امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دیتای بازی cod AW دوستان اصفهان
با سلام و خسته نباشید
کسی اصفهان هست که دیتای بازی COD AW رو داشته باشه تحت استیم؟
شبی 16 گیگ طول میکشه دانلود بشه و حسش نیست اگه کسی هست بگه بیام ازش بخرم یا بگیرم D:
-------------
قابل توجه مدیران عزیز , تاپیک پیدا نکردم اینو بنویسم بجاش تاپیک تو بخش آزاد باز کردم اینو دیگه نبندین :|
پاسخ
(09-25-2015, 03:42 PM)tak3az.ir نوشته است: با سلام و خسته نباشید
شبی 16 گیگ طول میکشه دانلود بشه و حسش نیست اگه کسی هست بگه بیام ازش بخرم یا بگیرم D:
-------------
قابل توجه مدیران عزیز , تاپیک پیدا نکردم اینو بنویسم بجاش تاپیک تو بخش آزاد باز کردم اینو دیگه نبندین :|

میتونید از این آدرس بک آپ و season pass های بازی رو بخرید
بک آپ Call of Duty Advanced Warfare
بک آپ COD Advanced Warfare Season Pass

[url=http://shopidgame.ir/index.php?route=product/product&product_id=306&search=call+of+duty][/url]
پاسخ
(09-25-2015, 03:55 PM)Marvel Demon نوشته است:
(09-25-2015, 03:42 PM)tak3az.ir نوشته است: با سلام و خسته نباشید
-------------

میتونید از این آدرس بک آپ و season pass های بازی رو بخرید
بک آپ Call of Duty Advanced Warfare
بک آپ COD Advanced Warfare Season Pass

[url=http://shopidgame.ir/index.php?route=product/product&product_id=306&search=call+of+duty][/url]

دوست عزیز میتونم تو سه شب دانلود کنم یعنی دو شب دیگه مونده از تهران یا جای دیگه هم که با پست بفرستن سه  روز زمان میبره
برای همین نوشتم اصفهان که یک روز بیشتر زمان نبره وگرنه خودم بلدم از فروشگاه ها بخرم سه روز دیگه بگیرم ولی من زودتر لازم دارم :|
پاسخ
بیا پیش من
من دارم ولی نصبیشو
یعنی نصب کن بعد کپی کن با اگه میخوای کرکو کپی کن
قیمتم با خودت آیدی تلگرامم lordmaas
keep
calm
and say
hala madrid
پاسخ
(09-25-2015, 08:28 PM)EA FAN نوشته است: بیا پیش من
من دارم ولی نصبیشو
یعنی نصب کن بعد کپی کن با اگه میخوای کرکو کپی کن
قیمتم با خودت آیدی تلگرامم lordmaas

عزیز دلم جواب نمیده من این روش رو رو cod MW3 رو GTA V انجام دادم هر دو کرکیشونو داشتم ولی هیچکدوم جواب نداد حتما باید نسخه ای باشه که از استیم دانلود شده بعد بکاپ گرفته بشه و من ریستور کنم! حالا اگه مال یک ماه پیشم باشه طوری نیست چون فوقش دو گیگ اپدیت داده نه اینکه بشینم حدود 40 گیگ دانلود کنم D:
--------------------------
در ضمن دوستانی هم که ادونس رو میخان دانلود کنن مث من بگن که من بهشون لینک دانلود بکاپ استیم بدم ولی حیف حجمش بالاس :(
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ده سال پیش آرزوی بازی کردن PS2 رو داشتم، و الان خودم دارم بازی می سازم! Laleh 1 2,070 04-07-2021, 06:09 PM
آخرین ارسال: Saragamer
  بازی هفته ۲# | این آخر هفته چه بازی‌هایی را تجربه می‌کنید PC FAN 0 1,253 09-20-2019, 09:22 AM
آخرین ارسال: PC FAN
  ، ولادت اولين امام شيعيان حضرت علي عليه السلام را به همه دوستان تبريك مي گويم. g.saeed 1 987 04-20-2016, 04:24 PM
آخرین ارسال: Station
Thumbs Up سلام دوستان... ahmad shahidi 1 1,034 12-14-2015, 05:46 PM
آخرین ارسال: Station
  شرکت های بازی سازی و منتشر کننده بازی who i am 5 3,309 09-09-2015, 03:10 PM
آخرین ارسال: who i am

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان