امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خنجری که بوی خون میدهد (نقد بازی Assassin's Creed III)
من با فرانچیز AC زندگی کردم Confused74: و AC3 شاهکاری دیگه از عمو یوبی هست Confused29:
 آینده در انحصار کنسول های دستی است ! [تصویر:  s0%20%2869%29.gif]
پاسخ
منم دیشب بازی رو تموم کردم.
بازی که تا سکانس چهارم خیلی افتضاح بود یعنی اصلا ....Confused53:
اما وقتی که کانر اومد بازی یکمی بهتر شد.
کلی بگم بازی از نظر من ناقص بود و جای کار بیشتری هم داشت.
پاسخ
دیسکی که بوی پول می دهد ...
پاسخ
(01-28-2013, 05:11 PM)Paramour نوشته است: دیسکی که بوی پول می دهد ...

درسته ولی دیسکش ارزش داره
تازه اوریجینال که نمیخوای بخری
 یاد گیمفای قدیم بخیر
پاسخ
هنوز اینو بازی نکردم! اونقدر گفتین باگش زیاده دلسرد شدم! Confused43:Confused43:Confused43:
پاسخ
من که باگی ندیدم ولی از داستانش راضی نبودم بازی هم خیلی راحت بود یادش بخیر بازیم بازیای قدیم وقتی تو دو شمشیر می دیدم باید سعی می کردم پولشو در بیارم که بعد خریدنش ذوق مرگ می شدم.اسلحه های بازی رو به همین راحتی بهت نمی داد باید براش سعی می کردی مثل سه نیست که همشو بندازه جلوت هیچ حالی هم نده بهت
[img=0x224]http://upload7.ir/uploads/thumb_1f232dc811e0c556ec34d08224b68ffb57b1f995.jpg[/img]
پاسخ
دستت درد نکنه یک مقاله ترتمیز بودConfused29:
اساسین کرید همیشه یک عنوان عالی وناب بوده وخواهد بود ومن هر سال این بازی بزرگ رو بازی میکنم وشاید بیشتر از یک دفعه وچند بار این فرانچایز بزرگ رو بازی میکنم
ولی یوبی سافت باید مثل نسخه های قبلی یعنی اتزیو یک شخصیت رو دوبارهمتولد کنه مثل اتزیو که تا عمر دارم در قلب من جای داره اتزیو جیگرمConfused29:Confused29:
پاسخ
(01-28-2013, 05:22 PM)Best Gamer نوشته است:
(01-28-2013, 05:11 PM)Paramour نوشته است: دیسکی که بوی پول می دهد ...

درسته ولی دیسکش ارزش داره
تازه اوریجینال که نمیخوای بخری

اون که واسه هیچ بازی خارجی اوریجینال نیست
بعدش هم به نظر من مفتش هم ارزش نداره (تمام بازیهای این سری غیر از I و II)Confused86:
سوم هم اینکه اونا سر قضایای ترکمتنچای و نفت و غرامتهای جنگ جهانی و... هنوز بدهکارن به ما Confused24:
پاسخ
یکی از موفق‌ترین بازی‌های شرکت یوبی‌سافت سری بازی اکشن-ماجراجویی "Assassin's Creed" است که یک بازی قرون وسطایی اپن‌ورلد حماسی در سبک‌های مخفی‌کاری و اکشن محسوب می‌شود و داستان آن به دوره جنگ‌های صلیبی برمی‌گردد. داستان در مورد یک عضو از فرقه قاتلین حشاشی است که دست به قتل و ترور می‌زند و به مرور شخصیت‌های دیگری به داستان اضافه می‌شوند و در بعضی قسمت‌ها گاهی کنترل کاراکترهای دیگر به دست گیمر سپرده می‌شود. سلاح‌های اصلی بازی سلاح‌های سرد همچون چاقو و شمشیر هستند اما به تدریج کنترل تفنگ و سلاح‌های دیگر نیز به گیمر سپرده می‌شود. گیم‌پلی بازی اساسینز کرید بسیار خلاقانه است، پریدن از ارتفاع‌های زیاد و افتادن داخل کاه، بالا رفتن از ساختمان‌ها و ...، استفاده از چاقو، شمشیر، بمب‌های دودزا و ...، پرش‌های بلند، حرکت از روی پشت‌بام خانه‌ها، تاکتیک‌های جنگی مختلف، تعقیب و گریز، اسب سواری، شنا کردن، وجود مراحل جانبی، انجام فعالیت‌های گروهی، عوض کردن لباس، سوار شدن در قایق، مخفی‌کاری و دزدی و ... که بسیار نوآورانه بود. گرافیک و ترکیب رنگ‌های این سری بازی نیز در سطح بسیار خوبی قرار دارد. در ادامه به قسمت‌های 1 و 2 و Brotherhood و 3 که بنده تجربه بازی کردن آنها را داشته‌ام و خاطرات زیادی با آنها دارم، پرداخته خواهد شد. بازی اساسینز کرید 1 (2007 Assassin's Creed) آغازی بسیار خوب برای سری اساسینز کرید بود. این بازی یک انقلاب بزرگ بود. در واقع اساسینز کرید برای من از این قسمت‌ شروع می‌شود و قسمت‌های قدیمی قبل از این را اصلأ بازی نکردم و نمی‌توانم حسی در موردشان داشته باشم. اساسینز کرید 2 (Assassin's Creed II) یک شروع طوفانی و بینهایت عالی داشت که هر گیمری را درگیر خودش می‌کرد. این شروع با یک موسیقی حماسی بی‌نظیری هم همراه بود. شروع این بازی یکی از حماسی‌ترین اپنینگ‌های تاریخ بازی‌هاست. بدون شک اساسینز کرید 2 بهترین قسمت از سری اساسینز کرید بود. اما در مورد قسمت Brotherhood اولین چیزی که به ذهن هر گیمری که این بازی را انجام داده است خطور می‌کند این است: کاراکتر پردازی بسیار خوب. شخصیت‌هایی که در این قسمت‌ اضافه شدند خیلی خوب طراحی شده بودند و جذابیت داشتند ضمن اینکه فضای بازی و رنگ قرمز لباس‌ها از ذهن گیمر بیرون نمی‌رود. در مجموع قسمت برادرهود نیز در روایت مناسب استان و شخصیت‌پردازی موفق بوده است. اساسینز کرید 3 (Assassin's Creed III) مدت زمان گیم‌پلی بسیار زیادی داشت و این مهمترین نقطه قوت آن بود. عجیب اینکه قسمت 3 امتیازاتی درخور لیاقتش کسب نکرد! وقتی که لحظه‌هایی که در تئاتر نشسته‌ایم، آرام بلند می‌شویم و از کنار تماشاچیان تئاتر رد می‌شویم را به یاد می‌آورم یا وقتی بخش‌هایی که در کشتی هستیم در ذهنم تداعی می‌شود، همه‌ی ضعف‌های بازی برایم بی‌اهمیت می‌شوند. اساسینز کرید 3 بی‌ایراد نبود اتفاقأ خیلی زیاد هم باگ داشت اما لذت تجربه‌ی آن غیرقابل توصیف است.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  بررسی بازی The Quarry : فیلم خوب، بازی معمولی علی امینی 0 941 06-14-2022, 03:46 PM
آخرین ارسال: علی امینی
  زمین بازی خدایان،نقد بازی INJUSTICE GODS AMONG US Funny Man 29 13,632 11-28-2020, 06:39 AM
آخرین ارسال: saeid15
  دنیای خمیری (نقدی کوتاه از بازی بیاد ماندنی neverhood)+دانلود بازی ALAN PAYNE 14 9,124 04-11-2020, 02:31 PM
آخرین ارسال: peyman_eun
  مدیریت بازی مدیریت زندگی است .نقد بازی قهرمانان دیوار قرون وسطی mghnlolo 0 1,720 06-22-2017, 04:49 PM
آخرین ارسال: mghnlolo
  بازبینی بازی Assassin's Creed: Syndicate​ بر روی MSI GE72VR Apache Pro Gabit0 3 2,285 04-18-2017, 04:48 PM
آخرین ارسال: The Grand Tour

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان