امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حل مشکلات کنسول ها در GTA V
الان تا آخر بازی رفتم ! زیر دریایی هم سوار شدم ولی میخوام همینطوری سوار شم !
انقدر از پشت زدن، که جای خالی کمه...
پاسخ
(09-27-2013, 12:52 PM)'mammad_n4' نوشته است: الان تا آخر بازی رفتم ! زیر دریایی هم سوار شدم ولی میخوام همینطوری سوار شم !

سمت غرب نقشه کلی خارج از شهر یه اسکله هست که اگر بخریش همیشه یه زیردریایی اونجا پارکه!
\.\ '\. \' \.'\ \  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\ \  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'
 \  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\ \  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\ \  .'\ \\ \'.
' '\.\ '\. \' \.'\ \  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\ \  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \'
 \.'\\ .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\\  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\\  .'\ \\ 
\. ' '\.\ '\. \' \.'\\  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\\ .'\ \\ \'. ' '\.\ '\.\
' \.'\\  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\\  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \'\.'\\  .'\ \
\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\\  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\\  .'\ \\ \'. ' '\.\ '
\. \' \.'\\  .'\ \\ \'.' '\.\ '\. \' \.'\\  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\\  
it's raining to remind us our sins...
پاسخ
میشه اسم اون منطقه چیه ؟! از کجا بخرم ؟! اینترنت ؟!
پاسخ
کسی تونست پا گنده رو تو بازی ببینه؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]

پاسخ
R* لعنتی GTA رو برا PC بیار دیگه ......... [img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
http://uploadboy.com/k7vk08j9g6sj.html
[img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
پاسخ
(09-27-2013, 01:49 PM)'amirmax' نوشته است: R* لعنتی GTA رو برا PC بیار دیگه ......... [img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
http://uploadboy.com/k7vk08j9g6sj.html
[img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]

قرار شد اسپم ندید ![img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

[تصویر:  77548233530948471452.jpg]

پاسخ
(09-27-2013, 01:13 PM)'mammad_n4' نوشته است: میشه اسم اون منطقه چیه ؟! از کجا بخرم ؟! اینترنت ؟!

شمال غرب نقشه برید یکم پایین تر از ورودی تلکابین کنار دریا رو نقشه با علامت قابل خرید مشخصه اسم منطقه هم اینه: Chiliad Mountains...
یه تابلو کوچیک تو اون محل نصبه که بری جلوش میتونی بخریش
\.\ '\. \' \.'\ \  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\ \  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'
 \  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\ \  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\ \  .'\ \\ \'.
' '\.\ '\. \' \.'\ \  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\ \  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \'
 \.'\\ .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\\  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\\  .'\ \\ 
\. ' '\.\ '\. \' \.'\\  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\\ .'\ \\ \'. ' '\.\ '\.\
' \.'\\  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\\  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \'\.'\\  .'\ \
\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\\  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\\  .'\ \\ \'. ' '\.\ '
\. \' \.'\\  .'\ \\ \'.' '\.\ '\. \' \.'\\  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\\  
it's raining to remind us our sins...
پاسخ
یه سوال کجا میشه لباس غواصی خرید؟؟
ایا میشه بعد تموم شدن داستان بازی از بانک ها و مغازه ها دزدی کرد؟؟
مرحله اخر میخواستم یکی یکی انجام بدم(یعنی اول مایکلو بکشم بعد ترور بعد هیچکدوم) حالا که مایکلو کشتم دیگه نمیشه برش گردوند؟؟؟[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img] حتی replay mission هم زدم[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
Time is power
پاسخ
(09-27-2013, 03:05 PM)xbob t نوشته است: یه سوال کجا میشه لباس غواصی خرید؟؟
ایا میشه بعد تموم شدن داستان بازی از بانک ها و مغازه ها دزدی کرد؟؟
مرحله اخر میخواستم یکی یکی انجام بدم(یعنی اول مایکلو بکشم بعد ترور بعد هیچکدوم) حالا که مایکلو کشتم دیگه نمیشه برش گردوند؟؟؟[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img] حتی replay mission هم زدم[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

1- لباس غواصی آخر بازی فقط واسه مایکل باز میشه!
2. بله میشه ! حتی ماشین های حمل پول !
3. نه متاسفانه ! باید برگردید به آخرین سیو و گزینه Deathturan رو بزنید تا با هم همکاری کنند و نقش منفی رو بکشن !
پاسخ
سلام دوستان
من بازی رو تا مرحله آخر رفتم .
ولی جمعا شده 74% ؟! دیگه هیچ مرحله ای برام باز نشده فقط برای فرانکلین روی قسمت تعویض شخصیت عدد 1 رو نوشته که توی نقشه مرحله ای براش وجود نداره .

ضمن اینکه من تمامی مراحل پرش باچتر و مسابقات موتورسواری و قایق سواری رو تموم کردم و عملا هیچ کار دیگه ای نمونده که انجامش ندادپه باشم بازم نمیدونم چرا 26% بازی هنوز مونده !!؟

لطفا راهنمایی کنید .

سوال دیگه من مبنی بر وجود روح در بازی هست که با دیدن خبر دیشب گیمفا روح رو پیدا کردم ولی نمیدونم چطوری باید جک رو توی بازی پیدا کنم ؟

و مورد بعدی اینکه اون عزیزی که عکس رو توی خبر گیم فا گذاشته بود میشه بیاد بگه چطوری اون علامت رو توی نقشه در محل پید شدن روح سرگدان بدست آورده ؟

پ ن : منظورم از "علامت" عنوان های داخل نقشه هست مثل علامت پیراهن که نشون دهنده ی البسه فروشی هست و ... ، توی خبر دیشب گیمفا در محل حضور روح یک علامت هست که توی نقشه من با اینکه روح رو دیدم ولی همچین علامتی نیست .

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود بازی های XBOX 360 و مشکلات احتمالی؟ Behradj 1 2,300 12-13-2016, 02:27 PM
آخرین ارسال: mehrdadgog
  درخواست قیمت روز کنسول Xbox 360 در ایران mahdikafshgar 2 2,795 07-24-2016, 10:02 AM
آخرین ارسال: elfizz
  انتخاب بین کنسول xbox نسل قدیم و جدید، یعنی 360 و one: vertigo123 2 2,549 10-03-2015, 08:26 AM
آخرین ارسال: Station
  خرید بازی و کنسول hitcher 1 2,065 06-28-2015, 07:45 PM
آخرین ارسال: Mohammad-A₩$N78
  25 بازی برتر کنسول Xbox 360 zombies hunter 36 11,354 09-12-2014, 02:43 PM
آخرین ارسال: Gladiator

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان