امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حل مشکلات کنسول ها در GTA V
(10-01-2013, 12:53 AM)'╤RD╤' نوشته است: من میرم نه کیف هست نه جسد هست نه کسی هست فقط اونجارفتم جزرو مد شد قایقم موند روی ساحل بعد اومدم اونو حل بدم تو اب یهوو اب زد بالا  موندم زیره قایق مردم
[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

(09-29-2013, 09:55 PM)'last assassin' نوشته است: چرا هیچکی نمیگه اون علامتا تو خبر گیمفا درباره روحه چین و چجوری میان رو نقشه؟[img]images/smi/s0 (67).gif[/img]

بابا برو تو map بعد y رو بزن اون علا متا میان یه تعداد محدودی میتونی بزاری فقط

[img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
در مورد من چی فکر کردی اونا رو نمیگم علامت یوگا تو واسه من در اونجای نقشه یعنی روی کوه گردو نیست
                           رد می شه ورقای تقویم مدام        
                                                                                          واسه همه آرزوهامون کندیم گودال
                          دست از پا ترازتره بس که کردیم دعا      
                                                                                          ولی میاد روزی که به کامه ایام
پاسخ
دوستان من خودمو به ابو اتیش زدم هر انجمنی که هست زیرو رو کردم جوابمو نگرفتم کسی هست بگه مغازه فروش حیوانات خانگی یا وسایل حیوانات کجاس میخوام وسیله برا Chop بخرم
پاسخ
سلام
دوستای عزیز بازی تو کنسول من سیو نمیشه هر موقع که بازی میکنم و کلی مرحله میرم جلوووووووووو
ولی دفعه بعد که میام ادامشو برم کلی مرحله اومده عقب[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
چیکار کنم درست شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
(10-03-2013, 04:51 PM)porya360 نوشته است: سلام
دوستای عزیز بازی تو کنسول من سیو نمیشه هر موقع که بازی میکنم و کلی مرحله میرم جلوووووووووو
ولی دفعه بعد که میام ادامشو برم کلی مرحله اومده عقب[img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img][img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
چیکار کنم درست شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Auto Save رو On کردی؟؟؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
با موبایل یکی از شخصیت ها Ouick Save کن ببین درست میشه یا نه!!!

بعضی از انسان ها عضو گروهی هستند که دست به دست هم می دهند تا آینده را بسازند، اما عده ای هم هستند که انرژی خود را به گذشته اختصاص می دهند.
MAX PAYNE

[تصویر:  f466353_max_payne_3_wallaper.jpg]
پاسخ
دوستان وقتی میخواین سویچ کنین یکی دیگه شین یک شخصیت 4 روم هست جاش خالیه اون برا چیه؟
سوال دومم اینه که چجوری میشه انلاین بازی کرد جی تی ای وی رو؟
پاسخ
دوستان هیچ فروشگاه وسایل حیواناتی وجود نداره اگه کسی گفت چرت میگه اگه عکس داشت یه چیزی...
راستی شخصیت چهارمی وجود نداره...
[تصویر:  48325367140012299498.jpg]
پاسخ
شخصیت چهارم برای gta online هستش.

یعنی وقتی به gta online  وصل شدی میتونی از گزینه چهارم استفاده کنید.
[تصویر:  ll5f5xbhs6cokgk33zgc.jpg]
پاسخ
لطفا کمک کنید من بازی رو روی یه فلش Silicon Power USB 2.0 میریزیم ، ( فلش هم تازه گرفتم ) وقتی میخوام بازی رو نصب کنم دیسک دو رو میزارم بعد دیسک 1 رو و بعدش میریزم روی فلش ، به راحتی روی فلش ریخته میشه و بازی اجرا میشه بدون هیچ ارور و فریز و افت کیفیت و . . . ولی وقتی کنسول رو خاموش میکنم و بعدش میرم فلش از حالت کانفیگ در اومده و باز باید بازی رو نصب کنم ، برای همین همش باید از اول برم ، لطفا اگه کسی میدونه کمک کنه !!!!!!!
(سرعت فلش هم با یه برنامه تست کردم و مشکلی نداشت ، بالای 15 بود)
پاسخ
داداش منم همین مشکلو داشتم و راه حلشو یکی از بچه های گل همین انجمن گفت.

مشکل در زمان فرمت کردن فلش با کامپیوتر هست که باید همه ی گزینه هارو روی Default بزاری و تیک Quick format رو هم حتما برداری.

موفق باشید.
[تصویر:  ll5f5xbhs6cokgk33zgc.jpg]
پاسخ
(10-04-2013, 12:12 PM)www. نوشته است: داداش منم همین مشکلو داشتم و راه حلشو یکی از بچه های گل همین انجمن گفت.

مشکل در زمان فرمت کردن فلش با کامپیوتر هست که باید همه ی گزینه هارو روی Default بزاری و تیک Quick format رو هم حتما برداری.

موفق باشید.

یعنی قبل از ریختن بازی روی فلش و کانفیگ و اینا . . . باید روی کامپیوتر فرمتش کنم ؟
اگه آره که من الان روی گزینه ی فرمت زدم و همه ی گزینه ها Deafult داشت به جز اولی ، یه قسمت هم داشت که زده بود Volume Label ، اونو نباید باهاش کار خاصی کرد ؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
ممنون .
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود بازی های XBOX 360 و مشکلات احتمالی؟ Behradj 1 2,439 12-13-2016, 02:27 PM
آخرین ارسال: mehrdadgog
  درخواست قیمت روز کنسول Xbox 360 در ایران mahdikafshgar 2 2,947 07-24-2016, 10:02 AM
آخرین ارسال: elfizz
  انتخاب بین کنسول xbox نسل قدیم و جدید، یعنی 360 و one: vertigo123 2 2,671 10-03-2015, 08:26 AM
آخرین ارسال: Station
  خرید بازی و کنسول hitcher 1 2,180 06-28-2015, 07:45 PM
آخرین ارسال: Mohammad-A₩$N78
  25 بازی برتر کنسول Xbox 360 zombies hunter 36 12,216 09-12-2014, 02:43 PM
آخرین ارسال: Gladiator

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 26 مهمان