امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی برای بدست آوردن تروفی | Trophy Guide
GTA V چند تا از تروفی هاش مال آنلاینه
من تا 48 تا رفتم ولی هر کاری میکنم بقیش بازی نمیشه، گفتم شاید آنلاین باشه
پاسخ
بسم الله الرحمن الرحیم

همانطور که وعده اش را داده بودم , امروز با راهنمایی برای بدست آوردن همه ی تروفی های بازی The Order 1886 همراهتان هستیم.

این بازی در تاریخ 20 فوریه 2015 به طور رسمی و انحصاری برای کنسول نسل هشت سونی Play Station 4 منتشر شد و بازخرد های منفی بسیاری داشت اما بعضی از افراد مثل من که توانستن این بازی را تجربه کنند به یکی از بهترین بازی های عمرشان تبدیل شده.

[تصویر:  72258-the-order-1886.jpg]

بازی در سبک (Action - Adventure ) می باشد و توسط Ready at Down ساخته شده است .
حالا به بررسی تروفی های موجود در بازی می پردازیم . این بازی بلعکس خیلی از بازی ها بدست آوردن همه تروفی ها کار خیلی سختی نیست و فقط به کمی دقت نیاز دارد .

The Grail - Platinum : برای بدست آوردن این تروفی باید همه ی تروفی های دیگر که در زیر به آن اشاره می شود را بدست آورید ( که شاهکار هم نیست )

A Knight No More - Gold : بازی را روی هر درجه سختی ( آسان - متوسط و یا سخت ) تمام کنید تا این تروفی که به عنوان Hidden Trophy نیز شناخته می شود را بدست آورید .

The Marks Man - Gold : پنج دشمن را در حالت  ( Black Sight ) با شلیک به سر بکشید .
این تروفی نیز به سادگی بدست می آید . باید توجه داشته باشید که با فشردن دکمه L1 میتوانید از مرحله دوم به بعد این قابلیت را به کار ببرید .
با استفاده از این مهارت صحنه آهسته می شود و باید در یک محیط شلوغ ( تعداد دشمنان زیاد باشند ) از این قابلیت استفاده کنید و پنج نفر را با ضربه سر به قتل برسانید .

Well Rounded - Gold : دشمنان را با استفاده از تمامی اسلحه هاس  در بازی بکشید .
در مجموع در بازی شانزده نوع اسلحه وجود دارد + یک نارنجک انحصاری و شما برای گرفتن این تروفی نیازمند آن هستید که با هر کدام از این اسلحه ها حداقل یک نفر را بکشید .
لیست اسلحه های موجود در بازی :
M2 falchion - C-78 - Mk1 - M4 - Machine Pistole - M82 - M 84 - M85 - M86 - T-23 - TS-29 - TS-17 - Duellist Revolver - MK IV Grenade - RA-5 

Modern Marvels - Gold : چهل دشمن را با استفاده از اسلحه های علمی در بازی به قتل برسانید .

شما عملا این اسلحه ها را در مرحله 8 بدست می آوردید و با توجه به خط داستانی بازی شما در بالای یک اتوبوس قرار می گیرید و با اسلحه TS -29
که یک اسلحه علمی می باشد می توانید به راحتی چهل نفر را بکشید و این تروفی طلایی را به دست آورید .

Collateral Damage - Gold : سه دشمن را با استفاده از یک انفجار ساده بکشید .

یکی از آسان ترین تروفی های موجود در بازی ، مانند تروفی قبل این جایزه را می توان در طول مرحله هشتم و خط داستانی بازی به راحتی بدست آورد .
تنها کافیست تا بایستید تا دشمنان در یک منطقه جمع شوند سپس با یک موشک ( در طول بازی بدست می آورید ) دشمنان را نقش بر زمین کنید .

Inspector First Class - Gold : همه ی آیتم ها را بازرسی کنید .

در طول بازی اگر کمی به اطراف نگاه کنید ، اشیایی وجود دارند که میتوان آن ها را بررسی کرد که شما بررسی همه ی آیتم ها در بازی این تروفی را بدست خواهید آورد .

[تصویر:  630x.jpg]

Between The Eyes - Silver : صد تا از دشمنان را با شلیک به سرشان سرنگون کنید .

در طول بازی شما می توانید با نشانه گیری به سر دشمنان به این تروفی دست یابید .

Undivided Attention - Silver : بیست و پنج دشمن را در حالت ( Black Sight ) به خواب ابدی بفرستید .

این تروفی نیز تقریبا شبیه به تروفی Marks Man می باشد . با فشار دادن دکمه L1 وارد حالت سیاه سفید شوید تنها فرق آن این است که این بار نیاز نیست حتما به سر شلیک کنید و فقط کافیست بیست و پنج نفر را بکشید .

From The Hip - Silver : پانزده دشمن را با Melee Attacks به قتل برسانید .

هیچ گزینه خاصی مبنی بر دکمه Melee در بازی وجود ندارد ولی گزینه مثلث زمانی که به دشمنان نزدیک می شوید نمایش داده می شود که با فشردن آن دشمن را به قتل می رسانید . کافیست تا پانزده باز این کار را انجام دهید ( در طول مبارزات ) .

Snuffed Out : هفت دشمن را در سکوت کامل به قبرستان بفرستید .

دکمه مثلث را فشار دهید زمانی که به دشمن نزدیک شده اید یا دشمن به شما نزدیک شده ( ! )

Gun Slinger - Silver : هفتاد و پنج نفر را با اسلحه کمری به کشتن دهید .

5 نوع اسلحه کمری متفاوت در بازی وجود دارند که بسیار هم فراوان هستند و با کشتن هفتاد و پنج نفر با این اسلحه ها به این تروفی نقره ای دست یابید .

The Hunter - Silver : ده تا از Lycan ها را بکشید .

به اندازه کافی گرگینه در این بازی وجود دارد تا شما قبل از تموم کردن این بازی به راحتی این تروفی را به دست آورید . فقط به یاد داشته باشید که حتما باید ضربه ای با خنجر به شکم آنها وارد کنید تا کاملا جان بدهند .

Up In Flames - Silver : پانزده تا از دشمنان را به آتش بکشید .

آتش زدن دشمنان بسیار آسان است . زمانی که شما اسلحه M86 را دارید به سادگی به سمت دشمنان گاز شلیک می کنید و با فشردن R1 و با یک جرقه کوچک می توانید آن ها را به آتش بکشید و بسوزانید . قابل توجه است که این اسلحه در مرحله سوم بازی وجود دارد .

Archivist - Silver : همه ی سیلندر های گرامافون را جمع کنید .

شما می توانید با خرج کردن کمی حوصله در بازی به این تروفی برسید .

Well Read - Silver : همه ی روزنامه ها را بررسی کنید .

مانند تروفی قبل شما در طول داستان بازی روزنامه هایی را می بینید و یا پیدا می کنید که با بررسی کردن همه ی آنها به این تروفی دست می یابید .

Detail Oriented - Silver : همه عکس ها و اسناد را بررسی کنید .

در طول بازی بر روی میز یا هر جای دیگر عکس ها و اسنادی وجود دارند که با فشردن دکمه مثلث می توان آن ها را بررسی کرد .

Power Of Observation - Silver : بازرسی تمام اشیاء موجود در بازی .

به طور حتم سخت ترین تروفی بازی همین است .
در کل 77 اشیاء قابل جمع آوری در بازی وجود دارد . که عبارت اند از :
شانزده سیلندر گرامافون - ده روزنامه - شانزده اسناد - یازده عکس - ده اشیاء - چهارده تا از اقلام موجود در بازی .

همانطور که میدانید این بازی تروفی برونز ندارد .

[تصویر:  630x.jpg]
______________________________________________________________________________________

صمیمانه امیدوارم که خوشتون اومده باشه .
نویسنده : آرین عمارلو
[تصویر:  anime-psycho-pass_1436198.jpg]
پاسخ
ببخشيد ممنون ولي كسي نميتونه با كمك شما پلاتينيوم كنه!
تروفي هاي مهم كه ماله گرفتن collectible ها مي باشه رو توضيح ندادين و فقط نوشتين با كمي زمان .....
اسلحه رو هم نوشتين اصلحه
[تصویر:  image.jpg]
پاسخ
(04-12-2015, 03:41 PM)Yesman4Ever نوشته است: ببخشيد ممنون ولي كسي نميتونه با كمك شما پلاتينيوم كنه!
تروفي هاي مهم كه ماله گرفتن collectible ها مي باشه رو توضيح ندادين و فقط نوشتين با كمي زمان .....
اسلحه رو هم نوشتين اصلحه

درود بر شما .
خب در مورد این تروفی هایی که میگین من در آخر تعداد همشونو نوشتم !
نمیتونستم که از همه جاهاشون عکس بگیرم یا مثلا بهتون آدرس بدم ! تروفی های دیگه می شد اما اینا نه .
در همین حد کمکم بود که بگم چه تعدادی ازشون موجوده تا خودتون بگردین پیدا کنین .
در مورد غلط املایی هم چشم ... تصحیح میشه .
پاسخ
باید بگم برای این order خیلی نامفهوم توضیح دادید مثلا من خواستم چندین تا از کارتون که توضیح دادین، انجام دادم ولی نشد لطفا کامل تر بنویسید
ممنون
پاسخ
(04-12-2015, 03:45 PM)Dead Soldier نوشته است:
(04-12-2015, 03:41 PM)Yesman4Ever نوشته است: ببخشيد ممنون ولي كسي نميتونه با كمك شما پلاتينيوم كنه!
اسلحه رو هم نوشتين اصلحه

درود بر شما .
خب در مورد این تروفی هایی که میگین من در آخر تعداد همشونو نوشتم !
نمیتونستم که از همه جاهاشون عکس بگیرم یا مثلا بهتون آدرس بدم ! تروفی های دیگه می شد اما اینا نه .
در همین حد کمکم بود که بگم چه تعدادی ازشون موجوده تا خودتون بگردین پیدا کنین .
در مورد غلط املایی هم چشم ... تصحیح میشه .

هرجور مايليد
موفق باشيد
[تصویر:  image.jpg]
پاسخ
(04-12-2015, 03:47 PM)HOSSEIN COD نوشته است: باید بگم برای این order خیلی نامفهوم توضیح دادید مثلا من خواستم چندین تا از کارتون که توضیح دادین، انجام دادم ولی نشد لطفا کامل تر بنویسید
ممنون

درود .
خداییش حسین جان من آدمیم که خیلی انتقاد پذیرم .
اما انتقاد الکی دیگه قابل پذیرش توسط هیچکس نیست .
اینایی که نوشتم خودم انجام دادم و بیشترشونو از سایت های خارجی ترجمه کردم !
و مطمئنا همشونم درسته .
پاسخ
چه كاره خوبي كردين خيلي خوبه ولي حيف هنوز ps4 نداريم :) موفق باشين
پاسخ
(04-12-2015, 03:50 PM)Dead Soldier نوشته است:
(04-12-2015, 03:47 PM)HOSSEIN COD نوشته است: باید بگم برای این order خیلی نامفهوم توضیح دادید مثلا من خواستم چندین تا از کارتون که توضیح دادین، انجام دادم ولی نشد لطفا کامل تر بنویسید
ممنون

درود .
و مطمئنا همشونم درسته .
من نمیخوام الکی گیر بدم ولی من هر کاری کردم نشد چندتاشون
پاسخ
(04-12-2015, 03:59 PM)HOSSEIN COD نوشته است:
(04-12-2015, 03:50 PM)Dead Soldier نوشته است:
ممنون

درود .
و مطمئنا همشونم درسته .
من نمیخوام الکی گیر بدم ولی من هر کاری کردم نشد چندتاشون

شما یکیش بگو که انجام نمیشه من کل تاپیک از بیخ میبندم .
همه ی محتوا یک دوره دیگه چک کردم و هیچ مشکلی نبود .
احتمالا شما کار رو درست انجام نمیدی .
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانلود نرم افزار PS4 Remote Play برای PC و Mac IMJUSTAMIR 11 15,823 05-16-2020, 02:22 AM
آخرین ارسال: kiaplaysgamr
  مشاوره برای خرید PS4 arshiasaberi 554 130,140 04-28-2020, 06:40 PM
آخرین ارسال: ahanfrosh
  دریافت انواع بازی های اورجینال رایگان برای playstation و Xbox و pc bathayi 0 1,698 12-15-2019, 06:58 PM
آخرین ارسال: bathayi
  مبدل موس و کیبورد برای ps4 amink69 2 2,257 12-02-2017, 06:02 PM
آخرین ارسال: AmirAlpha
  رای دادن برای اضافه شدن زبان فارسی به ps4 A.Rajabi 1 2,037 08-19-2017, 09:08 PM
آخرین ارسال: A.Rajabi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان