنندس ( چون تو IV خیلی این بخشش مشکل داشت و حال نمیداد ) ... 
امیدوارم ( و تقریبا مطمئنم ) این بازیش عالی  بشه .. هر چی باشه راکستار داره میسازه و رو اینکه از هر انگشتش یه اسطوره تولید میشه شکی نیست .[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]
به نام خدای خاکستری ....
Grey Pen
BLOG: Gpen.ir
Y! ID: Grey_joker
FB ID: Hadi.Jourbonyan1
پاسخ
(06-01-2013, 10:30 PM)'grey joker' نوشته است: ممنون عزیزم بابت مقاله [img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
بازی GTA همونطور که گفتی بازی بزرگیه ، ولی من تا وقتی یه گیم پلی کامل ازش نبینم و اون چیزی که من می خوام نباشه ، نظری در مورد اینکه خوبه یا بده نمی دم ....
در مورد شخصیت ها هم به نظر من هیچکدوم ( البته یکمی به جز ترور ) بهم حس روانیه Cj نمیدن ... با IV با اون که بهترین نمرات و فروش گرفت حال نکردم ... هنوزم باهاش حال نمی کنم .. به نظرم سان آندریس یه چیز دیگه بود ... 
در ضمن از توضیحاتت خیلی خیلی ممنونم ، چون من زیاد خبرای این بازیو دنبال نمی کنم از بعضی چیزا بی اطلاع بودم ، اینکه سبک ماشین سواریش عوض شده واقعا خوشحال کنندس ( چون تو IV خیلی این بخشش مشکل داشت و حال نمیداد ) ... 
امیدوارم ( و تقریبا مطمئنم ) این بازیش عالی  بشه .. هر چی باشه راکستار داره میسازه و رو اینکه از هر انگشتش یه اسطوره تولید میشه شکی نیست .[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

فقط 2 تا کمپانی هست که من ندیده سر کارشون حتی روی زندگیم شرط میبندم Billizard و Rockstar!و مطمئنم این بازی انقلاب به پا میکنه تو سبک خودش×!
پاسخ
ممنون بابات اطلاعات خوب و کاملتون همونطوری که گفتید این بازی خیلی خیلی بزرگه
نمیدونم این یوبی سافت چطوری روش میشه اون فرغونش را بیاد با این سوپر کار مقایسه کنه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
جی تی آی 5 واقعاً بازی خیلی خیلی خیلی بزرگیه این بازی نه تنها مورد انتظار ترین بازی سال بلکه مورد انتظار ترین بازی این نسل هم میشه نامگذاریش کرد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
به نظر من قبل از اینکه گیمپلیش هم منتشر شده میشه خیلی نظرات درباره اش داد
بدون شک بهترین بازی سال و حتی نسل هست
پاسخ
(06-02-2013, 11:36 PM)'Timbersaw' نوشته است: ممنون بابات اطلاعات خوب و کاملتون همونطوری که گفتید این بازی خیلی خیلی بزرگه
نمیدونم این یوبی سافت چطوری روش میشه اون فرغونش را بیاد با این سوپر کار مقایسه کنه[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
جی تی آی 5 واقعاً بازی خیلی خیلی خیلی بزرگیه این بازی نه تنها مورد انتظار ترین بازی سال بلکه مورد انتظار ترین بازی این نسل هم میشه نامگذاریش کرد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
به نظر من قبل از اینکه گیمپلیش هم منتشر شده میشه خیلی نظرات درباره اش داد
بدون شک بهترین بازی سال و حتی نسل هست

خوب پس باهم هم عقیده ایم راجع به Watch Dogs و GTA!واقعا به نظر منم میتونه بزرگترین بازی نسل هفتم باشه واقعا پروژه بزرگیه راک استار عادت کرده بازی خوب دسته مردم بده حد اقل من عنوان ضعیف از GTA فقط تو PSP دیدم بقیه نسخه ها عالی بودن همه!
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  به جزیره خوش آمدید! جمعیت ۱۰۰ نفر | نگاهی به روند فراگیر شدن سبک بتل رویال White Beard 1 1,761 05-17-2023, 12:49 AM
آخرین ارسال: Ali Gudarzi
  مسترچیف، قهرمانی برای تمام بشریت… | نگاهی کامل به زندگینامه Master Chief قسمت 2 yazdandoost 0 1,223 08-21-2019, 10:47 AM
آخرین ارسال: yazdandoost
  مسترچیف، قهرمانی برای تمام بشریت… | نگاهی کامل به زندگینامه Master Chief yazdandoost 0 1,177 08-21-2019, 10:43 AM
آخرین ارسال: yazdandoost
Rainbow نقد های غیر حرفه ای ( پست اول خوانده شود ) Old Snake 5 4,797 05-05-2019, 09:26 PM
آخرین ارسال: PC FAN
  نگاهی جدید به سری متال گیر به مناسبت سی سالگی این بازی gardeshgar 3 2,768 08-12-2017, 10:45 AM
آخرین ارسال: gardeshgar

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان