امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راهنمای Metal Gear Solid V The Phantom Pain-Diamond Dog Location
سگه رو کجا باس پیدا کنم
                                                     .خدا رو شکر من هیچ خدایی رو از هیچکس به ارث نبرده ام.

.من ازادم همانطور که دلم میخواهد خدای خودم را تجسم و انتخاب کنم.

.خدای من مهربان,بخشنده,دلسوز,چیز فهم و اتفاقا خیلی هم شوخ است.
پاسخ
نه تو side ops ها هم هیچ ماموریت زردی نیست
فقط تو ماموریت های اصلی چند تا ماموریت تکراری هست که فقط فرقشون اینه که xstream شدن یا همون خیلی سخت تر شدن
اسپویل ******************************اسپویل

پایان بازی همون جاست که متال گیر رو میکشیم ؟؟؟؟؟
پاسخ
(09-12-2015, 08:16 PM)mohamad.pc نوشته است: سگه رو کجا باس پیدا کنم

مرحله C2W همونجا که فرود میای، یه چرخ بزن میبینیش

مرحله 29 اونجایی که هلیکوپتر سقوط می‌کنه با کدتاکر هستی
اون چهارتا Skull
پاسخ
چندتا مرحله داره؟
چی جوری سربازا را به ماموریت بفرستم؟
پاسخ
(09-12-2015, 09:16 PM)masterpourya نوشته است:

اون چهارتا Skull

دوست عزیز اصلا احتیاج نیس به مرحله 29 یا مثلا 40 برسی .توی صحفه قبلی هم گفتم من سگ رو توی یکی از مراحل ابتدایی گیر اوردم بعد سوار بالنشش کردم فرستادم مادر بیس .ولی جاشو دقیق یادم نیس چون نقشه اش خیلی بزرگه . اما برو توی ایدروید توی مغز خودت نقشه رو نصف کن و از نصفه پایینی شروع کن به گششتن کاری به نصفه بالایی نداشته باش. اگه پیداش کنی وقتی بزرگ بشه و توسط اوکلت( اگه اسمشو درست گفته باشم )اموزش میبینه و 6 یا هففت مرحله بعد میونی بیاریش همراهت .این قد به کمکت میاد که نگو .مثلا اگه دشمن 100متری ازت دور باشه سگه جاشو بهت نشون میده .خیلی خوبه
پاسخ
(09-12-2015, 08:25 PM)wdawd نوشته است: نه تو side ops ها هم هیچ ماموریت زردی نیست
فقط تو ماموریت های اصلی چند تا ماموریت تکراری هست که فقط فرقشون اینه که xstream شدن یا همون خیلی سخت تر شدن
اسپویل ******************************اسپویل

پایان بازی همون جاست که متال گیر رو میکشیم ؟؟؟؟؟

اسپویل
.
.
.
.
..
اون یکی از سه تا پایانشه بازی سه تا پایان داره یکیش همونه یکیش هم باید همون مراحل تکراری رو البته با درجه سختر بری تا پایان دوم برات بیاد پایان سومش هم که اصلی ترین پایانه شما باید بیشتر مراحل فرعی رو برید و مادربیس رو ارتقاع بدبد تا بیاد تا باز شه

(09-12-2015, 09:16 PM)masterpourya نوشته است:

اون چهارتا Skull

شما میتونید برید پشت خونه ها قایم شین اونور نقشه بعد درخواست بمباران بدبد که بریزه رو سرشون!!!هی این کارو تکرار کنید تا بمیرن این یکی از راهاشه
[تصویر:  gx0n_24980_qutote_its_all_part_of_the_plan.jpg]Its All Part Of A The Plan
پاسخ
اقا مرحله c2w رو چه جوری برم من ده بار رفتم نفهمیدم :( :-/
[تصویر:  AAR2.jpg]
پاسخ
اقایون کمک کنید
این یارو غوله رو چجوری بکشم؟
توی مرحله 31؟
یجوری نوشتم که اسپویل هم نشه :D
پاسخ
(09-13-2015, 12:48 PM)masterpourya نوشته است: اقایون کمک کنید
این یارو غوله رو چجوری بکشم؟
توی مرحله 31؟
یجوری نوشتم که اسپویل هم نشه :D

قبل از اینکه مرحله رو شروع کنی حتما این دو چیز رو با خودت ببر یکی Rocket Launcher و دیگری [font=Arial, Helvetica, sans-serif] grenade Launcher بدون این دو تا امکان نداره شکستش بدی وقتی عقبش رو داغون کردی یکم سخت میشه و بدجوری بهت حمله میکنه اما باز به خودش و اونایی که میان کمکش حمله کن تا وقتی که برای چند لحظه از کار می ایسته و کلا انگار خاموش میشه بعد جلوش (یا رو شکمش) میبینی که روشنه شلیک کن به همون جا که روشنه و تمام.[/font]

[font=Arial, Helvetica, sans-serif]یا میتونی برگردی خیابون رو یکم که بری پایین میبینی که تانک اونجاس و سوارش بشی و پدرش رو در بیاری.[/font]

[font=Arial, Helvetica, sans-serif]یا میتونی از D Horse استفاده کنی و سوارش باشی و از Rocket Luncher استفاده کنی اینطوری سریع تر میشی و اون کند تر میشه.[/font]
[تصویر:  7n1ft9nre9w5m9wf9ys1.jpg][تصویر:  heic1502a.tif]
پاسخ
دوستان محل یافتن dd یا diamond dog اضافه شد
[تصویر:  image?url=8Oaj9Ryq1G1_p3lLnXlsaZgGzAie6M...format=jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  راهنمای بازی sleeping dogs مکس پین 3 18 20,242 07-09-2017, 11:25 AM
آخرین ارسال: mahdi1w2w3w
  راهنمای نصب Max Payne 3 kasra 132 88,944 12-20-2016, 08:21 PM
آخرین ارسال: Booker_Dewitt
  راهنمای خط داستانی شخصیت ها در Dark Souls 3 | بخش دوم: sirris of the Sunless realms saeed aghababaee 1 1,810 08-30-2016, 08:29 PM
آخرین ارسال: PG.AMiRHoSsEiN
  راهنمای خط داستانی شخصیت ها در Dark Souls 3 | بخش اول: Siegward of Catarina saeed aghababaee 0 2,241 08-30-2016, 05:46 PM
آخرین ارسال: saeed aghababaee
  مشکلات بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain amir1853 10 5,054 03-25-2016, 03:30 PM
آخرین ارسال: ERFAN RP

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان