امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حل مشكل اجرا نشدن بازی Call Of Duty : Black Ops 2 + كرک و فيكس های بازی
اوردم بازم نشدش
بیخیال نخواستیم
پاسخ
دوستانی که بازی براشون نمیاد

از توی Control Panel بازی رو Remove کنین بد برین پوشه ای که ازش به جا مونده رو هم پاک کنین
حالا دقت کنین تاریخ چند روز قبل 14 نوامبر باشه بعد دوباره بازی رو نصب کنین, کرک شماره 2 اسکیدرو رو بریزین بعد اجرا کنین درسته. (باید Remove ّشه بازی و دوباره نصب کنین)
استیم رو هم اجرا نکنین/.
مطمئن شید که قوانین رو خودندید, قبل از اینکه پیام خصوصی بدید.
پاسخ
البته برای من با استیم درست شد
پاسخ
(11-16-2012, 01:35 AM)Gamerstation نوشته است: البته برای من با استیم درست شد

نگفتم نصب نکنن, گفتم اجرا نکنن
مطمئن شید که قوانین رو خودندید, قبل از اینکه پیام خصوصی بدید.
پاسخ
دوستان من موفق شدم بازی را اجرا کنم بعد از همه این کار ها نشد ولی تو سایت میهن دانلود نوشته بود که این کار را بکنید من هم انجام دادم وخوشبختانه بازی اجرا شد :

چنانچه بعد از نصب و کرک نمودن بازی ، در اجرای بازی با مشکل مواجه شدید تاریخ ویندوز خودرا به 13 نوامبر 2012 میلادی و time Zoon را به (UTC+08:00) Beijing, Chongqing, Hong Kong, Urumqi تغییر دهید .

این تایم زونه خیلی مهمه با این کار بازی اجرا شد
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
حل شدش
اخی عجب بازی خفنیه
فک کنم یکی از طرفداراش شم
با اینکه ازش متنفرم ولی خیلی قشنگه و حال می دهConfused24:Confused62:Confused62:
پاسخ
خوشحالم كه مشكلت حل شد رندي جان

پست اول بروز شد + يك كرك جديد براي دوستاني كه هنوز نتونستن بازي كنن آپلود كردم
پاسخ
من یه مشکل مسخره تو مراحل دارم اونم اینکه اون قسمت که با اسب جلوی یه تانک دولول زمین میخوریم هرکار میکنم بلند نمیشه مگه نگفته چپ را نگه دار وراست رابزن
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
پاسخ
(11-16-2012, 05:56 PM)spartacus نوشته است: من یه مشکل مسخره تو مراحل دارم اونم اینکه اون قسمت که با اسب جلوی یه تانک دولول زمین میخوریم هرکار میکنم بلند نمیشه مگه نگفته چپ را نگه دار وراست رابزن
كلا خيلي مشكل داره بايد صبر كنيم كرك كاملش بياد
پاسخ
(11-16-2012, 05:56 PM)spartacus نوشته است: من یه مشکل مسخره تو مراحل دارم اونم اینکه اون قسمت که با اسب جلوی یه تانک دولول زمین میخوریم هرکار میکنم بلند نمیشه مگه نگفته چپ را نگه دار وراست رابزن
دوست گلم خوشگلم نازم قربونت برم هر مشکلی پیش بیاد شما می گی از کرکه/!؟
نوشته :
hold right click and left click to escap
ترجمه:
راست کلیک و چپ کلیک رو نگه دار تا خارج بشی
نکه بزنی باید نگه داری
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک رفع مشکلات بازی Call of Duty: Infinite Warfare مجیدنصر 22 14,531 06-23-2021, 09:52 PM
آخرین ارسال: farajiacademy
  آموزش رفع ارور ها و مشکلات بازی Middle Earth - Shadow of Mordor HardCore Gamer 67 45,385 12-07-2020, 11:52 PM
آخرین ارسال: nimagodofwar@gmail.com
  مشکلات بازی Sims 4 مجیدنصر 75 49,475 11-13-2020, 02:29 PM
آخرین ارسال: error 504
  رفع مشکلات و ارور های بازی Ryse Son of Rome HardCore Gamer 61 40,852 10-07-2020, 11:32 AM
آخرین ارسال: Ryse AR
  رفع مشکلات بازی The Witcher 3 Wild Hunt مجیدنصر 1,422 340,696 06-19-2020, 02:58 PM
آخرین ارسال: mr3023m

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان