امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دلیل غیر مجاز شدن بازی Assassins Creed Syndicate از زبان شما!
این بچه بازیا چیه ؟ برید بشینید بازیتونو بکنید و لذت ببرید
[تصویر:  game_of_thrones__a_clash_of_kings_by_stm...5ntv92.jpg]
پاسخ
(12-07-2015, 12:11 AM)BadBoy4Ever نوشته است: تو رنت ؟!!! چی چی هست ؟ تورنت آیا لازم داریم تو ایران ؟ من به عمرم یه بار هم از تورنت نگرفتم وقتی همه سایتا با لینک مستقیم و بالا ترین سرعت ممکن همه چی رو دارن

خو اگه بده بفرمایید اون ور دیگه چرا تعارف میکنی S0 (47)

جوک 2015 |: چون شما تاحالا باهاش کار نکردی دلیل نمیشه تو ایران استفاده نشه!

جهت اطلاع عرض شود از سایت دانلود ها بگیر تا تاینی موویز و ایران فیلم و... همه منبعِ شون تورنته!!

اون لینک مستقیم که میفرمایید محتویاتش از جوب پیدا نمیشه که !!
[تصویر:  ll5f5xbhs6cokgk33zgc.jpg]
پاسخ
(12-07-2015, 01:41 AM)www. نوشته است:
(12-07-2015, 12:11 AM)BadBoy4Ever نوشته است: تو رنت ؟!!! چی چی هست ؟ تورنت آیا لازم داریم تو ایران ؟ من به عمرم یه بار هم از تورنت نگرفتم وقتی همه سایتا با لینک مستقیم و بالا ترین سرعت ممکن همه چی رو دارن

خو اگه بده بفرمایید اون ور دیگه چرا تعارف میکنی S0 (47)

جوک 2015 |: چون شما تاحالا باهاش کار نکردی دلیل نمیشه تو ایران استفاده نشه!

جهت اطلاع عرض شود از سایت دانلود ها بگیر تا تاینی موویز و ایران فیلم و... همه منبعِ شون تورنته!!

اون لینک مستقیم که میفرمایید محتویاتش از جوب پیدا نمیشه که !!
 دوستمون داشتن مزاح میکردند . بد متوجه شدید 

______________________________________________________________________________________

از این لحظه به بعد از دوستان میخوام از بحث و موضوع تاپیک خارج نشن  S0 (24)
پاسخ
دوستان کلا با گیم خارجی مشکل دارند. بهونشون هم اینه که ذهن بچه های ایرانی منحرف میشه  S0 (43)
از یه طرف بهشون حق میدم که نگران باشن برای بچه های ایرانی  S0 (43) چون این روزا اوضاع گیمر های کم سن و سال واقعا خرابه و پدر مادرا اصلا به فکر نیستن و هر بازی رو برای بچه هاشون میخرن و  به محتواش توجه ندارن. چند روز پیش منزل یکی از دوستان بودیم. متوجه شدم که بچه 5 ساله داره مافیا دو بازی میکنه  S0 (2) بعد به من میگه عمو اینا( S0 (2) )  چرا لباس نپوشیدن  S0 (43) .
هیچی دیگه رفتم سراغ پدرشو یه احوال پرسی گرم ازش کردم  S0 (2)
و بازم اگر بخوان این مسئله رو کنترل کنن راه حلش شیلتر است آیا؟  Wall
از  چهار تا متخصص استفاده نمیکنن که راه حل پیدا کنند و همین طور یلخی میان شیلتر میکنن.

از یه طرفم اصلا بهشون حق نمیدم که بیان سایتارو شیلتر کنن. چون که خیلی از ما جوونا سرگرمی‌مون گیمه و همینم ازمون بگیرن دیگه چیکار کنیم. بریم دنبال..... خوبه؟ معتاد بشیم چی؟
بیخیال.  S0 (43) خیلی حرف زدم.
خلاصه دیگه این رشته سر دراز دارد  Eee
دوستان هم زیاد جدی نگیرن (انگار خودم جدی نگرفتم  S0 (43)  ).یه مدتی شل کن سفت کن در میارن و همه چیز به خوبی و خوشی حل میشه  S0 (2)
ما هم گیمر ایرانی هستیم و بیدی نیستم که با این بادا بلرزیم. از زیر سنگم شده گیم جور میکنیم.  Ghelion
پاسخ
آقا دست رو یک زخم کهنه گزاشتینا. ببینیند علت اصلیه همه این مشکلات اینه که یه عده آدمی که هیچ گونه تجربه، دانش و اطلاعاتی در این زمینه ها ندارن نشستن برروی صندلی های ریاست این امور. میبینی طرف جابازه، فرزند شهیده، طلبه حوزه علمیه اس، ایثارگره، میاد میشه یه کاره بنیاد ملی بازی های رایانه ای که حقوق بگیره راحت. آقا من شهیدا احترامشون واجب، واقعا زحمت کشیدن، جانبازا رو چشم ما جا دارن، امااا این دلیل نمیشه که دیگه تو هر زمینه ای از اونا یا فرزنداشون استفاده کرد. میبینی طرف یه پاورپوینت به زور درست میکنه میاد میشه مسئول این بخشا. طرف بازی میسازه عملیات انهدام1_2 هر نسخش واسه ساختش 200_400 ملیون بودجه میگیره، در صورتی که تو مدت دو ماه کمتر بازی به اون بی کیفیتی رو با کمترین امکانات میشه ساخت. بعد یه گروه دیگه خودشونو جر میدن، داستان درست میکنن، همه چی نو آوری میکنن میرن واسه مجوز میگن بازی شما با ارزش ها انقلاب مطابقت نداره، شما برو بازی هایی که به صورت مجاز منتشر میشه رو نگا، جدید ترینش مال یه سال پیشه، اصلا یه عده آدم نا درست رو کارن. و هرگزززز پیشرفت نمیکنه صنعت گیم ما تا زمانی که به دست آدمای این کاره بیوفته.
[img=0x0]http://uupload.ir/files/cv8y_photo_2016-09-08_15-12-24.jpg[/img]
پاسخ
نه ناموساً با این وضع مارو خدا میخواد بندازه جهنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ S0 (5) S0 (43) Blink
پاسخ
واقعا ممنوع شده؟ این جوری که ما افسردگی میگیریم S0 (43) S0 (5) S0 (44)
پاسخ
(12-07-2015, 02:30 PM)who i am نوشته است: واقعا ممنوع شده؟ این جوری که ما افسردگی میگیریم S0 (43) S0 (5) S0 (44)
تو این چند روزه فکر کنم کلا میخوان بازی ها را از سایت ها بردارن و فقط قارچخور و ارتش فرازمینی ها را اجازه بدن :|
Fallout 4 هم به بازی های غیر مجاز اضافه شده  Wall   Blink
http://companyxt.ir/download/1626-%D8%AF...8C-PC.html
کلا تو گوگل سرچ کنید
"دانلود fallout 4 برای PC"صفحه های دانلود بازی  ف.یل.تر شدن S0 (43) بعضی از سایت ها هم به دلیل دستور برداشتن  S0 (43)
 امروز بعد از مشاهده این هنگ کردم
لباس های خود را از تن در اوردم و در حال دویدن به ناکجا آباد هستم  Wall
FIFA:Feel the game
NFS:Feel the Speed
BF:Feel the Battle
پاسخ
نقل‌قول: تو این چند روزه فکر کنم کلا میخوان بازی ها را از سایت ها بردارن و فقط قارچخور و ارتش فرازمینی ها را اجازه بدن :|

مگه ارتش های فرازمینی رو سایتا هست ؟!
قارچ خور هم مورد داره باید وردارنش : باید پرنسسو نجات داد توش
4fvgdaq_th118
پاسخ
کلا عادت دارن هر 2 3 ماه یکبار بیان یه کرمی بریزن برن S0 (43) S0 (43) S0 (43) 
خودشونم نمیدونن بازی چی هست فقط دنبال یه موضوعی هستن تا سایتا رو فیلتر بکنن.
That was just a dream

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  رونمایی از بهترین روش تدریس زبان انگلیسی آنلاین کودکان samira456 0 632 03-02-2022, 05:09 PM
آخرین ارسال: samira456
  10 دلیل برای استفاده از اینستاگرام مارکتینگ dedicat001 0 1,937 08-22-2021, 03:45 PM
آخرین ارسال: dedicat001
  زبان ماندارین چیست؟ 12parisa 1 1,936 04-14-2021, 01:50 PM
آخرین ارسال: Windtalker
  ده سال پیش آرزوی بازی کردن PS2 رو داشتم، و الان خودم دارم بازی می سازم! Laleh 1 2,065 04-07-2021, 06:09 PM
آخرین ارسال: Saragamer
  کمک برای یادگیری زبان miladjalal 0 2,212 01-11-2021, 03:23 AM
آخرین ارسال: miladjalal

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان