امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمای ویژه بازی The Witcher 3 Wild Hunt( راهنمای تروفی هیولا ها اضافه شد )
(07-06-2016, 11:19 PM)ps gaag نوشته است: با سلام خدمت دوستان 

نمی دونم دارم توی تاپیک درست سوال می پرسم یا نه ولی در هر حال S0 (2) 

یکی میشه دقیقا بگه مدرسه ویچر چیه؟؟  S0 (29)

مثلا اگه من یکی از  این شمیشر یا زره هارو شانسی پیدا کردم احتمال داره فروخته باشمشون؟؟اگه اره چه جوری دو باره بدست بیارم S0 (22) S0 (22)

برای ساخت بعضی شمشیر ها یا زره ها جدا از وسایل دیگه مثل اهن و گرد های مختلف(اسمشونو نمیدونم S0 (2)  ) و... یه شمشیر یا زره دیگه هم می خواد اونا ربطی به مدرسه ویچر دارن آیا؟؟ S0 (44)

سلام 
مدرسه ویچر از اسمش معلومه دیگه جایی که ویچر ها توش اموزش میبینن و راجب شمشیر و ارمور ها بهت بگم ارمور ها وشمشیر های مدرسه ویچر هیج جا پیدا نمیشن و هیج جا فروخته نمیشن فقط شما باید دستور های اونارو پیدا کنی و craft کنی شون خواستید بپوشید نخواستید بفروشید و راجب سوال اخرت منظورتو نفهمیدم
[تصویر:  ceb35c2332302.jpg]
پاسخ
سلام دوستان
من نمیتونم این تاجری که میگن همه ی آیتم ها رو به قیمت واقعی میخره پیدا کنم. قبلاً هم یه عکس در این مورد گذاشته بودن که مکان این تاجر رو مشخص میکرد ولی وقتی رفتم اونجا یه alchemist رو دیدم که اونم فقط برای بار اول میشه باهاش حرف زد. در ضمن وقتی farewell رو زدم برگشت گفت که به هیچکس نگو که منو اینجا دیدی و بعد از اون دیگه نمیشه باهاش حرف زد . Wall Wall Wall

اگه کمک کنید ممنون میشم چون بدجوری به
پول نیاز دارم
پاسخ
(07-17-2016, 06:12 PM)alone gamer2 نوشته است: سلام دوستان
من نمیتونم این تاجری که میگن همه ی آیتم ها رو به قیمت واقعی میخره پیدا کنم. قبلاً هم یه عکس در این مورد گذاشته بودن که مکان این تاجر رو مشخص میکرد ولی وقتی رفتم اونجا یه alchemist رو دیدم که اونم فقط برای بار اول میشه باهاش حرف زد. در ضمن وقتی farewell رو زدم برگشت گفت که به هیچکس نگو که منو اینجا دیدی و بعد از اون دیگه نمیشه باهاش حرف زد . Wall Wall Wall

اگه کمک کنید ممنون میشم چون بدجوری به
پول نیاز دارم

دوباره یه چندساعت دیگه برید پیشش. همچنین اگر آپدیت‌های جدید رو نصب کرده باشید دیگه فقط ازتون یکسری آیتم هارو میخره و نمیتونید همه آیتم‌هاتون رو بهش بفروشید.
That was just a dream

پاسخ
سلام و تشکر از [b]Auberon [/b]عزیز که واقعا کمک هاتون به درد یکی مث من که هیچی از این بازی نمیدونستم خورد S0 (62)

چن تا سوال داشتم از دوستان ممنون میشم جواب بدین :
1. از هر نوع تروفی یه دونه وجود داره ؟؟ مثلا من تو یه مرحله یه گریفین رو کشتم دیگه گریفین دیگه ای تو این بازی نیس ؟؟؟
2. گفتید توی inventory یه بخش به اسم other هست که میتونین ایتماشو تجزیه کنین اما نگفتین چجوری . خودش نوشته اگه تجزیه بشن میتونی تو کرفتینپگ ازشون استفاده کنی اما تجزیه کردنش رو بلد نیستم
3. فرمول ها رو از کجا میتونم گیر بیارم ؟؟؟ الان من فقط 3 بمب میتونم بسازم و تو روغنا هم 2 3 تا . فرمول ساخت اینا رو کجا گیر بیارم ؟
4. تو راهنمایی کسی که به عنوان master armorer نوشتید تو بازی من journeyman هست ( همون کوتوله ) چرا ؟؟
5. diagram هایی که لازمه و مهمه رو کجا میفروشن ؟؟؟

لول من 9 هست و ورژن بازی هم 1.02 فک کنم

ممنون میشم کمک کنین 113
پاسخ
چن تا سوال داشتم از دوستان ممنون میشم جواب بدین :
1. از هر نوع تروفی یه دونه وجود داره ؟؟ مثلا من تو یه مرحله یه گریفین رو کشتم دیگه گریفین دیگه ای تو این بازی نیس ؟؟؟
نه اینطور نیست. موجودات مختلف رو می تونین با انجام ماموریت های witcher contract  که روی بردهای هر منطقه هستش پیدا کنین. با کشتن اونا سرشون رو به عنوان تروفی می برید و جایزه شون رو از کسی که بهتون ماموریت رو داده دریافت می کنید. البته می تونید با گشتن تو محیط بازی هم باهاشون برخورد کنید.

2. گفتید توی inventory یه بخش به اسم other هست که میتونین ایتماشو تجزیه کنین اما نگفتین چجوری . خودش نوشته اگه تجزیه بشن میتونی تو کرفتینپگ ازشون استفاده کنی اما تجزیه کردنش رو بلد نیستم
تا جایی که به یاد دارم خودتون نمی تونید آیتم ها رو dismantle کنید. باید پیش آهنگرهایی که زره و شمشیر می سازن برید. تو یکی از گزینه ها آپشن تجزیه کردن یا همون dismantle هست.

3. فرمول ها رو از کجا میتونم گیر بیارم ؟؟؟ الان من فقط 3 بمب میتونم بسازم و تو روغنا هم 2 3 تا . فرمول ساخت اینا رو کجا گیر بیارم ؟
فرمول هارو از
merchant ها و herbalist ها می تونید بخرید یا این که دوباره تو مکان های مختلف دنبالشون بگردیدLoot.

4. تو راهنمایی کسی که به عنوان master armorer نوشتید تو بازی من journeyman هست ( همون کوتوله ) چرا ؟؟
 باید ماموریتی که مربوط به همین آهنگر هستش رو انجام بدید تا به
master armorer تغییر پیدا کنه.

5. diagram هایی که لازمه و مهمه رو کجا میفروشن ؟؟؟
دیاگرام های ساخت شمشیر و زره رو از خود آهنگرها می تونید بخرید. همچنین تو مناطقی که با علامت سوال مشخص شده یا سایر مناطق دیگه معمولا دیاگرام یا شمشیر و زره و آیتم های به درد بخور پیدا میشه(کلا هر صندوقی رو که سر راهتون می بینید برید سراغش). یه سری دیاگرام هام که برای ساخت زره ی مخصوص مدرسه های ویچر هست که توضیحشون رو دادن که کجا و چطور باید پیداشون کنید
.
[تصویر:  0097e0be633ab601a5d83d88cb12e79f.jpg]
I will... never be a memory
پاسخ
سلام ببخشید اگه کسی میتونه لطفا کمکم کنه :

من توی مرحله THE Great Escape اون قسمتی که باید بری ملاقات ینیفر قسمت meet yennefer at the bridge into oxenfurt رو میگم 
من وقتی که میخواستم به اونجا برم برای این که زود تر برسم اونجا fast travel زدم اما وقتی به محل ملاقات رسیدم اونجا نبود هر چه قدر هم که صبر کردم  روی تموم ساعت های روز و شب گذاشتم اما بازم پیداش نشد میخواستم از لود های قبل بیام اما تموم لود های قبل مال بعد از اینه که fast travel زدم و هیچ جوره نمیتونم به عقب برگردم حتی تموم راهی که باید میومدم رو با اسب برگشتم تا ببینم شاید یه جا ممکنه ایستاده باشه اما بازم پیداش نکردم خلاصه هر کاری که میشد رو انجام دادم اما فایده ای نداشت 
اگه کسی راه حلی داره یا کدی که بشه ینیفر رو اورد ( البته یه کد بود که پیدا کردم اما وقتی میزدم ینیفر میومد اما مثل npc ها معمولی رفتاد میکرد و اصلا از جاش تکون نمیخورد ) یا چیزی که بشه با اون مرحله رو رد کرد تا به مرحله بعدی بره لطفا اگه راه حلی یا پیشنهادی چیزی دارین لطفا بهم بگین تو توی این مرحله بازی قفل شده و نمیتونم مرحله رو رد کنم  S0 (43) S0 (43) Wall
پاسخ
دوستان این سایت رو به تایپیک اصلی اضافه کنید خیلی باحاله
http://witcher3map.com/
کل نقشه بازی با همه جزئیات . هیچی رو جا ننداخته
پاسخ
نقل‌قول: ۱. مکان زره ،دستکش ، پوتین و شلوار: به مکان مشخص شده بروید.صخره های سنگی را با استفاده از ایتم the eye of the nehaleni از بین ببرید .وارد غار شوید 

کسی می تونه بیشتر توضیح بده من نمی تونم ورودی رو پیدا کنم 
ایتم رو دارم ولی این سخره هارو پیدا نمی کنم [تصویر:  wall.gif]
پاسخ
آقا واضح بگین که من موندم تریس یا ینیفر؟

آقا ببخشید وقتی همون اوایل بازی میگه برید دنبال سیری بعد گرالت به ولن فست ترول میکنه بعد از اینکه برای اولین بار سیری رو تجربه میکنیم که گرگ ها رو میکشه و بعد از اینکه از خونه ی اونی که سیری اونجا بوده بعد یکم جستو جو با قابلیت ویچری میره بیرون دیگه برای من ممرحله نمیاد باید چی کار کنم حتی وقتی این مرحله ی پیدا کردن سیری رو میزنم از بخش کوئست هیچی، نشون نمیده که باید کجا برم حالا چی کار کنم؟
لطفا یه را برای زود تر بالا بردن لول بگید.
با تشکر
پاسخ
(09-19-2016, 11:31 PM)behabadi نوشته است: آقا واضح بگین که من موندم تریس یا ینیفر؟

آقا ببخشید وقتی همون اوایل بازی میگه برید دنبال سیری بعد گرالت به ولن فست ترول میکنه بعد از اینکه برای اولین بار سیری رو تجربه میکنیم که گرگ ها رو میکشه و بعد از اینکه از خونه ی اونی که سیری اونجا بوده بعد یکم جستو جو با قابلیت ویچری میره بیرون دیگه برای من ممرحله نمیاد باید چی کار کنم حتی وقتی این مرحله ی پیدا کردن سیری رو میزنم از بخش کوئست هیچی، نشون نمیده که باید کجا برم حالا چی کار کنم؟
لطفا یه را برای زود تر بالا بردن لول بگید.
با تشکر

دوست عزیز واسه انتخاب مراحل باید اینترو بزنی بعد گزینه ی سمت راست مپو بری اسمشو یادم نیست انجا لیست کل ماموریاتاتو هست که تو تو اونایی برو که لولت اندازشون باشه یا ازشون بیشتر باشه چون اگه کمتر باشه امکان نداره بتونی ببریش
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,359 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,642 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004
  راهنمای برای دانلود بازی susis 0 2,203 04-09-2020, 12:26 PM
آخرین ارسال: susis
  راهنمای سوم بازی Skyrim| ده مورد از بهترین زره های اسکایرم Zoom Hunter 7 14,789 02-11-2020, 07:11 PM
آخرین ارسال: MAHP83
  راهنمای بازی The Witcher 3 Wild Hunt (قسمت دوم) Auberon 163 92,698 01-15-2020, 07:55 PM
آخرین ارسال: Mostafa-p

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان