امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
راه حل لگ و افت فریم پست مخصوصه pc بازها(top 10)
(02-13-2015, 11:48 PM)مجید نصر نوشته است: سلام دوست عزیز
مقاله ی خوبی بود ولی چند تا اشکال داشت
اول اینکه غلط املایی داشت مثلا نرمافزار رو باید جدا بنویسی یعنی نرم افزار
بهتر بود برای ها کدوم از نرم افزار ها عکس قرار میدادی.
لینک دانلودش رو بهتر بود خودت قرار میدادی به جای اینکه بگی از توی گوگل سرچ کنید.
وقتی از کلمات انگلیسی استفاده میکنی بهتره به بزرگ و کوچک بودن حروف دقت کنی باعث زیبا شدن مقاله میشه.
مقداری هم از نوشته های رنگی استفاده کنی عالی میشه.
در کل مقاله ی عالی بود و امیدوارم مقاله های بیشتری ازت باشیم.
پیروز و سربلند باشید.S0 (74)

همه اینها رو میدونستم مجید جان اما چون عجله داشتم درست نکردم

(02-13-2015, 11:50 PM)Solid Killer نوشته است: مقاله خیلی خوبی بود کاربردی و مفید
اگه لینک دانلود تمام برنامه هارو میزاشتی عالی تر هم میشد

وقت نداشتم وگرنه میذاشتم سعی میکنم تو مقاله های بعدی این مشکل رفع بشه

دوستان فردا یا پس فردا یه مقاله درباره راه حل تمامه ارور های .DLL ميذارم تا دیگه چنین مشکلی نداشته باشید
[تصویر:  bhvydjh1o98x8mkm3xw8.gif]
پاسخ
قابل توجه آقای مجید نصر.
در مقاله های حرفه ای، چه در خصوص گیم و چه در موضوع دیگری، به هیچ وجه از رنگ استفاده نمیشه.
حتی برای تاکید بر چیزی در مقاله یا نوشته، حالا هر چی که می خواد باشه مثل خبر یا .....، در نوار ابزار از کلید Bold ( یا ctrl+ B )  استفاده میشه که توی بیشتر سیستم های نوشتاری مثل ورد پرس، این کلید موجود هست.
حتی در همین نوار ابزار بالای فروم خودمون هم این کلید موجود هست.
[تصویر:  6nbcc5qui6npeyaqb2sz.jpg]
پاسخ
با سلام
دوستان بنده نسخه اصلی FIFA 15 رو نصب کردم اما کمی افت فریم دارم و این اذیت کنندست

جالبه هم RAM 8 هم گرافیک 2 همه مشخصاتم ردیفه برای بازی چرا باید همچین مشکلی پیش بیاد؟

ارتباط به کارت گرافیک داره AMD اخرین نسخشه ، اخرین آپدیتشم واسه سال 2013! الان نمیدونم برای من ک تازه لپ تاپو گرفتم برای اخرین اپدیت هست یا نه
باید با توجه با اینکه اخرین اپدیت برای 2 سال پیشه از AMD 7850m باز اپدیت شه ؟
Gameemag.ir_smiley (49)
پاسخ
مقاله ی بسیار مفیدی بود.
من بقیه برنامه ها رو امتحان نکردم ولی برنامه Razer Game Booster واقعا افت فریم رو حل میکنه.
من خیلی وقت پیش روی بازی CS:GO امتحان کردم و واقعا جواب داد.
[تصویر:  qa8fxiradrqkeuau8fxf.gif]
چقد پیر شدی حاجی
پاسخ
(02-15-2015, 01:31 AM)SashA.N نوشته است: با سلام
دوستان بنده نسخه اصلی FIFA 15 رو نصب کردم اما کمی افت فریم دارم و این اذیت کنندست

جالبه هم RAM 8 هم گرافیک 2 همه مشخصاتم ردیفه برای بازی چرا باید همچین مشکلی پیش بیاد؟

ارتباط به کارت گرافیک داره AMD اخرین نسخشه ، اخرین آپدیتشم واسه سال 2013! الان نمیدونم برای من ک تازه لپ تاپو گرفتم برای اخرین اپدیت هست یا نه
باید با توجه با اینکه اخرین اپدیت برای 2 سال پیشه از AMD 7850m باز اپدیت شه ؟

خب دادا یه بار با شارژه باطری کامل امتحان کن و صددرصد اپدیت جدیده کارت گرافیک AMD catalyst omega رو دان کن تاثیره زیادی داره
از نرمافزار extreme injector استفاده بکن طرز استفاده اش هم خواستی تو خصوصی میگم از razer game booster و CPU core tuner استفاده بکن داداش
پاسخ
داش دمت گرم
ی سوال داشتم الان گرافیک من AMD HD 8750m هستش
دیشب اخرین آپدیتشو از مارک سایت لپ تاپ برداشتم ک مربوط به سال 2013 بود

الان من بخوام اپدیت کنم اینو باید دنبال آخرین آپدیت دقیقا AMD HD 8750m باشم؟ یا میشه چیزای بهترم آپدیتش کرد!

مطمئنن این افت فریم گهگاهی ، بعضی مواقع موقع حملات صدای گزارشگر صدای ضربه به توپ دو سه بار تکرار میشه بخاطر همین گرافیکه
رم و پردازنه ردیفه i core 7 رمم که 8 ! بعیده ازینا باشه ، گرافیک دو ولی دیشب واس اولین بار همون سال 2013 رو گرفتم آپدیت کردم ولی بازم هیچ تغییری تو بازی رخ نداد!!

الان 4 تا آپدیت از فیفا 15 دارم باید به ترتیپ اپدیت شن امیدوارم این آپدیت ها ی حرکتی معجزه ایی بزنند!
Gameemag.ir_smiley (49)
پاسخ
(02-15-2015, 03:31 PM)SashA.N نوشته است: داش دمت گرم
ی سوال داشتم الان گرافیک من AMD HD 8750m هستش
دیشب اخرین آپدیتشو از مارک سایت لپ تاپ برداشتم ک مربوط به سال 2013 بود

الان من بخوام اپدیت کنم اینو باید دنبال آخرین آپدیت دقیقا AMD HD 8750m باشم؟ یا میشه چیزای بهترم آپدیتش کرد!

مطمئنن این افت فریم گهگاهی ، بعضی مواقع موقع حملات صدای گزارشگر صدای ضربه به توپ دو سه بار تکرار میشه بخاطر همین گرافیکه
رم و پردازنه ردیفه i core 7 رمم که 8 ! بعیده ازینا باشه ، گرافیک دو ولی دیشب واس اولین بار همون سال 2013 رو گرفتم آپدیت کردم ولی بازم هیچ تغییری تو بازی رخ نداد!!

الان 4 تا آپدیت از فیفا 15 دارم باید به ترتیپ اپدیت شن امیدوارم این آپدیت ها ی حرکتی معجزه ایی بزنند!

http://soft98.ir/software/drivers/208-AT...ivers.html

این اپدیت کارت گرا رو برای کارت گرافیکت حتما دانلود کن

و بعدبازی رو با نرمافزار razer game booster اجراش بکن و نرمافزار ashampoo core tuner هم دان کن وقتی این بازی رو اجرا کردی برو تو نرمافزار روی اسم بازی کلیک کن فقط یه کلیک کن بعد اون بالا یه گزینه به نام boost و terminate میاد که شما روی boost کلیک کن و بعد برو بازی کن اگر کار نکرد بیا چندتا ترفند دیگه بگم
پاسخ
داداش ویندوز من 8 ، الان واس ویندوز 8.1 رو دانلود کنم مشکلی پیش نمیاد؟ ماشا... حجمشم بالاس ضدحاله اون همه دانلود کنیم اخر کار نکنه!
Gameemag.ir_smiley (49)
پاسخ
(02-15-2015, 06:17 PM)SashA.N نوشته است: داداش ویندوز من 8 ، الان واس ویندوز 8.1 رو دانلود کنم مشکلی پیش نمیاد؟ ماشا... حجمشم بالاس ضدحاله اون همه دانلود کنیم اخر کار نکنه!

بگرد برای 8 رو بیدا کن دادا اگه پیدا نکردی 8.1 رو دان کن
پاسخ
کارت گرافیک رو که نصب کردیم داخل تنظیمات نمیره این پیام رو میده
AMD Catalyst control center cannot be started
اون دو مورد رو درست انجام دادیم ولی باز فرقی نکرد

بازی درحالت شب هم عجیبه نصف زمین بازیکنا سفیده سفیدن نصف زمین بازیکنا سیاه سیاه!
یا نورپردازیش اشکال داره یا مشکل از بازیه منه ! طوری ک سفیدن ک اصن پیراهن تنشون معلوم نیست! درحد اتاری میشه
من حس میکنم مشکل از خود بازیه من همه بازیارو رو کیفیت hig اجرا میکنم این بازی رو low اینطوره
البته موقع بازی زیاد مشکل نیست مخصوصا در روز ولی لحظه نزدیک شدن ب محوطه جریمه در FIFA 15 ضربه ب توپ صدای گزارشکر دو س بارتکرار میشه و کمی گیر میکنه بعضی مواقع

من بازی رو اصلی گرفتم خوبه کرک نیست!
Gameemag.ir_smiley (49)
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  حل100درصدی لگ وافت فریم بازیGTAVهنگام رانندگی و... علیرضا! 57 69,982 02-03-2021, 04:06 PM
آخرین ارسال: iliapoker
  اپدیت اجباری:حل مشکل9999درصدی لگ و افت فریم بازیها با یک فایل علیرضا! 373 87,209 05-13-2020, 05:18 AM
آخرین ارسال: hamid9497
  چگونه در بازی WITCHER3 بیشتر فریم بگیریم black.ghost 19 19,599 01-09-2020, 07:57 PM
آخرین ارسال: am deh
  افت فریم در همه ی بازیها masoudmg1889 3 2,013 08-04-2019, 12:48 PM
آخرین ارسال: masoudmg1889
  افت فریم پس از چند لحظه در بازی GTA V notryka 0 1,542 05-16-2019, 08:53 PM
آخرین ارسال: notryka

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان