امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهزنان آخرالزمان - معرفی Raiders بازی Fallout 4
خب دوستان باز هم با یکی دیگه از سری مقالات فالوت4 برگشتم. هرچند که زدن مقاله درباره این بازی دیگه جالب نیست، ولی با اومدن DLC جدید بازی گفتم که بد نیست تا دوباره یادی از این بازی بکنیم و به سراغ یکی از دشمنان هیشگی این بازی برویم. raiders ها که یکی از اعضای جدانشدنی این سری هستند، در تمامی قسمتها نیز حضور داشته اند. این انسانها به طور کلی خطرناک نیستند اما اگر یکی از انها پاور ارمور تنش باشد و بخواهد با فت- من خود شما را خاکستر کند، انموقع است که معنای خطرناک را میفهمید. 
[تصویر:  1h26_art_of_fo4_raider_armor_concept_art_(1).jpg]
بر خلاف دیگر گروه های موجود در دنیای فالوت، این راهزنان خطرناک به هیچ وجه سازمان یافته نیستند، و از هر قشر ادمی در میان انها پیدا میشود که این ادمها شامل: دزدها، قاتلها، معتادها، دیوانگان و جامعه ستیزها که در خرابه های commonwealth ساکن شده اند. این گروه وحشی هیچ جامعه حقیقی ندارند و به سادگی با فلسفه هر چیزی مال انهاست و هر کسی سر راه انها قرار بگیرد میمیرد به سادگی زندگی خود را میگذرانند. این گروه ها در دسته های کوچک دیده میشوند و درامد خود را از گشتن در خرابه های commonwealth، دزدی، زورگیری و فروش مواد مخدر به دست می اورند. این دسته از ادمهای کثیف بسیار خطرناک و سنگدل بوده و در تمام دنیای فالوت به بیرحمی شهرت دارند، البته این گروه به اندازه دیگر موجودات دنیای فالوت خطرناک نیستند و در قدرتمندی به پای اعضای گروه تریگرمن و سوپرمیوتانت ها نمیرسند. 
[تصویر:  vjay_fo4_raider_power_armor_(3).jpg]
راهزنان به هر کسی به غیر از اعضای گروه خود حمله میکنند و هیچ رحمی ندارند، این افراد از تاکتیک ترساندن دشمن استفاده میکنند و سعی میکنند شهرت بیرحم بودن خود را به گوش همه برسانند. پایگاه هایی که در دل خرابه ها درست میکنند اغلب با گرافیتی ها و استخوانهای جدا شده قربانیهایشان تزیین شده است.اسلحه ها و پوشش این گروه بسیار ابتدایی و ناپخته است که توسط تکه اهنهای بیمصرف یا اشغال درست شده است. افراد رده پایین این گروه از اسلحه های pipe استفاده میکنند و زره های بسیار ساده ای به تن دارند، در حالی که افراد رده بالای گروه سلاح های خوب و زره های بهتری به تن دارند. نکته جالب این است که فالوت4 اولین سری است که در ان راهزنان پاور ارمور اختصاصی خود را دارند. 
[تصویر:  18sj_fo4_raiders_art_book.jpg]
البته تجهیزات انها بسته به جایی که در ان زدگی میکنند فرق دارد به عنوان مثال راهزنان نزدیک به معدن کلاه معدن به سر میگذراند. 

خب دوستان این بود مقاله جدید بنده، امیدوارم خوشتون امده باشه. نظر فراموش نشه.
[تصویر:  utzc_fo4_raider_loading_screen.jpg] 
 [تصویر:  o4ty_hollywood_undead_as_an_anime_rock_b...9uovrt.jpg]

پاسخ
مقاله خوبی بود آفرین  S0 (29) S0 (29)

اما به نظرم کوتاه بود میتونستی با چند تا شخصیت دیگه طولانی ترش میکردی(نظر شخصی) فقط اینو گفتم که مقالت بهتر بشه 113 113

بازم مقاله عالی بود ممنون از شما S0 (29) S0 (29)
پاسخ
(03-25-2016, 07:12 PM)Erik-1999 نوشته است: مقاله خوبی بود آفرین  S0 (29) S0 (29)

اما به نظرم کوتاه بود میتونستی با چند تا شخصیت دیگه طولانی ترش میکردی(نظر شخصی) فقط اینو گفتم که مقالت بهتر بشه 113 113

بازم مقاله عالی بود ممنون از شما S0 (29) S0 (29)

والا کلا این سری از مقالات من که درباره فالوت4 بودن کوتاه بودن 
والا شخصیت خاصی هم نداشت این گروه که براش بنویسم. 
ممنون که مقاله رو مطالعه کردید.

پاسخ
,دست درنکنه خیلی خوب همیشه از این raiders متنفرم بودم
[تصویر:  ceb35c2332302.jpg]
پاسخ
(03-25-2016, 09:29 PM)white.wolf نوشته است: ,دست درنکنه خیلی خوب همیشه از این raiders متنفرم بودم

خواهش میکنم 
بله موجودات نفرت انگیزی هستند

پاسخ
مرسی علیرضا جان
مطلب زیبایی هست، این raiders هم به قول خودت همیشه با این فال اوت هست و خواهد بود، ولی اگه روش از بین بردنشون ( یه روش ساده و موثر ) هم برای دوستان و ما مینوشتی خیلی عالی تر هم میشد. S0 (62)
...CRYSiS
[تصویر:  crysis_wallpaper_by_sfv666-d6av2wf.jpg]
پاسخ
والا گروه جالبی هستن و فالوت باهاشون جالب می شه! افراد جالب و اینا! تو نسخه 3 گاهی پیش از این که بهشون حمله کنی و متوجه ت بشن به حرفاشون گوش کنی حرفای جالبی از زندگیشون می زنن! اکثرشون آدمای فقیر یا یتیمن! خدایی بعد از شنیدن حرفاشون من از اون مکان رفتم! نتونستم اینا رو بکشم! ولی گاهی وقتا مجبورت می کنن به V.A.T.S بزنی مخشونو بترک.و.نی!!
[تصویر:  e4f7_3ea4f3ff8d45616e224e2b324bba4603.png]
پاسخ
(03-26-2016, 10:25 PM)AMIR_PC نوشته است: مرسی علیرضا جان
مطلب زیبایی هست، این raiders هم به قول خودت همیشه با این فال اوت هست و خواهد بود، ولی اگه روش از بین بردنشون ( یه روش ساده و موثر ) هم برای دوستان و ما مینوشتی خیلی عالی تر هم میشد. S0 (62)

خواهش میکنم 
بله عضو جدانشدنی هستن 
راه خاصی برای از بردنشون فکر نکنم لازم باشه چون خیلی کار خاصی ازشون برنمیاد

(03-26-2016, 10:27 PM)You Never Win نوشته است: والا گروه جالبی هستن و فالوت باهاشون جالب می شه! افراد جالب و اینا! تو نسخه 3 گاهی پیش از این که بهشون حمله کنی و متوجه ت بشن به حرفاشون گوش کنی حرفای جالبی از زندگیشون می زنن! اکثرشون آدمای فقیر یا یتیمن! خدایی بعد از شنیدن حرفاشون من از اون مکان رفتم! نتونستم اینا رو بکشم! ولی گاهی وقتا مجبورت می کنن به V.A.T.S بزنی مخشونو بترک.و.نی!!
پس تو نسخه 3 اوضاعشون فرق داره 
اره خیلی اعصاب خوردکن هستن

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,412 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  معرفی نرم افزار Low Specs Experience + آموزش | کاهش گرافیک بازی‌ها Yves Guillemot 56 71,414 08-01-2019, 09:14 AM
آخرین ارسال: saraomidi
  راهنمایی کامل و فارسی بازی FallOut 4| قسمت اول| 8 نکته موثر برای تازه وارد ها Nice Hat 2 2,382 08-30-2016, 12:08 PM
آخرین ارسال: Nice Hat
Video راهنمای ویدئویی بازی Fallout 4 Silas Greaves 6 3,555 01-28-2016, 02:13 PM
آخرین ارسال: masterpourya
Information Power Armor ها و مکان آن ها | راهنمای Fallout 4 0-0ALI0-0 1 1,752 01-27-2016, 03:23 PM
آخرین ارسال: Cpt. John "Soap" MacTavish

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان