امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دان متریک: مردم درباره عواقب همیشه آنلاین بودن تصور منفی می کنند
تأیید آنلاین بودن Xbox One مسئله ای که دان متریک در یک مصاحبه ی جدید آن را مورد بحث قرار داد که در آن بحث گفت که مردم تصور بدترین حالت ممکن درباره ی این مسئله را دارند.[تصویر:  don_mattrick.jpg] او در مصاحبه به Game Trailers گفت: این مهم است که مردم ایده های خود را به اشتراک بگذارند،اما مردم به عواقبی فکر می کنند که به باور ما بدتر از چیزی است که قرار است در واقعیت رخ دهد.هنگامی که ما این جعبه (Xbox One) را طراحی می کردیم به اینکه اتصال به اینترنت چه معنی ای دارد بسیار توجه کردیم.
میانگین اتصال به اینترنت در اکثریت روز در حال انجام است.مردم اینطور فکر نمی کنند اما من با آن ها کاملا مخالفم.
در سخنی دیگر دان متریک تأیید کرد که مایکروسافت انتظار واکنش شدید مخاطبان نسبت به اتصال Xbox One در هر 24 ساعت یکبار را داشته است اما گفت که مردم هر وقت شروع به استفاده از این کنسول کنند مزایای این ویژگی را خواهند دید.او اضافه کرد که این چیزی است که اگر مردم بخواهند متوجه آن شوند بهتر است خودشان تجربه اش کنند تا اینکه من برای آن ها توضیحش دهم.
ما فعلا نمیتوانیم این مزایا را در عمل ببینیم و در همین مصاحبه دان متریک اعلام کرد که اگر اینترنت تدارید بهتر است یک Xbox 360 بگیرید که می توانید گفته های او در این بازه را اینجا ببینید.
نظر شما درباره ی این موضوع چیست؟
http://www.vg247.com/2013/06/12/xbox-one...-mattrick/منبع
پاسخ
منبع؟؟
[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
پاسخ
مردم ما نباید ز این موضوع Xbox one ناراحت بشن 
چون این اینترنت ماست که تو ایران تعطیله نه اونور آب[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
پاسخ
آخه همین یارویی که میگی بیاد منو که اینترنتم پکیدستو قانع کنه دیگه خودم بعد از قانع شدنم کل جهانو قانع می کنم[img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
500 دلاری هم که هست پس خریدشم کار هر کسی نیست،همون سیستممو ارتقاء میدمو یه ps3 دسته دو هم میخرم تا ببینم چی پیش میاد[img]images/smi/s0 (60).gif[/img]
پاسخ
به نظره من موفقیت یا عدم موفقیت یک کنسول بعد از انتشارش هست که معلوم میشه نه الان.
الان همه تو جو هستن.
در ضمن مطمئنا مایکروسافت یک ایده ی خاصی داره که مشتریاش رو مجبور میکنه هر 24ساعت یکبار باید آنلاین بشن.
SG
پاسخ
(06-12-2013, 04:11 PM)Yashar نوشته است: به نظره من موفقیت یا عدم موفقیت یک کنسول بعد از انتشارش هست که معلوم میشه نه الان.
الان همه تو جو هستن.
در ضمن مطمئنا مایکروسافت یک ایده ی خاصی داره که مشتریاش رو مجبور میکنه هر 24ساعت یکبار باید آنلاین بشن.
دقبقا همینه تا منتشر نشن هیچی معلوم نیست و حتی شاید اینا همش حرف باشن[img]images/smi/s0 (41).gif[/img]
پاسخ
(06-12-2013, 04:11 PM)'Yashar' نوشته است: به نظره من موفقیت یا عدم موفقیت یک کنسول بعد از انتشارش هست که معلوم میشه نه الان.
الان همه تو جو هستن.

منم تا حدودی موافقم،گرچه مایکروسافت فکر خیلی چیزا رو نکرده،ولی مطمئنا می خواد بعد از عرضه شدن X1 کار هاو امکانت خاصی رو از طریق این اینترنت 24 ساعته انجام بده
ذهن خالق واقعيت است.براي ايجاد تغيير در واقعيت ها،بايد ذهن خود را تغيير دهيم[img]images/smi/s0 (5).gif[/img]

پاسخ
(06-12-2013, 06:17 PM)'deatg22' نوشته است:
(06-12-2013, 04:11 PM)'Yashar' نوشته است: به نظره من موفقیت یا عدم موفقیت یک کنسول بعد از انتشارش هست که معلوم میشه نه الان.
الان همه تو جو هستن.

منم تا حدودی موافقم،گرچه مایکروسافت فکر خیلی چیزا رو نکرده،ولی مطمئنا می خواد بعد از عرضه شدن X1 کار هاو امکانت خاصی رو از طریق این اینترنت 24 ساعته انجام بده
بله.وقتی مجبور باشی هر روز کنسول رو به اینتر نت وصل کنی مجبور هستی همیشه آخرین آپدیت رو داشته باشی و این یعنی بد بختی هکرها.چون هر وقت یک ورژنی از این کنسول هک بشه مایکروسافت همون موقع یک آپدیت میده و همه هم چون مجبورند آپدیت میکنند بعد ناگهان می فهمند که ای وای کنسول هک شده بود و ای وای نباید آپدیت میکردند.تنها راهش اینه که کنسول رو آپدیت نکنی تا هک بشه.خب حاضرید این کار رو بکنید چ.ن در این صورت نباید هم بازی بکنید تا وقتی که کنسول هک بشه.

[تصویر:  tmp_the%20last%20guardian-1823454477.jpg]
میگم تو این صحنه نمیشد دوتایی باهم بپرن که این همه ریسک هم نکرده باشن؟!
پاسخ
من تو این مونده ام که چرا xbox صد دلار از PS4 گرونتره؟.[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
پاسخ

نقل‌قول: من تو این مونده ام که چرا xbox صد دلار از PS4 گرونتره؟.[img]images/smi/s0 (60).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
چون کینکت جدید هم همراه اون عرضه میشه
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مطالعه سیستم های آنلاین بازی باکارات در تلفن همراه برای درآمدزایی Hanako 0 1,075 01-26-2024, 08:49 PM
آخرین ارسال: Hanako
  حالت آنلاین به بازی Pokemon GO اضافه خواهد شد White Beard 0 1,184 10-22-2019, 09:34 PM
آخرین ارسال: White Beard
  توضیحات نیل دراکمن درباره‌ی نقش جوئل و دینا در بازی The Last of Us Part 2 White Beard 0 1,044 09-26-2019, 09:57 PM
  شرکت سونی فروشگاهی آنلاین و اختصاصی را برای کنسول سری پلی‌استیشن در ایالات متحده تاسی White Beard 0 920 09-26-2019, 09:49 PM
  شرکت سونی چشم‌اندازی ۱۰ ساله را برای بازی Dreams تصور کرده است | پروژه‌ی محبوب شوهی ی PC FAN 0 1,003 09-20-2019, 09:00 AM
آخرین ارسال: PC FAN

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان