امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود سیو بازی Dark Souls II
سیوگیم کامل بازی Dark Souls II در این پست برای شما آماده دانلود کردم. این سیو تمام مراحل بازی Dark Souls II را آنلاک می کند و شما عزیزان می توانید با جایگزین کردن این Save با ذخیره بازی خود ، هر مرحله ای را که دوست دارید بازی کنید. بازی ارواح تاریکی ۲ واقعا از یکی سخت ترین بازی های طول تاریخ بازی سازی است، که رد کردن و کشتن Boss های آخر مراحل بعضی وقت باعث اعصاب خوردی گیمر میشود و گیر کردن گیمر در یکی از مراحل باعث زده شدن او از بازی و ادامه ندادن آن میشود.اما این سیوگیم راه حل کار است، که می تواند گره گشای خیلی از شما عزیزان باشد.

مسیر ریختن فایل های Save بازی Dark Souls II :

C:\Users\YourName\AppData\Roaming

توجه : YourName همان اسم کامپیوتر شماست.

حجم سیو بازی : ۴٫۱ مگابایت[تصویر:  38718633133854444422.jpg]

دانلود سیو :https://www.mediafire.com/download/l0bjv...E-GAME.rar

آموزش استفاده از سیو بازی Dark Souls II :

ابتدا فایل فشرده بالا دانلود کنید و بعد با برنامه Winrar از حالت فشرده خارج نمایید . حالا شما در داخل پوشه استخراج شده یک فایل به نام DRAKS0005.sl2 دارید ، آن فایل را کپی کرده و در مسیر زیر کپی نمایید و حالا از داخل بازی سیو را لود نمایید.

[تصویر:  x1rccnw4nku5svyowiat.jpg]
پاسخ
1. بالای تصویر نوشتی "حجم بازی" باید بنویسی "حجم سیو بازی"
2. سیو واسه pc هستش ولی تو چرا تو پلتفرم ها فقط نوشتی ایکس باکس داری؟سیوش واسه خودته؟

پاسخ
(05-27-2014, 01:02 PM)'assassinwanted' نوشته است: 1. بالای تصویر نوشتی "حجم بازی" باید بنویسی "حجم سیو بازی"
2. سیو واسه pc هستش ولی تو چرا تو پلتفرم ها فقط نوشتی ایکس باکس داری؟سیوش واسه خودته؟

اون بخش حجم سیو بازی رو اصلاح کردم در ضمن سیو مال من نیست

[تصویر:  x1rccnw4nku5svyowiat.jpg]
پاسخ
(05-26-2014, 06:39 PM)'navid 33' نوشته است: سیوگیم کامل بازی Dark Souls II در این پست برای شما آماده دانلود کردم. این سیو تمام مراحل بازی Dark Souls II را آنلاک می کند و شما عزیزان می توانید با جایگزین کردن این Save با ذخیره بازی خود ، هر مرحله ای را که دوست دارید بازی کنید. بازی ارواح تاریکی ۲ واقعا از یکی سخت ترین بازی های طول تاریخ بازی سازی است، که رد کردن و کشتن Boss های آخر مراحل بعضی وقت باعث اعصاب خوردی گیمر میشود و گیر کردن گیمر در یکی از مراحل باعث زده شدن او از بازی و ادامه ندادن آن میشود.اما این سیوگیم راه حل کار است، که می تواند گره گشای خیلی از شما عزیزان باشد.

مسیر ریختن فایل های Save بازی Dark Souls II :

توجه : YourName همان اسم کامپیوتر شماست.

حجم سیو بازی : ۴٫۱ مگابایت[تصویر:  38718633133854444422.jpg]

دانلود سیو :https://www.mediafire.com/download/l0bjv...E-GAME.rar

آموزش استفاده از سیو بازی Dark Souls II :

ابتدا فایل فشرده بالا دانلود کنید و بعد با برنامه Winrar از حالت فشرده خارج نمایید . حالا شما در داخل پوشه استخراج شده یک فایل به نام DRAKS0005.sl2 دارید ، آن فایل را کپی کرده و در مسیر زیر کپی نمایید و حالا از داخل بازی سیو را لود نمایید.

دوست عزیز نسخه بازی dark souls 2 که من دارم کرک reloded هست و سیو شما رو نمیشناسه .. لطفا منبعی که سیو بازی رو ازش برداشتین رو بهم بدین ... با تشکر
پاسخ
بخاطر این بازی یکی از دسته هام خراب شد[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
                                                                            [تصویر:  htnr9se8fowa8gsi6cjj.jpg]          
پاسخ
نمیشههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه S0 (2) S0 (2) S0 (2) S0 (2) S0 (2) S0 (2) S0 (2) S0 (2) S0 (2) Wall Wall Wall Wall Wall Wall Wall Wall Wall Wall Wall Wall Wall Wall Wall Wall Wall Wall Wall Wall Wall Wall Wall Wall Wall Wall Wall Wall Wall Wall Wall Wall Wall Wall Wall Wall Wall Wall Wall Wall Wall

نمیشهههههههههههههههههههههههههههههه Wall Wall Wall Wall Wall Wall Wall
پاسخ
برای منم کار نمیکنه لطفا راهنمایی کنید Confused Wall Wall Wall Wall Wall Wall
پاسخ
(09-14-2019, 10:55 AM)samira.l نوشته است: برای منم کار نمیکنه لطفا راهنمایی کنید Confused Wall Wall Wall Wall Wall Wall

در صورت توان تیم مدیریت به موضوع رسیدگی میکند.
[تصویر:  hefp_220px-derafsh_kaviani_flag_of_the_l...re.svg.png]
پاسخ
(09-14-2019, 10:55 AM)samira.l نوشته است: برای منم کار نمیکنه لطفا راهنمایی کنید Confused Wall Wall Wall Wall Wall Wall

سلام دوست عزیز
لینک مشکلی ندارد و میتوانید به راحتی دانلود کنید و طبق دستورالعمل پیش بروید.
[تصویر:  797620_mushishi_wallpaper_1920x1080_for_...tablet.jpg]
پاسخ
این سیو بازی اصلا جواب نمیده چکار باید کرد خواهشا رسیدگی کنید
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود ترینر ها بازی ها + درخواستهای شما Ct Os 47 19,215 11-14-2020, 04:18 PM
آخرین ارسال: erfan.zm17
  دانلود سیو گیم بازی The Legend of Korra منتشر شد(توسط خودم!) HardCore Gamer 20 13,989 03-23-2020, 09:19 PM
آخرین ارسال: Hojat006
  دانلود ماد های SweetFX | بهبود کیفیت بازی ها ehsan1377 65 25,692 10-07-2019, 11:17 PM
آخرین ارسال: lulebazkoni
  دانلود ترینر بازی Darksiders 3 White Beard 0 1,758 03-19-2019, 12:00 AM
آخرین ارسال: White Beard
  دانلود ترینر بازی Hitman 2 White Beard 0 1,393 03-19-2019, 12:00 AM
آخرین ارسال: White Beard

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان