امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راز های مخفی بازی ها
(02-13-2014, 11:42 PM)'JOHN ABROZZI' نوشته است: پردیس گیم خوب بهت ساخته ها....

معلومه که بهم ساخته.[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]من این پیام رو برای کسانی گذاشتم که نمیدونن.خودم همه ی این ها رو امتحان کردم داش بجز همون بمب هسته ای زیر دریا.هر کی خوشش امد یه تشکری کنه.[img]images/smi/s0 (83).gif[/img]

(02-13-2014, 11:58 PM)'LORDofGaME' نوشته است:
(02-13-2014, 10:41 PM)'ALIREZA TNT' نوشته است: اول سلام خدمت کل کاربران.من در این تاپیک چیزی میخوام بزارم که واقعا جزو اسرار.[img]images/smi/s0 (34).gif[/img]

قبل از شروع هر کی این تاپیک رو میبینه باید تشکر کنه و سپاس بده[img]images/smi/s0 (37).gif[/img]
خوب بدون حرفی شروع می کنیم::::::::
و شروع:
1-ماشین 10000000000000 یورویی در خیابان 3.17 !!
ویدیو راهنمایی و بدست اوردن ماشین

[تصویر:  53270095324672142505.jpg]  بله درست شنیده اید از این ماشین بسیار زیبا و پرسرعت فقط یکی در نقشه موجود است که درب آن باز است و میتوانید از آن استفاده کنید . ممکن نیست از این ماشین نسخه دیگری در شهر پیدا کنید که بتوانید با آن رانندگی کنید پس پیشنهاد میشود پارکینگ منزلتان را به این طلای با ارزش اختصاص دهید . مختصات نقشه ای که این ماشین در بازی نهفته شده است را در تصویر زیر ببینید ( حواستان باشد با برداشتن ماشین 4 ستاره پلیس در تعقیب شما میفتند )

[تصویر:  82428249719166546103.jpg]
[تصویر:  12585845553115487552.jpg]
 همین ماشین در نقطه ای دیگر از شهر توسط کاربری پیدا شده به مختصات زیر : 
http://upload7.ir/images/49812195123363697726.jpg 2-    
.........................................................................................................................................................

موجودات فضایی و تروفی 50 تایی !!

[تصویر:  12368086601652839458.jpg]
   از دنیای عظیم و بی انتها GTA بعید نیست ؛ شما میتوانید با رفتن به مختصات تصویر زیر موجودات فضایی را رصد کنید و در صورت تمایل با آن ها مبارزه کنید . مکانی ترسناک و هیجان انگیز زیر موج های آبی شهر . حواستان باشد اگر به آنجا سفر کنید علاوه بر کپسول و لباس غواسی ، کوسه هایی سر راه شما وجود دارند که در یک ضربه نوش جانتان خواهند کرد !   
..................................................................................................................................................................................................................................
3- نامه ای اسرار امیز از ***** شهر و کسب 20 بیلیارد پول !!
[تصویر:  secret-message-gta-5-collectors-edition-map.jpg]

چندی پیش بعد از منتشر شدن خبر حذف تروفی ها بعد از استفاده از رمز ها این واهمه بوجود امد که چگونه کسب پول کنیم ؟ جواب شما زیر اعماق آب خوابیده است . کافیست با شخصیت فرانکلین به اعمق اب ترجیحا بدون لباس و وسیله نفلیه بروید و علاوه بر کسب 20 بیلیارد پول که رقم بسیاری حساب می اید نامه ای اسرار آمیز از ***** شهر لوس سانتوس دریافت کنید . در این نامه راز های دیگری هم وجود دارد که فعلا کشف نشده . تصویر نامه را درپایین مشاهده کنید :    
...............................................................................................................................................................................................................................................
 جسد هنرمند و دانشمند هنری چهارم در زیر اب های لوس سانتوس !!! ویدیو بدست اوردن جسد و محل دقیق 

[تصویر:  15913476422024236333.jpg] [تصویر:  12782302919238518525.jpg]
 بله این هم بعید نیست باز هم با فرانکلین به مختصات زیر رفته و علاوه بر دریافت جسد هنری چهارم تروفی و 80 ملیارد پول بدست بیاورید . این نقطه فقط در روز قابل مشاهده میباشد.   سفینه غرق شده موجودات فضایی : از اولین مکان های مخفی در بازی که در طول چند ساعت پیش کشف شد همین سفینه غول پیکر میباشد هنوز مشخص نیست از که و برای چه فرود آمده اما بازدید از آن در کنار ماهیان رنگارنگ خیلی هم بد نیست !

[تصویر:  92867152422585224224.jpg]
[تصویر:  44927253740174226934.jpg]
..........................................................................................................................................................................................................................................................................

دیدار با الاینزها در مرحله ابتدایی :

[تصویر:  43477406341334249106.jpg]
 در همان اول هم راکستار شما را متعجب خواهد کرد . قطعا چون این راز در مرحله ابتدایی و شروع بازی میباشد توجه بسیار کمی به آن شده اما بد نیست بدانید این موجود فضایی برای خوش امد گویی به لوس سانتوس آمده بود که توسط نیروهای
مردمی کشته شده و حالا جسدش در برف پیدا شده است
................................................................................................................................................................................................................................
 .
 Agent هنوز زنده است !!
 [تصویر:  agent-easter-egg-in-gta-v.png]
.................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
 ماشین طلا در زیر درختان !! چند دقیقه پیش در حال گشت و گذار در لوس سانتوس ماشین عجیبی مخفی شده لای درختان پیدا کردم . جنس این ماشین از طلا هست و فقط در نقطه زیر پیدا میشه :
[تصویر:  38737153265876461192.jpg]

[تصویر:  36944245293084306252.jpg] [تصویر:  55009592892333091694.jpg] [تصویر:  13103214710996381881.jpg] 
.............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

بمب هسته ای در میان دریا 

[تصویر:  23323382916074165960.jpg]

دوستان عزیز لازم به ذکره موارد بالا رو همه خودم امتحان کردم و جز یک مورد بقیه رو پیدا کردم .  

حداقل منبع رو بگو که ازش کپی کردی

بفرما این هم منبع.برو به ادرس زیر داش:
http://pardisgame.net/thread-43466.html

پاسخ
در هر صورت حتما بدرده یکی میخوره
بعدشم شما واقعا اون فضایی هارو پیدا کردی تو کوه
من خودمو به دو قسمت تقسیم کردم اما نشد
اگه بدونی و بگی حسابی ممنونت میشم
بعدشم شما بازیرو چند درصد رفتی

[تصویر:  pod4iwnvmem8eciccjow.jpg]
Nightcall
Kavinsky &lovefoxxx

i'm giving you a nightcall to tell you how i feel
i want to drive you through the night down the hills
i'm gonna tell you something you don't want to hear
i'm gonna show you where it's dark but have no fear
پاسخ
Brick 
(02-14-2014, 03:43 PM)'JOHN ABROZZI' نوشته است: در هر صورت حتما بدرده یکی میخوره

دوست عزیز.فضایی ها رو پیدا کردم به یه بد بختی اما یادم رفت رمز جون رو بزنم و مردم.خواستم دوباره برم ولی هر کاری کردم نشد.فضایی ها هستن ولی در ساعتی مشخص(من در شب رفتم)و انگار هر چند دقیقه به یه جای کوه میرن.چون وقتی دو باره همون جا رفتم نبودن.تو بیا اطراف کوه رو بگرد.یا با رمز سوپر من از بالا کوه ها رو نگاه کن.مطمئنا پیداش میکنی.(شاید)[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

پاسخ
اَه، بسه دیگر ! خسته شدم از این gta v تاپیک رو به چیز کشیدن باووووو [img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
خواهشاً دیگه پست نزارین از gta v ! اصلا تاپیک یه چیز دیگه ست موضوعش ، به خدا ! [img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
gta v ==> [img]/images/smi/new/128.gif[/img]

[تصویر:  l2l73b5lchcw.jpg]
پاسخ
(02-15-2014, 01:38 PM)'ALIREZA TNT' نوشته است:
(02-14-2014, 03:43 PM)'JOHN ABROZZI' نوشته است: در هر صورت حتما بدرده یکی میخوره

دوست عزیز.فضایی ها رو پیدا کردم به یه بد بختی اما یادم رفت رمز جون رو بزنم و مردم.خواستم دوباره برم ولی هر کاری کردم نشد.فضایی ها هستن ولی در ساعتی مشخص(من در شب رفتم)و انگار هر چند دقیقه به یه جای کوه میرن.چون وقتی دو باره همون جا رفتم نبودن.تو بیا اطراف کوه رو بگرد.یا با رمز سوپر من از بالا کوه ها رو نگاه کن.مطمئنا پیداش میکنی.(شاید)[img]images/smi/s0 (24).gif[/img]

در چه حالتی  هستن یعنی تو چیزی یا دری باید بریی یا....؟؟
و رمز سوپر من چیه؟؟؟؟
و افای Ruthless  همینه که هست شرمنده اخلاق و امضای ورزشیت
نارا حتی بفرما

Nightcall
Kavinsky &lovefoxxx

پاسخ
(02-15-2014, 06:28 PM)'JOHN ABROZZI' نوشته است:

و رمز سوپر من چیه؟؟؟؟
نارا حتی بفرما

ای، این چی میگه !!![img]images/smi/s0 (45).gif[/img] مگه اینجا چت رومه [img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
ناراحتم بفاریم ؟! یالله(نامَحرم اومد تو) نه تعراف نمی کنید بیام تو ؟![img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (30).gif[/img]
نام تاپیک : راز های مخفی بازی ها نه تبادل نظر درباره gta [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img]
پاسخ
(02-15-2014, 06:36 PM)'Ruthless' نوشته است:
(02-15-2014, 06:28 PM)'JOHN ABROZZI' نوشته است:

و رمز سوپر من چیه؟؟؟؟
نارا حتی بفرما

ای، این چی میگه !!![img]images/smi/s0 (45).gif[/img] مگه اینجا چت رومه [img]images/smi/s0 (34).gif[/img][img]images/smi/s0 (43).gif[/img]
ناراحتم بفاریم ؟! یالله(نامَحرم اومد تو) نه تعراف نمی کنید بیام تو ؟![img]images/smi/s0 (74).gif[/img][img]images/smi/s0 (30).gif[/img]
نام تاپیک : راز های مخفی بازی ها نه تبادل نظر درباره gta [img]images/smi/s0 (43).gif[/img][img]images/smi/s0 (66).gif[/img]

واییی بچه ها بخندین ضایع نشه [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]
مرد مومن بنظرت پیدا کردن فضایی و... نظر هست؟
و فعلا چیز دیگری غیر از این بازی نیست که به این چیزا ربط داشته باشه

Nightcall
Kavinsky &lovefoxxx

پاسخ
(02-15-2014, 06:41 PM)'JOHN ABROZZI' نوشته است: واییی بچه ها بخندین ضایع نشه [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] جوابتورو ندم خیلی سنگینترم به خدا همچین ادمی نه حرف متوجه می شن نه آبرو میزارن واسه ادم!
الان یاده امضای اسپارتاکوس افتادم

پاسخ
(02-15-2014, 06:49 PM)'Ruthless' نوشته است:
(02-15-2014, 06:41 PM)'JOHN ABROZZI' نوشته است: واییی بچه ها بخندین ضایع نشه [img]images/smi/s0 (45).gif[/img]

[img]images/smi/s0 (43).gif[/img] جوابتورو ندم خیلی سنگینترم به خدا همچین ادمی نه حرف متوجه می شن نه آبرو میزارن واسه ادم!
الان یاده امضای اسپارتاکوس افتادم

یه نگاه به نوشته من و خودت بکن
کدومش سبکتره و بچه گانه تره؟
مردونه راستشو بگو
اگه کمم اوردی مثل مرد باش و بگو باشه
البته چیزی هم نیست که کسی بخواتد کم بیاره
من اول گفتم که شرمنده
بعد ببین شما چی نوشتی
خودت بگو

Nightcall
Kavinsky &lovefoxxx

پاسخ
استراگ در watch dogs
[تصویر:  images?q=tbn:ANd9GcSvX5L-DPqvvDlH___41q7...tfCCfFHuS_]
همونطور که در تصویر می بینید در بازیwatch dogs شخصیت بتمن یعنی بروس وین از گاتهام به شیکاگو کوچ کرده توسط ایدن هک شده[img]images/smi/s0 (25).gif[/img][img]images/smi/s0 (25).gif[/img]
[تصویر:  ury5a7et.jpg]
[تصویر:  58706624629594228154.gif]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,659 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنما| بررسی 32 راز مخفی Assassinś Creed: Sindycate مجیدنصر 17 15,148 07-16-2016, 08:52 PM
آخرین ارسال: مجیدنصر
  !! بازی کردن GTA V و بازی های دیگر با دسته ی معمولی با امکان ویبره دسته!! Mehrshadhp 0 43,420 05-11-2015, 09:20 PM
آخرین ارسال: Mehrshadhp
  کسی پچ بازی just cause 2 برای ps3 داره ؟ تو صفحه ی بازی هیچ یک از دکمه ها کار نمیکته؟ filyp 2 1 1,896 08-23-2013, 09:18 PM
آخرین ارسال: spartacus
  تمامی مراحل مخفی انگری بریدز ALI-RAD 1 1,918 07-21-2013, 03:16 PM
آخرین ارسال: Best Gamer

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 9 مهمان