امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جملات ماندگار انیمیشن ها
"Batman: The Killing Joke"

Batman to Joker: I've been Thinking about you, you and me. About how this is going to end. About Who will end up killing who. Perhaps you'll kill me. Perhaps I'll kill you. Perhaps sooner, perhaps later. You know that don't you? I just need to know, for when that time comes, that i'd made a genuine attempt to talk things over, to try and avert the inevitable, just once
"بتمن: لطیفه مرگبار"

بتمن خطاب به جوکر: این اواخر در موردت فکر میکردم، من و تو. اینکه آخرش چی میشه. اینکه کدوممون اون یکی رو میکشه. شاید تو منو بکشی، شاید من تورو بکشم. شاید زودتر، شاید دیرتر. اینو که میدونی، مگه نه؟ فقط، میخام بدونم. قبل از اینکه اون زمان برسه، واقعا تلاش کردم که با صحبت قضیه رو تموم کنم، و سعی کردم برای یه بار هم که شده از این اتفاق اجتناب‌ناپذیر جلوگیری کنم، فقط یه بار.
[تصویر:  1zhbsmnc5j398nhrz1nd.jpg]
پاسخ
اولاف: محبت واقعی قلب یخی رو آب می‌کنه ...!

جمله‌ای ماندگار از انیمیشن سرمای خفته
پاسخ
- ویکتور!؟
+ جانم؟!
- میشه قلب یکی که دیگه نمیزنه بازم بشکنه؟! 
+ قلب یه بانو شکنندست حتی اگه مرده باشه

عروس مرده 
پاسخ
خيلي اوقات كار منتقد راحته
ما خيلي كم ريسك مي كنيم
كسايي كه كارشون رو عرضه مي كنند و خودشون رو به قضاوت ما مي سپارند
ما سعي مي كنيم منفي نقدشون كنيم
كه نوشتن و خوندنش مسخرست
ولي حقيقت تلخ اينه كه ما منتقدين بيشتر ظاهر چيز ها رو ، به شكل بزرگ نشون مي ديم
به طور متوسط قسمت بي ارزش چيزي ممكنه نسبت به نقد ما پر معنا تر باشه 
ولي وقت هايي هم هست كه وقتي منتقدي صادقانه در مورد چيزي ريسك كنه ، و اون كشف يا دفاع از يه چيز جديده.
جهان بعضي وقتها نسبت به استعدادهاي جديد ، مخلوقات جديد و دوستان ملزوم جديد نامهربونه ...

جمله مانگار | انیمیشن موش سراشپز
پاسخ
هیچکس بدون اشتباه کردن چیزی یاد نمیگیره!

جمله ماندگار | Zootopia
پاسخ
زندگی واقعی یکمی پیچیده تر از شعار های پشت کامیون هاست!

جمله ماندگار | انیمیشن Zootopia
پاسخ
اگر در مورد چیزهایی که درر گذشته ازدست دادی تمرکز کنی، هیچ وقت چیزی که جلوت هست رو نمیبی.

هرکسی نمیتونه یه هنرمند بزرگ بشه، ولی یه هنرمند بزرگ میتونه از هرجایی باشه.

جمله ماندگار | انیمیشن موش سرآشپز

من نمیخوام زنده ببونم!
من میخوام زندگی کنم!

I don't want to survive
I want to live

جمله ماندگار | Wall - E
پاسخ
Ansatsu Kyoushitsu

کورو سنسی: از چیزی که داری تا میتونی استفاده کن.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
کورو سنسی: گذشته‌ای که از دست دادی هیچ وقت بر نمی‌گرده. من خودم اشتباهات زیادی مرتکب شدم... اما می‌تونیم از گذشته درس بگیریم تا تکرارش نکنیم.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
کورو سنسی: تو شاید خیلی قوی شده باشی. قدرت به حدی کورت کرده که یادت رفته خودتو جای افراد ضعیف‌تر بزاری. در این صورت هیچ فرقی بین تو و دانش آموزای کلاس E-3 باقی نمی‌مونه.
کورو سنسی: فرق بین شاگرد و استاد اینه که استاد بیشتر از دفعاتی شاگرد سعیشو کرده، شکست خورده.
کورو سنسی: در واقع توی اسمایی که توسط خانواده‌تون به شما داده شده شکوه خاصی نیست. چیزی که معنی و شکوه داره، کارایی که فرد پشت اسم در مدت زمان زندگیش انجام داده. اسم شخص رو نمی‌سازه. اسم فقط یه نوشته‌ست که در مسیری که اون شخص توش گام برداشته باقی میمونه.
[تصویر:  e4f7_3ea4f3ff8d45616e224e2b324bba4603.png]
پاسخ
باب: پاتریک صدامو میشنوی!؟ 
پاتریک: نه باب اینجا خیلی تاریکه 

باب اسفنجی 
پاسخ
رد هود خطاب به بتمن: چرا این هنوز زندس (جوکر)

جوکر خطاب به بتمن و رد هود: باید به این بچه ده امتیاز بدیم اون همه راه رو از قبرستون اومده اینجا تا این نمایش رو راه بندازه خوب کی دوربین داره چیک چیک چیک اول یه عکس از منو این بچه بعدم یک عکس از من و تو بعد یه عکس سه نفری بعدم یه عکس با دیلم

رد هود: خفشو بهتره مثل یک جنازه ساکت بمونی وگرنه با لالایی تفنگم ساکتت میکنم

جوکر: خرمگس معرکه تو هیچ امتیازی نمیگیری
بتمن پشت نقاب سرخ
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک دانلود انیمیشن های با زمان کوتاه smsm 43 13,231 03-08-2022, 11:56 AM
آخرین ارسال: goldinweb
  تاپیک معرفی انیمه و انیمیشن You Never Win 45 17,958 12-16-2021, 10:06 AM
آخرین ارسال: mostafaemami
  انیمیشن کارها به محیط آرام احتیاج دارند impbrand 0 1,310 02-02-2020, 04:12 PM
آخرین ارسال: impbrand
  تاپیک درخواست انیمیشن spartacus 20 7,800 10-29-2018, 03:43 PM
آخرین ارسال: AtabakT
  در کمال ناباوری بهترین باش | نقد و بررسی انیمیشن Zootopia Maziyar Hemmati 16 6,323 08-10-2018, 02:07 AM
آخرین ارسال: Maziyar Hemmati

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان