امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خریدار xbox همراه با کینکت و هارد
با سلام خدمت دوستان
دنبال یک xbox 360 خیلی تمیز همراه با کینکت و هارد هستم چه آرکید باشه یا الایت یا اسلیم فرقی نداره مهم اینه که سالم و تمیز باشه.
از دوستان خواهش دارم اگر مورد خوبی داشتید برای فروش به من نیز پیام بدهید.
از نظر قیمت هم با هم راه میایم
با تشکر فراوان

پاسخ
با سلام شهرت کجاست

پاسخ
تو بازارچه پست فقط برای فروش باید ساخت نه خرید.  قوانین رو مطالعه کنید. لطفا رسیدگی شود.
James P. Ark
پاسخ
سلام دوست عزیز من یه اسلیم در حد نو دارم فقط کینکت نداره.
250 GB هم هارد داره....
خواستی از طریق ایمیلم خبرم کن

پاسخ
(06-14-2014, 03:33 PM)'ARK1375' نوشته است: تو بازارچه پست فقط برای فروش باید ساخت نه خرید.  قوانین رو مطالعه کنید. لطفا رسیدگی شود.

با سلام 
من قوانین را مطالعه کردم ولی نفهمیدم کجای این قوانین را رعایت نکردم؟؟؟؟[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
در تمام بند ها هم اسم خرید آورده و هم اسم فروش
داداش قصد جسارت ندارم ولی فکر می کنم اشتباه می کنید.

بند یک» بازارچه مکانی است برای خرید و فروش کالا های شخصی؛ بنابراین، معامله اجناس به صورت عمده یا تبدیل این بخش به فروشگاه شخصی خلاف قوانین است.

بند دو» قراردادن تصویر از اجناس الزامی است. همچنین نام کاربری شما باید بر روی برگه ای نوشته شده و در درون تصویر باشد تا مالکیت جنس اثبات شود. بدیهی است که رعایت نکردن این موضوع خلاف قوانین است و باعث پاک شدن موضوعتان می شود.

بند سه» سایت گیمفا، مدیران سایت و ناظمان انجمن ها هیچ مسئولیتی در قبال اجناس خریداری و یا فروخته شده ندارند؛ پس سعی کنید تا تنها با افراد قابل اطمینان معامله کنید.

بند چهار» خرید و فروش اجناس غیرمربوط به وسایل کامپیوتری و یا بازی های ویدئویی و همچنین اجناس مغایر با قوانین کشور «جمهوری اسلامی ایران» در این بخش غیر مجاز و خلاف قوانین است.

(06-14-2014, 03:17 PM)'arezghost' نوشته است: با سلام شهرت کجاست

به صندوق پیامتان ارسال شد

(06-14-2014, 04:04 PM)'MehradFabrik' نوشته است: سلام دوست عزیز من یه اسلیم در حد نو دارم فقط کینکت نداره.
250 GB هم هارد داره....
خواستی از طریق ایمیلم خبرم کن

با سلام
 صندوق پیام چک شود

پاسخ
دوست عزیز. اون قسمت که به خرید و فروش اشاره کرده مربوط میشه به طرفین خریدار و فروشنده. نه این که کسی درخواست خرید جنس بده. (ولی بنده خودم هم خیلی دوست دارم که بخش خرید رو هم راه بندازن)
James P. Ark
پاسخ
دوست عزیز اگه تو شیراز باشی من یه خریدار دیگه هم دارم که اگه با تو به توافق خوبی برسم به تو میفروشمش.
مشخصات: اکس باکس اسلیم مشکی مدل 2013 (تابستون پارسال خریدم) 250 گیگ همراه کینکت. به همراه بازی های GTA V- WATCH DOGS- متال گیر سالید گراند زیرو- Halo 4-  رد دد ردپشن- 
Spec Ops: The line- نید فور اسپید رایولز- انواع بازی های معروف کینکتی و ... 
 قیمت خودم: 1200000

پاسخ
(06-14-2014, 02:11 PM)'elephent' نوشته است: با سلام خدمت دوستان
دنبال یک xbox 360 خیلی تمیز همراه با کینکت و هارد هستم چه آرکید باشه یا الایت یا اسلیم فرقی نداره مهم اینه که سالم و تمیز باشه.
از دوستان خواهش دارم اگر مورد خوبی داشتید برای فروش به من نیز پیام بدهید.
از نظر قیمت هم با هم راه میایم
با تشکر فراوان

من بدون کینکت ولی باهارد ودسته نو وتمیز الایتم هست دارم هشتصد

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  *فروش چند عنوان بازی XBOX ONE به صورت کد دیجیتالی با قیمت عالی ERMaC3 0 1,827 01-26-2021, 12:42 PM
آخرین ارسال: ERMaC3
  فروش xbox کد بازیxbox call of duty cold war & assassin creed Valhalla lordpedram 0 1,815 12-29-2020, 10:14 AM
آخرین ارسال: lordpedram
  خریدار نسخه فارسی فارکرای 1 WestMen2012 1 1,490 03-30-2019, 02:19 AM
آخرین ارسال: 666666alireza1235
  فروش محصولات PS4 , Xbox (پلمپ و دسته دوم) blackheart1996 0 1,249 02-04-2019, 06:13 PM
آخرین ارسال: blackheart1996
  XBOX Live Gold Membership - 3 Months GameHunt 5 2,127 11-27-2018, 01:00 AM
آخرین ارسال: GameHunt

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 6 مهمان