امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حل مشکلات کنسول ها در GTA V
روش دزدیدن جت جنگنده برای حرفه ای ها خطرات: هلیکوبتر های جنگنده.تانک. و ..........
http://www.escapistmagazine.com/videos/v...eft-Auto-5
Time is power
پاسخ
یک سوال دیگه هم داشتم !
چطوری میشه رفت توی پایگاه ارتشی بدون اینکه کارت داشته باشن ؟
ضمن اینکه من با تروول یک تانک خریدم که نمیدونم کجا باید برم سوارش بشم ؟!
پاسخ
(09-27-2013, 04:13 PM)'galaxy star' نوشته است: یک سوال دیگه هم داشتم !
چطوری میشه رفت توی پایگاه ارتشی بدون اینکه کارت داشته باشن ؟
ضمن اینکه من با تروول یک تانک خریدم که نمیدونم کجا باید برم سوارش بشم ؟!

برو توی اون فرودگاه که خریدی اون وقت میتونی سوار بشی[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
راستی اون بایگاه ارتشی رو نمیشه باید‍‍‍‍ اون ویدیو که گذاشتم رو نگاه کنی

Time is power
پاسخ
درود من 3 سوال دارم
1.ببنید وقتی تو شهر داری میگردی میبینید بعضی موقع ها در نقشه یکی کمک میخواد حالا به هر دلیلی یک بار یکی کیف یکیو میزنه یکی گولت میزنه که ماشین یا متورتو بدزده اما یک مورد دیگه هست بعضی موقع هست که نقشه میزنه یک گردالی ابی که یک کامیون حمل پول با 2دوتا سرباز اونو باید چیکار کنم که بتونم طلا های که در ماشینرو بزنم؟

2.چطور میشود که یک طلا فروشی یا هرجایی مثل بانک رو زد (خارج از مرحله)

3.ایا مغازه فروش وسایل و فروش خود حیوانات خارجی باری فرانکلین وجود داره که مثلا بشه برای سگش قلاده گرفت و.... اگه داره میشه عکس یا اطلاعاتی بدین
ممنون
پاسخ
Chop من گم شده یعنی تو خونه نیست حالا چیکار کنم[img]images/smi/s0 (38).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]

(09-27-2013, 04:30 PM)'Mr_ParhamViP' نوشته است: درود من 3 سوال دارم
1.ببنید وقتی تو شهر داری میگردی میبینید بعضی موقع ها در نقشه یکی کمک میخواد حالا به هر دلیلی یک بار یکی کیف یکیو میزنه یکی گولت میزنه که ماشین یا متورتو بدزده اما یک مورد دیگه هست بعضی موقع هست که نقشه میزنه یک گردالی ابی که یک کامیون حمل پول با 2دوتا سرباز اونو باید چیکار کنم که بتونم طلا های که در ماشینرو بزنم؟

2.چطور میشود که یک طلا فروشی یا هرجایی مثل بانک رو زد (خارج از مرحله)

3.ایا مغازه فروش وسایل و فروش خود حیوانات خارجی باری فرانکلین وجود داره که مثلا بشه برای سگش قلاده گرفت و.... اگه داره میشه عکس یا اطلاعاتی بدین
ممنون

جواب 1ت: قبل این که کامیون راه بیوفته یه مامور با کیف داره میره سمت صندوق کامیون اگه سریع بکشیش میتونی پولا رو ورداری اگرم راه افتاد باید یه steaki bomb بزنی به در صندوقش پولا میریزه بیرون!
2و3ت سوال منم هست کسی میدونه؟!
\.\ '\. \' \.'\ \  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\ \  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'
 \  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\ \  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\ \  .'\ \\ \'.
' '\.\ '\. \' \.'\ \  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\ \  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \'
 \.'\\ .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\\  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\\  .'\ \\ 
\. ' '\.\ '\. \' \.'\\  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\\ .'\ \\ \'. ' '\.\ '\.\
' \.'\\  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\\  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \'\.'\\  .'\ \
\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\\  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\\  .'\ \\ \'. ' '\.\ '
\. \' \.'\\  .'\ \\ \'.' '\.\ '\. \' \.'\\  .'\ \\ \'. ' '\.\ '\. \' \.'\\  
it's raining to remind us our sins...
پاسخ
 یه سوال 
اون قضیه روحه
عکسی که تو گیمفا هست یه چیزایی اضافه تر داره اونا چین؟یکیشون شبیه مدیتیشن بود[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
                           رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
من که اون جت رو میدونستم جاشو خودمم چند بار سوارش شدم
ولی کسی جای اون ufo که تو آسمونه رو نمیدونه کجای نقشه هست؟؟؟
در ضمن برای اینکه اون روح زنه رو ببینید باید یازده شب همونجایی که توی نقشه مارک شده وایستید و با دوربین انایپر روی یکی از تخت سنگ ها روح رو پیدا کنید
توجه کنید که باید خیلی زووم کنید تا بتونین ببنیدش از فاصله عادی نمیشه چیزی دید راس ساعت 00:00 هم ناپدید میشه به کل
نه قرمز نه آبی فقط زرد راکستاری !!!![img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
پاسخ
میشه در مورد خرید سهام یکم راهنمایی کنید یه سوال دیگه هم داشتم اگه با پلی تری به اینترنت وصل شم کپی خور از بین میره؟
پاسخ
(09-27-2013, 03:43 PM)galaxy star نوشته است: سلام دوستان
من بازی رو تا مرحله آخر رفتم .
ولی جمعا شده 74% ؟! دیگه هیچ مرحله ای برام باز نشده فقط برای فرانکلین روی قسمت تعویض شخصیت عدد 1 رو نوشته که توی نقشه مرحله ای براش وجود نداره .

ضمن اینکه من تمامی مراحل پرش باچتر و مسابقات موتورسواری و قایق سواری رو تموم کردم و عملا هیچ کار دیگه ای نمونده که انجامش ندادپه باشم بازم نمیدونم چرا 26% بازی هنوز مونده !!؟

لطفا راهنمایی کنید .

سوال دیگه من مبنی بر وجود روح در بازی هست که با دیدن خبر دیشب گیمفا روح رو پیدا کردم ولی نمیدونم چطوری باید جک رو توی بازی پیدا کنم ؟

و مورد بعدی اینکه اون عزیزی که عکس رو توی خبر گیم فا گذاشته بود میشه بیاد بگه چطوری اون علامت رو توی نقشه در محل پید شدن روح سرگدان بدست آورده ؟

پ ن : منظورم از "علامت" عنوان های داخل نقشه هست مثل علامت پیراهن که نشون دهنده ی البسه فروشی هست و ... ، توی خبر دیشب گیمفا در محل حضور روح یک علامت هست که توی نقشه من با اینکه روح رو دیدم ولی همچین علامتی نیست .

کسی نمیتونست مارو راهنمایی کنه؟
[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
نا سلامتی اینجا یکی از تخصصی ترین سایت ها در زمینه گیم هست ، انتظار داشتم گیمرهای حرفه ای تری اینجا پیدا کنم !!

با گوشیتون توی بازی شماره 5550139 رو بگیرید روی خط این بابا آوای انتظار هست ، البته قبلش چندتا بوق ازاد میزنه و بعدش ...

(09-27-2013, 05:30 PM)Mahthenewgamer نوشته است: من که اون جت رو میدونستم جاشو خودمم چند بار سوارش شدم
ولی کسی جای اون ufo که تو آسمونه رو نمیدونه کجای نقشه هست؟؟؟
در ضمن برای اینکه اون روح زنه رو ببینید باید یازده شب همونجایی که توی نقشه مارک شده وایستید و با دوربین انایپر روی یکی از تخت سنگ ها روح رو پیدا کنید
توجه کنید که باید خیلی زووم کنید تا بتونین ببنیدش از فاصله عادی نمیشه چیزی دید راس ساعت 00:00 هم ناپدید میشه به کل

اون جتی که در موردش میگی جت جنگی هست یا جت شخصی مسافربری؟
اگر جت جنگی هست دقیقآ کجای نقشه هست که بی درد سر میتونی سوارش بشی (اگر راهنمایی کنی ممنون میشم)

البته من کلیپی که دوستمون زحمت کشید و گذاشته رو متاسفانه به خاطر قطع بودن adsl ام نمیتونم ببینم .
در مورد روح هم کسی میدونه چطوری میشه مرحله رو اکتیو کرد و جک رو پیدا کرد ؟

البته من سوار بزرگترین هواپیمای توی بازی که همون بوئینگ باشه هم شدم [img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
جالبه که سوارهواپیماهای کوچکتر از اون نمیشه مثلا هواپیماهایی با جسه ی ای 320 ... ولی سوار غول هواپیماها که جسه ای در حدود 747 داره میشه ...

اون سفینه ای که درموردش صحبت میکنید همون بالن یا کشتی هوایی نیست ؟ اگر اون باشه من توی بازی دیدمش ولی سوارش نشدم البته توی هوا نه روی زمین .

راستی من باز یک جیپ ارتشی خریدم که نمیدونم کجا باید برم سوارش بشم [img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
پاسخ
سلام من یک روز مونده بود به عرضه بازی جی تی ای رو بازی کردم حالا بخوام انلاین بازی کنم بن میشم؟اگر میشم راهی نیست که نشم؟کنسولمم ایکس باکسه[img]images/smi/s0 (74).gif[/img]
[تصویر:  Untitled5.gif]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود بازی های XBOX 360 و مشکلات احتمالی؟ Behradj 1 2,321 12-13-2016, 02:27 PM
آخرین ارسال: mehrdadgog
  درخواست قیمت روز کنسول Xbox 360 در ایران mahdikafshgar 2 2,810 07-24-2016, 10:02 AM
آخرین ارسال: elfizz
  انتخاب بین کنسول xbox نسل قدیم و جدید، یعنی 360 و one: vertigo123 2 2,566 10-03-2015, 08:26 AM
آخرین ارسال: Station
  خرید بازی و کنسول hitcher 1 2,088 06-28-2015, 07:45 PM
آخرین ارسال: Mohammad-A₩$N78
  25 بازی برتر کنسول Xbox 360 zombies hunter 36 11,511 09-12-2014, 02:43 PM
آخرین ارسال: Gladiator

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان