امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دیالوگ های ماندگار بازی ها
توماس انجلو:
کسایی که به دنبال همه چیز هستن مقدار کمی به دست می ارن و اونایی که هیچی نمیخوان در اخر هیچی به دست نمی ارن

Prince Of Persia Warrior Within

You cannot change your fate, No man can[align=right][align=right]تو نمي توني سرنوشتت رو عوض كني... هيچ كس نمي تونه!
[align=right]When a man is faced with his own death he finds the impossible less of a barrier.[align=right][align=right]وقتي كه يه مرد با مرگ خودش مواجه ميشه، كارهاي غيرممكن رو كوچكترين مانع ميبينه!
[align=right]I am... the architect of my own destruction[align=right][align=right]من معمار نابودي خودم هستم.
[align=right]...For the first time in my life... I'm afraid[align=right][align=right]براي اولين بار توي زندگيم.... من مي ترسم!
[align=right][align=right]اينا رو هم شادي ميگه:
Fool don't you know...You cannot change your fate[align=right][align=right]احمق نمي دوني كه نمي توني سرنوشتت رو عوض كني.
[align=right]You call yourself a master swordsmen[align=right][align=right]تو خودت رو يه شمشيرزن ماهر ميدوني؟
[align=right][align=right]Prince of Persia The Two Thrones
[align=right]Dark Prince
All that is yours is rightfully mine... and mine it will be[align=right][align=right]هر چيزي كه تو داري قانونا مال من هست... و مال من خواهد بود.
پاسخ
GTA SAN ANDREAS
Carl Johnson: 'Cause you been dealin' drugs, man. Since the age of ten. Ha, ha, ha.
Lance 'Ryder' Wilson: Ha, ha, ha. Nope. That ain't it.
Carl Johnson: 'Cause you put your hands on that teacher for wearin' Ballas colours. Ha, ha, ha.
Lance 'Ryder' Wilson: Ha, ha, ha. But, nope. That ain't it either. It's cause I'm too intelligent for this sh*t. I am the real deal fool, oh, yeah. A genius.
رایدر: هی، سی جی، بهم بگو چرا من دبیرستان رو تموم نکردم؟
[align=right]کارل: چونکه تو از ده سالگی توی کار رد و بدل مواد مخدر بودی. ها ها ها
[align=right]رایدر: ها ها. نه. اشتباهه.
[align=right]کارل: چون تو دست روی اون معلمه که رنگ بالاسها رو پوشیده بود بلند کردی. هاها
[align=right]رایدر: هه هه. نه. اینم نیست. دلیلش اینه که من خیلی برای این مدرسه زیادم. من یک جنس عالیم. یک نابغه.هه هه
[align=right] 
پاسخ
دیالوگ ماندگار خدای جنگ 2:

آتنااااااا تو داری به من خیانت میکنی ؟؟؟؟

پاسخ
زمان همانند رودخانه ای است که اگر جریانش را تو تعیین نکنی ، تو را بر سر راهش نابود خواهد کرد.
POP T2T

Cpt.Walker In ............
The truth, Walker, is that you’re here because you wanted to feel like something you’re not: A hero

«واکر واقعیت اینه که تو به این خاطر اینجایی که می خوای احساس کسی رو داشته باشی که نیستی: یک قهرمان»

Vass
Did I ever Tell u the definition of insanity

«آیا تا بحال دیوانگی رو برات تعریف کردم؟»
[تصویر:  bazb_thevideogamegallery_29143_1200x1697.jpg]
پاسخ
(11-30-2014, 08:50 PM)'mr. sam fisher' نوشته است: از رایدن تو متال گیر

Raiden: "One sword keeps another in the sheath".
Prime Minister N'Mani: [impressed] A soldier *and* a philosopher. You are full of surprises, Mr. Lightning Bolt.

رایدن: یک شمشیر، شمشیر دیگه ای رو در غلاف نگه میداره
نخسـت وزیـر N'Mani: هم یک سرباز و هم یک فیلسوف. تو پر از سورپرایزی، جناب آذرخش!

[تصویر:  tiat31hcm87xm9rf990d.gif]
پاسخ
?What is a man
!but a misrable pile of secrets
مرد چیست؟
جز تیره بختی با توده ای از رازهای نهفته.
castlevania lords of shadow 2

B: ?Do you want to know something funny
.After everything that you did, I always saved you
...J: That was... pretty funny
ب: میخوای یه چیز خنده دار بدونی؟
بعد از همه ی کارایی که میکردی، من همیشه نجاتت میدادم.
ج: واقعا... خیلی خنده دار بود...

فکر نکنم لازم باشه اسم بازی رو بگم[img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
[تصویر:  8f3_sfv_ed.jpg]
?So who you gonna be when the reaper come knocking
Actions speak louder than words, so stop talking
So watch me break out of this cage
I fight now, I wont change
پاسخ
Captin Price, Call of Duty Modern Warfare 3
Truth is the First Casualty of War
[align=right]حقیقت، اولین قربانی جنگه.

bioshock 2"For every choice, there is an echo. With each act, we change the world. One man chose a city, free of law and God. But others chose corruption. And so the city fell. If the world were reborn in your image, would it be paradise, or perdition?"
[align=right]انجام هر عملی یک تاثیر را بدنبال دارد, با هر عمل ما دنیا را تغییر میدهیم. یک انسان شهری را برگزید, شهری آزاد و رها از قانون و خدا. اما انسانهای برگزیده او آن را آلوده و فاسد کرد. و به همین خاطر شهر سقوط کرد. اگر دنیا در تصور و خیال شما یکبار دیگر متولد شود, آیا آن میتواند بهشت باشد یا مرگ و تباهی ؟
[align=right] 
پاسخ
War War Never Changes
جنگ، جنگ هرگز تغییر نمیکند
توسط Ron Pearlman برای اولین بار در fallout گفته شد  
 War Never Ends Quietly  
پاسخ
Mafia1:
Tommy: (narrating) You know, the world isn't run by the laws written on 

paper. It's run by people. Some according to laws, others not. It depends 

on each individual how his world will be, how he makes it. And you also 

need a whole lot of luck, so that somebody else doesn't make your life 

hell. And it ain't as simple as they tell you in grade school. But it is 

good to have strong values and to maintain them. In marriage, in crime, in 
war, always and everywhere.

Tommy: (narr.) I messed up. So did Paulie and Sam. We wanted a better life, 
but in the end we were a lot worse off 
than most other people. You know, I 
think it's important to keep a balance 
in things. Yeah, balance, that's the 
right word. Because the guy who wants 
too much risks losing absolutely 
everything. Of course, the guy who wants 
too little from life, might not 
get anything at all
[align=right]تامی:دنیا توسط قوانین نوشته شده روی کاغذ اداره نمیشه بلکه این آ م ها هستن که دنیا رو می گردونن. حالا ممکنه بعضیا بر طبق قوانین ادارش کنن ولی بعضیا نه. به خود هر شخص بستگی داره که زندگیش چجوریه و چجوری اونو درست می کنه. درضمن تو مقدار زیادی باید 
خوش شانس 
باشی که کس دیگه ای زندگیتو 
جهنم
 نکنه و {زندگی} به همون سادگیا که توی مدرسه ابتدایی بهمون میگن نیس. خوبه که آدم ارزش ها و اعتقاداتی رو توی زندگی واسه خودش داشته باشه و حفظش کنه.... توی ازدواج توی جنایت و ... و همه جا!
[align=right]من و سم و پائولی خراب کردیم.... با اینکه ما دنبال یک زندگی بهتر بودیم ولی در آخر وضعمون از اکثر آدم ها بدتر شد. میدونی من فکر می کنم که رعایت کردن تعادل توی همه چیز ها مهم ترین کاره..... اونی که خیلی زیاد می خواد ریسکش از دست دادن همه چیزه و اونی که چیزی از این زندگی نمی خواد ممکنه اصلا هیچ چیز بهش نرسه.
پاسخ
"The Enemy of your Enemy is your friend"
Metro: Last Light
من به دیالوگ ها خیلی توجه می کنم، ولی این جمله بیشتر به خاطر لهجه جالب گوینده تو ذهنم مونده. [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
"This is a Fantasy based on Reality"
Lol! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img] FFXV
The World we purport to know is ever changing, Ending as we speak
FFXV [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
"The legends meet its match, But the world is ever changing for the fifteenth coming"
که با این جمله اسم بازی FF Versus XIII به FFXV تغییر کرد! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]

[تصویر:  h9pacwys58r03u326n3a.png]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مسابقه: با اِسم آخر یک بازی، یک بازی دیگر بگو! [پــادشــاهِ کلــمات] Mr.Payne 1,267 100,256 11-24-2016, 10:37 PM
آخرین ارسال: Booker_Dewitt
Lightbulb بهترین بازی مولتی پلیر برای بازی کردن؟ mortal kombat 31 12,724 09-11-2016, 05:22 PM
آخرین ارسال: The Grand Tour
  حدس دیالوگ بازی ها "پست اول حتماً خوانده شود" erfanak 602 70,882 10-14-2015, 12:21 AM
آخرین ارسال: BadBoy4Ever
  جملات ماندگار Cpt. John "Soap" MacTavish 2 1,680 07-15-2015, 09:43 AM
آخرین ارسال: Zoom Hunter
Heart مسابقه این دیالوگ متعلق به کدام شخصیت از بازی های ویدیویی است؟ MWOLFM 48 8,393 04-30-2015, 06:24 AM
آخرین ارسال: Station

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان