امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمایی در بازی Batman : Arkham City
Question 
دوستان اگه می شه منو یه راهنمایی کنید من چند ساله پیش کمی بازیه سری قبل رو بازی کرده بودم و از فضای بازی خوشم نیومد فک می کردم این بازی هم همونطور کسل کننده باشه با اومدن game of the year بازی گفتم بگیرم ببینم چه طوره ... بعد از کمی بازی کردن متوجه شدم با چه شاهکاری طرف بودم الان بعد از تموم شدن بخش داستانیه بازی من چند تا مشکل دارم یکی مربوط می شه به Riddler's Revenge چند بار شده که توی بازی بعد از گرفتم علامت سوالای سبز یک علامتی اومده روی نقشه بعد من رفتم یکی رو نجات دادم بعد هم اون یه ادرسه رادیویی می ده وبعد اون فرکانس ها رو مطابقت میدم و مرحله تموم می شه ... الان من باید چی کار کنم چه طوری دوباره از این مراحل بیارم! اصلا نکنه وقتی این دشمنایی که سبز می شن و ازشون بازجویی میکنی و رویه نقشه کلی علامت سوال میاد من باید بزم همه ی اونا رو بگیرم ! اصلا کلا یکی به من بگه ای یارو علامت سوالیه چه طور می میره! Confused25:

سواله دومم هم اینه که من یک بار داشتم تو شهر راه می چرخیدم یه یارویی دیدم که لباس قرمز با صورته پوشیده داشت بد هم رفت ویه علامتی رو زمین کذاشت . الان اون کی بود و باید چی کارش کنم! Confused60:

سواله سومم هم اینه وقتی مستر فریز رو شکست دادم گفت که برم زنشو نجات بدم بعد در قسمت جنوب شرقیه شهر یه منطقه ی دایره ایی درست شده که آبیه کم رنگه ، نمی دونم باید چی کار کنم اونجا؟! Confused38: الان یه مرحله ی دیگه هم همینطوری درست شده (شمال نقشه) که وقتی توی دایره ی ابی توی نقشه و اونجایی که میخواد می رم هیچی نیست ! در کل یکی بگه این منطقه ابی کمرنگا چین؟!

ببخشید خیلی سوالم زیاد شدConfused38: اگه می شه کمک کنید من دیوونه ی این بازی شدم فک نمی کردم انقدر خفن باشهConfused37: ...
پاسخ
من تمامی اینا رو که گفتی فعال کرده بودم ولی حوصله ام سر رفت نرفتم! ریدلر قرار نیست بمیره! خیلی هم علامت سوال وجود داره که باید پیداشون کنی. تازه علامت سوال های صورتی که باید به وسیله Catwoman پیدا کنی!
اون مرد قرمز پوش رو من هم دیدم! زن مستر فریز هم رو نقشه بود! اینا رو باید با Detective Mode پیدا کنی! پاید محدوده ای رو که رو نقشه مشخص شده خوب بگردی!
پاسخ
(08-13-2012, 11:32 PM)Expellite نوشته است: من تمامی اینا رو که گفتی فعال کرده بودم ولی حوصله ام سر رفت نرفتم! ریدلر قرار نیست بمیره! خیلی هم علامت سوال وجود داره که باید پیداشون کنی. تازه علامت سوال های صورتی که باید به وسیله Catwoman پیدا کنی!
اون مرد قرمز پوش رو من هم دیدم! زن مستر فریز هم رو نقشه بود! اینا رو باید با Detective Mode پیدا کنی! پاید محدوده ای رو که رو نقشه مشخص شده خوب بگردی!

اينم به صحبت هاي ميلاد عزيز اضافه كنم كه پكيج Catwoman رو بايد از Xbox live دانلود كني Confused24:
پاسخ
ممنون Expellite جون الان می رم تو نقشه بگردم بعد هم واسه ی چی ریدلر نمی میره پس اون علامته سوالا چین؟! من که هر چی میگرم هی میزنه یه کانسپت باز شد! Confused66:Confused43: در ضمن من قبل از اومدن بازی در مورد یه شخصیتی شنیده بودم که فکر کنم اسمش مرد ساعتی یا یه چیزی تو همین مایه ها بود یک بار هم که یکی از علامت سوالا رو گرفتم نوشته بود یه کانسپت ازش باز شد می خواستم بدونم الان چه طور پیدا میشه ؟ بعد هم نگفتی مرد قرمزه کجا رفت! چی کارش باید بکنیم؟!

ببخشید از این هم سوالConfused25:

ممنون Gamerstation جون ولی نسخه ی سال همه ی dlc های بازی رو تو یک dvd داره ...
پاسخ
(08-13-2012, 11:45 PM)Devil Hunter نوشته است: ممنون Expellite جون الان می رم تو نقشه بگردم بعد هم واسه ی چی ریدلر نمی میره پس اون علامته سوالا چین؟! من که هر چی میگرم هی میزنه یه کانسپت باز شد! Confused66:Confused43: در ضمن من قبل از اومدن بازی در مورد یه شخصیتی شنیده بودم که فکر کنم اسمش مرد ساعتی یا یه چیزی تو همین مایه ها بود یک بار هم که یکی از علامت سوالا رو گرفتم نوشته بود یه کانسپت ازش باز شد می خواستم بدونم الان چه طور پیدا میشه ؟ بعد هم نگفتی مرد قرمزه کجا رفت! چی کارش باید بکنیم؟!

ببخشید از این هم سوالConfused25:

ممنون Gamerstation جون ولی نسخه ی سال همه ی dlc های بازی رو تو یک dvd داره ...

پس حالشو ببر Confused24:
پاسخ
والا من اکثر ماموریت های فرعی رو نرفتم. جذاب تربن ماموریت فرعی پیدا کردن Zsasz بود که به کیوسک های تلفن زنگ میزد و بهت میگفت که تلفن بعدی رو باید تا 45 ثانیه پیدا کنی والا یه نفرو میکشم! Confused41:
پاسخ
اقا من کلی اون منطقه رو گشتم هیچی نبود الان دیگه می خوام گریه کنم Confused41: ساعته نه صبحه ... نمی شه یه ادرس دقیق تر بدی ! مثلا رو زمین بود یا تو اسمون یا پیش اب در ضمن علامته ابیه رویه نقشه سمته دریاست ولی وقتی انتخوابش میکنم وسط محدوده ابیه رو نشون می ده (با چند تا خط سبز که حتما دیدیش) الان اون علامت اولیه واسه چی اونجاس اگه قراره کله نقشه رو بگردیم خوب می زاشتنش وسط ....
پاسخ
ببین سایتا رو بگزد! walkthrough شو پیدا کن! من خودم اصلا اونجا ها رو نرفتم حوصله ام سر رفت.
پاسخ
[تصویر:  background.jpg]

سلام همه خوبن؟ این راهنما در سایت gamepressure.com قرار دارد و انگلیسی میباشد...
ولی از اونجایی که این راهنما ها دارای عکس های خوب و واضح هستند به راحتی میتوانید ازشان استفاده نمایید...

وقتی وارد لینک شدی در سمت راست مرحله ها رو زده مرحله مورد نظر رو انتخاب کن انگلیسی هم بلد نباشی عکسها کاملا واضح هستند
موفق باشیConfused29:

gamepressure
[تصویر:  QNzWe.jpg]
پاسخ
واقعا ممنون Tidus جان فک کنم واقعا به درد بخوره البته راهنمای پیدا کردن زن فریز یا دد شات یا اون مرد قرمزه یا مرد ساعتی ( پارسی را پاس بداریم! ) رو هر چی میگردم پیدا نمی کنم! ...
Lady: Maybe somewhere out there even a devil may cry when he loses a loved one

...? Don't you think ؟...
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمایی در مورد dark souls 3 Seed031 2 1,641 05-29-2020, 11:53 AM
آخرین ارسال: محمد جواد ح
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,370 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمایی جامع بازی Devil May Cry 2 michaelbn 14 6,215 05-03-2020, 10:26 PM
آخرین ارسال: michaelbn
  راهنمایی در مراحل بازی farcry4 کیوان 21 10 11,535 02-20-2019, 03:26 PM
آخرین ارسال: mamalmsf
Question راهنمایی برای total war britannia rouhan 1 1,648 11-18-2018, 08:43 PM
آخرین ارسال: ariahamidi

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان