امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکلات بازی Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
با عرض سلام و خسته نباشید.من یه مشکلی در بازی فوق دارم و اینه که چطور میشه از تک تیر اندازهای بیهوش کننده در بازی استفاده کرد؟گیاهی بنفشی که باید پیدا کنیم تا این  اسلحه ها فعال بشه هر چی گشتم پیدا نکردم کجا باید دنبالش بگردم؟تمام اسلحه ها رو باید ترینر باز کردم اما فقط این گیام مونده و نمیدونم از کجا باید پیداش کنم لطفا راهنمایی کنید.باتشکر.
اسم گیاه مورد نظر: (  digitalis  ( purpurea
(03-13-2016, 03:38 PM)amir1853 نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشید.من یه مشکلی در بازی فوق دارم و اینه که چطور میشه از تک تیر اندازهای بیهوش کننده در بازی استفاده کرد؟گیاهی بنفشی که باید پیدا کنیم تا این  اسلحه ها فعال بشه هر چی گشتم پیدا نکردم کجا باید دنبالش بگردم؟تمام اسلحه ها رو باید ترینر باز کردم اما فقط این گیام مونده و نمیدونم از کجا باید پیداش کنم لطفا راهنمایی کنید.باتشکر.
اسم گیاه مورد نظر: (  digitalis  ( purpurea

گفتن این که کجای جهان بازی پیداش کنید عملا ممکن نیست چون به صورت رندوم پخش شدن.
ولی میتونید افرادتون رو به مأموریتای خاص بفرستید که Reward این مأموریتا این گیاهه.
[تصویر:  j7hb_59873-true-detective-cohle-quotes.jpg]
افرادم از کجا پیدا کنم؟چطور باید بهشون مأموریت بدم تا این گیاهو پیدا کنن؟
(03-13-2016, 05:21 PM)amir1853 نوشته است: افرادم از کجا پیدا کنم؟چطور باید بهشون مأموریت بدم تا این گیاهو پیدا کنن؟

مأموریت دادن به افراد از طریق idroid صورت میگیره. فک کنم با کلید Tab باز میشد. متأسفانه چون بازی رو الآن ندارم نمیتونم دقیق راهنمایی کنم.
از دوستان اگه کسی یادشه یا میتونه دقیق راهنمایی کنه دریغ نکنه.
[تصویر:  j7hb_59873-true-detective-cohle-quotes.jpg]
(03-13-2016, 05:21 PM)amir1853 نوشته است: افرادم از کجا پیدا کنم؟چطور باید بهشون مأموریت بدم تا این گیاهو پیدا کنن؟

idroid رو باز کن برو تو قسمت mission بعد برو تو قسمت  combat depoymnt  از اونجا ماموریت رو select کن بعد انتخاب کن کدوم گروه از افرادت برن به ماموریت. 

بعد از اینکه ماموریتشون تموم شد idroid رو باز کن برو تو قسمت mother base گزینه reward رو بزن  S0 (74)
[تصویر:  ceb35c2332302.jpg]
تشکر بابت این مشکل.یه مشکل دیگه ای که دارم صدای بازی گاهی قطع میشه چکار باید کنم ؟با تشکر

ببخشید اون مراحل مأموریت ها که فرمودید اصلا چنین عناوینی و عنوان هایی در قسمت idroid بازی نیست.بیشتر راهنمایی کنید لطفاً.سپاسگزارم
با سلام و تبریک سال نو.خدمت شما عرض شود که من مرحله 42 بازی فوق رو تموم کردم اما دیگه مرحله 43 برام باز نمیشه تا انجامش بدم.لطفا راهنماییم کنید چکار باید کنم تا مرحله 43 برام باز بشه؟با تشکر
(03-24-2016, 11:09 PM)amir1853 نوشته است: با سلام و تبریک سال نو.خدمت شما عرض شود که من مرحله 42 بازی فوق رو تموم کردم اما دیگه مرحله 43 برام باز نمیشه تا انجامش بدم.لطفا راهنماییم کنید چکار باید کنم تا مرحله 43 برام باز بشه؟با تشکر

سلام
چندتا از مراحل فرعی (Side op List) رو برید باز میشه.
NVB

4Ever Live
سلام من این بازی رو برای ps4 دارم یک ماموریتی هست به نام fob که قبلا اجراش  می کردم با آبدیت 1.7 این ماموریت اجرا نمی شود میشه لطفا راهنماییم کنید چیکار باید کرد دستگاه من ریجیون 2 هست و خود بازی هم ریجیون2 هستش و با آبدیت 1.8 مشکل بر طرف نشد و چطوری می توانم metal gear online  و گزینه nameplay  تو قسمت custumer هست هم نمی توانم اجرا کنم ممنونم
سلام فکر کنم تاپیک رسمی مشکلات بازی وجود داشته باشه

اینم لینکش

تاپیک مشکلات Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  تاپیک رفع مشکلات بازی Call of Duty: Infinite Warfare مجیدنصر 22 14,534 06-23-2021, 09:52 PM
آخرین ارسال: farajiacademy
  راهنمای Metal Gear Solid V The Phantom Pain-Diamond Dog Location Rise of Duty 238 72,762 03-22-2021, 01:11 AM
آخرین ارسال: amir....
  حل مشكل اجرا نشدن بازی Call Of Duty : Black Ops 2 + كرک و فيكس های بازی GamerStation 88 74,698 03-13-2021, 03:04 PM
آخرین ارسال: amir2r
  آموزش رفع ارور ها و مشکلات بازی Middle Earth - Shadow of Mordor HardCore Gamer 67 45,387 12-07-2020, 11:52 PM
آخرین ارسال: nimagodofwar@gmail.com
  مشکلات بازی Sims 4 مجیدنصر 75 49,488 11-13-2020, 02:29 PM
آخرین ارسال: error 504

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان