امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 4.2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمای ویژه بازی The Witcher 3 Wild Hunt( راهنمای تروفی هیولا ها اضافه شد )
اینا لباس هایی اند که توی DLC Hearts of Stone اضافه شدند:

1.ofoeri gear

[تصویر:  hearts_of_stone_ofieri_armor_set_showcase.jpg]

2.new moon gear

[تصویر:  Witcher_3_New_Moon_Armor_Set_Look_1024x661.jpg]

3.serpentine school gear

[تصویر:  maxresdefault.jpg]
پاسخ
واقعا خیلی لباس های زیبایی هستند من بازی رو دارم اما با ترینر S0 (2) 
هنوز نتونستم DLC رو برم دارم داستان اصلیش رو بازی میکنم
[تصویر:  6nae3ze839c0da7jhdmc.jpg]
پاسخ
همین لباس سوم منظورم هست 3.serpentine school gear
پاسخ
(01-10-2016, 12:44 PM)saeed30 نوشته است: اینا لباس هایی اند که توی DLC Hearts of Stone اضافه شدند:

1.ofoeri gear

[تصویر:  hearts_of_stone_ofieri_armor_set_showcase.jpg]

این رو می تونید خودتون با پیدا کردن قطعاتش بسازید یا بخریدش

2.new moon gear

[تصویر:  Witcher_3_New_Moon_Armor_Set_Look_1024x661.jpg]

قسمت های مختافش رو می تونید در جاهای مختلف (مثل اردوگاه یاغی ها) پیدا کنید. ست کامل لباس رو بعد از انجام یکی از مراحل بدست میارید.

3.serpentine school gear

[تصویر:  maxresdefault.jpg]

(این قشنگه الان ؟)
من دقت نکردم به این لباس. ولی قیافش اشناست. احتمالا یک بار گرفتمش و بعد فروختم

بزار یکم بگردم شاید پیداش کردم
Evil Always Find a Way 
.
[تصویر:  lcrm3sb41tlrjlr98p.jpg]
پاسخ
برای انتخاب بین ترس و ینفر دقیقا تو چه مرحله ای باید انتخاب کرد کدومو میخای؟
پاسخ
(01-10-2016, 05:52 PM)navid.bakhtiari نوشته است: برای انتخاب بین ترس و ینفر دقیقا تو چه مرحله ای باید انتخاب کرد کدومو میخای؟
برای تریس باید ابتدا مرحله the matter of life and death و بعد مرحله now or never را انجام بدید.برای ینیفر ابتدا مرحله nameless وسپس مرحله the last wish باید تکمیل بشه.
[تصویر:  ugkso1tsicvs4gmepru8.jpg]
پاسخ
(01-10-2016, 11:37 PM)Legendary Warrior نوشته است:
(01-10-2016, 05:52 PM)navid.bakhtiari نوشته است: برای انتخاب بین ترس و ینفر دقیقا تو چه مرحله ای باید انتخاب کرد کدومو میخای؟
برای تریس باید ابتدا مرحله the matter of life and death و بعد مرحله now or never را  انجام بدید.برای ینیفر ابتدا مرحله nameless وسپس مرحله the last wish باید تکمیل بشه.

اطلاعات غلط نده به مردم
دیالوگ هایی که با تریس دارید توی اون دو مرحله ای که دوست عزیز گفت
اگر به تریس وقتی می خواد با کشتی بره بگی "دوسش داری " یا " اینجا بمون " تریس عاشقتون میشه و با هاش عملیات شبانه انجام میدید S0 (2)
همین جمله "دوست دارم" رو اگر به ینیفر بگید وقتی که باهاش دارید توی غار زیر قلعه دنبال ماسک می گردید ،بگید
عاشقتون میشه و بعدش عملیات S0 (2)

پایان داستان
اگر فقط به تریس بگید دوسش دارید
با تریس به کویر kovir میرید و تریس اونجا مشاور شاه میشه

اگر به ینفیر بگید دوسش دارید
ینیفر مشاور شاه نلفگاریدن میشه 

اما اگر به هردوشون بگید "دوست دارم" یا به هیچکدوم ابراز علاقه نکنید
هردوشون رو از دست میدید
و بعد از پایان بازی تبدیل به یک ویچر ولگرد و بدون عشق میشید
Evil Always Find a Way 
.
[تصویر:  lcrm3sb41tlrjlr98p.jpg]
پاسخ
نقل‌قول: همین جمله "دوست دارم" رو اگر به ینیفر بگید وقتی که باهاش دارید توی غار زیر قلعه دنبال ماسک می گردید ،بگید
عاشقتون میشه

دوست عزیز هر اتفاقی که the king is dead long live the king یا همون غار زیر قلعه بقول شما می افته ربطی به انتخاب ینیفر نداره. شما برای این که ینیفر رو انتخاب کنید باید بعد از مرحله nameless درخواستش رو قبول کنید.وقتی این کار رو میکنید مرحله the last wish رو باید انجام بدید تا بتونید به ینیفر بگید که دوستش دارید. این نکته هم بگم شما میتونید مراحل مربوط به ینیفر و تریس رو انجام بدید اما باید دیالوگ هایی رو که مدنظرتون هست برای انتخاب هر کدومشون رو بتونید تشخیص بدید و اگر نتونید ممکن هست که به پایانی که انتظارش رو ندارید برسید.
محض اطلاع اصلا جمله دوستت دارم در مرحله the king is dead long live the king وجود نداره  S0 (2) (حداقل تا آپدیت 1.08.4 که اینطوری هست)

نقل‌قول: دیالوگ هایی که با تریس دارید توی اون دو مرحله ای که دوست عزیز گفت
اگر به تریس وقتی می خواد با کشتی بره بگی "دوسش داری " یا " اینجا بمون " تریس عاشقتون میشه

این قسمت از حرفت هم کمی ناقص هست و کاملش میکنم. برای اینکه گزینه I love you triss در مرحله now or never ظاهر بشه باید در مرحله a matter of life and death گزینه ki.ss triss رو انتخاب کنید. اگر هم این کار رو نکردید برای انتخاب تریس میتونید دیالوگ stay with me رو انتخاب کنید. در هر دو صورت به مقصود میرسید.

نقل‌قول: اطلاعات غلط نده به مردم

باشه   Wall
[تصویر:  ugkso1tsicvs4gmepru8.jpg]
پاسخ
راستی میگم چرا هرچی میخام  Dark steel plate بخرم نمیتونم پیدا میکنم
پاسخ
(01-16-2016, 01:26 AM)navid.bakhtiari نوشته است: راستی میگم چرا هرچی میخام  Dark steel plate بخرم نمیتونم پیدا میکنم

craftکن
تبدیل کن
شاید نیاز باشه 3تا آیتم کرفت کنی تا به dark steel plateدست پیدا کنی
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
Exclamation راهنمای اول بازی Skyrim| تعریف و روش پیوستن به فرقه های بازی Zoom Hunter 10 21,342 05-13-2020, 11:57 AM
آخرین ارسال: Mohammad.84
  راهنمای قدم به قدم و ویدئویی Saints Row IV Ratonhaketon 21 21,638 04-23-2020, 12:18 PM
آخرین ارسال: Dante_2004
  راهنمای برای دانلود بازی susis 0 2,203 04-09-2020, 12:26 PM
آخرین ارسال: susis
  راهنمای سوم بازی Skyrim| ده مورد از بهترین زره های اسکایرم Zoom Hunter 7 14,775 02-11-2020, 07:11 PM
آخرین ارسال: MAHP83
  راهنمای بازی The Witcher 3 Wild Hunt (قسمت دوم) Auberon 163 92,687 01-15-2020, 07:55 PM
آخرین ارسال: Mostafa-p

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان