امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خداحافظ
(12-12-2012, 10:36 PM)Maximum-Dev نوشته است: عزیزم اسم بنده رو بی جهت جلوی همه نیارید.
کلا 7 تا از تاپیک های شما بسته شده که دلایل بسته شدن تاپیک هاتونو مینویسم تا هم برای خود شما هم برای بقیه دوستان که حالت صبح و ظهر و شب منو توصیف میکنن روشن شه.

1. شما این تاپیک رو ایجاد کردی بدون ذکر منبع, و زمانی که بسته شد دوباره تاپیک رو اینجا ایجاد کردی و منبعشو نوشتی. (که بسته هم نشده)

2. دوباره این تاپیک رو ایجاد کردین و منبع رو ننوشتین (که بعدا منبع رو هم اضافه کردین)

3. این تاپیک هم بخاطر کپی برداری بسته شده. (که احتمالا بازم منبع رو بعد از اینکه تاپیک بسته شده اضافه کردین)

4. این تاپیک بخاطر تکراری بودن بسته شده.

5. این تاپیک برای کپی لینک بسته شده (بی محتواست)

6. این تاپیک برای جلوگیری از دعوا بین کاربران بسته شده.

7. این تاپیک برای اینکه بحث دینی مذهبی در سایت ممنوعه بسته شده.

از بین اینا من 1,5,6,7 رو بستم بقیش همکاری Gamerstation عزیز بوده.

نکته بعدی اینکه نمیشه بخاطر تازه وارد بودن فرد در موردش چشم پوشی کرد, چرا بعضی روز ها بیش از 100 نفر کاربر جدید داریم! مگر فرد تازه وارد نمیتونه قوانین رو بخونه ؟ بخصوص که شخصا بار ها بهتون گفتم که قوانین رو بخونید اما بازم برخلافش امروز تاپیک مذهبی میزنید.

بحث سیا.سی, دینی و مذهبی ممنوع است (در هر رابطه ای) .

[/b]
2.
از ایجاد بحث های جنجالی در میان یکدیگر جلوگیری کنید.

7.
کپی كردن مطلب از سایت های فارسي زبان حتي با ذكر منبع هم مجاز
نمي باشد
و در صورتي كه از اينگونه موارد ديده شود مطلب به سرعت حذف شده و با كاربر خاطي به شدت برخورد ميشود.

11.
برای ایجاد تاپیک باید محتوای قابل قبول داشته باشید, در تاپیکی که ایجاد میکنید باید حداقل 2 خط کامل توضیح نوشته شده باشد , در غیر این صورت تاپیک بی محتواست و ایجاد آن غیر ضروریست و بسته خواهد شد.

12.
ذکر منبع حتی در تاپیک هایی که مستقیم توسط خود شما ترجمه شده اند ضروریست.

اینکه شما یک لینک رو Copy Paste میکنی کار اشتباهی هست! اون رو توی چت روم بذارید

شما اگر اینا رو میخوندی و بهشون "توجه" میکردی تاپیک ها بسته نمیشد.
حیف مدیر به این خوبی نیست واقعا؟دستت درد نکنه که تاپیکو بستی چون میخواستم باهاش جر و بحث کنم.اعصابمو خورد کرد.واقعا ممنونم.خیلی خوب و باحوصله جواب پست رو دادی.امیدوارم دیگه از این سوء تفاهم ها پیش نیاد.Confused62:Confused74:Confused25:Confused29:Confused24:
ماشالاه 7 تا
برای شروع عالی هست
(12-12-2012, 10:47 PM)RANDY نوشته است: ماشالاه 7 تا
برای شروع عالی هست
Confused45:Confused45:Confused45:Confused45:Confused45:Confused45:Confused45:Confused45:Confused45:Confused45:Confused45:Confused45:Confused45:Confused45:Confused45:Confused45:Confused45:Confused45:Confused45:
آقا من شرمنده خاص و عام هستم قبوله؟؟؟؟؟

آقا بهتره این بحثو همینجا تمومش کنیم ، هر چی بوده تموم شده رفته پی کارش !

Confused24:
خب راس میگن آقا مصطفی دیگه ، بقیه ی پستاتو ندیدم ولی همین پست " برای تذکر ((نظر بدید)) " چی بود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Confused66:Confused66:

ببوسین همو تمومش کنین بره !!

GhelionEee
[تصویر:  383351-519277518135572-1149754153-n-copy.jpg]
(12-13-2012, 11:03 AM)ajm6 نوشته است:
آقا بهتره این بحثو همینجا تمومش کنیم ، هر چی بوده تموم شده رفته پی کارش !

Confused24:
خب راس میگن آقا مصطفی دیگه ، بقیه ی پستاتو ندیدم ولی همین پست " برای تذکر ((نظر بدید)) " چی بود ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Confused66:Confused66:

ببوسین همو تمومش کنین بره !!

GhelionEee
این بحث مال دیشبه بزار برسی عرقت خشک بشه بعد گرد وخاک به پا کنConfused43:
همشهری کین، فیلم مورد علاقه ی منتقدان و گل سرسبد همه ی نظرسنجی ها، به نظرم به شدت خسته کننده است! علاوه بر این، همه ی بازی های فیلم هم بی ارزش است! حجم احترامی که به این فیلم گذاشته می شود برایم غیرقابل درک است.

اینگمار برگمان
مصطفی جان ناراحت نشو فقط قوانین رو بخون! ببین من از تیرماه هست که تو این فروم هستم و تا حالا فقط یکی از تاپیکام ( که اونم تا حدودی مضمون سیاسی داشت بسته شده ). تا الانشم مشکلی نداشتم به غیر از این که این سیستم فروم هر هفته یه بار من رو بن میکنه که دوستان نجاتم میدند. من خودم قبلا مدیر بخش سخت افزار بودم. اینو میگم که فکر نکنی این قوانین فقط برای کاربران عادی هست.
در ضمن بی خیال حالت های علیرضا در صبح و شب بشید!!! خیلی هم شوخ و باحاله باور کن!
(12-12-2012, 09:37 PM)mosi1375 نوشته است: من دیگه موضوعی داخل این سایت نمیذارم چون مطمینم شخصی به نام maximum dev تا منو تو این سایت بن نکنه دست ور نمیداره البته میدونم برا کسی اهمیت نداره ولی حتی یه دونه مطلب نیس که توسط من گذاشته بشه و بسته نشه...منم همش دارم تهمت کپی میخورم کپی کپی کپی کپی حتی با زحمتم که میای یه مطلبی میذاری توسط چنین شخصی بسته میشه خدا گناه تهمت رو نمییییبخشه..شما هم میتونی با لج کردن به من ادامه بدی ولی یادت باشه دل منو ش ک و ند ی ن نمیبخشمت الکی هم مغز دیگران رو شستشو نده که از خودت دفاع کنی الااااااااااان هم میتونی منو بن کنی...من یه کتاب در باره موضوعات تکنولوزی داشتم از رو ی اون مینوشتم به من چه با سایتای دیگه مشابه بوده شاید اونا هم کتاب داشتن
Maximum-Dev یه خورده جدیه ولی الکی به کسی گیر نمیده این تاپیکای چرت خداحافظی رو تعطیل کنید نمیتونستی اینو تو چت روم بگی؟!
[تصویر:  lion_14-wallpaper-1440x900.jpg]
من یه چند روز نبودم چه داستان هایی پیش اومده!من هم خودم از همین مدیر ها و ناظر ها گله داشتم اون ها هم به بنده لطف کردن و با دادن اخطار ها و کم کردن اعتبار از خجالت ما در اومدن Confused30:ولی دیگه از این جور داستانا دیگه در نیاوردم!
(چرا تا حالا تاپیک بسته نشده من موندمConfused60:)
باو 3 روز نبودم
یعنی یکی نیست این تاپیک چرت رو ببنده؟Confused43:

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Heart خداحافظ alisalar11 6 2,067 01-18-2020, 05:52 PM
آخرین ارسال: AtabakT

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان