امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خبر بد: منتظر fallout 4 در E3 2013 نباشید!
[تصویر:  351401.png]
بعد از خبر منتشر شده توسط  Bethesda که حاکی از آن بود که تیم سازنده ی اسکایریم بر روی چیز تازه ای کار میکند(منظور به غیر از Elder Scrolls online است) همگی منتظر انتشار اطلاعات جدیدی از فرانچز محبوب fallout بودیم ولی تا بحال Bethesda  فقط دو عنوان جدید The Evil Within از سازنده سری Resident Evil در سبک ترسناک / بقا    و بازی  Wolffenstein: The New Order در سبک شوتر را معرفی کرده و متاسفانه بنظر می رسد که ما در E3 2013 شاهد بازی fallout4 نخواهیم بود.
بنا به گزارش "noobfeed"  در دعوتنامه ای که از سوی E3 به Bethesda ارسال شده پیشنهاد شده که Bethesda سخنرانی ای برای سه بازی آینده خود داشته باشد که بنا بر گزارش این سه بازی Wolffenstein: The New Order ، The Evil Within و Elder Scrolls online خواهند بود.
در گزارش هیچ اشاره ای به بازی معرفی نشده ای و یا fallout4 نبوده از این سو این احتمال می رود که Bethesda معرفی fallout 4 را بخاطر فشار کاری به سال دیگر و برای عرضه بر روی کنسول های نسل بعد موکول کرده باشد.
 منبع
!Every time i feel tired of video games  i play skyrim then suddenly all those feelings gone
پاسخ
من که اصلا نارحت نشدم برای fallout 4
اما برا این خوشحال شدم.Elder Scrolls online
اگه اومد اگه بتونیم ما ایرانیا بازیش کنیم میخرمش. میگن تمام مردم این بازی آدم هستن و یک سرور داره.در ضمن میتونی با هر کی حرف بزنی.تازه وقتی که تو تخت می خوابی مثل اسکایریم سریع نمیره.بلکه به زمان واقعی میره.

[تصویر:  76561198078353517.png]

پاسخ
(05-10-2013, 07:51 PM)'Farhan' نوشته است: من که اصلا نارحت نشدم برای fallout 4
اما برا این خوشحال شدم.Elder Scrolls online
اگه اومد اگه بتونیم ما ایرانیا بازیش کنیم میخرمش. میگن تمام مردم این بازی آدم هستن و یک سرور داره.در ضمن میتونی با هر کی حرف بزنی.تازه وقتی که تو تخت می خوابی مثل اسکایریم سریع نمیره.بلکه به زمان واقعی میره.

چرا ؟ fallout که خیلی باحاله؟ یجورایی شبیه اسکایریم هم هست!
منم حتما می خرمش حتی اگه مجبور بشم اورجینالشو می خرم ،اون طور که من از تیزرش برداشت کردم NPC هم خواهد داشت.
!Every time i feel tired of video games  i play skyrim then suddenly all those feelings gone
پاسخ
بازی باحالیه
MoM

پاسخ
حیف شد!
ولی عوضش فک کنم این the evil within حسابی غوغا کنه.من که خیلی منتظر یه ویدئو گیم پلی ازش تو e3 هستم.
ممنون بابت خبر.
[تصویر:  41.jpg]
پاسخ
من عاشق بازی عواقب هستم!!![img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]/images/smi/new/gameemag.ir_smiley (25).gif[/img]
weep not for roads UNTRAVELLED
weep not for paths left ALONE
 cause beyond every BEND
is a log blinding END
...i'ts the worst kind of PAIN i've known
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  Fallout Legacy Collection تنها در انگلستان و آلمان در دسترس قرار خواهد گرفت White Beard 0 980 10-05-2019, 09:42 PM
آخرین ارسال: White Beard
  سرورهای تست عمومی Fallout 76 در سال ۲۰۲۰ راه اندازی می‌شوند White Beard 0 933 09-30-2019, 11:24 PM
  [News] بتسدا جزئیات جدیدی را از Vault 94 بازی Fallout 76 منتشر کرد White Beard 0 868 08-18-2019, 05:57 PM
  QuakeCon 2019 | نقشه و Raid جدیدی برای بازی Fallout 76 معرفی شد White Beard 0 661 07-29-2019, 03:43 AM
  بازی Fallout 76 رویداد فصلی جدیدی را در ماه جاری دریافت خواهد نمود White Beard 0 970 07-15-2019, 07:33 PM

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان