امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دیالوگ‌های ماندگار فیلم‌ها
بهتر نیست انیمه و انیمیشنم اضافه کنید از اونهام بزارم؟

پاسخ
(08-06-2016, 11:53 PM)levi ackerman نوشته است: بهتر نیست انیمه و انیمیشنم اضافه کنید از اونهام بزارم؟

سلام و درود.
کاربر عزیز میتونید توی تاپیک زیر جملاتتون رو در رابطه با انیمه و انیمیشن بزارید:
https://forum.gamefa.com/Thread-%D8%AC%D...#pid267999
پاسخ
[تصویر:  lhpdsdpk8dbuovbi16u0.jpg]

می دونی اشکال زندگی واقعی چیه؟
تو لحظات حساس موسیقی نداره!

دیالوگ ماندگار |فیلم The Cable Guy
پاسخ
چن تا دیالوگ از یکی از فوق العاده ترین انیمیشن‌های چند سال اخیر یعنی «مری و مکس»:

مکس: من تو رو می‌بخشم چون کامل نیستی. تو نقص داری. همونجور که من دارم. هیچ‌کس کامل نیست!

مکس: مردم گاهی فکر می‌کنند من بی‌ادب و گستاخ هستم. نمی‌دونم صادق بودن چجوری به معنای نداشتن تربیته و یه حرکت ضد-اجتماعی حساب می‌آد!

مکس: ته سیگارا بدن. چون وقتی مردم اونا رو به دریا می‌ندازن باعث می‌شه ماهی ها از اونا استفاده کنند و معتاد نیکوتین بشن! 

مکس: اعضای هیئت مدیره، افراد برجسته اجتماع هستند که هنوز قتلی انجام ندادن!

مکس: من یـهودی به دنیا اومدم و مجبور بودم به خدا اعتقاد داشته باشم ولی بعد از خوندن تعداد زیادی کتاب بهم ثابت شد که خدا ساخته خیالات و توهمات خودمه. مردم دوست دارن به خدا باور داشته باشند چون به سوالات سختشون پاسخ می‌ده. سوالاتی مثل اینکه جهان از کجا اومده؟ آیا کرم‌ها به بهشت میرن؟ و چرا بعضی پیرزن‌ها موهاشون رو آبی می‌کنن؟ و حالا با اینکه من آتئیست هستم ولی کلاه خاخام ها  رو برای گرم نگه داشتن مغزم استفاده می‌کنم و می‌پوشم!
پاسخ
بخندی دنیا باهات میخنده، گریه کنی، تنها خواهی گریست

Dae-su Oh از فیلم (Oldboy (2003
سلام، من بچه ام :)

[تصویر:  photo_2017_02_16_22_35_10.jpg]
پاسخ
مردم این روزا قیمت هرچیزی رو میدونن، ولی ارزشش هیچی رو نمیدونن.

جمله ماندگار | فیلم The Rum Diary
پاسخ
-کلاهدوز :تو واقعاً دیوونه ای! 
-آلیس :همه اینو به من میگن 
-کلاهدوز :همه آدمای خوب اینطورین

دیالوگ ماندگار | آلیس در سرزمین عجایب 
پاسخ
یا عاقلانه سکوت کن؛ یا مودبانه حرف بزن!
دیالوگ ماندگار | فیلم "Creed"
پاسخ
الفرد: (( من زمانی در برمه بودم. من و دوستانم برای حکومت محلی کار میکردیم. اون‌ها سعی میکردن با دادن جواهرات به عنوان رشوه، وفاداری روسای قبیله رو بخرن، اما یک راهزن کاروان اونا رو در جنگلی در شمال رانگون مورد حمله قرار داد. پس مارو مامور کردن که جواهرات رو پیدا کنیم، اما در طی 6 ماه هیچ کس با اون راهزن معامله نکرده بود. یک روز پسر بچه‌یی رو دیدم که با یک یاقوت به اندازه یه پرتغال داره بازی میکنه، اون راهزن جواهرات رو دور مینداخته))
بروس: ((پس چرا اونا رو دزدیده بود؟))
آلفرید: ((چون فکر میکرد سرگرمی خوبیه، چون بعضی از آدم‌ها دنبال چیزها منطقی مثل پول نیستند، نمیشه اونا رو خرید، نمیشه بهشون زور گفت، یا باهاشون مذاکره کرد. بعضی آدم‌ها فقط میخواهن سوختن دنیا رو تماشا کنن))

دیالوگ ماندگار | The Dark Knight

[تصویر:  t8sp_655abcd7144d6628d707a4725a8e76c8.jpg]

پاسخ
پروفسور دامبلدور: ((هری میدونی چرا پروفسور کوییرل نتونست بهت دست بزنه؟))
هری با سر جواب نه داد
دامبلدور: ((بخاطر مادرت بود، اون خودشو برای تو فدا کرد، و این کار اثر خودش رو میذاره))
هری دستش رو روی زخمش گذاشت (منظورش بود همچین اثری)
دامبلدور: ((نه نه، این جور نشانه ها دیده نمیشه، اون در پوست و خون تو هست.))
هری: ((چی هست قربان؟))
دامبلدور: ((عشق، هری. عشق.))

S0 (62) S0 (62) S0 (62)

جمله ماندگار | Harry Potter and the Sorcerer's Stone

[تصویر:  t8sp_655abcd7144d6628d707a4725a8e76c8.jpg]

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  فیلم آخرالزمانی جدید mohadeseesmaeeli 4 1,489 10-30-2023, 02:16 PM
آخرین ارسال: robinmoore
  فیلم انگلیسی برای تقویت زبان بزرگسالان academimelal 1 264 09-08-2023, 07:28 AM
آخرین ارسال: mikasa23
  معرفی برترین فیلم های ترسناک خارجی mohadeseesmaeeli 1 873 07-06-2023, 11:00 AM
آخرین ارسال: bahman1341669
  فیلم علمی تخیلی 2021 mohadeseesmaeeli 0 934 02-28-2022, 10:46 AM
آخرین ارسال: mohadeseesmaeeli
  بهترین فیلم های سینمایی خارجی بر اساس واقعیت mohadeseesmaeeli 0 844 02-24-2022, 11:21 AM
آخرین ارسال: mohadeseesmaeeli

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان