امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمای بازی The Witcher 3 Wild Hunt (قسمت دوم)
(06-01-2016, 02:55 PM)Yves Guillemot نوشته است: با سلام
ببخشید چطوری میتونم لول جادوهامو افزایش بدم؟ منظورم همین AARD، IGNI، AXII، YRDEN و QUEN هستن.

سلام، توی قسمت Character تموم لیست جادوها و... هست. 
که اول باید با زدن دکمه‌ی X در اکس‌باکس و فکر کنم مربع در پلی‌استیشن، آپدیت رو بگیرید و بعد هم با A اکس‌باکس و X پلی‌استیشن، اونو به لیست قابلیت‌ها اضافه کنید (همون مربع‌ها).
[تصویر:  e73j_img_20160529_154741.jpg]
پاسخ
خیلی ممنون پیداش کردم 3روزه دارم دنبالش میگردم خیلی ممنون فقط یک سوال دراجب بازی همه مراحل داخل Questsباید برم خیلی زیادن حدود 50تا مرحله رفتم ولی خیلیش مونده بعد نسخه بازی 2.1با نسخهای بالا ترش فرق داره نسخه gogبرام نسب نشد این یکیش نصب شدمیخواستم ببینم هرچی نسخه بالاتر باشه بهتره شرمنده سوال زیاد پرسیدم
پاسخ
هرچی نسخه بالاتر باشه ... بهبود یافته تر و بهتره
پاسخ
دوستان خواهشا سوالات خودتون رو در این یا این پست مطرح کنید و اگه خواستید موضوعی رو با کاربران انجمن به‌اشتراک بذارید و درباره‌ی ویچر بحث و تبادل نظر کنید، به این پست مراجعه کنید. 
S0 (74)
[تصویر:  e73j_img_20160529_154741.jpg]
پاسخ
سلام
ببخشید من تو یه مرحله موندم (broken flowers) قسمت (find a way into the var attre villa)...
یه خونه هست که جلوش چندتا سربازن ...بعد میگه برو تو خونه میخوام برم قفله میگه کلید رو پیدا کن....
باید چکار کنم؟

[img]<a href=[/img][تصویر:  zl0o_imag0528_thumb.jpg]" />

(06-01-2016, 07:03 PM)The White Witcher نوشته است: دوستان خواهشا سوالات خودتون رو در این یا این پست مطرح کنید و اگه خواستید موضوعی رو با کاربران انجمن به‌اشتراک بذارید و درباره‌ی ویچر بحث و تبادل نظر کنید، به این پست مراجعه کنید. 
S0 (74)

ببخشید داداش.............چشم S0 (22)
پاسخ
درود دوستان دو تا سوال داشتم، 
یکی این ک کارت بازی و بلد نیستم، چه جوریه بازیش؟ تو به مرحله گیر کردم baron تا نبرمش نمیشه، یه توضیح بدین تشکر 
دو اینکه کوله پشتی ایم پره، نمیشه افزایشش داد؟ یا خالی کرد؟ سپاس
پاسخ
در موردgwent باید بگم قوانین بازی ساده هست. فقط باید مجموع قدرت کارت هات از مال حریف بیشتر باشه و باید کاربرد کارت هارو هم یاد بگیری. اگه سرچ کنی یک تاپیک در این مورد هست که به طور مفصل در مورد کارت ها توضیح داده شده.(در ضمن اینو بگم که انجام این کوئست اجباری نیست و اگه نمیخوای اون رو انجام بدی میتونی از قسمت کوئست ها عوضش کنی)
در مورد کوله پشتی هم باید بگم قابل ارتقا هست(فکر کنم۱۷۰آخرش باشه) و میتونید کوله هایی رو که ظرفیت بیشتری دارند رو از فروشنده ها بخرید البته این آیتم رو همه فروشنده ها نمیفروشند و ممکنه برای پیدا کردنش یه ذره معطل بشید.
یک راه دیگه هم شرکت در مسابقات اسب سواری هست که در صورت برنده شدن آیتم های بهتری رو برای اسبتون به دست می آورید.
پاسخ
سلام دوستان من تو مرحله ای میره اژدها رو پیدا میکنه داخل غار بعد میره بیرون تژدها وقتی باهاش مبارزه میکنم خونم تموم میشه حتی وقتی که نمیزارم ضربه هاش بهم برخورد کنه . ممنون اگه جواب بدین
پاسخ
(08-17-2016, 01:29 PM)reza.a44 نوشته است: سلام دوستان من تو مرحله ای میره اژدها رو پیدا میکنه داخل غار بعد میره بیرون تژدها وقتی باهاش مبارزه میکنم خونم تموم میشه حتی وقتی که نمیزارم ضربه هاش بهم برخورد کنه . ممنون اگه جواب بدین

اسم مرحله چیه؟ فرعی یا اصلی؟
پاسخ
فکر کنم اصلی باشه میره با یه مرده صحبت میکنه بعد مرده میگه اون اژدهارو  از بین ببرش بگم سیری کجاس. (بعداز اینکه برای اولین بار سری رو میده بازی کنی با یه بچه)
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمای ویژه بازی The Witcher 3 Wild Hunt( راهنمای تروفی هیولا ها اضافه شد ) Auberon 184 104,482 05-26-2020, 03:51 AM
آخرین ارسال: Aausn
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,373 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,649 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004
  راهنمای برای دانلود بازی susis 0 2,209 04-09-2020, 12:26 PM
آخرین ارسال: susis
  راهنمای سوم بازی Skyrim| ده مورد از بهترین زره های اسکایرم Zoom Hunter 7 14,802 02-11-2020, 07:11 PM
آخرین ارسال: MAHP83

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان