امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دل نوشته یا انتقاد| کاربرانی در لباس طرفدار با تفکراتی تعصبی
بحثای تو سایت یه‌جوریه که اصن ارزش خوندن هم نداره  S0 (2)

به عنوان مثال چکیده ای از تمام صحبتایی که تو کامنتا انجام میشه:

-ممنون بابت خبر
- ماکروسافت با این بازی پوز سونی رو به خاک میمالونه
    -آره داداش باهات موافقم
     - بخوابین مالدیویا فقط پی اس 4 ( + 4 تا شکلک هار هار هار)
      - متای اوردر 66 (5 تا شکلک هار هار هار)
       - عمو فیلتون یه بازی بالای 90 نداده بیرون هنوز (+ مقداری شکلک هار هار هار. از شکلکا بگذریم ربطش به عمو فیل چی بود دیگه؟  S0 (2))
- بچه ها من میخام یه سیستم ببندم، پولمم حدود 2 میلیونه. البته موندم PS4 بگیرم یا ارتقاء بدم. بابت اسپم هم شرمنده.
- ممنون بابت خبر آقای ایکس (جالبه خبر هم نیست مقاله است!  S0 (2))
- بچه‌ها من امروز اساسین رو خریدم... سوالی هم ندارم فقط میخاستم اطلاع رسانی کنم.
- منتظر آنچارتد هستیم.
    -داداش من سر متای 107 شرط میبندم باهات (شکلک خود خفن پنداری)
     -آنچارتد خراب میکنه از ارودر هم بدتر (شکلک هار هار هار)

این کامنتا خنده دار نیستن که هیچ عذاب آور هم هستن! عذاب آور که چه عرض کنم، پوکر فیست میکنن انصافاً. اگه پوکر فیس هم نشی یا میزنی مانیتورُ داغون میکنی یا مث «بعضیا_76» اعصابت به  فنا میره میری چن تا رو ضربه فنی میکنی.  S0 (2)

همین فقط... «به سمت کامنتای* صفحه اصلی نرید!» اگر هم رفتید مطمئن باشید یا اعصابتون به فنا میره یا روز خوشتون جهنم میشه.  S0 (2)

ویرایش: *
پاسخ
درود
ی خورده حرف با این دوستان دارم(یه نصیحت کاملا برادرانه از برادر کوچیکتون)
خدایی PS4 و X1 و PC(فقط قابلیت گیم رو برای PC در نظر بگیرید)برای چی هستن مگه برای سرگرم کردن و ساختن لحظات شاد و خاطره انگیز برای شما نیستن پس دیگه این حرف ها چیه راحت بازی تون رو بکنید لذت ببرید مگه شرکت های سازنده مال شماست که بخواین ازش دفاع کنین بخدا من عاشق این دو تا شرکت و کنسول هاشون هستم.حالا هر چیزی ی نقصی داره این یکی کنسول این انحصاری رو داره اون یکی یه انحصاریه دیگه و ... .شرکت ها دارن سودش رو میبرن شما پول دادی خریدی پس ازش لذت ببر نه بیاین با بحث های بیخودی اعصاب خودتون و بقیه رو خورد کنین بخدا ارزش نداره.
بدرود Toyou116
[تصویر:  jootix_3971470251.jpg]
پاسخ
بابت مقاله ممنون [تصویر:  s0%20(74).gif]
ولی هیچ سایتی رو اندازه گیمفا ندیدم به این شدت مشکل اسپم، فن بوی بازی و غیره رو دائما اعلام کنه و سعی در فهموندن افراد خاطی داشته باشه  S0 (43)
خانواده گیمفا: موضوع اسپم
ویدئو گیمفا: موضوع اسپم
انجمن: مقاله فن بوییسم
انجمن: اسپمر کیست و چرا
خود مردم یعنی نمیخواند دنبال درک و شعور باشند؟

و فراموش نشه که چقدر از این مسخره بازی های مردم یاوه گویی هستش و خیلی ببخشید این رو میگم نادان تر از اونها هم کسانی هستند که به اراجیف بقیه، که با هدف اعصاب خوردی هستش جواب میدند اصلا!
پاسخ
دقیقا نمیدونم این مشکل فراگیر جهانیه یا فقط اینور آب اینجوریه ولی خیلی بامزن ملت من که این طرف گود وایمیسم و فقط میخندم
داخل سایت اصلی که هیچ وقت کامنت ندادم به عمرم 
S0 (62)
پاسخ
من خودم تمام عمرم رو PC داشتم و واقعا عالی بود اما بعد از اومدن کنسول های نسل ۸ و وقتی دیدم که سیستم های مورد نیاز چقدر بالا رفت و قطعات هم گرون بودن تصمیم گرفتم به سمت کنسول برم
دوسال طول کشید ولی فکر کنم اگه ۱۰۰ سال هم طول میکشید کنسول سونی ارزشش رو داشت چون واقعا تجربه ای مثل PC بهم داد (حتی بهتر ) و بعدش تازه متوجه شدم که گیم یعنی چی من معنی واقعیش رو توی ps4 فهمیدم واقعا تعجب میکنم که عده کنسول ها رو میکوبن اخه باید بگم که من با کنسول بیشتر حال میکنم و با PC کمتر ولی به PC هم احترام میزارم اما کاربری که نمیخوام اسمش رو بیارم هیچ احترامی نمیزاره و کنسول ها رو مسخره میکنه و احترامی برای فن هاش نمیزاره.
خب در این شرایط من کنسول فن ناراحت میشم و میخوام از خودم دفاع کنم و بهش حمله ور میشم.
درکل شاید اشتباهات و خطاهای ما مشکل ساز میشه
هم PC هم کنسول طرفدار های زیادی دارن شاید احترام هم چیز‌ خوبی باشد. S0 (24)
پاسخ
(12-10-2015, 12:29 PM)BadBoy4Ever نوشته است: دقیقا نمیدونم این مشکل فراگیر جهانیه یا فقط اینور آب اینجوریه ولی خیلی بامزن ملت من که این طرف گود وایمیسم و فقط میخندم
داخل سایت اصلی که هیچ وقت کامنت ندادم به عمرم 
S0 (62)

همــــــــــه جا هست! مثلا من به سایت Phonearena برای اخبار موبایل سر میزنم، به جای Xbox One و PS4، جماعت در حال کوبیدن اپل و سامسونگ و میزان مگاپیکسل روی سر همدیگه هستند  S0 (2)
یا اسپم که توی یوتیوب فراوونه. یه عده میاند خوشمزه بازی در میاند برای جلب نظر توی موزیک ویدئوها یا کلا ویدئوهای پر بازدید. مثل این متن خیلی مشهور  S0 (2)
(•_•) 
<) )╯'Cause I just wanna copy and paste 
./ \ 

.(•_•) 
<( (> copy and paste 
../ \ 
یه خورده خراب شد حالا به خاطر متن و قرار گیری کلمات S0 (2) فونت بقیه متنم هم خراب کرد  S0 (43)
منتهی چیزی که من توی سایت های خارجی ندیدم، اینه که اصلا به زبون نمیارند اسپم و غیره  S0 (44) من از وقتی اومدم گیمفا حسابش از دستم در رفته چند دفعه چنین موضوعی سعی شده توی صفحه اصلی یا انجمن بهش پرداخته بشه.
تو رو خدا ببخشه اگر کسی این رو میخونه که مقاله نوشته اصلا قصدم زیر سوال بردن زحمت نیست خداوکیلی  S0 (2) فقط اینکه چنین مطالبی زیاده مطعجبم!
پاسخ
تعصب  من فک کنم بیشتر از همه جاها توی ایرانه چون توی کشورای دیگه من تو توییچ دیدم   یارو اهل نیویورکه پی اس فور بازی میک نه هیشکی هم به هش گیر نمی ده 

توی ژاپنم خیلی طرفدار ایکس باکس وانن

ایران که نه سر پیازه نه تهش نمی دونم چرا اینقد تعصب دارن
                                               بــچـه که بـیدم بــقالــمونـــــــ گـزاشتــم تو تـرازو گفت :((بـزرگـ بشـی چی میـ شیـ ! ))             

:) 
پاسخ
نقل‌قول: [font=Verdana, sans-serif](•_•) [/font]
[font=Verdana, sans-serif]<) )╯'Cause I just wanna copy and paste [/font]
[font=Verdana, sans-serif]./ \ [/font]

[font=Verdana, sans-serif].(•_•) [/font]
[font=Verdana, sans-serif]<( (> copy and paste [/font]
[font=Verdana, sans-serif]../ \ [/font]

این قضیش ماله موزیک ویدیوی ALL ABOUT THAT BASEعه  S0 (45)
یه چیز دیگه هم اسپم رو ویدیوهای معروف تو یوتیوب رو به اوج برده : WHO WATCH THIS ON MARCH یا هر ماهی که توش هستیم
کلا آدم به عشق اسپم میاد به فضای مجازی
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان