امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حمایت مالی و پیش فروش زیرنویس فارسی بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
سلام دوستان عزیز. اگر در جریان بوده باشید، ما داریم رو پروژه عظیم MGSVTPP کار میکنیم و تا دو هفته دیگه انشالله به پایان میرسه. ولی با توجه به اینکه ما گروه کوچکی هستیم و هزینه های تولید زیرنویس این بازی بالاست و حدود 1 میلیون فقط خرج ویرایشگر و مترجمه. و نزدیک به 500-600 هم باید بدیم هزینه تبلیغات. که طبیعتا مستلزم حمایت شماست که این حمایت میتونه یا به شکل حمایت مالی شما عزیزان باشه یا به صورت پیش فروش کردن این بازی که پیش فروش هم 50 درصد پول میره تو جیبتون. یعنی 3 هزار تومان موقع انتشار بازی به 5-6 تومن ارتقا پیدا میکنه.

برای حمایت مالی از لینک زیر اقدام کنید:
http://www.avadl.com/donate/

برای پیش فروش بازی از لینک زیر اقدام کنید:
http://www.avadl.com/1394/07/25/%D9%BE%D...%B3%DB%8C/

حمایت های مالی شما عزیزان باعث دلگرمی ما و ادامه پروژه های بزرگتر مثل GTAV, Witcher 3, Fallout 4 و بازی هایی که جدیدا در راه هستن میشه.
پاسخ
احسنت
کار جالبیه حیف که بازیو شروع کردم و اینم چند هفته کار میبره ولی کار بزرگیه
راستی منظورت پی خرید هست دیگه ؟ پیش فروش غلطه ها
پاسخ
(10-27-2015, 04:51 PM)BadBoy4Ever نوشته است: احسنت
کار جالبیه حیف که بازیو شروع کردم و اینم چند هفته کار میبره ولی کار بزرگیه
راستی منظورت پی خرید هست دیگه ؟ پیش فروش غلطه ها

شما اگه بخرید میشه پیش خرید، ما اگه بفروشیم میشه پیش فروش، رابطه عجیبی بینشه کلا :D
پاسخ
سلام من فردا پیش خرید میکنم :heart:
پاسخ
واقعا قراره رو فال اوت 4 کار کنین ؟
[تصویر:  Serv5.jpg]
Negan
پاسخ
(10-27-2015, 08:10 PM)amir23189 نوشته است: واقعا قراره رو فال اوت 4 کار کنین ؟

درخواست ها زیاد باشه چرا که نه.
پاسخ
داداش چقدر دیگه تا تموم کردن مونده ؟
اقا لطفا اول بازی فال اوت 4 بعد ویتچر 3 بعد کال اف 12  را زیر نویس کنید فقط لطفا سرعتتون را ببرید بالا با تشکر فراوان
از همین حالا گفته باشم اگه کارتون خوب باشه و سرعتتون بالا من مشتری ثابتتونم :D :D :D :D :cool: :cool: :cool: :cool: :heart: :heart: :heart: :heart:
[تصویر:  spongebob_patrick_baseball_bat_art_106038_3840x2400.jpg]
پاسخ
(10-27-2015, 11:04 PM)JAFARI.A نوشته است: داداش چقدر دیگه تا تموم کردن مونده ؟
اقا لطفا اول بازی فال اوت 4 بعد ویتچر 3 بعد کال اف 12  را زیر نویس کنید فقط لطفا سرعتتون را ببرید بالا با تشکر فراوان
از همین حالا گفته باشم اگه کارتون خوب باشه و سرعتتون بالا من مشتری ثابتتونم :D :D :D :D :cool: :cool: :cool: :cool: :heart: :heart: :heart: :heart:

چجوری اول فال4 رو زیرنویس کنن وقتی هنو نیومده و کرک نشده ؟ احتمالاتم در نظر بگیرید کشک که نیست پروژه های بزرگین
پاسخ
(10-27-2015, 11:16 PM)BadBoy4Ever نوشته است:

چجوری اول فال4 رو زیرنویس کنن وقتی هنو نیومده و کرک نشده ؟ احتمالاتم در نظر بگیرید کشک که نیست پروژه های بزرگین

1 من نگفتم همین حالا منظورم وقتی بود که میاد و کرک میشه
2 خودم میدونم سنگینه ولی اگه حمایت بشه میتونن از افراد بیشتری  کمک بگیرند و زمان را کمتر کنن تا قبل از اینکه داستان بازی لو بره
3

اعصاب نداریا؟ :D :D :D :D
[تصویر:  spongebob_patrick_baseball_bat_art_106038_3840x2400.jpg]
پاسخ

برای سوپرایز تاریخ رو نمیگم :D
البته قراره اول از همه GTAV رو تموم کنیم بعد بریم سراغ ویچر 3 و...
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درآمد میلیاردی از فروش فالوور ! اونم با سرمایه 4 میلیون تومانی alirezashi 0 996 09-28-2021, 08:30 AM
آخرین ارسال: alirezashi
  ده سال پیش آرزوی بازی کردن PS2 رو داشتم، و الان خودم دارم بازی می سازم! Laleh 1 2,048 04-07-2021, 06:09 PM
آخرین ارسال: Saragamer
  نظرتون درمورد زیرنویس فارسی کردن بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain چیه؟ doostanehsoft 69 14,678 08-15-2020, 06:10 PM
آخرین ارسال: mohamadmmz
  بازی هفته ۲# | این آخر هفته چه بازی‌هایی را تجربه می‌کنید PC FAN 0 1,235 09-20-2019, 09:22 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  فارسی ساز بازی Hellblade: Senua’s Sacrifice trace 1 4,015 08-13-2018, 03:53 PM
آخرین ارسال: fatemeh.fth77

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان