امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دل نوشته یا انتقاد| کاربرانی در لباس طرفدار با تفکراتی تعصبی
فن بوی بودن چیز بی معنی ای هست

هر دو کنسول خوبی هایی دارن و بدیه ایی

مثلا ایکس باکس لایو قوی داره 

اما پی اس ان یه کم ضعیف تره

اما انحصاری های سونی یه کم بهتر از ایکس باکسن 

تخفیفات و بازیه ای اریگان ایکس ابکسم بهتر از سونی هستند در بعضی اوقات

جفتشون خوبن گیمر  بودن یه قاعده داره باید به نظرات دیگران احترام بزاری
                                               بــچـه که بـیدم بــقالــمونـــــــ گـزاشتــم تو تـرازو گفت :((بـزرگـ بشـی چی میـ شیـ ! ))             

:) 
پاسخ
واقعا این همه فن بوی بازی به خاطر چی ؟
چه اهمیتی داره چه کنسولی برتر باشه ؟ مگه هدف یه گیمر از بازی چیه ؟ جز اینه که سرگرم بشه ؟
مشکل اینجاست که کسی نمیتونه عقاید و تفکرات خودشو به صورت آزادانه و البته درست و محترمانه بیان کنه ! مثلا من میام نظر میدم از کنسول خوشم نمیاد چون به انحصاری هاش علاقه ندارم ! اگه این نظرو تو سایت میدادم الان میشد نظر ضعیف به انتخاب کاربرا و هزار نفر میریختن سرم که حتما Pc خوبه با انحصاری هاش ... و از اینجور چیزا ! S0 (43)
کلا باید فرهنگ سازی بشه که هدف اصلی چیزی نیست جز سرگرم شدن ! ولی متاسفانه به جای اینکه با احترام این مهم رو یاداوری کنن ، میافتن به جون هم و سطح و ارزش خبر رو پایین میارن !

در آخر تشکر میکنم از جناب حاجی زاده بابت این پست مفید  S0 (22)
پاسخ
من نمیدونم اینقدر به سروکله هم میزنن به کجا میرسن؟
آقای محترم PC داری برای خودت داری، یا برای به حرص دراوندن بقیه با سیستم خفنت، و اینکه بازی رو 4K میزنی؟
یا PS4 داری برای بازی کردن و سرگرم کردن خودت داری یا به حرص دراوردن و فن بازی؟
یا اینکه بگیری عنوان انحصاری PC رو، رو سر PS4 یا X1 بکوبی، یا بالعکس‌ اون؟
همونطور که در بالا هم گفتن، اگه بازی 4K که بماند، 5K هم باشه، ولی اگه بازی خوبی نباشه و گیمپلی نداشته باشه، به نظر شما یک گیمر واقعی اونو میخره؟
و نکته آخری رو هم میگم و بس، اونم اینکه، توی سایت یه نفر یه نظر گذاشت که دیگه از خط قرمز رد شده بود.

نقل‌قول: این پست باید فن بازی در اورد

شما غیر سونی ها هم فقط تبریک بگید و رد بشید وگرنه این پست منفجر میشه
کلا این فن‌ها دارن جامعه گیم رو به کجا میکشونن.
[تصویر:  3zkb_photostudio_1466754140244.jpg]
سپاس از Lightninghero
پاسخ
دوستان متذکر میشم که اکثریت زحمت مطلب رو رسول عزیز کشیده.
همینجا ازش تشکر می کنم S0 (24)
[تصویر:  Wolves_ofThe_North.jpg]
پاسخ
مرسی امیر جان کارت عالی بود 
یک مطلب با دست‌مایه طنز ولی در عین حال تیز و انتقادی 
می‌خواستم بگم که توی این مدتی که تو گیمفا بودم به این نتیجه رسیدم که با کاربر وبسایت گیمفا نباید بحث کنی اصلا نباید بخش نظرات بخونی چون این افراد نه ارزش جواب دادن دارند نه ارزش بحث کردن نه اصلا ارزش این که بشینی و نظرشون بخونی دارند اون شب این حرفا رو تو تلگرام به رسولم زدم حتی شاید باورتون نشه که بخش نظرات این پست رو نخونده بودم
این افراد که این جور نظر میدن مشخصه که فازشون چیه و تو کدوم دنیا دارن عشق و حال می‌کنن مطمئنا با توهین افراد به یک پلتفرم خاص چیزی از اون کم نمی‌شه به خاطر همون که می‌گم جواب اینارو ندین چون ارزش ندارن تنها شخصیت شما به عنوان یک کاربر سایت پایین میاد 
در آخر بگم 
بزارید اینا هر چقدر که می‌خوان هم دیگه رو جر بدن! شما وایسید کنار فقط نگاه کنید بخندید
پاسخ
در هر صورت شما هرچقدر هم تایپیک بزنین باز فن و فن بوی هست  S0 (43)
اما خب فن تعصبی بودن اونقدر ها هم بد نیست  S0 (2)
بشخصه یکی از ویژگی های سایت گیمفا رو فن های تعصبی میبینم  S0 (2)
چون میتونی ساعت ها در مورد یه بازی یا یه کنسول به بحث بپردازی  S0 (2) که احتمالا کار به کتک کاری میرسه ) S0 (2)
یکم فک کنین چرا گیمفا مث پردیس خسته کننده نیست  S0 (2)
چرا تعداد نظرات سایت گیمفا از بقیه سایت ها بیشتره  S0 (2)
[تصویر:  rwtd_far-cry-primal-2.jpg] 

FARCRY : PRIMAL
پاسخ
فن بوی بودن نیازه S0 (2) باعث شیرینی کار میشه Ghelion
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ
(12-09-2015, 09:25 PM)The Legend Within نوشته است: مرسی امیر جان کارت عالی بود 
یک مطلب با دست‌مایه طنز ولی در عین حال تیز و انتقادی 
می‌خواستم بگم که توی این مدتی که تو گیمفا بودم به این نتیجه رسیدم که با کاربر وبسایت گیمفا نباید بحث کنی اصلا نباید بخش نظرات بخونی چون این افراد نه ارزش جواب دادن دارند نه ارزش بحث کردن نه اصلا ارزش این که بشینی و نظرشون بخونی دارند اون شب این حرفا رو تو تلگرام به رسولم زدم حتی شاید باورتون نشه که بخش نظرات این پست رو نخونده بودم
این افراد که این جور نظر میدن مشخصه که فازشون چیه و تو کدوم دنیا دارن عشق و حال می‌کنن مطمئنا با توهین افراد به یک پلتفرم خاص چیزی از اون کم نمی‌شه به خاطر همون که می‌گم جواب اینارو ندین چون ارزش ندارن تنها شخصیت شما به عنوان یک کاربر سایت پایین میاد 
در آخر بگم 
بزارید اینا هر چقدر که می‌خوان هم دیگه رو جر بدن! شما وایسید کنار فقط نگاه کنید بخندید
اتفاقا من مطمعنم خیلیا بیشتر برای نظرات پست رو باز میکنن تا متن خبر  S0 (24) 
گیمفا با همین فن تعصبی ها خودش رو متمایز کرده کرده  113 
اگه نه پردیس هم همین اخبار رو میزاره  S0 (2)
[تصویر:  rwtd_far-cry-primal-2.jpg] 

FARCRY : PRIMAL
پاسخ
در کل فقط عشق استPC
پاسخ
دم حاج امیر و آقا رسول گرم S0 (62)
من خودم فن PC هستم و همیشه سر برخی از چرت و پرت های بعضی از فن ها، خونم به جوش میاد و همیشه به دوستانم پایین نظرات مینویسم که به احترام خودمون جوابشونو ندیم. البته بازم تاکید دارم بعضی هاشون چون واقعا فن منطقی هم دارن! من حس می کنم جدیدا یه سری بچه مچه زیر 13 سال از بابا جونشون هدیه گرفتن ، بچه هایی که تا دیروز به به PS میگفتن سونی! S0 (43) (راستش خودمم یه زمان بهش میگفتم سونی البته توی یه دوره 3 ماهه S0 (2) ) حالا واسه ما میان اظهار نظر میکنن! در اینجاست که هر کی هم باشه مغزش آب روغن قاطی میکنه! دقیقا همین عده ذهن مارو خراب کردن! مثلا تا حالا شده یه PC باز با X1 دار دعوا کنه؟ خیلی باید کمیاب باشه! متاسفانه فشار های زندگی تو این دوران تحریم باعث شده که سری جوش بیاریم. ( S0 (2) ) بنظرم تنها کاری که باید کرد سکوت کردنه! درسته یه سری هایی هستن که دیگه ته گلوت گیر میکنه اگه جوابشونو ندی! بنظرم این سری از آدما رو خود سایت بن کنه! اینطوری دیگه نیاز نیست جوابی هم داد و فازش هم بیشتره S0 (2)
من خودم آدم دیدم تو این پست که نظراتش منو میخندوند تا عصبانی:
نقل‌قول: سلام. من 30 سال دارم و از اینکه PS 4 دارم خیلی خوشحالم چون همه پلتفرمای دیگه در مقابلش قیام میکنن و سونی بهترینه!
من نمیتونم 30 سال رو واقعا درک کنم چرا نوشتن دقیقا! S0 (43)
البته ما PC باز هم یه نمکی باس حواسمونو جمع بکنیم! 
نقل‌قول: این حرف بایدم اعصاب "بعضیا_76" رو خورد کنه
من که نفهمیدم کی رو میگید S0 (2) فک کنم دوستان هم نفهمیدن S0 (45)
بازم دمتون گرم!
[تصویر:  cr0gox64emoz.gif]
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان