امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمای بازی The Witcher 3 Wild Hunt (قسمت دوم)
دوستان به مشکلی دارم:
تو مرحله ی A Matter of Life and Death اون ماسک روباهه رو برای تریس خریدم و رفتم که بهش بدم. به ذره حرف زدیم. بعد حرف هی میگه باید منتظر پیام اون یارو که اسمشو یادم نی بمونیم. منم هی صبر کردم، هی صبر کردم، مدیتیشن کردم، هیچی. بعد یه دفه گرالت گفت پایین منتظرمونه، ولی بازم هیچی.
کمک! Wall Wall Wall
[تصویر:  1zhbsmnc5j398nhrz1nd.jpg]
پاسخ
(05-25-2016, 02:27 PM)Ali Danger نوشته است: دوستان به مشکلی دارم:
تو مرحله ی A Matter of Life and Death اون ماسک روباهه رو برای تریس خریدم و رفتم که بهش بدم. به ذره حرف زدیم. بعد حرف هی میگه باید منتظر پیام اون یارو که اسمشو یادم نی بمونیم. منم هی صبر کردم، هی صبر کردم، مدیتیشن کردم، هیچی. بعد یه دفه گرالت گفت پایین منتظرمونه، ولی بازم هیچی.
کمک! Wall Wall Wall

فقط واسه تریس نباید ماسک بگیری واسه خودتم باید یه ماسک و یه شلوارو یه کفش بخری بعد بری پیش تریس 
اونجا تریس بهت میگه ماسکو بزن توام ماسکو میزنیو بقیش واضحه
[تصویر:  photo_2019_02_09_09_12_52.jpg]
پاسخ
(05-25-2016, 03:52 PM)dark raider نوشته است:
کمک! Wall Wall Wall

فقط واسه تریس نباید ماسک بگیری واسه خودتم باید یه ماسک و یه شلوارو یه کفش بخری بعد بری پیش تریس 
والا همینکارو هم کردم. رفتم لباس فروشی ماسک خودم و خودش و با لباسا گرفتم. ولی بازم هیچی...
پاسخ
(05-25-2016, 04:45 PM)Ali Danger نوشته است:
(05-25-2016, 03:52 PM)dark raider نوشته است:
کمک! Wall Wall Wall

والا همینکارو هم کردم. رفتم لباس فروشی ماسک خودم و خودش و با لباسا گرفتم. ولی بازم هیچی...
قبل اینکه بری پیش تریس لباسا رو اگیپ کردی؟

سلام یکی کمکم کنه 
از مرحله BATTLE ON KAER MORHEN  به بعد نه میتونم از شمشیر استفاده کنم نه میتونم از SIGN  ها استفاده کنم 
کممممککک
[تصویر:  photo_2019_02_09_09_12_52.jpg]
پاسخ
(05-25-2016, 06:00 PM)dark raider نوشته است:
سلام یکی کمکم کنه 
از مرحله BATTLE ON KAER MORHEN  به بعد نه میتونم از شمشیر استفاده کنم نه میتونم از SIGN  ها استفاده کنم 
کممممککک

باید آپدیت‌ ورژن 1.6 به بالا رو دانلود و نصب بکنید، بیشتر افرادی که این مشکل رو داشتند با این روش حل شد.
یک روش دیگر هم هست اینه که سیو خودتون رو کمی به عقب برگردونید جایی که میشد از شمشیر استفاده کرد، بعد دوباره ادامه بدید
That was just a dream

پاسخ
دوستان کمـــــــــــــــــــــــــــــــــــک.
من نشستم دوباره ویچر نسخه ی کاملشو دانلود کردم، قبلی بلک باکس بود، با تمام آپدیت و DLC هاش. الان که میخام آپدیت 1.10 رو نصب کنم هر کاری میکنم میگه: "game installation not found. please reinstall" آخه چرا؟؟ تو محل نصب بازی کپیش هم کردم نشد.
پاسخ
(05-29-2016, 10:42 AM)Ali Danger نوشته است: دوستان کمـــــــــــــــــــــــــــــــــــک.
من نشستم دوباره ویچر نسخه ی کاملشو دانلود کردم، قبلی بلک باکس بود، با تمام آپدیت و DLC هاش. الان که میخام آپدیت 1.10 رو نصب کنم هر کاری میکنم میگه: "game installation not found. please reinstall" آخه چرا؟؟ تو محل نصب بازی کپیش هم کردم نشد.

اینو بگیر و مثل اموزش برو S0 (2)
پاسخ
سلاموخسته نباشید به شما با راهنمایی سایت خوب شما ببلخره سه روز پیش ویچرو نصب کردم اینجور که معلومه اخراشم همه ی فرمول هارو گرفتم تقریبا با اون قدرت قرمزو سبزو ابیا همشونو تالول اخر بردم ولی یک مشکل دارم  تریلرویچرو وقتی تو اپارات دیدم خیلی سریع میجنگید سرعت شمشیر زنیش خیلی زیاد بود  ولی داخل بازی من سرعت دویدنش ایتم هاش عالیه ولی سرعت شمشیر زدنش کندو قدرتی چکار کنم سرعت جنگیدنش بره بالا  حتی تیرکمانموشمشیر غول کش هم داخل بازی نمیارم لباس پارچه ایم تنشه پیش خودم گفتم شاید سنگینی وسایل باعث کند جنگیدنش میشه کمک

البته سوء تفاهم نشه با ترینر میرم که اونارو ازاد کرده فقط ممنون میشم راهنمایی کنید

البته سوء تفاهم نشه با ترینر میرم که اونارو ازاد کرده فقط ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ
(06-01-2016, 01:30 PM)avashrad نوشته است: سلاموخسته نباشید به شما با راهنمایی سایت خوب شما ببلخره سه روز پیش ویچرو نصب کردم اینجور که معلومه اخراشم همه ی فرمول هارو گرفتم تقریبا با اون قدرت قرمزو سبزو ابیا همشونو تالول اخر بردم ولی یک مشکل دارم  تریلرویچرو وقتی تو اپارات دیدم خیلی سریع میجنگید سرعت شمشیر زنیش خیلی زیاد بود  ولی داخل بازی من سرعت دویدنش ایتم هاش عالیه ولی سرعت شمشیر زدنش کندو قدرتی چکار کنم سرعت جنگیدنش بره بالا  حتی تیرکمانموشمشیر غول کش هم داخل بازی نمیارم لباس پارچه ایم تنشه پیش خودم گفتم شاید سنگینی وسایل باعث کند جنگیدنش میشه کمک

احتمالا تریلری که تو آپارات دیدین، از قابلیت Fast Attack استفاده می کرد. برای انجام این حرکت کافیه دکمه ی Normal Attack (کلیک چپ PC) رو نگه دارید و در جهات مختلف حرکت کنید. این طوری گرالت به صورت رگباری و سرعتی به حریف ها ضربه میزنه.
البته ممکنه مشکل از سیستم شما باشه. فریم ریت بازی رو چک کنید و ببینید که بالای 30 فریم هست یا نه. اگه بود که دیگه سرعت بازی همینه که هست و به نظر من کاملا نرماله.
[تصویر:  peter_popken_03.jpg]
!Praise Prince of Persia
پاسخ
با سلام
ببخشید چطوری میتونم لول جادوهامو افزایش بدم؟ منظورم همین AARD، IGNI، AXII، YRDEN و QUEN هستن.
[تصویر:  Serv5.jpg]
Negan
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمای ویژه بازی The Witcher 3 Wild Hunt( راهنمای تروفی هیولا ها اضافه شد ) Auberon 184 104,481 05-26-2020, 03:51 AM
آخرین ارسال: Aausn
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,372 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,649 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004
  راهنمای برای دانلود بازی susis 0 2,207 04-09-2020, 12:26 PM
آخرین ارسال: susis
  راهنمای سوم بازی Skyrim| ده مورد از بهترین زره های اسکایرم Zoom Hunter 7 14,802 02-11-2020, 07:11 PM
آخرین ارسال: MAHP83

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان