امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حل مشکل نمایان نشدن سرور ها در Battlefield Bad Company 2
سلام به کاربران عزیز سایت گیم فا

همونطور که به روش آنلاین کردن این بازی آشنایی دارید(Nexus) باید یک سری آپدیت و فایل هایی بریزید که وارد اون بحث نمیشیم
کسانی که از این روش این بازی رو راه آنداختن مدتی بود که سرور ها نشان داده نمیشد و باید گفت که مشکل از فایل dinput8.dll هست که قدیمی شده و نسخه جدیدش چند مدت هست که اومده

http://ge.tt/4ajK5sm/v/0 این هم لینک دانلودش که بعد از خارج کردن از حالت زیپ بایذ در مسیر بازی قرار داده بشه

اگه وارد بازی شدید و باز اون مشکل رو داشتید بازی رو حذف کنید و سیو هاتون هم در که در مسیر documents>bfbc2 هست رو کلن حذف کنید(نگران level هاتون نباشید چون اتفاقی براشون نمیفته) و بازی رو دوباره نصب کنید(از روش Nexus)  و فایلی که دادم رو در مسیر بازی کپی کنید بعد بازی رو اجرا کنید از بازی لذت ببرید

با تشکر از همه شما
علیرضا
پاسخ
من یه مشکلی دارم.من یه مدت نرفتم تو بازی فک کنم یه سالی بشه.بعد امروز رفتم میرم تو سرور لولمو نشون نمیده.بعد تجهیزات اسلحمو هم همرو حذف کرده نمیتونم رو اسلحم چیزی بزارم بعد یه سری از اسلحه هامو کلا پاک کرده[img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
چیکار کنم الان من دارم دیوونه میشم
[تصویر:  13564605061.jpg]
پاسخ
ممکن هست چون مدت طولانی هست که لاگین نشدید stats هاتون رو حذف کرده باشن
پاسخ
نمیشه دوباره برشون گردوند؟
[تصویر:  13564605061.jpg]
پاسخ
(09-07-2013, 03:57 PM)alireza054 نوشته است: سلام به کاربران عزیز سایت گیم فا

همونطور که به روش آنلاین کردن این بازی آشنایی دارید(Nexus) باید یک سری آپدیت و فایل هایی بریزید که وارد اون بحث نمیشیم
کسانی که از این روش این بازی رو راه آنداختن مدتی بود که سرور ها نشان داده نمیشد و باید گفت که مشکل از فایل dinput8.dll هست که قدیمی شده و نسخه جدیدش چند مدت هست که اومده

http://ge.tt/4ajK5sm/v/0 این هم لینک دانلودش که بعد از خارج کردن از حالت زیپ بایذ در مسیر بازی قرار داده بشه

اگه وارد بازی شدید و باز اون مشکل رو داشتید بازی رو حذف کنید و سیو هاتون هم در که در مسیر documents>bfbc2 هست رو کلن حذف کنید(نگران level هاتون نباشید چون اتفاقی براشون نمیفته) و بازی رو دوباره نصب کنید(از روش Nexus)  و فایلی که دادم رو در مسیر بازی کپی کنید بعد بازی رو اجرا کنید از بازی لذت ببرید

با تشکر از همه شما
علیرضا

سلام لینک خراب است لطفا اصلاح کنید
پاسخ
سلام من موقع کانکتینک میزنه failed to conect to the nexusb master server Wall Wall
پاسخ
(08-30-2017, 11:59 AM)amirgamer021 نوشته است: سلام من موقع کانکتینک میزنه failed to conect to the nexusb master server Wall Wall
سلام ماال منم همینطوریه اگه تونستی حلش کنی به منم بگو لطفا و خواهشن اینم ایمیلمه ehsanmogadam1@gmail.com
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  سرور BF4 alijanson 5 2,403 10-10-2023, 08:59 AM
آخرین ارسال: cuhnkedrik
Wink پرسرعت‌ ترین و پایدارترین سرور دانلود Steam در ایران Cyberlife 7 37,293 09-12-2022, 05:16 PM
آخرین ارسال: anaa
  ای پی های بهترین سرور های کانتر سورس ایران ali_nexus 10 57,045 01-07-2020, 10:48 PM
آخرین ارسال: ruhollaharab
  شروع کار سرور Arma 3 در ایران rezapto 9 9,029 06-28-2019, 02:27 PM
آخرین ارسال: IDG_80
  شروع سرور زندگی مجازی جی تی آی ReGioni Riot 3 5,425 06-28-2019, 04:36 AM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان